Olmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Tarnowskie Góry

Opinie o Olmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Wagowy to c.uj

A na wadze stary zmierzly [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko krytykuje jakby mi nie bylo szkoda pracy to bym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wrzucil do kontenera i wysypal razem ze zlomem

jons

hmm zależy jakiego rodzaju mają być to praktyki, bo jeżeli praktyki, które odbywają się na mocy porozumienia z uczelnią, czyli po prostu praktyki studenckie to raczej nie są one opłacane, a takie płatne praktyki które możliwe są w firmie raczej bym stażem nazwał

ee

rrrr

nie wiem czy tam pracujesz ale[usunięte przez admina] tylko tyle a ten lesiu to juz przesada Ludzie tej firmy to omijac z daleka

Zostaw opinię o Olmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe