Opinie o Ekoprod Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekoprod Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekoprod Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoprod Sp. z o.o. w Bytom

Julian Nowy wpis

Byłem na rozmowie o prace, mając sporo lat doświadczenia i sporo uprawnień, zaproponowano mi stawkę jak w popularnej sieci marketów. byłem w lekkim szoku, ale niestety zdarzają się jeszcze firmy które proponują stawki z przed kilku ładnych lat. nadgodziny oczywiście płacone po tej samej niskiej stawce, a kodeks pracy?Firma zakupiła trzy potężne maszyny przeładunkowe ale żeby ludziom zapłacić uczciwie to nie nie nie :) Ogromny baner na budynku ,który informuje ,że zatrudnią operatorów maszyn , mówi wszystko. Polecam państwo zajrzeć na olx zakładka praca i spojrzeć\zadzwonić sobie ,jak się teraz płaci. 25 zł do ręki to już jest absolutne minimum a 30 zł do ręki na godzinę jest coraz częściej oferowane. pozdrawiam :)

Robert

Z tego co umiem ocenić, to gorzkie żale pana Dawidosa, niekoniecznie są prawdą o pracy w firmie? Szukam obecnie zatrudnienia, mam doświadczenie na koparkach. W jakim systemie odbywa się praca, na zmiany, od poniedziałku do piątku? Czy nadgodziny - o ile się zdarzają - są dodatkowo płatne? Ile na początek wynosi płaca?

Bogusław Czajkowski Nowy wpis
@Robert

Dzień dobry, W sprawie pracy prosimy o kontakt pod numer sekretariatu ze strony firmowej. Praca w systemie jednozmianowym: od godziny 7 do 15. Nadogdziny zdarzają się sporadycznie - wynikają z logistyki dostaw do odbiorców końcowych. Praca w weekendy dla chętnych przy pracach na terenie zakładu. Stawki za pracę są ustalane indywidulanie. Wpływ na zarobki mają kwalifikacje i kompetencje, które zostają zweryfikowane przez okres próbny, trwający 3 miesiące. Po okresie próbnym jest ustalana stawka dla nowego pracownika i następuje podpisane umowy na czas nieokreślony.

Karolina Nowy wpis
@Bogusław Czajkowski

A nadgodziny są jakoś dodatkowo płatne czy stawka jest taka sama?

Dawidos

Placicie smieszne pieniadze, jak na dzisiejsze czasy.Paru bdb operatorow opuscilo Wasze szeregi i konkurencja Wasza jakos jest w stanie dac im robote i na lepszym sprzecie, i za lepsze wynagrodzenie.Jakiez to pieniadze placic operatorom pracujacycm na koparkach, spycharkach, ladowarkach, wozidlach, koparkach przeladunkowych niecale 3 tys zl? Mam kontakt z jednym, z drugim, z trzecim i jednemu daja na koparce w kanalizacji 5000 zl, drugi na przeladunkach ma 4 tys zl, trzeci w kieleckim od reki zanalz robote za lepszy pieniadz.

Teresa
@Dawidos

I te 3 tyś to za cały etat? :/ Praca byla od pon-pt, czy pracowaliście też w soboty?

Bogusław Czajkowski Nowy wpis
@Dawidos

Dzień dobry Panie Dawidos. Kolejny wpis, kolejne negatywne emocje, które nie są zgodne z prawdą. Sprzęt jest systematycznie wymieniany. Obecnie dotarły 2 nowe w pełni wyposażone ładowarki. W drugim kwartale tego roku, trafią trzy koparki. Mija się Pan również w kwestii osób, które już nie pracują w frimie. Osoba, która pracuje obecnie w "kanalizacji" - możliwe, że zarabia taką kwotę przy pracy 12h dziennie plus weekendy. Drugiej osoby nie kojarzę. Trzecia osoba to zapewne Pan Kamil, który poinformował nas z rocznym wyprzedzeniem, że ze względów rodzinnych przeprowadza się na kielecczyznę. Jeżeli ma Pan jakieś pytania bądź zastrzeżenia - zapraszamy do kontaktu z biurem. Jesteśmy otwarci na konstrukywną rozmowę. Pozdrawiam

Dawidos

To jest ciekawe stwierdzenie: " jak ktos jest leniem lub wyzej sra niz..." Trzymacie od lat pracownikow, ktorzy robia na pol gwizdka,a nawet na 1/3 i maja dosc przerosniete ego.Swa postawa nie dajecie dowodow na to,ze zalezy Wam na pracownikach, ktorzy poztywne nastawienie do pracy w firmie wnosza i efektywnie wykonuja powierzone zadania. Z jakiegos powodu zatrudnienie u Was nie cieszy sie opinia w Bytomiu i okolicach,a w koncu tylu jest fachowcow, ktorzy gdzies pracuja, byleby nie u Was. Ostatnio przewinelo sie przez wasza firme paru fajnych chlopakow i w waszej opinii nie byli oni na tyle wartosciowi,aby starac sie ich ubycie zatrzymac. Ba, nawet wspieraliscie ich w dazeniach do opuszczenia szeregów Ekoprodu. Poza tym kadra zarzadzajaca firma to jakas kleska przewodniczenia biznesowi. Gdyby nie uklady i łaska huty w Dabrowie G, to nie wytwarlibyscie na rynku produkcji kruszyw na slasku z takim upadlym zarzadzaniem i rygorystycznzym podejsciem do nowych pracownikow. Ci, ktorzy ostatnio odeszli, to jeden zarabia duzo wiecej za granica, drugi zarabia ponad 2 razy wiecej w kraju, trzeci podobnie, czwarty ma duzo spokojniejsza robote i go szanuja.

Sebastian
@Dawidos

Twoja wypowiedź sugeruje, że głównym problemem firmy EkoProd jest to, że nie weryfikują przydatności danych pracowników. Oczywiście rozumiem Twój wpis ale mógłbyś napisać coś jeszcze o warunkach pracy w tym miejscu? Sugerujesz, że pracownicy, którzy odeszli zarabiają teraz o wiele większe pieniądze. To ile dokładnie można zarobić w tej firmie?

Bogusław Czajkowski
@Dawidos

Pan Dawidos powraca jak bumerag w negatywnych wypowiedziach. Istnieje coś takiego jak okres próbny w pracy. Jeżeli osoba zatrudniona w czasie okresu próbnego, nie wywiązuje się z podstawowych obowiązków to takie osoby nie są zatrudniane na stałe. Dodatkowo jeśli do tego dochodzą: nieobecności nieusprawiedliwone, alkohol, lenistwo, okłamywanie przełożonych to proszę wybaczyć ale nie ma dla takich osób miejsca w firmie. Jeżeli mowa o kwestii rotacji to proszę wyjaśnić fakt, że zdecydowana większość załogi to osoby zatrudnine powyżej 4 lat? Są w firme osoby, które są ponad 10, 15 lat... Dodam, że firma nie jest na "łasce" Dąbrowy Górniczej. W tym roku firma obchodzi 30-lecie i działa nieprzerwalnie od 1991 roku. Klęską zatem jest stwierdzenie, że jest źle zarządzana. Podsumowując, Panie Dawidos, jeśli był Pan niezadowolony z pracy w firme, wypadało porozmawiać o tym z bezpośrednim przełożonym. Jeżeli rozmowa nie przyniosła efektu, od zawsze służę pracownikom i zachęcam do mówienia o problemach poza drogą służbową i poszukania najlepszego rozwiązania. Prezes również jest otwarty na rozmowę z pracownikami.

Brałeś udział w rekrutacji do Ekoprod Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Dawidos

Robia nadzieje,ze po 3 miesiacach przedluza umowe,a sie okazuje,ze chodzi im jedynie o wykonanie prostej roboty, ktora jest wyliczona akurat na 3 miesiace

@Dawidos

Nie zgodze się z Tobą Dawidos. Jeśli szukają pracownika to nie po to by go zwolnić po miesiącu czy trzech. Jak jest ktoś leniem lub Wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma to nie przedłużają umowy. Wystarczy trochę chceci , zaangazowania i wszystko jest w miare ok

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoprod Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Ekoprod Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoprod Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ekoprod Sp. z o.o.
  • Konstytucji 61