Opinie o P.H.U. Progress w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.H.U. Progress. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. Progress o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Progress w Ostrzeszów

. Nowy wpis

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. To co tam się dzieje to jakiś absurd. Nie ma szans na awans, a o podwyżkę trzeba się prosić, przypominać co jest bardzo uwłaczające. Każda wymiana zdań z szefostwem daje ci poczucie niższości. Po kilku latach zaoferują co najwyżej 100zl i to pod stołem. Praca za najniższa krajowa, a reszta również pod stołem. Wyposażenie stanowisk pracy na naprawdę niskim poziomie. Warunki pracy również, małe i duszne pomieszczenia. Stary sprzet do pracy, wręcz uklejony od wieloletniego brudu. Nawet kosz na (usunięte przez administratora) polecam wziąć swój bo jedyne co dostaniesz to karton. Atmosfera w pracy bardzo uzależniona od humoru „góry”. O urlop trzeba się prosić, bo przecież praca musi być zrobiona, co wiąże się z praca na dwa stanowiska, gdy współpracownik jest na urlopie. Oczywiście za nic. Jeśli zrobisz coś więcej nikt tego nie zauważy, a każde potknięcie będzie wytykane. Jeśli zależy Wam na zdrowiu psychicznym i normalnych warunkach pracy/zatrudnienia to omijaj szerokim łukiem. Opinie pozytywne pisane są przez osobę, która prowadzi rekrutacje lub praktykantki, którym zleca takie zadania, również o produktach tej firmy.

Kama Nowy wpis

Dziś byłam świadkiem sytuacji w której jakaś Pani biura (tak.podejrzewam) wyrwała zeszyt pracownicy która chciała zanotować numer telefonu masarka Pani blondynka zachowuje sie jak psychiczna.

Były pracownik Nowy wpis

A ja powiem tak - bardzo dobrze mi się pracowało, wypłata zawsze na czas i można było się dogadać w wielu kwestiach. Naprawdę chwale sobie czas spędzony w tej firmie :) jeśli ktoś jest chętny do pracy to będzie miał dobrze

Zibi Nowy wpis

Dobra firma przeważnie jest wymagającym pracodawca więc nic dziwnego, że są osoby narzekające.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.H.U. Progress? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Barnaba

Niestety byli pracownicy przeważnie negatywnie piszą i to jest dziwne, bo firma jest spoko!!

Prawda boli...szybki odzew.

@Barnaba

Dziwne jest, ze tak szybko ktos reaguje na komentarz...w nocy...widze, ze winny sie tlumaczy. A moze sam dyrektor tu pisze....? Nikt z ta firma nie pozegnal sie normalnie. Spoko, to byla tylko rozmowa o prace.

@Barnaba

@Barnaba powiedz nam coś więcej dlaczego Twoim zdaniem firma jest "spoko"... Osoby zainteresowane podjęciem pracy na pewno będą chciały poznać więcej szczegółów odnośnie atmosfery w pracy, wynagrodzenie czy benefitów.

M

Pozegnania z ta firma to kompletna katastrofa. Nie wyplacaja ekwiwalentu za urlop, twierdzac, ze caly sie wykorzystalo, mieszaja odgornie w stanach magazynowych, zeby na koniec puscic Cie bez wyplaty. Udaja zamulonych, potulnych przelozonych...ale jesli jestes juz im niepotrzebny, to zachowuja sie nieuczciwie i nagle budza sie do dzialania w celu wyrolowania Cie. Nie wspomne o niebezpiecznych, zdezelowanych autach, dawaniu kasy pod stolem za prace w niedziele itp. Tym razem sprawa nie konczy sie na wyzalaniu sie tutaj, a jest przekazana do odpowiednich instytucji. Omijajcie szerokiem lukiem, czytajcie komentarze

M.

Danuta

@Macko Twoja opinia jest mało merytoryczna. Czy mógłbyś ją rozwinąć, tak, aby zawierała więcej informacji o obecnej sytuacji przedsiębiorstwa Progress. Przyszli kandydaci chętnie przeczytają również o warunkach panujących w miejscu pracy, wynagrodzeniu oraz wymaganiach jakie muszą spełnić, aby zostać przyjętym. Zapraszam do dyskusji.

Ulka

Skoro ktoś jest już poza firmą to chyba żałuje tego rozstania i zagląda na forum?

Macko
@Ulka

Raczej ostrzega innych...

Danuta

@Marek na jakim stanowisku pracowałeś w firmie P.H.U. Progress i co dokładnie było w niej negatywnego? Niektóre z negatywnych komentarzy o firmie napisane zostały bardzo dawno i warunki mogły się zmienić. Na pewno nie możesz wymienić żadnego aspektu, który Ci się podobał w pracy?

Jako były pracownik zdecydowanie nie polecam. Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami natomiast pozytywna opinia jest wystawiona przez osobę powiązaną z firmą.

Olga

Czy to konkurencja taka jest aktywna?

J23

MASAKRAAAAAA. POŁOWA WRZEŚNI JUŻ TAM PRACOWAŁA. PH ZMIENIAJĄ SIĘ JAK W KALEJDOSKOPIE I WSZYSCY UCIEKAJĄ BO ZAROBIĆ TAM NIE MOŻNA A OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY. FIRMA PASOŻYT... NIE POLECAM...

handlowiec
@J23

śmieszny jesteś. handlowcom nie obiecuje się złotych gór.... bym powiedział, że wręcz odwrotnie, ale tylko (dobry) sprzedawca to zrozumie.

mar

Ta firma jest poprostu śmieszna. Własciciele nie maja o niczym zielonego pojęcia, a każdy pracownik jest złodziejem. Janusze biznesu. Zarobki niskie , jesli ktoś szuka opini to wystarczy zapytac kazdego byłego pracownika a przez rok przewija sie kilkanascie osób. To o czymś swiadczy. Nie polecam

jack

oj widzę że negatywne opinie są szybko usuwane kogoś boli prawda o firmie i podejściu do pracowników dla przyszłych osób które chciałyby się z nimi współpracować krótka informacja dajcie sobie spokój szkoda czasu można by było dużo pisać negatywnych rzeczy o tej firmie itp. po prostu nie warto się z nimi wiązać

bartolini

pracowałem tam, potwierdzam opinie przema, masakra jednym słowem a Paweł to chyba jakas fikcyjna osoba, nie ma tam zadowolonych pracowników, pozdrawiam

też chcę się zatrudnić, a pracuje tam mój znajomy i on jest bardzo zadowolony i poleca... kasę ma fajną, uśmiechnięty zawsze jest, no już długo tam pracuje... o tej rotacji 20 pracowników na rok, to nic nie wie. A poza tym gdyby produkty źle się sprzedawały, to firma już dawno by padła... a przecież jest od lat.

przemo

ph zmieniają sie co chwilę, z tego co wiem w rok przewija sie conajmniej 20 pracowników(usunięte przez administratora)chcialem sie zatrudnic ale po rozmowach ze znajomymi zrezygnowalem.

niezadowolony

nikomu nie polecam pracy w tej firmie, ludzie pracują tu kupę lat i dostają po 1200-1300 pln... każdy w firmie jest najmądrzejszy i mają w dupie innych pracowników. na pracownika sępią grosza a sami latają co chwilę na wakacje... :/

feniks

j23 won z tego forum - gołym okiem widać, że z konkurencji jesteś! Przedstawicielom handlowym nie obiecuje się złotych gór! Przedstawiciele procują na prowizji i to od nich zależny ile zarobią. oby jak najmniej takich ludzi (na forum)!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Progress - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w P.H.U. Progress?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Progress tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.H.U. Progress