Opinie o Standard w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Standard. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Standard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Standard w Lublin

Xyz

Wyzywanie od nieudaczników w tej firmie jest na porządku dziennym. Także wszystko pod kontrolą. Tam ktoś pisał o mobbingu, niestety - smutna prawda co tam się dzieje. Pazerni, beszczelni, bez moralności.

Gość2
@Xyz

Największymi nieudacznikami w tej firmie są właściciele czyli dyrekcja i ich krewni. To przyzna każdy z nas, pracowników, który ma na co dzień z nimi do czynienia.

@Gość2

Nie rozumiem tylko jednogo, skoro to tacy nieudacznicy to po jaką cholerę tam pracujesz ? dowodzisz tym samym ze sam nim jesteś skoro pracujesz tam gdzie nie chcesz

GOŚĆ2
@gosc

za głupi jesteś aby to zrozumieć.

Ktokiet
@gosc

Nieudacznicy to dzieci tych właścicieli no i oczywiscie ty. Po pierwsze przedstaw się nam bo chcemy wiedziec kim jesteś skoro piszesz tak odważnie. Po drugie nie jesteś najlepszym menadżerem za którego się podajesz i po trzecie nie rozumiesz niczego a nie jednego.

Wonsz

Biedronka ma lepiej, tam jest przerwa godzinna na dezynfekcje.

Word

Jakie firma Standard proponuje działania odnośnie problemu walki z pandemią koronwairusa? Czy miejsca pracy są dostosowane odpowiednio do sytuacji w kraju? Czy nie występują nadużycia dotyczące zarowno ze strony pracowników jak i pracodawcy?

Pracownik ze stazem

Zglaszam do Pipu nie ma pracy zdalnej nie mozna zminiejszyc liczby osob w biurze np praca na zmiane porazka . Ludzie chca pracowac ale dajcie im tez warunki do bezpiecznej pracy . Zdrowie tez jest wazne

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Working

Drogi gosciu, nikt tu nie ma zamiaru rozsiewac plotek. Nie atakuj ludzi swoimi prostackimi docinkami. Po prostu prawda o tym co myślą pracownicy zaczyna wypływac do internetu. Potwierdzam, że na początku płacą mniej niz minimalną.

Nr5
@Working

Zawsze od myślenia można przejść do czynu i zmienić prace ... serio ? nie ogarniam bo jak ci nie pasuje to zmieniasz , no chyba ze jesteś nieudacznikiem

Viki

Spokojnie zarząd oddał pracowników w opiekę Mammona. Jesteśmy bezpieczni! Wszyscy zejdą a Standard będzie liczyć obrót.Będziemy ostatnim bastionem handlu w Europie... na całym świecie. Kosztem zdrowia i życia pracowników

Aga
@Viki

I nie ma możliwości pracy zdalnej? Każdy pracownik musi przychodzić do pracy?

gosc

nie rozsiewajcie nieprawdy każdy może pójść na świadczenie jakie dał rząd ,a poszło może kilka osób

Gosc
@gosc

Pytanie dotyczylo pracy zdalnej i w tym temacie była odpowiedz. Nikt nie kwestionuje możliwości przejścia na urlop opiekuńczy w przypadku gdy dziecko nie ukończyło 8 roku życia... Zdrowia dla wszystkich!

Gosc 2
@gosc

Skoro jedna osoba z działu poszla to chyba ta druga jest zmuszona do tego zeby chodzic... ??? czy moze juz rozdali laptopy a ja o czyms nie wiem........

@Gosc 2

jak na razie poszło kilka osób, wiec droga wolna ...

@Gosc

ciekawe jak np obsługa magazynowa ma pracować zdalnie?jak zdalna to dla wszystkich a nie dla wybranców,a krzyczą najbardziej te co siedzą pozamykane w działach i mają kontakt tylko ze sobą

Gosc3
@gosc

Zamknijcie obsługę, sprawa załatwiona. A które to się zamykają w dzialach i krzyczą? Zaraz je trzeba na dywanik i do dyrektora.

@Gosc3

jasne niech się zamkną wszystkie hurtownie i importerterzy tylko wtedy mam nadzieje ze masz zapas srajtaśmy i makaronów

Gosc3
@ja

a to ty z handlowego jesteś? to znaczy że też się zamknęłaś w pokoju przez koronawirusem?

a, b, c,
@Viki

W Standardzie Mammona jest najważniejszym pogańskim bożkiem. To Mammonie łysy oddaje każdego dnia pokłony.

Megan
@a, b, c,

Mammona to jego życie. Ktoś w końcu musi wyrobić na ten cały klan, luksusowe domy, samochody i egzotyczne wakacje.

janusz
@Gosc 2

Po co ci laptop przecież nikt w tej firmie nie pracuje dłużej niż 4 godziny przy monitorze - oficjalnie, "kiedyś wystarczył zeszyt". Praca zdalna? Żeby handlowcy wynieśli i sprzedali dane i kontakty? Jak niby zostanie wydany towar i wystawione dokumenty z domu? W domu to co najwyżej mogą siedzieć właściciele i rodzina, reszta do roboty i czekać na pierwszego zarażonego i kwarantannę dla wszystkich.

@janusz

z tego co widać nikt z zarządu się jeszcze nie zamkną na cztery spusty...

@gosc

niedouczony 'gościu' z grona niedouczonych właścicieli i dyrekcji - pisze się 'zamknął' a nie 'zamkną'.

Z katarem czy kaszlem i tak się zawsze przychodziło, nikt nie chciał chodzić na L4 i stracić premii teraz też pracownicy wolą chodzić chorzy do pracy niż się wyleczyć. A zatem pracownicy nie są lepsi od dyrekcji, też tylko kasa się liczy, sami się wypinacie na własne zdrowie to może odczepcie się od zarządu.

Co za żal
@Gość

Dziwi Cię to, że pracownicy nie chcą chodzic na l4 skoro na umowach o pracę widnieją kwoty wołające o pomstę do nieba (w większości to kwota minimalna lub mniej). Stworzono specjalnie taki system gdzie premia wynosi prawie tyle co podstawa. Duża czesc osób jest zaszczuta, martwią się bo mają rodziny. Chodzą chorzy bo niby co mają zrobić? Dostać 1800zl? Uważam, że taka sytuacja zmusza do obecnosci w miejscu pracy, a odpowiedzialny za taki stan rzeczy jest wlasnie zarząd.

Janusz do kwadratu
@janusz

Co tu wiecej pisać. (usunięte przez administratora) jak się tylko da żeby przypadkiem ktoś nie przyszedł po pieniądze na okulary korekcyjne do pracy przy komputerze. Łysy dostałby piątego zawału gdyby musiał wyłożyć hajs na "darmozjadów".

gość
@Co za żal

co można zarzucić o można ale to ze na umowach ludzie mają MNIEJ niż najnizsza krajowa to po prostu bzdura i kłamstwo

@Co za żal

Chyba zdrowie i rodzina ważniejsze niż pieniądze. Wszyscy tacy mądrzy to znajdźcie lepszą pracę, lepiej płatną i nie użalajcie się nad sobą

@gość

pierwsza umowa na okres próbny dużo mniej niż najniższa krajowa

gosć
@Gość

może tak ci się chce pracować i tak często ją zmieniasz ze ci się już pomieszało ,też miałem pierwszą umowę na określony i nie była poniżej najniższej ,ciekawe jak by się wytłumaczyli z tego przed kontrolą

@gosć

Miałeś inaczej gratuluję, ale nie atakuj jak nie widziałeś. Na okres próbny a na czas określony to nie to samo!

Robert

A może trzeba zweryfikować czy sami dobrze pracujemy skoro zarobki są niskie?

Darek
@Robert

Zweryfikowalem, pracuję dobrze, staram się i widzę, że moja praca przynosi korzyści dla firmy tylko sam mam niską pensję. Gdzie mogę się zgłosić po podwyżkę?

@Robert

A jak pracuje pazerna dyrekcja ??? Czy przypadkiem nie zagarnia dla siebie i swoich pociotków niemal wszystkiego a pracownikom pozostawia do podziału tylko OCHŁAPY ??

a,b,c,

W Standardzie Mammona jest najważniejszym pogańskim bożkiem. To temu pogańskiemu bożkowi - Mammonie - łysy oddaje każdego dnia pokłony. Dziękuje za już i prosi o jeszcze więcej. Za wszelką cenę.

Roy

Czy standard wliczyl zachorowania na koronowirusa w koszty? Wyswietla się to może przy kosztach transportowych??????;)

Mis

Boże! Widzisz i nie grzmisz! Kto to taki mądry i hardy w swych postach? Czy to osoba będąca wlascicielem lub ktos z zarządu? W ogóle jeszcze dziwie się, że ludzie chcą dla was pracować. Jak można używać słów typu "droga wolna, nikt Cię tu nie trzyma" itp? Taka postawa mówi wszystko... za co mają swych pracownikow. Po prostu jestescie bezwartościowymi wyrobnikami i nic tam nie znaczycie. Najlepiej zamknąć oczy i milczeć. Do wlascicieli: dorobiliscie się na przekretach i ludzkich tragediach... wszystko do was wróci.

Aga

Kto będzie Wam robił te Wasze miliony jak nas wymiecie wirus? Każdy pracodawca, który racjonalnie myśli już dawno kogo się dało posadził przy kompie w domu. Ale tutaj jak zwykle "myślenie" na teraz. Problem to dopiero będzie. Opamiętajcie się.

Lecę do Dubaju

Uciekajcie z tej firmy. Liczba zachorowan rośnie i bedzie coraz gorzej. Nikt nie podjął działań profilaktycznych dla pracownikow. Firma jest ubezpieczona na duże pieniądze i nawet gdy gospodarka przyhamuje to sobie poradzi natomiast pracownicy pozostają sami sobie.

MIKI

teraz to nieroby i malkontenci mogą trząsć portkami,ten czas zweryfikuje wszystkich, teraz jak spowolni gospodarka, będą masowe zwolnienia we wszystkich ,,super firmach'' to was na pewno przyjmą wszędzie z otwartymi rękami, a jeszcze jak powracają z zagranicy a powracają bo tam pracy nie będzie dla swoich a co dopiero dla Polaków to o prace może być bardzo trudno ...

@MIKI

"to was napewno przyjmą"? Czyli kogo masz na mysli? Rozwiń proszę. Gospodarka zwolni napewno, a koronawirus wyniszczy słabe jednostki, kto wie moze i do ciebie zapuka.

Wirus

Opowiadajcie jak tam koronawirus w standardzie? Czy przychodzicie grypą do pracy żeby nie stracic premii? Kiedys pracownica dzialu handlowego przychodzila z grypą do pracy i tak kaszlala, ze musialam brac urlop bo balam się o zdrowie. Teraz pewnie tez by przyszla z koronawirusem. Takich tam mają super pracowników, wytresowana stara gwardia dinozaurów. A wy tu narzekacie, że mało płacą, hahahaha.

Lublin
@Wirus

Liczba zakażeń w Lublinie rośnie. Co tu ukrywać... Boimy się, ludzi dużo, pokoje małe, nie ma możliwości zachowania wymaganego odstępu. W obecnej sytuacji tak jak w innych firmach działy handlowe i zakupowe mogłyby spokojnie funkcjonować przez home office z dostępem do niezbędnych narzędzi pracy. Zminimalizować ryzyko do minimum! Podejrzewam, że jeżeli rząd nie zakaże to będziemy chodzić dopóki ktoś czegoś nie "przywlecze" i nie zostanie wprowadzona przymusowa kwarantanna dla całej firmy. Tylko czy wtedy nie będzie już za późno na refleksję?

Sonia
@Wirus

Wirus, dobrze to napisałaś- PRZYCHODZIŁA ! żeby nie stracić premii... ;( To Firma DZIAD która nie szanuje pracowników!

LOlo

Zuza no to zacznij od siebie :) Przedstaw nam się i napisz czy jesteś " tom dobrom czy tom złom" . P.s Pozdro dla działu od komputerów. Po tych waszych usprawnieniach, aktualizacjach i innych odprawianych czarach żeby ZBD działała SZYBKO musiałem kompjuter zakuć w dyby żeby nie odleciał przez okno.... ż e n a d a !

Misza
@LOlo

To w tej firmie są komputery ? Skąpy Łysy zezwolił na to ?

Lo matko

Chyba ci sie portale pomylily z jakims tinderem albo innym szajsem. Tutaj ocenia sie pracodawcow, nie pracownikow

Czy pracownicy Standard chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Smutny magazynier

Oczywiscie, najwyzsza forma integracji to grzebanie w koszach z psim jedzeniem od slimaka. Wszyscy sa wtedy doglebnie poruszeni, a gdy ktos znajdzie zlotego gralla w postaci kanapki z burakiem smiechom nie na konca. Innych form integracji brak

głodomorek
@Smutny magazynier

w punkt ;)

Iss

Firma z zewnątrz wygląda komunistycznie, wszystko jest tam stare począwszy od komputerow po s m i er dz a ce ki ble. Ta firma funkcjonuje tak samo jak wyglada. Jest tez tam prezes od sprawdzania ilosci zuzytych dlugopisow i papieru toaletowego. Zachęcam do pracy hahaha oczywiście na początek za mniej niz minimalna. Pozdro dla zalogi z Olszewskiego 10. 3majcie się i duzo zdrowia dla magazynu bo tam warunki fatalne.

aaa
@Iss

Jak to za mniej niż minimalna?

abc...xyz
@aaa

W tej firmie wszystko jest możliwe. Nie ma żadnych zasad, reguł. Oszustwa na każdym kroku.

Don Patro

Smutna prawda. A Pani Dyrektor M. Jest w stanie spalić całą firmę aby tylko dalej rządzić popiołem.

Ciekawa
@Don Patro

A dlaczego spalić ? Możesz to rozwinąć, bardzo o to proszę? (usunięte przez administratora)

Dzejkob

Niestety, to co tu jest napisane to prawda o firmie. Jeśli nie masz doświadczenia możesz spróbowac. Zobaczysz jak wyglada praca w korporacji, tzw. Korposzczurzarnia. Na dłużej nie ma co zostawać, niczego nadzwyczajnego sie nie nauczysz, nie ma szkoleń, w zasadzie niczego co mogłoby powodować, ze bedziesz pracował na dyrektora, ktory i tak juz zarobil ale wciąż mu malo i malo. Nieźle tam kręcą wałki na sprzedaży, w szczegolnosci w stanchemie i dziale gumowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Standard - Lublin

• Jak się pracuje w Standard?

Zobacz opinie na temat firmy Standard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Standard?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Standard?

Kandydaci do pracy w Standard napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Standard