POLCOPPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o POLCOPPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

szajek12

nie polecam, mam 17 lat i tam pracowałem

S8

Dzwonilem dzis, odebral ktos .. Przedstawil sie. Przez tel informacje podstawowe . Facet daje od 15-16 na reke. Miwi ze umowa jest stala , zus od zarobku. Praca jak to powiedzial specyficzna dla operatorow a nie dla "operatorow". Wsumie wyrazil sie jasno , jestem umowiony.

operator

Niestety firma dalej jest bardzo stresująca ,wymagania ponad miarę możliwości ,sporo wymagań mało czasu . Operatorzy koparek odchodzą albo są zwalniani po kilku miesiącach ,wynagrodzenie standardowe . Rotacja kierowców taka sama ,niestety musiałem opuścić tę firmę w GDAŃSKU ,NIE POLECAM . Ogłoszenia są do pracy przeważnie zawsze bez opisu firmy .

popo

Przerąbane. chora firma i chore wersje szok

pati

bardzo zła atmosfera pracy. abstrakcja- zgadzam sie zarobki nie idą w parze z obowiązkami. odradzam chyba że ktoś lubi adrenalinę na wysokim poziomie.

kierowca

nie polecam pracy w tej firmie bardzo złe zarobki w stosunku do wykonywanej pracy (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o POLCOPPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLCOPPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ