Opinie o Bianor w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bianor. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bianor o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bianor w Białystok

Realista Nowy wpis

Jak dla mnie załoga i wszystkie świadczenia są takie jakie być powinny. Nikt tam nikgo nie gnębi. Umowa o pracę od ręki.

prokopczyk Nowy wpis
@Realista

(usunięte przez administratora) prawda, ja pracowałem w Rosti na wtryskarkach i na montażu było zakur......ście. Ale w moim wypadku wyszła głupia sytuacja i dostałem wypowiedzenie, próbowałem ratować sytuację lecz się nie udało a chciałem zostać. Zależy do kogo się trafi można się z każdym dogadać ja na nic nie nażekałem.

Zuzanna Nowy wpis

@Realistato dobrze, że firma zapewnia umowę o pracę od ręki. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o świadczeniach, o których wspomniałeś? Chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy w firmie.

RP Nowy wpis

A jak atmosfera i zarobki w kontroli jakości? Praca na 3 zmiany?

Ze jeszczecze nikt nie wyjasnil tych liderek poza zakladem to dziwne widac lubicie byc jak niewolnicy i podludzie to tylko mozliwe wtym smierdzacym bialymstoku kloace

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
pracownicy

W firmie pracuje się przez 7 dni w tygodniu za 1600zł i jest nakaz pracy w nadgodzinach, a jeżeli ktoś się nie zgodzi, będą wyciągane konsekwencje.

pracownicy

Jest ciezko liderki daja ciezkie zestawy maszyn bianor rosti a swoim kolezankom lekkie zestawy robią to wszystkie i na kazdej zmianie gnebią ponizaja i sa nie sprawiedliwe prosimy o zmiany i o wymjane bo to jest mafia ktora niszczy psychike czlowiekowi

Azu

Wielofunkcyjny pracownik linii produkcyjnej (bo tak to sie nazywa) w obecnym Rosti Bianor nie ma mozliwosci zarobienia 2000 zl. Co najwyzej 1600. Pracuje od 4lat wiec wiem co mowie.

Dan, pracowałeś za 2300 na stanowisku Account Managera? Normalna stawka to 8-12 tys. brutto plus premie. Znajomy idzie tam na rozmowę jak będzie po zapytam go i dam Ci znać jakie pieniądze.

Andrzej26

Nie polecam pracowałem tam 3 miesiące Skwar chory system pracy do tego wynagrodzenie nędzne jak na pracę w święta i weekendy .Często człowiek nie wie jaki jest dzień tygodnia.Co najbardziej śmieszne ,że jak ktoś robi na produkcji ma tyle samo pieniędzy co osoba pracująca na Montażu Poniedziałek -Piątek .Totalny wyzysk

Andrzej26

Sortis

System pracy jest chory .Bo jak ma się po 7 dniach pracy wolne np wtorek środa .To w poniedziałek idziesz na nocke i robisz do 6 rano we wtorek odsypiasz i jest 14 czyli defacto masz 1 dzień wolny . Z tego co wiem teraz Randstad płacą kasę jak znajdzie się kogoś chętnego do pracy ^^ Hehe ^^

anna

może ktoś jeszcze wypowie się o pracy w tej firmie? co dokładnie robicie na produkcji? chodzi mi o osoby zatrudniane przez agencje. Jakie zarobki? praca jest 5 dni w tygodniu dla każdego czy zdarza się, że mówią żeby np 2 dni w tygodniu nie przychodzić?

Zuzia

Krowa chyba mówisz o pracownikach zatrudnionych przez rosti bianor a nie o całej reszcie, ponad połowa pracowników tam pracuje przez agencje pracy i co miesiąc podpisuje nowa umowę. To dopiero jest stabilność jak na początku każdego miesiąca możesz zostać bez pracy, bo np. byłeś za długo na l4. No i Ci zatrudnieni przez agencję nie mają socjala... szkoda gadać, ale jeść trzeba....

Madziaviki27

Witam, pracuję w Bianorze od początku lutego i nie mogę się zgodzić, że liderki nie pomagają, bo pomagają. Co prawda nie wiem jak na reszcie zmian, ale na mojej jak naj bardziej. Wszystkie są fajne. Teraz przyjmują na wtryskarki. Ja jestem zadowolona.

ona

Szukali, szukają i znaleźć nie mogą. W zakładzie wciąż wiszą te same ogłoszenia, ale chyba nikt nie może sprostać ich wymaganiom.

nnn

Dobre, mogli by trochę pozwalniać tych na górze. Bianor to bardzo rodzinna firma co drugi to mąż ciotka wujek żona itp. nie ważne co umiesz ważne kogo masz z rodziny.

marko

Czy to prawda że Bianor został sprzedany??

jack
@marko

Tak prawda, Rosti wykupiła Bianor

NNN

LUDZI FIZYCZNIE PRACUJĄCYCH POZWALNIALI A DO BIURA PRZYJMUJĄ.BRAK SŁÓW!!!!!!

tomek

cały Wagner wyjeżdża? Wiadomo już kiedy?

rafioli

Perfidność osiągnęła skalę zeniitu. Posługują się agencją pracy Randstad, wysyłają smsa z adresem Bianora na rozmowę jako siedzibę Randstad. Trafiasz na kolejkę jak w zusie a w końcu zestaw pytań i na koniec nie wiesz co dalej. Z tego co wiem to stawki głodowe i brak szacunku do człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Bianor - Białystok

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bianor?

Kandydaci do pracy w Bianor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bianor
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Myśliwska 18
    15-569 Białystok