Czechanowicz Ekologia i Zielen

Bytom

Czechanowicz Ekologia i Zielen
4 134

Opinie o Czechanowicz Ekologia i Zielen

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Waldi

Jeśli nie potrafimy docenić , że pracujemy w bardzo dobrej firmie to radzę zmienić pracę!

Toitoi

Niby firma się rozwija ale w która stronę ?

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Czechanowicz Ekologia i Zielen? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

anonymous

boze co to za slowa na forum

Iwona

@WalDfon takie komentarze jak Twój łamią regulamin serwisu https://www.gowork.pl/regulamin. Każdy wpis, który godzi w dobra osobiste, zawiera oszczerstwa czy bluźnierstwa zostanie skasowany przez administratora forum. Miej powyższe fakty na uwadze.

Zuza

Pan SzP. Czwchanowicz. Na Radomiu panuje (usunięte przez administratora) kradnaca, oszukujca, i robiaca Pana W wala. Tak trzymaj

Robota

Witam.Panowie czy są tu jacyś operatorzy poszukujący pracy?Delegacja,płatna dieta,zakwaterowanie w warunkach bez przepełnienia,stawki rynkowe,wynagrodzenie bez opóźnień.Spycharki,koparki,walce,wymagane doświadczenie,wydajna i umiejętna praca sprzętem oraz niezbędne uprawnienia.603158560

Iwona

@Pracownik Twój komentarz ma bardzo negatywną wymowę , inni użytkownicy powinni znać prawdę na jej temat, zaś ta wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Jeśli uważasz, że firma Czechanowicz Ekologia i Zielen jest nieuczciwym przedsiębiorstwem, opisz to, używając merytorycznej argumentacji. Na pewno wielu z nas przyda się dawka konkretnych informacji.

Sukces dziś wypłata przyszła na konto. Ale cóż wczoraj złożone wypowiedzenie niech się pier**** żegnam nieuczciwa firmę jak można nazwać to firma.

Ja na Dolnym Śląsku pracuje i na Krośnie odrzanskim innego kierownika mamy nic nie komentują nawet księgowa telefonów nie odbiera

Walcowy

Nie polecam wogole, przez caly rok zabierali mi pieniądze na zime a po roku czasu ja odszedlem to nie chcą pienoedzy oddac. Ta firma to jest jakas patologia zeru szacunku dla operatorów i wyplaty przychodzą raz na 2 miesiące.

Zdenerwowany

Dziś 19 a wypłaty nadal nie ma. Jakaś kpina.

Operator
@Zdenerwowany 19.03.2018 15:42

Potwierdzam na budowie w krosnie odrz paliwa brak wyplaty brak rzeczoznawca wycenial koparke i spycharke

Makolin345

Znów mamy powtórkę z rozrywki. Mamy dziś 15 A wypłaty jeszcze nie mamy na kącie i nie wiadomo o kiedy będzie. Tłumaczą się że Hiszpani trzymają im pieniądze i nie zrobili przelewów. Ciekawe co by na to powiedzieli z PIP.

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w Czechanowicz Ekologia i Zielen? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

Wiktor

Czy tylko finanse wam przeszkadzają w firmie? Ogólnie praca jest dobra?

Radzio
@Wiktor 14.12.2017 19:09

Nie ma juz w tej firmie ludzi ktorym zalezalo na dobrym imieniu firmy którzy ciagneli to wszystko do przodu. Teraz to wstyd co sie dzieje na budowach w naszej firmie nikt o nic niedba maszyny (usunięte przez administratora) niema na paliwo na pensje na smar po prostu tragedia az zal gadac . to nie jest ta sama firma do ktorej sie przyjmowalem 2 lata temu.

basia

Radom... (usunięte przez administratora) calą firme. niech zyje majster Suski, i jego parówa Tomczak:)

Praca

Witam. Czy ktos moze powiedziec jaka jest naprawde kondycja firmy bo dostalem propozycje ale sie wacham. Te pensje naprawde sa tak opoznione- 2 miesiace? A ta szefowa wszystkim rzadzi, bo ponoc calkiem jej sie poprzewracalo w glowie?

Dixit
@Praca 06.11.2017 21:36

Nie boj sie ja za wrzesien i pazdziernik dostałem wyplate w listopadzie i nie 10 tylko 15 i jeszcze ujebali 500 zl znam takich cwaniakow co tam robili dzisiaj juz tam nie robia

Praca

Cos chyba kierownik Jur. ma slaba pensje bo juz wszystko wywozi co sie da na zlom, albo zbiera na nasza wyplate????

??????????

Temat najwazniejszy, ludzie co to ma byc dziesiaty minal a pensji nadal nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie, chyba pip wyreguluje im kalendarz. Jak tu pracowac kiedy nie wiadomo czy dostaniemy kase to jest gorzej niz chore.firma ma nas daleko a du..ie. Panowie to jest patologia po prostu trzeba skladac wypowiedzenie i zegnac dziadow.

Lipa

No a teraz jeszcze przyjeli fajnego kierownika w radomiu zna sie na budowie drog jak nie jeden ogrodnik czy tam piekarz. Ogolnie lipa i tyle, szczerze nie polecam, chyba ze ktos chce zobaczyc parodie pudowy drog!

Adgj

Niestety ale ta firma chyba sie chyli ku upadkowi, pracuje sie bardzo zle, na nic nie ma pieniedzy.

Iwona

@Pawlix KOx.skp, w takim razie jeśli możesz uzasadnij ją - tak jak napisałam wyżej właśnie takich opinii tutaj brakuje i dlatego jako moderator się tym interesuje i dopytuje wypowiadających się tutaj użytkowników.

Iwona

@Pawlox kox.skp przecież nie zabieram głosu w dyskusji, a jedynie pytam. Jak wielu innych użytkowników forum - szczegóły o pracy w Czechanowicz Ekologia i Zielen interesują mnie najbardziej. Ogólne wypowiedzi są ważne, jednak bez merytorycznego fundamentu nie pomogą osobom zainteresowanym tak, jakby mogły.

Pawlix Kox.skp
@Iwona 28.08.2017 06:53

Czemu was tak strasznie interesuje firma Czechanwicz? Ja jako pracownik niemam pozytywnej opinii nt. firmy CEiZ.

Gość

REMAKE: @Iwona "nie wiesz to sie nie udzielaj."...SUKO :)

Iwona

Czyli obecnie przez dwa miesiące pracodawca nie wypłacił żadnemu pracownikowi wynagrodzenia? Jak często zdarzają się takie sytuacje? Terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia jest ważna, dla wielu osób stanowi gwarancje stabilnego zatrudnienia.

Pawlix Kox.skp
@Iwona 10.08.2017 16:46

Pani Iwono. Rzeczywistość pracy w tej firmie mija się z prawdą o 180°. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia, w skrócie -nie wiesz to sie nie udzielaj. Pragnę nadmienić, że wynagrodzenie nigdy nie zostało uregulowane punktualnie. Jak każdy człowiek, aby żyć i mieć z czego rodzinę utrzymać, NIKT nie chciałby jako bezrobotny figurować w POLSKIM chorym systemie :) i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Siepielucki455

Dalej są teraz nawet 2 miesiące trzeba czekać na wypłatę. Prezes sądzi ze musi mieć kasę na paliwo a pracownicy mogą poczekać. Sądzi tez ze operatorzy zarabiają więcej od niego. A to on przecież jeździ nowym samochodem. Ta firma dąży juz raczej do upadłości. Z jednej budowy zwolnili się prawie wszyscy bo nie chcą robić jako wolontariusze. Nie polecam tej firmy

Iwona

@On nie on. rozumiem, że dalej są opóźnienia w otrzymaniu wynagrodzenia. Często się to zdarza? Dotyczy to wszystkich pracowników?

On nie on.

Ta firma to się nadaje Ale do tarcia chrzanu. Pracuj,pracuj.... pieniądze będą, Ale kiedy

On nie on.

Iwona

Jesteś pracownikiem Czechanowicz Ekologia i Zielen? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Zostaw opinię o Czechanowicz Ekologia i Zielen - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czechanowicz Ekologia i Zielen