Opinie o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AIRON INVESTMENT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AIRON INVESTMENT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Genek

Panowie teraz mamy dyrektora FUGO z konina więc będzie gożej poczytajcie opinie. niewolnictwo za grosze

edi

Firma potrzebuje technologów, handlowców, kierowników i księgowych. Ci co są na tych stanowiskach nadają sie tylko do wymiany. A za działania na szkodę spółki są paragrafy, może nowy zarząd sie tym zajmie.

Belf

Panowie stare dyrektory jeszcze siedzą ?? Bo nie wiem czy CV składać.

reCAPCHA
@Belf

Starzy jeszcze siedzą i podlizują się nowym jeszcze bardziej by ich oszczędzili...

Dd

Ja nie wiem ludzie czemu wy tam jeszcze siedzicie mialem przyjemnosc pracowac tam rok temu przez 4 miesiace jako spawacz i powiem ze byla to najgorsza praca jaka widzialem. Kadra zarzadzajaca nie ma pojecia co wogole robi w tej firmie na czele z mrówa... jedna brygada robiaca pod gorke drugiej w przypadku spawalni .... kasa topiona w, bloto.... i wieczne sciemnianie ..... czy wy nie widzicie co tam sie dzieje ? Podejrzewam ze nie ma żadnego inwestora.... a wy wierzycie we wszystko co wam mowia zycze wam powodzenia.... w dalszej pracy w tej super firmie

Magazynier

To była bardzo smutna przygoda.... nie chciała bym tego powtórzyć.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dovve

Grupo inwestycyjna czy wyrzucicie w końcu dyrektorów odpowiedzialnych za tą całą sytuacje? Czy z nimi chcecie restrukturyzować firmę?

Kumaty
@Dovve

Których? ;)

ciekawski

Czy już wypłacili płace?

reCAPCHA

Mrówczyński odejdź- nikt cię tu nie chce za twoje kłamstwa

PressWild

Program naprawczy musiałby ograniczyć się jedynie do wymiany ogromnej części personelu. Potencjał jest bardzo duży, mało która firma w okolicy może pochwalić się takimi mocami przerobowymi. Co do KJ to fakt że dyro przed duże W znacznie przyczynił się do obecnej sytuacji, tak samo jak dyrektor produkcji i techno(nie)logiczny. Marketing też słabo, najlepsi już dawno odeszli. Technolodzy same asy przestworzy a jeden większy fachowiec od drugiego. Na koniec załoga hali po tak długich okresach ściemy okradania i niepłacenia... sami odpowiedzcie sobie jak wygląda obecny robotnik... (taki który nie potrafił zmienić pracy przez kilka lat). Airon postawił na maszyny mało popularne, trudne w obsłudze i programowaniu, na które nie ma w okolicy wiele wyszkolonego personelu. Są dwie drogi, albo bierzemy fachowców dbamy o nich i płacimy, albo zatrudniamy fryzjerów uczymy ich obsługi latami a oni i tak jak tylko nauczą się tu uciekają do konkurencji, jest jeszcze trzecia droga która podąża obecnie AI.

Last Mohicans

Jeśli fundusz ma wprowadzić program naprawczy to w pierwszej kolenjości powinien pozbyć sie osób odpowiedzialnych za to co stało sie z firmą. Starsi pracownicy pamietają ze nie zawsze było kolorowo ale ciagnelo to wszystko.Potem nastała era pana K i polecialy stanowiska dla znajomych jeden przez drugiego i kolesiostwo. Pan W. że by sie wykazać że jest potrzebny wprowadził takie regulacje w dokumentacji że proces produkcji wydłuzyj sie do tego stopnia ze jedno zlecenie po drugim przeciagalo sie w czasie. dział KJ rozsypał sie w miesiac bo nikomu nie zalezalo na zatrzymaniu KJtów .Jak ktos powie ze mu sie nie podoba to usłyszy odpowiedz to sie zwolnij. pewnie licza ze na to miejsce znajda lepszego i tanszego pracownika- przeliczyli sie. Dalej p. P osoba odpowiedzialna za zakup maszyn które stoją bo mineły sie z celem zakupy a do innej produkcji poprostu sie nie nadaja. i mozna by tak wyliczac dalej ale to nie o to chodzi. osoby ktore doprowadziły do tej sytuacji nie maja odwagi przyznac sie do błędów i zachowując resztki godnosci odejsc. Dziekuję

plastuś

i kolejny raz nas oszukali,wypłat jak nie ma tak nie ma, co o tym sądzicie Panowie,kuźwa co robić,jakieś pomysły.............................................

Rozczarowany
@plastuś

Panowie, powiem tak od rana dział księgowości zajmował się podobno przelewami a o godzinie 18 brak środków na moim koncie czyli ewidentnie i z premedytacją kłamią! Rozwiazanie jest jedno zmienić zakład pracy.

hans
@Rozczarowany

bzdura z Tym księgowaniem, najpierw Warszawa potem niby Bydgoszcz a co do czego przyjdzie to pewnie urząd pracy, kłamią wszyscy włącznie z M.M który zapewniał ze 27 to termin ostateczny na szczęście jego dni są policzone i mam nadzieje ze pozostałych figurantów również ,droga kadro wasz czas się kończy,auf Wiedersehen

sabotaż

Piękna reklamacja się szykuje. Ciekawe czy firma się z tego podniesie.

Rozczarowany
@sabotaż

Jakaz?

dyskietka

dali 500 i cisza, czy naprawdę jesteście zadowoleni?żenada Panowie...........................................

prac_innej_firmy

To jest prawda z tą upadłością Aironu. Bo do mojej firmy ludzie przychodzili się pytać o pracę... Nawet dobry znajomy mi mówił, pytając się w tej firmie o pracę. Szkoda gadać. Budowa hali i tylu ludzi w zeszłym roku Chcieli zatrudnić. No tak jak się zatrudnia pseudo-fachowców to potem firma upada. Pazerność nie popłaca. Czegoś się nauczyliście w końcu. Potem będzie Pesa. NO ale tam to już nie ma praktycznie fachowców , tylko ludzie z lewymi ręcami.pozdr

loczek

aaaaaaaaa. napisz coś więcej o tym postępowaniu,co one oznacza dla pracownika(robola hali)

aaaaaaaa

firma jest w postępowaniu sanacyjnym, kłopoty Panie kłopoty przez duże k

Ostatnia szansa

Panie Robercie, Jeżeli nic dalej nie będziesz robić i prawdą jest że będą rządzić ci sami nieudacznicy którzy doprowadzili Airona do takiej sytuacji, Nikt z produkcji nie pomoże panom dyrektorom J.K, M.M, KW, T.P i nie ma co dalej tej agonii przedłużać, ci ludzie już nie jedną firmę położyli od koryta sami nie odejdą, nie mają honoru.Kłamali, kłamią i będą kłamać. Wszyscy wiemy jaki jest w Nas potencjał i możliwości jeszcze Airon może się z kolan podnieść ale tylko bez nich.

HR MIND

Witam serdecznie, Drodzy Państwo, chciałabym móc zapoznać Państwa z naszą ofertą pracy. Naszym Klientem jest firma z branży obróbki CNC. Na chwilę obecną poszukujemy Kandydatów na stanowiska: - Technolog, - Młodszy Technolog, - Konstruktor, - Operatorzy Maszyn CNC. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zawartej z Pracodawcą). Bardzo dobre warunki finansowe. Stabilna praca w firmie, która posiada pozycję lidera w branży. Praca na terenie woj.mazowieckiego (bliskie okolice Warszawy). Wszystkich zainteresowanych, zapraszam do kontaktu: dagmara@hrmind.pl

no to jest dramat brak wyplat nawet prad odcieli nie wiem smiac sie czy plakac bo smieje sie juz cala bydgoszcz jak mozna zmarnowac tak firme bardzo nie polecam tej firmy bo za grudzien nie zaplacili a juz mysla co w marcu bedziemy robic chyba bedziemy robic w innych firmach ja napewno sobie odpuszczam

?

Bankrut?

230v

nie ma ochrony,nie ma prądu,nie ma kasy i nie ma perspektyw,ciemność widzę ciemność

Zostaw merytoryczną opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w AIRON INVESTMENT?

Zobacz opinie na temat firmy AIRON INVESTMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIRON INVESTMENT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIRON INVESTMENT?

Kandydaci do pracy w AIRON INVESTMENT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIRON INVESTMENT
1.9/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Bogdana Raczkowskiego 8
    85-862 Bydgoszcz