Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych

Kościan

Opinie o Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych

Trzepak

Słuchajcie co nie którzy nie mają racji pracowałem tam wszystko zależy na jakim dziale pracujesz praca nie jest tak do końca zła problem jest w ludziach i w organizacji zreszta zadajmy sobie pytanie? to człowiek człowiekowi robi sobie problem Tak naprawde nie polecam tej firmy ale nie słuchajcie wywiadu środowiskowego bo jestem tego zdania że trzeba przekonać sie na własnej skórze.

anonim11

Faktycznie jest praca ciężka ale płaca jest na czas, za nocki i nadgodziny jest zapłacone. Mi się nie zdarzyło, żebym premii nie dostał. No ale jako ktoś pracuje nie pełen miesiąc no to trudno się spodziewać Bóg wie czego..... No i brygadzista patrzy kto jest na L4, ile przerw na fajkę wykorzystuje a pozostali robią za niego

Były pracownik zaskoczony wypłata. .....

Nie polecam nikomu chyba że ktoś chce zapieprz ac przez miesiąc dzwigajac worki 25 kg Przez 12 godzin około 3 palety po 1270 kg za miesiąc meczarni marne 1300zl na wypłatę to jakieś żarty i zero za premie uznanIowa od brygadzisty współczuję jak ktoś tam dłużej pracuje i gratuluję wytrzymałości normalne wykorzystywanie ludzi i jak ktoś tam chce pracować niech zobaczy na porsche i bmw i inne na to pracujemy...nie polecam gorąco. ..

stary

Ten w tej śmieszniej grzywce każdy wie o kogo chodzi to w domu mu mówią ze fajnie wygląda z ta grzywką a po kątach mają z niego breche i my też

nowy

Jeśli lubisz jak szef cie dominuje i ma cie za idiotę który zrobi dla niego wszystko To Wpadaj Śmiało Takich Tu Potrzeba

xxx

Jezeli chcesz dostac garba to polecam,praca w systemiw 12/24 12/48...jedzenie w biegu idziesz 3 razy na 5 minut zjesc szybko skibke chleba...Atmosfera fatalna nowy pracownik nie ma lekko gdyz nie ma kto wytlumaczyc,bo za malo osob pracuje na zmianach i wszyscy biegaja w kolo maszyn

rafał
@xxx 25.01.2015 11:25

ile osób zatrudniają ? może za mało i dlatego

klient

ta firma, to jakaś kpina. Kto im przyznał tytuły: Diament Forbesa i za co? Czekam na głupie próbki już pół roku, chociaż jestem stałym klientem. Innym stanowczo odradzam nawiązywanie współpracy.

Muszę stwierdzic, iż praca w folplaście to nie szczyt marzeń. Praca w godzinach nadliczbowych, w porze nocnej i w święta za marne pieniądze. Co innego obiecują podczas rekrutacji a co innego jest w rzeczywistości. Można też trafic na stanowisko gdzie jest totalne tyranie. Stąd znaczna rotacja wśród pracowników.

Zostaw opinię o Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Folplast Sp.j. Wytwórnia Wyrobów Foliowych