Opinie o P.H.U. Progress

mar

Ta firma jest poprostu śmieszna. Własciciele nie maja o niczym zielonego pojęcia, a każdy pracownik jest złodziejem. Janusze biznesu. Zarobki niskie , jesli ktoś szuka opini to wystarczy zapytac kazdego byłego pracownika a przez rok przewija sie kilkanascie osób. To o czymś swiadczy. Nie polecam

jack

oj widzę że negatywne opinie są szybko usuwane kogoś boli prawda o firmie i podejściu do pracowników dla przyszłych osób które chciałyby się z nimi współpracować krótka informacja dajcie sobie spokój szkoda czasu można by było dużo pisać negatywnych rzeczy o tej firmie itp. po prostu nie warto się z nimi wiązać

bartolini

pracowałem tam, potwierdzam opinie przema, masakra jednym słowem a Paweł to chyba jakas fikcyjna osoba, nie ma tam zadowolonych pracowników, pozdrawiam

Paweł

też chcę się zatrudnić, a pracuje tam mój znajomy i on jest bardzo zadowolony i poleca... kasę ma fajną, uśmiechnięty zawsze jest, no już długo tam pracuje... o tej rotacji 20 pracowników na rok, to nic nie wie. A poza tym gdyby produkty źle się sprzedawały, to firma już dawno by padła... a przecież jest od lat.

przemo

ph zmieniają sie co chwilę, z tego co wiem w rok przewija sie conajmniej 20 pracowników(usunięte przez administratora)chcialem sie zatrudnic ale po rozmowach ze znajomymi zrezygnowalem.

niezadowolony

nikomu nie polecam pracy w tej firmie, ludzie pracują tu kupę lat i dostają po 1200-1300 pln... każdy w firmie jest najmądrzejszy i mają w dupie innych pracowników. na pracownika sępią grosza a sami latają co chwilę na wakacje... :/

feniks

j23 won z tego forum - gołym okiem widać, że z konkurencji jesteś! Przedstawicielom handlowym nie obiecuje się złotych gór! Przedstawiciele procują na prowizji i to od nich zależny ile zarobią. oby jak najmniej takich ludzi (na forum)!

go

j23 - widać, że ściemniacz. Gdyby połowa wrz tam pracowała, to tu by było nieco więcej opinii zwłaszcza, że piszesz, że taka maaasakra.

J23

MASAKRAAAAAA. POŁOWA WRZEŚNI JUŻ TAM PRACOWAŁA. PH ZMIENIAJĄ SIĘ JAK W KALEJDOSKOPIE I WSZYSCY UCIEKAJĄ BO ZAROBIĆ TAM NIE MOŻNA A OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY. FIRMA PASOŻYT... NIE POLECAM...

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Progress (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dostateczny. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... sympatyczni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? od minimum;) Najbardziej podobało mi się w Progress: praca w terenie z ludźmi. Najbardziej nie podobało mi się w Progress: niskie wynagrodzenie.

Zostaw opinię o P.H.U. Progress - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Progress