Czechanowicz Ekologia i Zielen

Bytom

Opinie o Czechanowicz Ekologia i Zielen

basia

Radom... (usunięte przez administratora) calą firme. niech zyje majster Suski, i jego parówa Tomczak:)

Wiktor

Czy tylko finanse wam przeszkadzają w firmie? Ogólnie praca jest dobra?

Praca

Witam. Czy ktos moze powiedziec jaka jest naprawde kondycja firmy bo dostalem propozycje ale sie wacham. Te pensje naprawde sa tak opoznione- 2 miesiace? A ta szefowa wszystkim rzadzi, bo ponoc calkiem jej sie poprzewracalo w glowie?

Dixit
@Praca 06.11.2017 21:36

Nie boj sie ja za wrzesien i pazdziernik dostałem wyplate w listopadzie i nie 10 tylko 15 i jeszcze ujebali 500 zl znam takich cwaniakow co tam robili dzisiaj juz tam nie robia

Praca

Cos chyba kierownik Jur. ma slaba pensje bo juz wszystko wywozi co sie da na zlom, albo zbiera na nasza wyplate????

??????????

Temat najwazniejszy, ludzie co to ma byc dziesiaty minal a pensji nadal nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie, chyba pip wyreguluje im kalendarz. Jak tu pracowac kiedy nie wiadomo czy dostaniemy kase to jest gorzej niz chore.firma ma nas daleko a du..ie. Panowie to jest patologia po prostu trzeba skladac wypowiedzenie i zegnac dziadow.

Lipa

No a teraz jeszcze przyjeli fajnego kierownika w radomiu zna sie na budowie drog jak nie jeden ogrodnik czy tam piekarz. Ogolnie lipa i tyle, szczerze nie polecam, chyba ze ktos chce zobaczyc parodie pudowy drog!

Adgj

Niestety ale ta firma chyba sie chyli ku upadkowi, pracuje sie bardzo zle, na nic nie ma pieniedzy.

Iwona

@Pawlix KOx.skp, w takim razie jeśli możesz uzasadnij ją - tak jak napisałam wyżej właśnie takich opinii tutaj brakuje i dlatego jako moderator się tym interesuje i dopytuje wypowiadających się tutaj użytkowników.

Iwona

@Pawlox kox.skp przecież nie zabieram głosu w dyskusji, a jedynie pytam. Jak wielu innych użytkowników forum - szczegóły o pracy w Czechanowicz Ekologia i Zielen interesują mnie najbardziej. Ogólne wypowiedzi są ważne, jednak bez merytorycznego fundamentu nie pomogą osobom zainteresowanym tak, jakby mogły.

Pawlix Kox.skp
@Iwona 28.08.2017 06:53

Czemu was tak strasznie interesuje firma Czechanwicz? Ja jako pracownik niemam pozytywnej opinii nt. firmy CEiZ.

Gość

REMAKE: @Iwona "nie wiesz to sie nie udzielaj."...SUKO :)

Iwona

Czyli obecnie przez dwa miesiące pracodawca nie wypłacił żadnemu pracownikowi wynagrodzenia? Jak często zdarzają się takie sytuacje? Terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia jest ważna, dla wielu osób stanowi gwarancje stabilnego zatrudnienia.

Pawlix Kox.skp
@Iwona 10.08.2017 16:46

Pani Iwono. Rzeczywistość pracy w tej firmie mija się z prawdą o 180°. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia, w skrócie -nie wiesz to sie nie udzielaj. Pragnę nadmienić, że wynagrodzenie nigdy nie zostało uregulowane punktualnie. Jak każdy człowiek, aby żyć i mieć z czego rodzinę utrzymać, NIKT nie chciałby jako bezrobotny figurować w POLSKIM chorym systemie :) i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Siepielucki455

Dalej są teraz nawet 2 miesiące trzeba czekać na wypłatę. Prezes sądzi ze musi mieć kasę na paliwo a pracownicy mogą poczekać. Sądzi tez ze operatorzy zarabiają więcej od niego. A to on przecież jeździ nowym samochodem. Ta firma dąży juz raczej do upadłości. Z jednej budowy zwolnili się prawie wszyscy bo nie chcą robić jako wolontariusze. Nie polecam tej firmy

Iwona

@On nie on. rozumiem, że dalej są opóźnienia w otrzymaniu wynagrodzenia. Często się to zdarza? Dotyczy to wszystkich pracowników?

On nie on.

Ta firma to się nadaje Ale do tarcia chrzanu. Pracuj,pracuj.... pieniądze będą, Ale kiedy

On nie on.

Iwona

Jesteś pracownikiem Czechanowicz Ekologia i Zielen? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Olo

Wazelina zjechało nic więcej dodać!

Czesiek

Panowie na co Wy się kur.a godzicie?Jakie ucinania stawek,jakie ucinania godzin,jakie zabierania na zimę ,to jest wszystko nielegalne.Jeśli pracodawca nie zapewnił Ci pracy zgodnej z umową a jesteś w okresie umowy to należy Ci się jak psu buda normalne wynagrodzenie za dzień postoju 8h razy stawka według umowy,lecz może byc pomniejszona do 60% podstawy wynagrodzenia ale nie mniej niż najniższa krajowa.Ponadto należy Wam się dieta w kwocie 30 zł za dzień powyżej 10 h w podróży liczone od momentu wyjazdu z domu do momentu powrotu.Posiłek regeneracyjny w warunkach zapewniony przez pracodawce także do tego dochodzi,jest okres zimowy!Miejscem pracy nie może byc jednocześnie 5 województw ani całe terytorium Polski.Roczny limit nadgodzin wynosi 160 h czyli 12 miesięcy x przeciętnie 160h =1920 plus limit 160=2080 godzin w roku.Wszystko ponadto powinno byc zapłacone 100%plus dodatek motywacyjny (rekompensata) za przekroczenie limitów godzin prawem regulowanych.Kwestia urlopu też jest ciekawa,płacone z tego co widnieje na umowie a powinien byc płacony średnia z trzech ostatnich miesięcy.Panowie róbcie sobie ewidencje godzin pracy,wraz z opisem robót,motogodzin,numerów bocznych i seryjnych maszyn na których pracowaliście jako operatorzy bądź kierowcy,jeśli to możliwe to zdjęcia liczników mth rano i po zakończeniu pracy też będą przydatne.I do sądu z Nimi,bo inaczej dojdzie do tego w przyszłości ,że zaczniecie płacic za możliwośc pracy w firmie.

tin

podjerzewam, ze jest taka możliwosc,musisz tylko sie skontaktowac z nimi, bo poki co chyba nie szuakja nikogo,zadwon i zapytac bedziesz miał najlepsze informacje.

Byly

Witam, bylem pracownikiem tej firmy: -byly problemy z wyplatami ale oddali wszystko nawet w ratach czesc zabieraja na zimowe jakies 10-30% zalezy ile sie zarobilo. trzeba sie przyzwyczaic -diety zabrane, a na te fajki by sie przydaly trzeba brac z wyplat -zarobki na longach ponad 20zl/h nie wiem jak teraz zrobiles 300h masz 6tys. do wyplaty 4.5tys 1.5 na zimowe. -szefowa nie jest zla jak nie podskakujesz. postaw sie tez w jej sytuacji. -jak dobrze pracujesz i nie podskakujesz do konca zycia mozesz robic na stalej pensji 20/h czasem jak robisz 150% dostaniesz zlotowke wiecej a czasem ucinaja wszsytkim do jednej stawki. -godzin w miesiacu 240-300 zjazdy dwa razy na miesiac tylko na weekendy, wiec jestes robotem do zarabiania. Rodzina z czasem cie nie pozna. ale bedzie godnie zyc. -zalezy od kierownika co do urlopu gdybys sie zdecydowal pojechac gdzies zintegrowac z rodzina. przewaznie robia schody,L4 wystarczy. Zganiaja na pracownikow ze terminy ich gonia i nie wyrabiaja sie. Najlepiej jak bys nie zjezdzal i pracowal 24/24h 7/7d itd. -noclegi, czasem spisz w budzie dla psa czasem w 7osob w jednym pokoju gdzie odgrywany jest koncert metaliki, badz 10 pił do drzewa w jednym czasie przecinaja stal. Bez stoperow sie nie obedzie, sa patenty na spanie w aucie. Nie idzie sie wyspac!!! -w ciagu dnia roboczego była godzina przerwy za ktora placili, wtedy mozna sie wyspac. Naprawde gdybym sie przylozyl recenzje napisalbym na dwie strony. ogolnie ocena 6/10. przez kierownikow, domysly, insynuacje, infiltracje, oskarzenia, obcinanie stawek. Polecam dla ludzi z mocnymi nerwami i dobrym skillem.

Aga

Czy jest możliwość zatrudnienia w Radomiu?Posiadam doświadczenie przy budowie zieleni na obwodnicy płd.

Czesiek

W tej firmie żeby dostać 6000 to musisz mieć minimum 18 zeta na łapę,czyli ponad 300 do wyrobienia chyba że się coś poprawiło ze stawkami.Zaczęła płacić dietę? Generalnie za te roboty na takim sprzęcie wszyscy powinni odbierać ponad dychę na miesiąc,ale w tym kraju ludzie dają się dymać i tak kupa siana zostaje szefowej za niezapłacone nadgodziny,diety,,podatki i zus.

eryk

a pracował ktoś na Wrocławiu???Tam jest zapierdol od świtu do nocy ale kase się zarabia 5900 bo jeśli delegacja to robić a nie browary pić . jeśli komuś się nie podoba to do pracy BIEDRONKA po 8 h

bodzio

informacja dla niektórych rusza kolejna edycja rolnik szuka żony a więc zgłaszajcie się a nie zajmujcie miejsca.Pracujecie opłacając KRUS to chyba niezbyt legalne?????????? i nie uczciwe

niezadowolony

@energetyk, co ty chcesz od tego Gościa (majstra)? że załatwił nam premie, że ktoś w końcu nas trochę docenia za prace, fakt po kilkanaście czasem godziń- chwilami ciężko, ale to nie przedszkole z którego przyszedłeś, Ty jak dostałeś łopate od majstra w ręce to się pytałeś kolegów co się tym robi, bo ręce obie lewe. więc daruj sobie takie komentarze.

zadowolony

o czym wy piszecie wypłaty są zawsze na czas dobre warunki majster w porządku premie do wypłaty nawet 1000zł dobre obiady można zarobić nawet 5500zł(opisuje sytuację w Radomiu pod kierownictwem p. Pieczykolana)

@zadowolony 21.08.2015 15:55

albo jesteś nawiedzony przez swojego pryncypała albo jesteś po dużej dawce dopalaczy że wypisujesz takie głupstwa człowieku zmień dopalacze na wiejskie mleko.

energetyk

pracujesz w tej firmie albo pracowałeś? wszystko ci pasuje? skłócanie ludzi przez majstra Żeby nie było jedności to jest według ciebie ok.A może jesteś jednym od niego albo nią

kopacz

zgadzam się z tym wpisem szkoda chłopaków znam ich robili to co wszyscy i nie bali się odezwać jak trzeba było.Życzę powodzonka i jedziemy dalej z wykopem żeby kierownik mógł dostać premie od szefa bo od szefowej to mógłby dostać papiery do ręki.

energetyk

praca ciężka po 14 godzin wypłaty opóżnione o miesiąc kier. na radomiu mówi to co chcesz usłyszeć.nie szanują człowieka jak dobrze żyjesz z kierownikiem to możesz ściemniać i ci godziny podpisze to są pupile co donoszą na innych a robią dorabiają ale oni mogą dużo można by napisać i mówić ale po co skoro kierownik p. Piecz..... chwali się że u szef tylko jemu zawsze uwierzy a nie innym.Dużo więcej mogli by powiedzieć ci co ich ostatnio zwolniono, a dużo na pewno mają do powiedzenia za głośno mówili co im się nie podoba.Szkoda chłopaków

Głos

Witam.Jak tam w Ekologii,cisza na forum czyli porządek do firmy wrócił?

olek

he,Jan tez pracowalem kilka miesiecy w tej firmie,wiec to co piszesz jest prawda i jeszcze delegacje nie platne,masz wyro i dach nad glowa i ma wystarczyc,a przestoje tez byly(koparka do remontu)a co do zamówien częsci nie wiem czy z winy mechanika czy ten co kupuje bo zawsze cos nie pasowalo(czyli wszystko)i siedzisz na kwaterze i czekasz.Ogólnie jak ktos ma stalowe nerwy i lubi czekac na kase,to moze isc.oczywiscie zima w domu i skrobanie tynku.

Jan

Miałem okazję pracować w tej firmie parę miesięcy, na plus atmosfera w pracy ( kierownicy ok), maszyny zadbane. minus placa nie w terminie, nie platne nadgodziny (stała stawka), brak stalej umowy, slabi ludzie od zamówien części ( nie takie filtry, części ) nieraz nie płatne długie przestoje z tego powodu.ogólnie polecam

Alex

Wiecie może czy są przyjęcia do firmy Czechanowicz na operatora koparki?Jak jest ze stawkami,płatnościami no i jaka jest ogólna atmosfera pracy?

cat
@Alex 11.02.2015 10:53

Co wy (usunięte przez administratora) fakt wypłaty się opóźniają ale robota ogólnie łatwa i lekka Za mieszkanie nie płacisz , obiad dostajesz i paliwo na dojazdy . A szczególnie w RADOMIU pod kierownictwem pana Zbigniewa P jest zgrana brygada i jedni z najlepszych fachowców . A zatem polecam ta firmę innym szukającym pracy w delegacji pracownikom fizycznym , mechanikom jak i operatorom . I skończcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takie farmazony ze wypłaty nie na czas albo godziny obcięte jak wpisywaliście więcej niż pracowaliście to nie oczekujcie ze ktoś wam zapłaci za robienie z gęby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kasa jest co miesiąc co do grosza . A i jak chcecie się rozwijać zawodowo to w tej firmie jest to możliwe . Pan kier Z . P jeśli zauważy ze pod sobą ma ambitne osoby jest w stanie pomóc bardzo dużo . I na koniec powiem tylko że lepszej roboty w Polsce zwykły operator walca lub koparki itp na takich warunkach nie znajdzie . Pozdrowienia dla całej ekipy z Radomia z ( dobrotu jak i z kępin )

Operator

Panie Prezesie dzisiaj już 19.Ile mamy czekać na pensje?

Pracownicy

Jutro 24 wrzesień a pensji dalej brak. Czy pan Prezes i pani Prezesowa nie mają szacunku dla pracowników.Co mamy powiedzieć w spółdzielni, w banku, operatorom telefonii komórkowej.Oni nie pytają się kiedy będzie pensja tylko dokładają nam odsetki. Czy właściciele tej firmy zapłacą nam odsetki za opóźnienie w płatności pensji?Może czas znów wezwać PIP!W delegacji to nie wiem co będziemy nie długo jedli chyba tynk ze ścian albo będziemy chodzić do lasu na grzyby a później je sprzedawać.Obudźcie się...

Słupca

powiedzcie mi kiedy moge sie spodziewać wypłaty w tej firmie pracowałem w sierpniu a dzisiaj jest już 23 wrzesnia ?

lublinianim

no jezeli sie pracuje u czechanowicza to nie liczcie na wypłate w terminie człowiek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 13 h a wypłata przychodzi z 20 dniowym opóznieniem i z czego tu zyc a kierownicy na lewo sobie zarabiaja w dotatku nie polecam !!!!!!!! obgaduja za plecami zmowy maja naprawde nie radze tam pracowac bo i tak na koniec w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] was pocałujac

Ruda_małpa

(usunięte przez administratora) (rudy 102) wykorzystuje ludzi każe pracować czasami po 14 godzin przy temperaturze 30 stopni nie dając wody"woda to podstawa przy minimum 20 stopni" (usunięte przez administratora).ciągle mu mało pracy,że robota nie zrobiona...

Miśka

Witam pracowałam w tej firmie i jej nie polecam nie mogłam wyrobić na kregosłup robiliśmy po 12 godz na plewieniu drzewek cały tydzień świątek piątek i niedziele po 12 godz i tak jest do tej pory nikt nie dostał jeszcze wypłaty za kwiecień a wypłata powinna być 10 maja i do tej pory cisza nikt nic nie wie a szefostwo nawet tel nie odbiera a ludzie jak te beduiny jebią tam po 12 godz cały tydz i gdzie tu sprawiedliwość szefostwo sobie jedzie na Majorkę czy Kretę a później dla pracowników wypłat nie ma a ludzie nie mają za co rat zapłacić czy chleb kupić i wciąż czekają zacznijcie ludzi traktować sprawiedliwie a nie jaz zwykłych parobków.

Młody 30

Firma jak najbardziej ok i godna polecenia.Wypłaty są na czas,nawet ostatnio przed terminem.Stawki jak na warunki ogólnopolskie są dobre.Rzeczywiście diet nie ma ale spanie i dowóz na budowę zapewniają. Narzekają tylko Ci co uważają siebie za Bóg wie co a tak naprawdę są przeciętnymi operatorami i kierowcami.Co do Szefostwa nie oceniajcie ludzi jak ich nawet na oczy nie widzieliście tylko usłyszeliście jakieś wiadomości wyssane z palca.

Czesław

Szału nie ma.Nikomu nie wypłaca diety,obiadów też nie kupuje,stawki lecą w dół na łeb na szyję.Ogólny bałagan na budowie.Cięcie godzin.Darmowe posiedzenie na hotelu jak popada deszczyk,czyli reasumując dokładasz do interesu.Wyplata zawsze spóźniona.Generalnie firma dzięki szefowej chyli się ku upadkowi.Wybiera i przebiera w ludziach jak w ulęgałkach.Rozbiła konkretny skład dobrych fachowców bo szuka oszczędności w wypłatach.Szuka teraz za parę groszy na godzinę operatorów po całej Polsce co będą zap........ jak Beduini w monitorowanych sprzętach.Umowy terminowe na czas określony do końca sezonu a po tym gorzki kop w d... na zimę.Pozdro dla kumatych.

mrówka

praca dobra wyplaty sie spoznialy ale byly male problemy z dostawa wody w te najgorsze dni problemy byly ze sprzetem ale idac od pon do pt po 10h mialo sie 1600 na reke wiec jak na nasze Polskie realia i Bytomskie to nie jest zle gdyby nie przerwa zimowa , mogliby ogarnac jakies odsniezanie i wtedy mieli by pewnych pracownikow przez caly rok . Pozdrawiam

operator

Witam.Pracowałem w tej firmie przez rok ,niestety sytuacja rodzinna zmusila mnie do zwolnienia się.Dzisiaj bardzo chętnie bym wrócił,Szef gość z klasą.Pozdrawiam!

były niewolnik

omijać z daleka,ale jeśli ktoś nie wierzy to może się sam przekonać-tydzień roboczy ma tam siedem dni

zdebel

ta firma to drugi eko-trans nie warto tam podejmować pracy delegacji nie płacą wypłaty nie w terminie (usunięte przez administratora)

on

prawda jest taka ze kiedys mozna bylo fajnie zarobic w tej firmie, kiedys jak szef rzadzil, teraz do wladzy doszla jego zona,(usunięte przez administratora) kierowca zaczyna od 11 zl za godz, miesiecznie obcinane sa godziny na "zime", co do godzin to sa wyplacane nie wedlug kart pracy ale u kierowcow wedlug gpsa, wyplata nigdy nie jest na czas, nimo kontroli pipu nic sie nie zmienilo...

KARUZEL37

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE 3 LATA I WCALE NIE BYŁO WESOŁO ALE MIŁO WSPOMINAM FIRME

hec

witam forumowiczów ja też bym chciał się dowiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości,pracowałem w firmie w Rudzie Śl. CBD i takiego właściciela firmy w życiu nie widziałem i nie chciałbym już zobaczyć.moje papiery to B,C,E operator ładowarek II kl i III kl spycharki,jakie są stawki??? z fóry dzięki za odp.

??????????

spoko morzesz wysylac a stawki sa ruzne od 13zl do 23zl w zaleznosci na jakiej koparce bedziesz pracowal czy na zaladunku czy na skarpach koparka krutka czy longiem

...

eryk napisz jakiego sprzetu jestes operatorem a nie krec to moze ktos ci odpowie jaka stawka bo to wszystko od tego zalezy i od tego jak na tym sprzecie pracujesz

Zostaw opinię o Czechanowicz Ekologia i Zielen - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czechanowicz Ekologia i Zielen