counter
2 4 10 5 1
Miro Nowy wpis

Zastanawiam się dlaczego od dawna nikt nie zaglądał na forum?

Igor Nowy wpis

Niezłą firma, dobrze się pracuje a to , że są nadgodziny to przynajmniej można dorobić do pensji.

WaldekDryma Nowy wpis

Nadgodziny wszystko na dzisiaj,wymiar pracy 40 godzin tygodniowo w praktyce robi się nie do 14 od 6 a często do 16 a nawet 17 i nie tylko,termin nadgodzin nie istnieje. Praca w przyjemnej atmosferze,naprawdę to jest coś wyjątkowego czas mija bardzo przyjemnie lecz gdy w domu czeka żona z dzieckiem,a ty znów nie możesz wcześniej zjechać zniechęca. Wypłaty po okresie próbnym 2000 to praktycznie podstawa + dodatki,do tego kwartalnie wypłacane dodatki za soboty można wyciągnąć 2700-3000,paczki na święta pakiety socialne własnie warto wspomnieć ze można skończyć wcześniej i wrócić,lecz nie zawsze się opłaca gdyż mogą coś dołozyć jednak skończenie o 12,13 jest całkowicie możliwe to tyle z mojej strony.

Michał Nowy wpis

Czy ALBA w Dąbrowie Górniczej prowadzi obecnie rekrutację? Macie jakieś informacje? Jeśli tak podzielcie się proszę informacjami. Jak wygląda rekrutacja w firmie? Jaka panuje atmosfera wśród kadry, pracowników? Czy również są zmiany nocne oraz zmiany w weekendy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Mariusz

Firma ta jest nieuczciwa. Jak przekazaliśmy jej dokumenty do zniszczenia (uprzednio zważyliśmy na naszej wadze), to według wagi tej Firmy okazało się, że ważą ponad dwa razy więcej... Przestrzegam, żeby po prostu podczas przekazywania podobnych odpadów pilnować dokumentacji ilościowej, to znaczy żądać od nich na piśmie potwierdzenia odebrania określonej ilości... Gdyż później nie ma możliwości udowodnienia prawdy!

tonka

benek, z tego co ja wiem to pracownika teraz na stanowisko przedstawiciela potrzebują. Może niektórzy sięskuszą, bo dają auto służbowe i laptopa w standardzie.

hhhhhhmmmmm

Ja też ją potwierdzam.

Pawlicki

Niestety potwierdzam tę opinię :(

qwerty

Wszystko co moge powiedzieć to: [usunięte przez admina]człowieka!! Nadgodziny nigdy nie odebrane i nie masz co marzyć że ci zapłacą, naciski na wyniki, wszystko ma być zrobione na wczoraj i jeszcze pytanie dlaczego tak późno. zarobki marne do stawianych wymagań. A na początku złote góry obiecują. Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA Południe Polska - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad