Landeco Sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Landeco Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Landeco Sp. z o.o.

Administrator

Czemu pracownicy firmy Landeco Sp. z o.o. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Były

Uciekajcie z stamtąd robienie za grosze i traktowanie jak gówn. Nie poleciłbym tej pracy najgorszemu wrogowi.

Nikon

Potwierdzam organizacja pracy poziom 0 i to za marne pieniądze i jeszcze nadgodziny ci policzą za normalną stawkę jak sobie nie policzysz to jesteś w plecy

Antoni co zakapiorów goni

Landeco Sp. z o.o. to jeden wielki syf i te dwa Smerfy P.i jego przyjaciel G. to jedna wielka ...... po prostu brak słów !!! Ludzi traktuje się tak jak śmieci które zalegają na terenie tej firmy.

admin

Jak wygląda zatrudnienie w firmie Landeco Sp. z o.o. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Landeco Sp. z o.o. - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Landeco Sp. z o.o.