Czechanowicz Ekologia i Zieleń

Opinie o Czechanowicz Ekologia i Zieleń

Szanowni Państwo! Cieszymy się, że jesteście zainteresowani działaniem naszej firmy i postanowiliście skorzystać z tej formy komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Fundamentem naszej spółki jest system wartości, oparty m.in. na: kulturze, szacunku oraz konstruktywnym dialogu. Dlatego też w naszej firmie stawiamy na dialog oparty na tych ważnych dla nas wartościach. Prosimy jednak, aby pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Czechanowicz Ekologia i Zieleń. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy. Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy:) Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy, opiszcie trudności czy niejasne sytuacje i wyślijcie pod adres info@czechanowicz.com.pl byśmy mogli je dokładnie zbadać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje.

Były pracownik Nowy wpis

Firma całkiem spoko, wypłata na czas, obiad, duża liczba godzin, atmosfera wporządku po za wyjątkami Albert T(usunięte przez administratora), majster Mateusz K(usunięte przez administratora) jak wszędzie jakieś odchyły muszą być po zatym firmę miło wspominam i pozdrawiam budowa lini kolejowej Dobieszyn Radom

Nowy wpis

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Jest nam niezwykle miło, że jesteśmy pozytywnie oceniani przez byłego pracownika!

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko operator koparko ładowarki do pracy w Radom. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Czechanowicz Ekologia i Zieleń możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Grzegorz

Jak wygląda praca i jakie stawki na spycharkę

Adrian
@Grzegorz

Niestety nie znam stawki chociaż też chciałbym się przyjąć więc mnie to interesuje. Podobno można tu zrobić na koszt firny różne uprawnienia. Ktoś pisał o tym wcześniej. To zawsze na plus przynajmniej dla mnie Jakbyś coś wiedział więcej to daj znać.

@Grzegorz

Stawki dla operatorów spycharki podyktowane są różnymi zmiennymi (praca w miejscu zamieszkania, praca w delegacji, umiejętności, doświadczenie itp.) i wszystkie informacje z tym związane podawane są zawsze w dodawanych przez nas ogłoszeniach. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego z naszą siedzibą jednocześnie zapewniając, że dla uczciwych i pracowitych pracowników mamy zawsze szeroko otwarte ramiona:)

Nowy wpis

@Adrian

Szanowny Panie Adrianie zachęcam do kontaktu z siedzibą firmy- zapewniam, że dla ludzi gotowych do rozwijania swoich umiejętności zawsze znajdzie się miejsce w naszej firmie a wynagrodzenie na pewno będzie wprost proporcjonalne do zaangażowania w wykonywane obowiązki. Zapraszamy!

Młody

Jakie aktualnie stawki mają operatorzy maszyn ?

@Młody

Stawki dla operatorów maszyn podyktowane są różnymi zmiennymi (praca w miejscu zamieszkania, praca w delegacji, umiejętności, doświadczenie itp.) i wszystkie informacje z tym związane podawane są zawsze w dodawanych przez nas ogłoszeniach. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego z naszą siedzibą jednocześnie zapewniając, że dla uczciwych i pracowitych pracowników mamy zawsze szeroko otwarte ramiona:)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czechanowicz Ekologia i Zieleń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko OPERATOR KOPARKI.
Zenon

Firma moze nie jest taka zła, mimo iż nie wypłaca 100/ 50 w weekendy każą pracować za tą samą stawkę. Najgorszym złem w firmie są ludzie którzy rządzą, między innymi kierownik Jerzy który stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników i zmuszanie do pracy w weekendy. Nie liczy się z ludźmi ma ich za nic. Ogólnie nawet ktoś z normalnych ludzi poprostu zwalnia się i ucieka z tego dziadostwa. Maszyny zniszczone, zaniedbane ogólnie nie polecam

@Zenon

Zenonie, cieszy nas, nawet tak skromny komplement jakim jest wyrażenie, że "firma może nie jest taka zła" gdyż świadczy to o tym, iż mimo pewnych niedogodności jakie napotkałeś nadal pozostało w Tobie dla nas ziarno sympatii. Chcielibyśmy, aby nasi pracownicy byli w pełni zadowoleni z pracy dla nas w związku z czym zachęcamy do kontaktu z naszą siedzibą, gdzie zawsze można liczyć na uczciwe wysłuchanie wszystkich sugestii jakie mają dla nas nasi pracownicy.

Gutek

Podpowiecie jaka jest atmosfera w pracy? Na jakie zarobki można liczyć i czy coś z socjalu macie?

aktualnie_zatrudniony
@Gutek

Atmosfera w pracy jak w każdej innej:) Przy tak dużej ilości pracowników można trafić do ekipy gdzie spotkasz przyjaciół na całe życie ale można też spotkać cwaniaczków - takich jak Ci wypisujący negatywne opinie. Zarobki i zadowolenie z ich wysokości to kwestia bardzo indywidualna, natomiast na pewno można liczyć na coś więcej niż minimalna płaca. Oczywiście im wyższe kwalifikacje tym lepsza płaca - pracownik fizyczny na pewno nie może liczyć na takie same zarobki jak ktoś z uprawnieniami na maszyny specjalistyczne. Natomiast dla uczciwych pracowników firma przewiduje opłacenie specjalistycznych kursów podnoszących kwalifikacje. Kwestia socjalu to informacja dostępna jedynie dla wtajemniczonych - czyli zatrudnionych.

@aktualnie_zatrudniony

Ludzie są różni pod względem charakterów i wszędzie można spotkać różnych współpracowników - na to pracodawca nie ma wpływu. Piszesz o specjalistycznych kursach podnoszących kwalifikacje - skoro opłaca je pracodawca, to czy pracownik podpisuje tzw. "lojalkę" później na jakiś czas lub w przypadku wcześniejszego odejścia z pracy, zwraca koszt kursu?

Opeartor
@Gutek

Socjal powiadasz hahahaha... wypłaty są nie w terminie, A Ty tu o socjalu marzysz.

Jacek
@Opeartor

Wiesz może czy ten problem dotyczy również innych pracowników? Może firma ma problemy finansowe i stąd brak wypłat w terminie? Duże są te opóźnienia?

Sebastian

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Bolec

Brak doceniania ludzi pracujących starających Sie Najlepsza opcja jest zwolnienie się i przyjęcie na nowych warunkach i oczywiście stawce

Alvaro

A co na to Jurek jak on komentuje temat wyplaty?

Ja na Dolnym Śląsku pracuje i na Krośnie odrzanskim innego kierownika mamy nic nie komentują nawet księgowa telefonów nie odbiera

Ktoś
@Alvaro

Jak ktoś coś zaczyna pisać to przynajmniej piszcie w swoim imieniu a nie w kogoś.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

obecnie_zatrudniony
@Tymon

Owszem firma aktualnie poszukuje tokarza do pracy w siedzibie w Siemianowicach Śl.

bb

Odradzam współpracę z firmą - nie płacą faktur za dostarczone materiały, kontakt praktycznie zerowy, nikt nie odbiera telefonów...

Waldi

Jeśli nie potrafimy docenić , że pracujemy w bardzo dobrej firmie to radzę zmienić pracę!

Toitoi

Niby firma się rozwija ale w która stronę ?

boze co to za slowa na forum

Iwona

@WalDfon takie komentarze jak Twój łamią regulamin serwisu https://www.gowork.pl/regulamin. Każdy wpis, który godzi w dobra osobiste, zawiera oszczerstwa czy bluźnierstwa zostanie skasowany przez administratora forum. Miej powyższe fakty na uwadze.

Robota

Witam.Panowie czy są tu jacyś operatorzy poszukujący pracy?Delegacja,płatna dieta,zakwaterowanie w warunkach bez przepełnienia,stawki rynkowe,wynagrodzenie bez opóźnień.Spycharki,koparki,walce,wymagane doświadczenie,wydajna i umiejętna praca sprzętem oraz niezbędne uprawnienia.603158560

Iwona

@Pracownik Twój komentarz ma bardzo negatywną wymowę , inni użytkownicy powinni znać prawdę na jej temat, zaś ta wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Jeśli uważasz, że firma Czechanowicz Ekologia i Zielen jest nieuczciwym przedsiębiorstwem, opisz to, używając merytorycznej argumentacji. Na pewno wielu z nas przyda się dawka konkretnych informacji.

Sukces dziś wypłata przyszła na konto. Ale cóż wczoraj złożone wypowiedzenie niech się pier**** żegnam nieuczciwa firmę jak można nazwać to firma.

Walcowy

Nie polecam wogole, przez caly rok zabierali mi pieniądze na zime a po roku czasu ja odszedlem to nie chcą pienoedzy oddac. Ta firma to jest jakas patologia zeru szacunku dla operatorów i wyplaty przychodzą raz na 2 miesiące.

Zostaw merytoryczną opinię o Czechanowicz Ekologia i Zieleń - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Czechanowicz Ekologia i Zieleń?

Zobacz opinie na temat firmy Czechanowicz Ekologia i Zieleń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Czechanowicz Ekologia i Zieleń