Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

Asparagus

Centrozłom to przechowalnia aparatczyków PiS. Gdy nie masz dokąd pójść, bo już naprawdę nigdzie się nie nadajesz - zawsze miejsce znajdziesz w Centrozłomie. To się nazywa prawdziwa Polska w ruinie. Gorzej niż za PRL.

Kaliszok

Poprawiło się. Widać ze rok wyborczy i sie staraja

Zawiedziony

@departament bezpieczeństwa i przeciwdziałania,czy jakoś tak ten twór sie nazywa. To dział utworzony w centrozlom który pochłonął setki tysięcy złotych przez okres w którym działa a nie ma efektów. Nie reagują na bezsensowne przetargi i nie wykonane inwestycje, obecnie w tej formie jest jak u Barei,to jest miś na miarę naszych czasów, montaż nie działających szlabanów,wymiana wprawnych podzespołów na inne sprawne przez firmę zewnętrzną. Remonty maszyn błędnie wykonane do poprawek przyjeżdża inna firma której płacą kolejne nie małe pieniądze,tego nie widzą. Ale przesłuchują pracowników lub zwalniają bo widzieli na kamerze, że za wolno pracował Firma fajna, pracowałem kilka lat,ale teraz to co tam się dzieje powinna zająć się tym prokuratura

Cześć, jak oceniacie pracę mechanika maszyn? widziałem ofertę z opcją mobilną, w terenie jeszcze nie pracowałem i zastanawiam się jak to jest na trasie. wychodzą nadgodziny?

Marcin Nowy wpis

Zero nadgodzin i auto codziennie na bazę .

Tosia Nowy wpis

Witajcie. Mój chłopak jest ślusarzem / spawaczem i jak teraz patrzyłam z ciekawości po Wrocławiu to pokazała mi się oferta jeszcze z końcówki marca na takie stanowisko dla serwisanta. nie ma wpisanych widełek a to kluczowa dla mnie sprawa nim w ogóle bym mu donośnik podesłała. Jakie więc są zarobki?

Zawiedziony Nowy wpis

Akurat nie łączę pracy z polityką, idę tam po prostu zarobić pieniądze. Nie wiem do kiedy jest oferta dla przedstawiciela handlowego ale raczej spróbuję aplikować. Widziałem, że wymagane jest doświadczenie 3 lata, zdarza się, że czasem klienci są obcojęzyczni, zastanawiam się czy teraz już tak powszechny angielski też jest wymagany? Co do zapewnienia wszelkich niezbędnych narzędzi to co tak konkretnie firma ma na myśli?

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
CP Consulting Engineering Services
Asparagus

Plik
@Asparagus

Asparagus to co napisałeś obraża wszystkich pracowników Centrozłomu. Zastanow się zanim cos napiszesz!

Pendrive
@Plik

A co złego napisał? Zostali nieudacznicy, którzy nie są w stanie sobie pracy ogarnąć. Poprzejmowali wszystko to co ktoś inny wypracował. I wielcy ... a zmiany prezesów są na rękę bo żaden nie jest w stanie ogarnąć jak „pracowitych” ludzi ma w firmie. Żenada i kompletny brak .... trzy osoby w tej firmie są ok przepraszam 4 osoby. Reszta to czas pokazał kim się okazali. Przyjdzie czas spojrzeć w lustro i z tym będziecie musieli żyć. Wystarczy, że jednego dostawcę stracicie i macie przes.... bo jak wszyscy wiemy nic nie jest wieczne. Karma wraca o tym pamiętajcie prędzej czy później ale wraca.

Tak !!!!!

Franciszek
@Końdziu

Uważasz ze Asparagus ma racje? Widzę zamiast pracować co niektórzy wzięli się za politykowanie. Serio można tu złapać robotę mając znajomości? Chodzi mi o lepsze stanowiska.

Tak6ak

6K

@Tak6ak

Tadeusz z chróściny
@Franciszek

Kaliszok

Poprawiło się. Widać ze rok wyborczy i sie staraja

Czy Centrozłom organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

t

Mimo obietnic i zapewnień - nie. Mimo próśb nie ma co liczyć na żadne szkolenia

Julia
@t

a czym jest to motywowane, brakiem kasy w firmie na to czy ktos nie widzi potrzeby podnoszenia kwalifikacji wsrod pracownikow?

Tuktuk
@t

A czego szkolić? Chyba tylko tego, że do pracy się przychodzi pracować:)

Iwona
@Tuktuk

Ano ale fajnie by było móc mieć jakieś szkolenie z tej pracy, żeby wykonywać ją przyjemniej / efektywniej? Tu szkolenia by w niczym nie mogłyby pomóc?

@Iwona

Gdzie ty robisz ? Odwiedzę

Iwona
@Końdziu

ja tu w firmie jeszcze nie robię. :) ale widzę, że Ty to na bieżąco jesteś? jaki dział byś polecał ze względu na aktualne warunki i czemu? Warto wgl się interesować?

Jacek

Obecnie w Centrozłomie ruszył program szkoleń podnoszących kwalifikacje. Wcześniej było z tym różnie. Polityka spółki znacznie się poprawiła w tym zakresie.

Czy to prawda, że masowo zwalniają Ludzi?? :(

@Marta

Zwolnili z 10 najnardziej doswiadczonych osób w jeden dzień , a tu wielkie hallo

Stalowy
@Marta

Tak , dziś następnych puścili !!!

Tofik
@Stalowy

A kto tym razem nie przypadł do gustu ?

Kacper
@Stalowy

No to znaczy, że się poprawia tam była nadprodukcja stanowisk na szeroką skalę może ten rząd nie jest taki zły Teraz po oddziałach porządek zrobić z tą leserką.

Mieczysław
@Marta

Zwalniają i pracują już gdzie indziej i po temacie .

Ciekawe kiedy za grubego z opola się wezmom co kontenery na lewo wstawia

Doświadczony
@Kacper

Może wynikami się pochwalisz. Jak już wszystkich leserów zamienicie na swoich pracowitych to zapewne w bankach zabraknie miejsca na pieniądze które będziecie zarabiać, a pracownicy będą premie brali dwa razy w miesiącu plus te których teraz nie mam.

Mieczysław donosiciel
@Ania

Wezmą się jak te wszystkie z prawej wstawi.

@Doświadczony

Dobre !

Rys

Nie

@Doświadczony

Tak będzie czekam ...

Wacek
@Marta

To niech zwalniają, przynajmniej odchudzą te Państwowe molochy dosyć się nażarli

monika
@Pozytywny

Taaa i to takich, którzy jechali na tym co wypracowali ludzie wywaleni wcześniej. Nic się nie zmienia. Kolesiostwo i plecy jak było tak jest.

Kamil
@monika

Myślisz że jak będą jakieś zmiany na górze to coś się w końcu zmieni? Ciekawe ile trzeba będzie na to czekać.

@Kamil

Nie będzie bo kolejni znowu będą swoich obsadzać. I tak w kółko. Przecież to norma w tej firmie czyli jak wiatr zawieje. Choć w innych podobnie kto głębiej z wazeliną wejdzie ten ma w miarę spokojny byt. A, że sumienie gryzie lepsze to niż pusto w lodówce. Wiec trochę ich rozumiem i żałuję, że tak nie potrafię.

Sygnalowy

Kolejna miotła ruszyła teraz wyzwalają ostatnich którym zależy na firmie

@Sygnalowy

Tym co zależało już dawno zwolnili, teraz to akurat zwalniają nieudaczników. Co biedni poczną w tych trudnych czasach, wrócili że szparagów i zostali dyrektorami, cale szescie na krótko, teraz zima idzie i Niemiec już nie przyjmie na pole. Kariera kołem się toczy. Pamiętajcie dyrektorzy dobrej zmiany wasze dobre uczynki wrócą do Was, a że nic dobrego nie było to skończycie gorzej niż Ci co zwalniliscie pół roku temu.

Dyzio
@Sygnalowy

Centrozłom to nie firma! To stan umysłu i ducha, to filozofia życiowa!

Pendrive
@Obecny

Dokładnie.

Czy pracownicy w Centrozłom dogadują się między sobą?

Piotrek

Tak, wszyscy znają język polski - mniej lub bardziej poprawny???? Poziom pytania jest żałosny...

Kamil
@Piotrek

To nie było pytanie o znajomość języka, tylko o atmosferę w pracy. Nie sądziłem że tak ciężko będzie to wywnioskować. ;o

Kazik
@Kamil

Zamiast się wymądrzać to by mógł napisać coś sensownego Piotruś.

pies

firma lezy zero napraw zero serwisu maszyny zaniedbane zreszta wystawiona na srzedaz albo srategicznyinwestor

Gut
@pies

Leży to chyba Tobie przyrodzenie:) Firma daje na całego jest ok tylko niektórzy nie znają pojęcia pracy. Zarobki na dzisiejsze realia są dobre.

Czy firma Centrozłom kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Obecny

Tak jeśli kobieta jest pociotką lub powujkiem kogoś ze spółek kghm lub partji rządzącej

Broniu

Bardzo solidna firma i świetna obsługa, pieniądze zawsze na czas, jasna procedura przyjęcia złomu. Zwłaszcza Dyrektor oddziału złomowego w Opolu to świetny fachowiec. Tamtejszy Handlowiec ma tez wysokie kompetencje i można na nich obu polegać. Kierowcy i wagowi robią co mogą, żeby złomiarstwo w okolicy normalnie działało na dobrym poziomie. Niewielu takich ludzi jak tamci z Opola w tej pracy pozostało.

@Broniu

To ja pisałem. Marek Z

@Broniu

Jestem bardzo porządnym derektorem w opolu

Janusz Wąsacz

To ja Mielnik to naprawdę ta kasę sami dawali

Janusz Wąsacz

My tam tylko zlom sprzedajemy... tylko ...prosze pana

Wronaww

Dyrektor główny oddziału Centro złomu Opole jest bardzo niekulturalny obraża klientów obraża przewoźników i swój personel. Na placu przechowywania złomu jest bardzo duży nieporządek auta do załadunku lub rozładunku muszą jeździć po złomie proszę o interwencję w tej sprawie, oraz o zdyscyplinowanie tego pana i nauczenie jego kultury osobistej

Dariusz

Brakuje aktualnie osób chętnych do pracy w Centrozłom? Ciekawi mnie, na jakie stanowisko można się dostać. Poszukuję pracy, więc może dowiem się czegoś, co odmieni mój los.

Satyryk
@Dariusz

Najlepiej na dyrektora oddziału jak jesteś kanalią a jak masz trochę przyzwoitości i cenisz sobie uczciwa pracę i uczciwą za nią płace to szukaj pracy w innej firmie bo tam cię zajadą wekslami, robotą i nadgodzinami ku chwale dyrektora oddziału jak w Kaliszu na stali czy Oławie wiec twoja decyzja bo świnie mają się tam dobrze.

Tobi
@Dariusz

Zawsze brakowało i będzie

Burka?
@Wronaww

Z wiejskiego burka rasowca nie zrobisz.

Fuchs z zagwiżdzia
@Wronaww

Panie Wronaww wel Marcin proponuje panu w ramach nauki kultury zapamiętać iż podjęcie pròby wyjazdu lub wyjazd co nastąpiło samochodem ciężarowym zaladowanym zlomem (pojemnik z taśmami z hurtowni) jest kradzieżą na szkodę firmy za którą można w najlepszym przypadku otrzymać zakaz wykonywania usług. Myślę że Pan operator który tak regularnie panu zaśmieca przejazd ma zdjęcia z tego zdarzenia .A i filmik z monitoringu tez by się znalazł.

@Fuchs z zagwiżdzia

Już się leczy ....

@Wronaww

Ilu złodzieji koleś wydymał że dalej na niego jadą...

Patrycja

@Kierowca, rozumiem, że nie przyjąłeś oferty pracy ze względu na proponowane wynagrodzenie w firmie Centrozłom? Jakie według Ciebie wynagrodzenie powinno być proponowane na stanowisku kierowcy w tej firmie? Może ta firma zapewnia dodatkowe świadczenia socjalne lub premie motywacyjne?

Satyryk
@Patrycja

Kierowca powinien zarobić na łapkę ok. 4500 zł inaczej go zajadą tak jak w Kaliszu jesteś wszystkim i nikim.

@Satyryk

6000 to kryła mało

Dzień dobry wszystkim :) Jestem kandydatem na Przedstawiciela Handlowego i w związku z tym mam parę pytań: Na jaką podstawę można liczyć w firmie Centrozłom? W jaki sposób są naliczane premie? Jakie otrzymuje się narzędzia pracy? aż dochodzimy do atmosfery i wsparcia w firmie. Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję.

Tyfus
@Kandydat

Nie rób sobie tego

@Tyfus

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Ptaszek
@Kandydat

pensje przedstawiciela to około 7000-8000 tyś.na rękę. Tylko muszą być premie. Bez premii to bida z nędzą. I trzeba mieć mega cierpliwość na początku, bo ciężko bardzo ciężko odnaleźć się w firmie, a powodem jest brak porządnego przezkolenia. Każdy sobie sterem...w zasadzie podobno jest tak w każdym dziale. Małe wsparcie wyższego szczebla, słaba decyzyjność.

Jak wygląda ścieżka kariery w Centrozłom? Czy trudno jest zdobyć awans?

Obecny

To zależy do jakiej partii należysz

Sławek

Najpierw kierowca a potem dyrektor jak w opolu

@Sławek

Tyle co w tytule

The best

Najlepsza firma w branży!

Pozytywny

Zaraz i tak to (usunięte przez administratora) upadnie, bo z takim podejściem do klienta to nawet zblakany pies tam nie zajrzy

Monia
@Pozytywny

Osoba zarządzającą oddziałem w Opolu to człek z brakiem elementarnych podstaw kultury. Nie polecam

Brayan
@Pozytywny

Co ty wypisujesz to nigdy nie upadnie to jest przecież lider rynku!:)

@Monia

Ile jeszcze można kupować tych karoserii ,czyścimy wszystkie wraki z całego województwa opolskiego

Pluto

Ciesz się, że przywożą a nie jęcz.

Kolo

Ile zarabia operator w centrozlomie

Operator
@Kolo

Tyle ile sobie "wyoperuje".

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Centrozłom?

G_zem

z tego co mi wiadomo wszyscy są zatrudniani na umowy o pracę. I wynagrodzenie zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław