Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dobrzyniewo Duże

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Dobrzyniewo Duże

Ciekawe jakie błędy w trakcie pracy mogą wychodzić, że ktoś do nich teraz niedawno nawiązywał… nie wiecie czasem czy nie szukają kogoś do marketingu? mam taka zajawke w googlach ale wejść się w nią niestety nie da a mam doświadczenie, chce sprawdzić zarobki i zorientować się czy na dziale też jakieś błędy wychodzą?

Niedziela Nowy wpis

Bardzo odradzam pracy w tym "przedsiębiorstwie". Jest tam gorsza organizacja niż w niejednej placówce państwowej. Szef firmy zachowuje się chamsko i ordynarnie, w obliczu własnych błędów, zwalając winę na pracownika.

A tu faktycznie coś konkretnego ginęło, że ludzi chcieli w tym zakresie później sprawdzać? Już wcześniej patrzyłem na te ofertę dla fizycznego, która tu wisi, zastanawiałem się jak ciężka to robota? możecie opowiedzieć jak wygląda przykładowy dzień z pracy?

Chciałem dowiedzieć się jak pracuje się na stacji demontażu. Była dostępna taka oferta praca na LinkedIn ale nie wiem już nawet jaka miała datę, bo jest zdjęta. Czy często na ten demontaż szukają? Jaka jest atmosfera? teraz niedawno ktoś sugerował ze chyba zła ale czy to zależne będzie też od innych czynników? Stanowisko i tym podobne?

Jarek Nowy wpis

Szukaj normalnej pracy radze ci chyba ze chcesz pracowac i codziennie byc opieprzany i w stresie pracowac, kiedys nawet straszyli wariografem jak cos zginie to ze beda kazdego sprawdzac chore!! Pomysl szczeniaka prezesa- Kto byl ten wie ze prawde pisze, omijac na kilometr ta (usunięte przez administratora)

Firma PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Z czego wynika taka atmosfera jaką opisano jakiś czas temu? mam na myśli to jakieś gorsze odzywanie się do siebie i tak dalej. czy na każdym dziale tak jest czy może jednak to zależy? a jeżeli tak to od czego? Pracownicy w jaki sposób dbają o atmosferę miedzy sobą?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko Pracownik Fizyczny?

Znający tą firmę

Witam, z firma nie mam dobrych wspomnień codzienne naskakiwanie, "(usunięte przez administratora)" to normalne w tej firmie Szefostwo manipulujące pracownikami (nie będę wymieniał imionami), nie polecam nikomu takiego przeżycia.

Może na fizycznego rozmowa będzie o wiele łatwiejsza? Patrząc po opiniach widzę, że ktoś opisywał kiedyś swoja rozmowę raczej jako ciężka, lecz to było inne stanowisko. zastanawia mnie zatem sytuacja względem samych fizycznych, bo właśnie ich do siebie szukają. Czy pracą jest bardzo ciężka? jak się zarabia?

Chętny pracownik

Witam, firma Ambit poszukuje kandydatów na stanowisko sprzedawca części samochodowych. Opis stanowiska: obsługa klienta, sprzedaż części samochodowych, obsługa ogłoszeń internetowych, przygotowanie części do wystawianie na portalach internetowych.  Oferujemy: szkolenie stanowisk owe, umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe. Wymagania: znajomość branży motoryzacyjnej, obsługa komputera, zaangażowanie w powierzone obowiązki, prawo jazdy kat B. Znów kolejna rekrutacja? Co tam się dzieje że jest taka rotacja? Ktoś był na rozmowie?

@Chętny pracownik

Może te ogłoszenia internetowe sprawiają jakieś trudności? Generalnie skoro "chętny" to aplikowałeś ostatecznie? Coś konkretnego sprawdzali na rozmowie czy samo cv wystarczy? Pytali o coś z branży moto?

@Izabela

Jakiś czas temu byłem na rozmowie ale poziom tej rozmowy mnie przerósł ponieważ czułem się jak na przesłuchaniu. Mnóstwo pytań co gdzie czym się zajmuje dlaczego itp Ja zadając pytanie na temat zarobków nie uzyskałem żadnej konkretnej odpowiedzi niby pełen etat 168godzin ale jakieś soboty dodatkowo czyli więcej niż 168godzin. Strasznie dziwna rozmowa o pracę jeszcze na takiej nie byłem. Akurat trafiłem w przerwę śniadaniową to chłopaki na podwórku udzielili mi więcej odpowiedzi niż osoba z którą rozmawiałem na temat rekrutacji.

Praca dla ludzi którzy lubią problemy, lubią słuchać i realizować głupie pomysły, lubią trudne warunki, lubią jak traktuje się ich jak rzeczy, lubią dostać zj..be za coś na co nie mieli wpływu ogólnie dla masochistów. Wypłata zawsze na czas, szef spoko, pracownicy spoko (nie wszyscy). Da się tam pracować jak nie bierzesz do glowy. Pozdrawiam Izabelę czujną niczym sokół w gnieździe pełnym jaj .

każdy ma swoje za uszami
@Gość

Jeden może handlować legalnie, a drugi się musi ukrywać taka prawda

Grześ

Co masz na myśli ,, zrobić b " ? Mariusz jest jak Vandellia cirrhosa nie puści tak świetnego miejsca jakim jest ten lokal. Zostaw tych biednych ludzi samym sobie, jak chcą tak i mają.

Struś pędziwiatr

Naprawde szczerze ludzie nie polecam, chamstwo tych na górze i wyzysk

@Struś pędziwiatr

To znaczy? Z jakimi zachowaniami miałbym tu do czynienia? I za jakie pieniądze przyszłoby mi robić?

Jaca

Omijać szerokim łukiem, pisze prawde kto pracuje ten wie

Alicja
@Jaca

Dlaczego omijać? Może podasz jakieś przykłady? Twoja wypowiedz jest troszkę mało konkretna.

Stasio

Praca jak Praca, można pracować dobrze i zarobić wszystko zależy od zaangażowania w obowiązki które trzeba wykonać, Owszem są ludzie skrajnie trudni do współpracy co niechcący przyjdą powiedzą że boli ich praca kolegów . Premie są owszem i wynagrodzenie na czas. Czasami jak wszędzie zdąży się pomysł zarządu szalony ale da się wytłumaczyć . Jeśli robisz to co masz robić to masz dobrze kombinacje robisz to nie dziw sie że nikt cie nie polubi ani premi nie dostajesz.

@Rysiek wszystko widzisz w czarnych barwach, przecież w pewnym sensie dają Ci poprzez taki zróżnicowany zakres obowiązków szansę nabrania nowego doświadczenia, bo cóż za nudną pracę byś miał codziennie rozbierać jak tu piszesz samochody, a tak nabierzesz nowego doświadczenia w innej dziedzinie, grabienie liści fajne jest,oderwanie od monotonii też jest potrzebne, trzeba się cieszyć że ma się pracę i wypłatę na czas jak pisze Stasiu. Myślenie włączy się wtedy kiedy, coś niechcący takiej osobie się stanie(mam tu na myśli nieszczęśliwy wypadek), a ta dana osoba znajdzie się poza miejscem zatrudnienia (poza stanowiskiem pracy). No ale przecież kodeks pracy jest dla mądrych ludzi... Poruszasz tu temat dorabiania, ostatnio przecież każdy z nas z osobna był przesłuchiwany ile chce zarabiać, moim zdaniem zostały przedstawione atrakcyjne warunki że nie muszę ,,kombinować" tzn Nie mam czasu na to...

Iwona
@Gość

Całkowicie bez żartów, ja się spotkałam z takim przenoszeniem ludzi po różnych działach od czasu do czasu dla zabicia nudy i monotonii. No ale co do tego przepytywania o to, ile chcecie zarabiać, czy dostosowali się? Jest szansa na jakieś podwyżki?

Rysiek
@Iwona

Ten portal rządzi się swoimi prawami. Jeśli napiszesz prawdę to opinia nagle znika, ktoś próbuje zatuszować prawdę.

Stefan
@Iwona

Kogo przenieśli z nudów twoim zadaniem ? I kto przeniósł bo to ciekawe . I co dalej przeniesieni pracują ? I do jakich prac/ działów są przeniesienia

@Stefan

czy to jakaś seria pytań retorycznych? bo jeśli tak to chciałabym się dowiedzieć ile obecnie osób tutaj pracuje z poprzedniego zespołu. Jaka była ostatnio rotacja w tym miejscu?

Jakub

Ambit Sp. z o.o. poszukuje do osoby na stanowisko Detailer. Oferujemy: Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie; Pracę wśród ludzi pełnych pasji; Pracę z możliwością długofalowej współpracy. Obowiązki na stanowisku: Usługi związanie z detailingiem: polerowanie nadwozia, reflektorów, Pranie i czyszczenie wnętrza; Przygotowywanie aut do sprzedaży; Mycie aut; Dbałość o czystość stanowiska pracy oraz powierzone narzędzia. Oczekujemy: Doświadczenia w auto detailingu; Dobrej organizacji pracy; Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny; Ambitnego podejścia do pracy i chęci ciągłego rozwoju. Praca od zaraz! Ktoś z was był na rozmowie? Może się podzielić spostrzeżeniami

Izabela

Tak w sumie to ile aktualnie osób jest tu zatrudnionych? Bo zastanawiam się nad tą wspomnianą proporcją, że niby pracowników mniej niż kierowników. I czym konkretnie oni się tutaj zajmują?

Izabela

Ahaa, no to teraz mi głupio, że aluzji nie załapałam.xd No to faktycznie może być nieprzyjemne jak tak każdy na każdego by coś zrzucał, szkoda w sumie, bo to atmosfera między ludźmi robi w pracy swoje. A tak z ciekawości tylko czy jakieś Panie to tu pracowały za Twoich czasów?

były

Dumny jestem, szczera prawda

Chętny pracownik.

Byłem parę miesięcy temu na rozmowie o pracę. Stawka godzinowa na początek 15 zł później maxymalnie 18zl/h moim zdaniem to bardzo niska stawka jak za taką pracę. Z premia podobno średnio.

Łucja
@Chętny pracownik.

A jakie tam są obowiązki, że uważasz, że bardzo niska stawka jak za taką pracę?

Czym w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Ambit Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

okon

nie maja zadnych dodatkow. Niby jest premia ale nigdy nikt jej nie widzial ;(

Haha

Kpina nie firma... Za dużo wodzów za mało indian... Na umowie najniższa, reszta pod stołem... Generalnie (usunięte przez administratora) kila I mogiła... Nie polecam....

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dobrzyniewo Duże

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNE "AMBIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?