Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

miszczek

Na oddziałach cięcia a nową dyrektorkę zatrudnili w centrali (pracowała w Dialogu jak prezesik i bałwanek o sorry Bawełkiewiczius). Kolejna dyrektorka ma być zatrudniona do złomu po jaką cholerę? Kolejne oddziały mają zamykać. I dobrze nie będzie oddziałów nie będzie nikt pracował na politycznych darmozjadów we Wrocławiu.

Nic dodać nic ująć

Nic dodać nic ująć

Pogromca Przygłupów

Aplikacja na PH do tej firmy była moim największym błędem w ostatnich latach. Desperatom, którzy nie mając wyboru godzą się na warunki pracy i płacy współczuję, ale ich rozumiem. Gdzieś trzeba pracować. Tylko dla tego ta szmaciarska firma jeszcze egzystuje na ludziach potrzebujących pracy. Są setki ofert dla handlowców w każdej branży. Jak kiedyś powiedział mi pewien Amerykanin, pierwszy dzień w nowej pracy, powinien być pierwszym dniem szukania jeszcze lepszej pracy. Pozdrawiam i zapominam o tym syfie Centrozgonie, od stycznia nowy służbowy Passat pod domem i sprzedajemy narzędzia. Sayonara dupki :-)

@Pogromca Przygłupów

Brawo i powodzenia!!

znawca firm
@Pogromca Przygłupów

nowy passat i branża narzędzi??? a jaka to bajka bo na pewno nie jest polska??? hahaha

timur
@znawca firm

a jaką masz baranie polską firmę produkującą narzędzia ??? zatrzymałeś się w rozwoju na Celmie hahahahahahhah popatrz na ulicy jakimi samochodami jeżdżą handlowcy w normalnych firmach, na pewno nie takimi padlinami jak w CZ

logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
logo firmy Pracownik biurowy -sprzedawca
Krzczonów
Solarcorn
zasmucony

Ta firma ma wiele problemów największy to brak porządnego zarządzania. Prezesi i nowe dyrektory znają się na złomie tak jak przeciętny PO-lak zna język chiński. PO-lityczne dziadostwo co bierze niemałą pensję !!!

A krysy i pseudo związki się trzymają

zwolniony

Każdy pisze o upadłości zwolnieniach i innych bzdetach a rzeczywistość jest taka że robi się ogromny przekręt i to dopuszczalny w świetle prawnym. My zwolnieni mamy już inne życie ( dla mnie lepsze) wy pracujący jeszcze w tonącym statku, macie jeszcze gorzej nie znacie dnia ani godziny !!! Godzina W już blisko.....

pies

to już nic nie da wszystko jest zaplanowane u góry pomalu wprzedaja sprzet zwalniają ludzi ale nie tych co trzeba .wszystko jest ustawione na polozenie firmy na plecy jakies pociotki i poplecznicy kupia najlepsze punkty za smieszne pieniądze i będą krecic lody na złomie .dopóki jesteś potrzebny to pracujesz .kiedy już nie to wypad na ryj bez jakis rozmow i podziekowan

wiciu

To fakt że Centrozłom takim waszczakowskim, tarkowskim czy garncarkowskim (usunięte przez administratora) uratowal. Dał najpierw posady kierownicze a potem dyrektorskie. Niestety zadna z tych osób gdyby nie lizała rowów nie byłaby dzisiaj na tych stanowiskach. To niestety błędy starej ekipy, obsadzanie kluczowych stanowisk ludźmi lojalnymi bez komptenecji w dodatku typowo nastawionych na kase i podpieprzanie innych. Niestety chwilowy prezes ko tynuuje dzieło poprzedników ale jego dni są również policzone. Jak Schetyna wyleci to i Miszuk poleci.

obecny niechetny

to głos zrozpaczonych pracowników którzy nie mogą patrzeć na to jak celowo niszczycie firmę Alu

Nieznajoma

Jak ja czytam wasze opisy to śmiać mi się chce :) Piszecie ci co oczywiście już są byli! Pracowaliście w tw=ej firmie pewnie trochę lat dorobiliście się nie jednego bo w normalnej firmie co niektórzy by się nie dorobili, a teraz piszą jakieś pomówienia i żal (usunięte przez administratora) ciska żal na całej lini. Nie żebym broniła góre ale co nie którzy wiedza oco chodzi. pozdrawiam :)

asda

Pójdzie do Amazona jako pakowacz -tam biorą wszystkich. Na recepcjonistkę się już nie nadaje bo ta musi być miła znać języki i mieć ogładę a u naszej kadrowej tych umiejętności brak. Najbardziej niekompetentna osoba w firmie

alu

Dla ciebie pewnie to bedzie koniec swiata ja ci w koncu podziekuja a tak sie kiedys stanie i co wtedy? Zderzenie z rzeczywistoscia i mlodszymi fachowo wyszkolonymi specjalistami...powodzenia

Ooo.. znowu piszą o naszej kierowniczce działu kadr i płac. Proponuje założyć jej fanklub. Współczuje dziewczynom z kadr.

przykro

Sorry taki mamy dział kadr. Tępy

jak
@przykro

To pracowników działu kadr należy zmienić na osoby znające przepisy. To nie pierwszy raz kiedy niekompetencja tego działu poraża niewiedzą (żeby nie nazwać tego gorzej) .

Poskramiacz Przygłupów

Do mało rozgarniętej i bezczelnej pracownicy Centrozłomu we Wrocławiu, oraz innych pacanów w tej firmie, którzy nie rozumieją lub nie są zdolni intelektualnie do zrozumienia prostych zasad ponoszenia kosztów wstępnych badań lekarskich przez przyszłego pracodawcę i zrzucają je na ubiegającego się o pracę. Koszty badań profilaktycznych, w tym wstępnych, obciążają pracodawcę. Przerzucenie na pracodawcę tych kosztów wynika wprost z art. 229 § 6 K.p., zgodnie z którym koszty badań wstępnych, okresowych i kontrolnych ponosi pracodawca. Dotyczy to również innych wydatków poniesionych na profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami, niezbędną ze względu na warunki pracy. Przywołany przepis oraz inne regulacje Kodeksu pracy nie przewidują żadnych wyjątków od zasady ponoszenia kosztów badań profilaktycznych przez pracodawcę. Nie ma znaczenia, że w konsekwencji przeprowadzenia badań nie doszło do zatrudnienia pracownika. W każdym przypadku podmiotem płacącym rachunek za badania jest pracodawca, o ile dotyczą one zatrudnienia (bieżącego lub przyszłego) w ramach stosunku pracy. W przypadku gdy to kandydat do pracy poniósł koszty badań wstępnych. Co do zasady, jest to sytuacja nieprawidłowa, rachunek za przeprowadzenie badań powinien bowiem zostać przekazany pracodawcy do realizacji. Jeżeli jednak to przyszły pracownik opłacił wspomniane badanie, powinien zwrócić się o zwrot kosztów do firmy, na którą wystawiono fakturę. W razie odmowy ich zwrotu, niedoszłemu pracownikowi pozostaje droga sądowa dochodzenia roszczenia o zapłatę. Nawet gdy nie doszło do nawiązania stosunku pracy, sprawę o zwrot kosztów badania wstępnego można zakwalifikować jako sprawę z zakresu prawa pracy. Są one rozpoznawane przez sądy powszechne - sądy pracy. Gazeta Podatkowa nr 103 (1040) z dnia 27.12.2013

No jak? Przecież połowa poleciała

bernard

Jakie roszady? Kolejne stanowiska do obsady w stali? Tarkowski i Prymka nie dają rady trzeba im wsparcia ;-)))))))))))) (usunięte przez administratora)irma zmierza ku upadkowi. Zwalniaja robotników a zatrudniaja w centrali nowych ludzi. gdzie logika? Syf kiła mogiła

łon

a co tam na górze znowu roszady???kiedy prezesunia wyprowadzą w obrączkach?

inżynier

kiedy zaczną wietrzyć w centrali? Waszczakowska, Garncarkowska, Tarkowskie i nad-dyrcio Bawełkiewiczius do wymiany? a gdyby tak im zrobić test kompetencyjny? :-) blado oj blado.... karierowicze mierny //.... ale..// wierny..// ??

były
@inżynier

LOJALNY ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław