Opinie o Hoffmann Sp. z o.o. w Śmigiel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hoffmann Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hoffmann Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoffmann Sp. z o.o. w Śmigiel

Kosz

Odradzam stanowczo tą firmę jeden wielki wyzysk. Wciąż coraz więcej maszyn do sprawdzania a pieniądze systematycznie z każdym miesiącem coraz mniejsze. Za duża odpowiedzialność jak za te grosze. Już sąsiad placi większe pieniądze za brak Niedzielnych nocek i soboty. Moje dni w tej firmie są policzone. Kazdy w tej firmie robi każdemu na złość zero organizacji pracy. Ogromne ilości kurzu ,ogromny hałas. Z każdym miesiącem zakres obowiązków znacznie zwiększany. Zero szacunku z strony fałszywych kierowników którzy nie dość że wymyślają fałszywe opowiastki o danym pracowniku i znoszą wszystko do biura tonie potrafią się przywitać z pracownikiem

Co się tu dzieje? Nie wiem czy potwierdzasz czy zaprzeczasz a aktualna kasa na produkcji by mnie interesowała, bo widziałem w takiej dawniejszej ofercie, że już ze dwa lata temu od czwórki się zaczynało. Jak jest teraz i czy będą podwyżki od kolejnego sezonu?

ee Nowy wpis

Na jakim stanowisku są takie zarobki? Czy to początkujące stanowisko? Ludzie mówią że niskie mają zarobki bo Firma nie jest aż tak bogata w przychody.

Jak w Hoffmann Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Dominika Nowy wpis

Dzień dobry widziałam opinie z ubiegłego roku dotyczącą tego, że z roku na rok występują coraz mniejsze pieniądze w firmie. faktycznie tak jest? z czego to wynika? jeden pan pytał o pakiet socjalny, który w ogłoszeniu na stronie jest opisany jako pełny. To co obecnie na niego w końcu się składa? I jak oceniają Państwo pracę jako operator maszyn w tym roku?

End

Dlaczego firma nie korzysta z pakietu socjalnego wakacji pod grusza przecież każdemu pracownikowi należy się taki pakiet. Od dawna mnie nurtuje ten pytanie ? Czy chodzi o dodatkowa prace dla pracowników biurowych którzy notorycznie spóźniają się z podstawowym wydawaniem środków higieny pracowników.? Uzyskanie sporej ilości pracowników powoduje że już zakończyły się dbanie o pracowników zero imprez firmowych i żadnych bonifikatow. Poproszę o odpowiedź tych 2 pytań (usunięte przez administratora) Wszystko dla firmy nic dla pracowników.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Hoffmann Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Henryk

Jakie są zarobki miesięczne. Pytam się bo słyszałem że małe ale czy to prawda to nie wiem .

Joanna
@Henryk

Skąd takie słuchy do Ciebie doszły jeśli można spytać? Na stronie dla magazyniera i produkcyjnego jest napisane wytłuszczonym drukiem "atrakcyjne warunki wynagrodzenia" i nawet numer telefonu podany, żeby o szczegóły podpytać. Ktoś kontaktował się niedawno? Jaki odzew?

Czy w Hoffmann Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

gość

zatrudnienie od razu na umowę o prace

Czy zdarzają się nadgodziny w Hoffmann Sp. z o.o.?

Janek

Nadgodziny??? Dla nich to pojęcie względne. Soboty na rano i 6 nocek to u nich obowiązek. Nadgodzinami możesz u nich nazwać jedynie jak jesteś na 12 godzin w pracy.

ika

Witam wszystkich, proszę napisać jak wyglądają zarobki w ich punktach sprzedaży tj cukierniach ? jak wygląda grafik ? czy soboty i niedziele są dodatkowo płatne ?

ktosiek
@ika

Pomyliłeś chyba działy... Te posty odnoszą się do Hoffmanna sprężynek w śmiglu a nie do jakiś cukierni... A jak już mówimy o sprężynkach, czy ktoś słyszał czy w tym roku dali jakieś podwyżki pracownikom ze względu na najniższą krajową... bo w zeszłym roku popisali się na całego dając 30-40 gr brutto na godzinę więcej...

Szukający

załatwienie dnia wolnego urlopu i wynagrodzenie w tej firmie to chyba jakaś kpina!!! z tego co dowiedziałem się w czasie rozmowy z nimi to dzień wolny trzeba zgłaszać przynajmniej dwa tygodnie prędzej... To co? pogrzeb w rodzinie za trzy dni ja nie dostaje wolnego bo dwa tygodnie prędzej? Jaja sobie robią? (usunięte przez administratora) zbulwersowani że chciałem od razu umowę na czas nieokreślony że nie dają bo 3 miesiące okres próbny... no jak oferują tak w plakatach to niech dają A nie że się wykrecaja... chciałem na operatora to nie ich opór bo na jakaś kontrolę pierwsze A później się zobaczy... szkoda że nie wierzyłem jednemu z byłych pracowników że tak jest... mial jednak rację kłamią aby zyskać tanich parobków ...

@Szukający

Widać, że administratorzy usunęli moją opinię o zarobkach w tej firmie, więc wspomnę jeszcze raz o nich... Na urzędzie pracy w kościanie podali (usunięte przez administratora)zł przy 160 godzinach a co się okazało podczas rozmowy kwalifikacyjnej z nimi, to że ta pensja jest razem z obowiązkowymi sobotami i niedzielnymi nockami przez cały miesiąc, czyli praktycznie (usunięte przez administratora) jak nic...

Damian
@Szukający

Nie wydaje mi się , aby z powodu podania wynagrodzenia znikały komentarze. A jak poza zarobkami? Jaka atmosfera?

@Damian

I co niby nie znikają komentarze po podaniu wynagrodzenia? Znowu usunęli kwotę przy 160 godzinach.

Jak szefostwo w Hoffmann Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Były

Jeśli wykonujesz ich poj... polecenia i nie stawiasz się to są mili... Jeśli jesteś zielony i niedouczony w prawie i kodeksie pracy to Cię wykorzystają.

BiegaczKościan

Polecam firmę mile się pracuje, atmosfera bywa różna lecz nie ma ci narzekać. Pieniądze starczają na dojazd nawet z kawczyna i na wychowanie rodziny

@BiegaczKościan

(usunięte przez administratora) ciebie (usunięte przez administratora) bo do tego są zdolni jako pierwsi. Teraz może i wystarczy tobie kasy ale od nowego roku już nie starczy w tej firmie. Minimalna płaca wzrośnie wszystko zdrożeje A Ty nadal będziesz miał to samo bo ci powiedzą że przecież masz minimalną ale nie wspomnę że to z sobotami i niedzielami. Pół roku temu się z tej firmy wyniosłem, teraz w nowej pracy dwa awanse na lepsze maszyny i podwyższka. A u hoffmann hoffmanna nie mogłem się doprosić przez trzy lata nawet do minimalnej.

Basia

Praca akurat dla mnie, czy dojazd z Kościana zapewnia firma? Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam ????

@Basia

Dojazd niestety swoim samochodem i na swój koszt. Nie zwrócą ci za paliwo.

Kosz
@Basia

W firmie jest dawny pełen pakiet socjalny!? Pewnie mowa o 300zl raz w roku na gwiazdke za cały rok ciężkiej pracy które i tak w ciągu roku upiernicza w miesiąc. Do niedawna obchodzili jedno swieto- tłusty czwartek i dawali wszystkim po paczku. Teraz dodatkowo dokarmiaja tortem na urodziny !! JEST progres . Dbaja o nowych zwłaszcza z urzedu biura pracy. A o starych eh ... Imprezy firmowe karnety to tylko Panie i Panowie w biurze. Dla pracowników po co się wysilać lepiej co roku to samo i w tym samym miejscu. Przecież mogą wybierać wśród chętnych do pracy...

bulwers
@Kosz

co do nowych z urzędu pracy to już ich nie ma... nikt tam nie przychodzi za pośrednictwem urzędu pracy bo z powrotem wracali tam z kwitkiem po 3 miesiącach okresu próbnego. teraz tylko bezpośrednio do nich bo urząd pracy nie chce ich ofert już przyjmować za ich pośrednictwem bo za duże koszty ponosili tylko z zyskiem dla szefowej i szefa na wakacje ze bezrobotnego z urzędu przyjęli...

xyxyx

Pracuję w tej firmie i spokojnie mogę ją polecić.

jjkkk

chciałam tam iść ale już dziękuje. Ludzie zawsze prawdę ci powiedzą. Może gdyby ludzi do pracy byłoby jeszcze mniej takie pożal się borze firmy doceniali by pracowników. Ci na górze wakacje za granicą,lepsze fury a pracownika (dzięki któremu najwięcej zawdzięczają) nie stać nawet na rower.

Były.

Po co pisać o tej firmie jeśli nawet najgorszy negatywny komentarz i opinia o tej firmie jest od razu usuwany/a... Mają takie wtyki wszędzie że nie dadzą powiedzieć złego słowa o sobie... a naprawdę nie polecam tej firmy... obowiązkowe soboty na rano i 6 nocki... a pracując 5 dni w tygodniu ludzie tam nie mają nawet najniższej krajowej... nie mówiąc już o wygórowanym akordzie. 2-3 dni wtygodniu niektórzy są nawet po 12 godzin albo w soboty od 6 do 18.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoffmann Sp. z o.o. - Śmigiel

• Jak się pracuje w Hoffmann Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoffmann Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoffmann Sp. z o.o.?

Hoffmann Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Leszczyńska 24A
    64-030 Śmigiel