Brico Marche

Ostrzeszów

Opinie o Brico Marche

Alicja

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie? Zachęcam do odwiedzenia zakładki 'Aktualności' na głównej stronie internetowej firmy: https://www.bricomarche.pl/aktualnosci.html Jak oceniacie Brico Marche jako pracodawcę?

Klientka

Klientka. Kupiłam plastikowy pojemnik w Brico Marche Ostrzeszów. W domu zauważyłam ze jest uszkodzony.Natychmiast go odniosłam i poprosiłam o wymianę na inny.Pani od reklamacji stwierdziła ze to jest słowo przeciw słowu,po czym rozmowa potoczyła się w niewłaściwym kierunku. Pani skupiła się na mojej osobie a nie na przedmiocie reklamacji.Przyznaję, ze dałam się wyprowadzić z równowagi,zostawiłam ten pojemnik i postanowiłam opuścić sklep kiedy jeszcze usłyszałam głośną na sklepie wygłoszoną opinię :"pani sama uszkodziła' .No cóż przeżyję tę stratę materialną,ale czuję się znieważona a to boli.Jestem osobą starszą i nie zasługuję na pomiatanie przez nikogo a tym bardziej w sklepie, który powinien dbać o klienta,żeby zechciał jeszcze wrócić.

arek r

moze teraz sie cos zmienilo, niestety czasami na jednym stanwoisku pracy musisz robic za dwoch i nikt ci nie dolozy

uska

Drodzy czytelnicy (jeśli tak można was nazwać) przez troch czasu(parę lat) pracowałam w BM w Brzeszczach i stwierdzam że gdybym miała teraz tam wrócić to tylko z wielkiego przymusu. Pracownicy tam się nie liczą, są niedoceniani za naprawdę ciężką prace (przenoszenie ręcznie 10l farb, worków z ziemią, worków z cementami i nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna) temperatura krytyczna (lato jak w konserwie, zima w lodówce). Jeśli ktoś się rozchoruje to szefowie mają jeszcze o to pretensje. Płaca minimalna. Na więcej nie liczcie, obiecane premii zależą od widzimisię szefów (wiecznie za niskie obroty). Najpierw zlecenie, potem pół etatu choć jest wiele wolnych etatów. Kadrowa dba tylko o swoje wynagrodzenie (robiła rozeznanie wśród różnych firm na terenie brzeszcz i twierdzi że wynagrodzenie sprzedawców jest i tak bardzo wysokie)i pochlebne opinie o tej firmie na różnych portalach to pewnie jej sprawka. Ostatnio jedna z dziewczyn zaszła do szefów że jest w ciąży to oni mieli jeszcze do niej o to pretensje, i zamiast pożyczyć jej szczęśliwego rozwiązania to jeszcze po niej pojechali jak po ..... Klienci szkoda że nikt o ich dobro się nie troszczy, wiele reklamacji, zamówień, czy sensownych informacji mogła im udzielić kierowniczka sklepu która podobno już z tamtą odeszła bo też już miała dość dawania z siebie wszystkiego i nawet za to nie usłyszała dziękuje (wiecznie coś było źle). Obecnie pracują tam ludzie którzy o niczym nie mają pojęcia a na każde pytanie klienta odpowiadają że albo nie są z tego działu albo wręcz uciekają przed klientem.

anonim - 2009-05-12 22:49:13 Słowa kojarzące się z Brico Marche (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...niedostateczne Atmosfera i ludzie tam pracujący są .niedoceniani.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie można negocjować Najbardziej podobało mi się w Brico Marche:dział ogród Najbardziej nie podobało mi się w Brico Marche:niedocenianie pracowników Zgadzam się, ze wszystkimi punktami.

Wioletta - 2009-08-12 22:54:26 Pracownicy sumienni, pomocni w zakupach, atmosfera i obsługa - bardzo miła.Profesjonalna, pomocna ochrona. chm?

Wioletta

Wszystko brednie, każdy dostaje to na co zasłużył. Każda praca jest wynagrodzona i doceniona, a plotki i kombinacji są tępione.

Zostaw opinię o Brico Marche - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brico Marche