Landeco Sp. z o.o.

Opinie o Landeco Sp. z o.o.

Czemu pracownicy firmy Landeco Sp. z o.o. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Były

Uciekajcie z stamtąd robienie za grosze i traktowanie jak gówn. Nie poleciłbym tej pracy najgorszemu wrogowi.

Nikon

Potwierdzam organizacja pracy poziom 0 i to za marne pieniądze i jeszcze nadgodziny ci policzą za normalną stawkę jak sobie nie policzysz to jesteś w plecy

Antoni co zakapiorów goni

Landeco Sp. z o.o. to jeden wielki syf i te dwa Smerfy P.i jego przyjaciel G. to jedna wielka ...... po prostu brak słów !!! Ludzi traktuje się tak jak śmieci które zalegają na terenie tej firmy.

Jak wygląda zatrudnienie w firmie Landeco Sp. z o.o. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Landeco Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Landeco Sp. z o.o.