Opinie o Ran - Sigma Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Ran - Sigma Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ran - Sigma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ran - Sigma Sp. z o.o. w Wałbrzych

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ran - Sigma Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy w Ran - Sigma Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Pytanie Nowy wpis

Gość Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Bo nie pracują za darmo.

Anita Nowy wpis

Czy bardzo zmieniła się praca od kiedy musimy pamiętać o epidemii? Warto teraz aplikować

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ran - Sigma Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Raczej niemieckim

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ran - Sigma Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca z uprawnieniami C+E - ADR - cysterny? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kierowca adr

Witam, oczekuje od kolegów opinie odnośnie systemu w tej firmie czy faktycznie wyjazd w poniedzialek i powrót piątek oraz czy wypłata na czas?? Nie interesują mnie relacje kierowca - biuro, Jeżeli będzie to praca zgodna z tacho oraz pensja jasna w przeliczeniu i system pn-pt Liczę na opinie konkretne, pozdro

Ad

Firma to porażka. Brak kompetencji, osoba prowadząca rozmowę kwalifikacyjną nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytania. Nie polecam.

Jan
@Ad

Ile jest właściwie etapów rekrutacji i jak dokładnie wyglądają? Mógłbyś/Mogłabyś też podpowiedzieć na jakie pytania ewentualnie się przygotować i czego dokładnie się nie dowiedziałeś/aś? Dzięki.

Zawiedziony

Witam, w gorszej firmie nigdy nie pracowałem, zarobki słabe, obiecują premię uznaniową pod stołem, tyle że nie uznają !!! Wymagają od Ciebie pracy niezgodnej z tym co masz na papierze i wieczne pretensje, przy braku komunikacji, (usunięte przez administratora) przekazuje Ci szeregowy pracownik, lub kadrowa, bo szefowa nie ma odwagi a szef - szkoda słów na tego typa... Odradzam wszystkim, którzy chcą pracować dłużej niż miesiąc i jako kierowcy , i jako pracownicy biurowi o ile można tak nazwać spedytorów/laborantów ;)

KU PRZESTRODZE

Witam wszystkie osoby chcące dowiedzieć się coś na temat firmy Ran Sigma. Zacznę od + i to byłoby na tyle, - jest znacznie więcej ale nie będę wszystkie szczegółowo opisywał. Nawiązując do ogłoszenia z olx które pojawia się notabene raz w miesiącu, daję do myślenia. W ogłoszeniu jak to bywa w ogłoszeniu wszystko pięknie opisane, zarobki, nowoczesny tabor :), itd.... Niestety w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej, jeśli trafisz już w tą rodzinną atmosferę sam stwierdzisz z jakimi autami przyjdzie Ci się zmierzyć. Przejdźmy krok dalej, jesteś już szczęśliwym kierowcą ( bo przecież udało Ci się dostać do firmy w której pracuje kilku kierowców, nie licząc jednej osoby pozostali zazwyczaj z kilkunastoma tygodniami stażu) , a więc zaczynasz jeździć kolejnym etapem jest rozmowa z osobami z biura, tutaj niestety wszyscy są jednomyślni, brak kompetencji do wykonywania swojej pracy... (nie będę wymieniał imion) zapomnij o jakiejkolwiek merytorycznej rozmowie, kierowca jest jedynie narzędziem do zarabiania pieniędzy, nie ważne w jakich warunkach i ile godzin dziennie ( 10h to taka średnia). Niestety czego można się spodziewać od przełożonych słysząc że auto musi jeździć (nawet nie sprawne) BO NIE ZARABIA, ja nie ufam takim osobą!... NIE POLECAM !

KU PRZESTRODZE
@KU PRZESTRODZE

poprawiam takim osobom :)

:-P
@KU PRZESTRODZE

Ku Przestrodze. Wszystko się zgadza i dokładnie tak to wyglada. Obietnice, obietnice, obietnice bla bla bla. Zero kompetencji, zero szacunku. Każdy kto chciałby tam pracować powinien przeczytać Twoją opinię i przede wszystkim ją zrozumieć. Bardzo przydatne.

Natalka
@:-P

to praca tylko dla tych, którzy chcą pracować. Ci, którzy myślą, że uda się im ślizgnąć są w błędzie.Muszą szukać innego frajera pracodawcę...

?
@Natalka

I może Ty tak chętnie tam pracujesz, bzdura

@Natalka

To dobrze, że tak podchodzisz do zatrudnienia i z powagą traktujesz swoje obowiązki. Masz rację, w pracy należy zając się swoimi obowiązkami i dobrze się z nich wywiązywać. Napisz, czy jesteś zadowolona z wynagrodzenia, a pracodawca oferuje także pozapłacowe bonusy lub szkolenia? Chętnie o tym przeczytam.

?
@Karol

Karol Ty chyba nie wiesz o co pytasz, proponuję, żebyś się tam zatrudnił, a sam się przekonasz jak jest, Życzę powodzenia

PKP
@Natalka

Natalka tam pracuje to co ma powiedzieć. Prawda myszko?

@PKP

Z tego co wiem to nikogo takiego tam nie ma.

Mirosław
@?

Uważam, że @Karol zadał ważne pytanie. Otóż również chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Daj znać, proszę, jak to w rzeczywistości wygląda.

Grubo

Agnieszka
@PKS

@PKS A Ty możesz napisać coś o warunkach zatrudnienia w Ran Sigma? Jakie jest wynagrodzenie w tej firmie?

@Agnieszka

Poczytaj dokładnie wpisy, tylko powoli, Wynagrodzenie zależy min od humoru szefostwa, którą nogą wstaną, jaki dzień, czy pada, czy świeci słońce itd, itd....... Współczuję......

Agnieszka
@PKS

Przeczytałam i dla mnie jest to niezrozumiałe. Pracujecie, macie umowy, w których określone są zarobki w Ran - Sigma. Jak w takim razie może zależeć to od kwestii, które wymieniłeś w swojej opinii?

@Agnieszka

Umowa najniższe, resztę zależy od humoru, nie mam pojęcia, kto tam jeszcze chce pracować, było, minęło, nie polecam i tyle......

@Natalka

Ten pracodawca to największa parowa z jaka pracowałem zero szacunku dla człowieka nie ma ludzi nie zastąpionych to usłyszałem jak powiedziałem ze szkoda miłej i pracowitej spedytorki takie podejście jest do każdego jak chcesz podwyżkę licz się z tym ze bada szukać haka żeby Cię (usunięte przez administratora) przy pierwszej lepszej okazji, na początku mówią ze 160 godzin w miesiącu rzeczywisty czas pracy to 200 + i wiecznie mało mało mało typowy Janusz biznesu słoma z butów

@Big J

Bardzo dobrze napisane, brawo, 100 a gdzie 200 % racji. A święte słowa w ostatnim zdaniu. Rodzinna atmosfera, haha

macd
@Natalka

N to corka wlascicieli, zreszta odchodzi z firmy, spytajcie dlaczego jej narzeczony juz odszedl z rodzinnej firmy?

@macd

Bo to właśnie rodzinna firma, tylko w innym znaczeniu tego słowa. A N już dochodziła i dalej tam jest

M

Firma porażka, jesteś od wszystkiego, zero komunikacji od szefostwa a same pretensje. Jeden dzień Cię pochwalą a w drugi zwolnią. Odradzam wszystkim kierowcom ( pracują średnio 12 godzin z załadunkiem i rozładunkiem, zresztą biurowym też... W skrócie prywatna firma-(usunięte przez administratora).

@M

Brawo ???? Tak trzymać

macd
@M

cala prawda

Czy Ran - Sigma Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Rysiu
@Pytanie

Karta multisport jak załadujesz I rozładujesz 3 tony szyb.

Dzwonek

Witam nie pchaj się tam pracowałem tam robota ciężka od rana do wieczora jak dla mnie jedno (usunięte przez administratora)i chyba jest lżej w kopalni

wojtek
@Dzwonek

Ok dzieki :) byłem na rozmowie i Pani wydaje sie byc miła.. ale moga byc to tylko pozory... pokazywała auto , ale wole sie spytac na forum. Po ile godzin robiłes?

@wojtek

200++ i zawsze mało wozisz śmieci a szef każe trzymać czystość jak byś woził bułki w piekarni

Wojtek

Witam mam pytanie czy pracował ktoś jako kierowca C. Jazda po akumulatory czy coś takiego. Jakie stawki i warunki AUTA jaki stan. Tylko szczerze. Pozdrawiam

Przestroga dla Was wszystkich
@Wojtek

Przeczytaj dokładnie wcześniejsze opinie , to powinno Ci wystarczyć. Nie polecam , szczerze.

Wojtek
@Przestroga dla Was wszystkich

No opinie są złe. Ale myślałem że może coś się zmieniło. Ale dzięki za odpowiedź

Przestroga dla Was wszystkich
@Wojtek

Tam sie nie zmieni , będzie gorzej.

@Wojtek

Ja pracowałem nie polecam akumulatorów już klijeci nie oddają bo szef ich rżnął na ceny jak (usunięte przez administratora)

Stary Lis

Witam. Przestrzegam wszystkich chcących zatrudnić się w tej firmie. Nie normowany czas pracy bo w biurze nikt o nim nie ma pojęcia. Pojedziesz w trasę i nigdy nie wiesz gdzie jeszcze panie "pseudo spedytorki" Cie będą ganialy. Jeśli popełnisz jakiś błąd to zostaniesz szkalowany a wymagania maja takie że najlepiej gdyby kierowca robil wszystkie dodatkowe prace w roli stróża, placowego i najlepiej jeszcze serwisanta. Mycie beczek w środku też po stronie kierowcy bo przecież kto inny ma to robić? Myjnia? Za drogi interes usłyszysz z biura. Zrobienie kursu adr po stronie pracownika. Nawet jeśli pracuje ponad pięć lat choć takich chyba już tam nie ma. Ogólnie wszystkich którzy chca tam spróbować sił przestrzegam. Kierowcy zmieniaja się co miesiąc a ogłoszenie o pracę umieszczane jest cały czas. Uwaga na tego pracodawcę!

Transportowiec
@Stary Lis

Nie ma juz wszystkich Ryskow i Damianow co rzekomo zeby zjedli w transporcie? No prosze.. firma dno. Zgnoja Cie po kilku dniach a kase dostaniesz ale taka jak akurat bedzie miala humor Pani Viola

@Transportowiec

Są jeszcze Ryski i Damian, jak ktoś wchodzi szefowej w (usunięte przez administratora) to nigdzie nie pójdzie

Uwaga

Nie polecam w 100%, pierwsza rozmowa ok po rozmowie kurs ADR oczywiście za własne pieniądze, po skończonym kursie obietnica zatrudnienia niestety na kursie 3 inne osoby usłyszał to samo. A ogłoszenie że szukają kierowców pojawia się raz w miesiącu.

Karol

@:-p a ale w czym najbardziej widać tę różnicę między tym, co firma obiecują, a realizacją? Warunki zatrudnienia są najczęściej spisane na umowie, więc o jakich kwestiach pracy w Ran - Sigma Sp. z o.o. mówisz? Możesz też napisać coś więcej o tym wyzywaniu pracowników? Czy kadra pracownicza naprawdę godzi się na takie traktowanie?

Violetka
@Karol

Umowa opiewa na zawrotną minimalną krajową. Jeśli się umawiasz na 5000 netto i nie wyciągniesz tyle (stawka, nadgodziny, diety i noclegi), to albo dopłaci pod stołem albo zarzuci błędy i kasy nie zobaczysz. Pani nauczycielka myśli, że ma monopol na wiedzę. Bo przecież jest VICEPREZESEM. Więc tu proszę dośpiewać sobie resztę. Nowi pracownicy przez moment są na ochronce, a potem zaczyna się regularny opieprz. Jeśli powie się coś pani nauczycielce nie po jej myśli to się obraża. Niestety jest to podejście 5-letniego dziecka. Odnośnie kierowców to trzech z uciekło w ciągu dwóch miesięcy od objęcia rządów pani nauczycielki.

Mieszczanin
@Violetka

Dokladnie. Ja nawet bylem umowiony n.a. 6000 netto pln a zobaczylem 2200 za caly miesiac - tlumaczenie Pani Vice prezes nauczycielki bylo takie ze przeciez sie ucze I malo godzin bylo. A jej maz wyzywa kierowcow za kawalek okruszka od chleba w starym aucie

Karol

@Vioeltka, rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale mam wrażenie, że głównie przeszkadza tutaj zachowanie jednej osoby pracującej w Ran - Sigmie - które nie powinno być opisywane ze względu na warunki regulaminu na forum. Odnośnie zarobków, to rzeczywiście same wyrzuty, nie powinny być przyczynkiem do tego, że zarobimy mniej, dużo osób tak ma?

Karol

@:) a możesz napisać dlaczego właśnie tak uważasz? Na czym te oszustwa w Ran - Sigma Sp. z o.o. miałby polegać? Każde ostrzeżenie jest pomocne, jednak na pewno dla osób, które rozważają tu zatrudnienie najważniejsze są jego konkretne powody.

:-P
@Karol

Co innego mówią, pozniej co innego robia. Zamydla Ci oczy , a pozniej wywalaja na zbity pysk i mówią, że to Twoja wina. Wzywają, oskarżają, kłamią. Będziesz na początku dobrze traktowany, ale kolejne miesiące- zapomniaj. Dumna pani chodzi , a zielona jest jak trawa na wiosnę. Konsultacje i udaje , że to ona wymysliła. Żenada. No i główną księgową. Dwylicowe babkso. Tu Ci nieba uchyli a z drugiej strony nóż w plecy wbija. Pomyłka.

Nedzna firma oszustow, to prawda. Uwazajcie, jak chcecie sie zatrudnic!

inka

Najnowsze ogłoszenie Ran -Sigmy o zatrudnieniu logistyka to stek bzdur i kłamstw, ta firma to wykańczalnia ludzi, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Właściciele nie szanują ludzi i nie potrafią z ludźmi rozmawiać.. Podczas rozmów kwalifikacyjnych mówią kierowcom że będą pracować po osiem godzin a w rzeczywistości pracują 10-12 godz. i więcej. Co do płacenia można być pewnym tego co na papierze bo to co idzie do koperty zależy od widzimisię właścicieli.

Marek mieszczanin

Grubo. Usuwa się wszelkie prawdziwe opinie.. brawo gowork.. nie polecam firmy oszustów!

Zostaw merytoryczną opinię o Ran - Sigma Sp. z o.o. - Wałbrzych

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ran - Sigma Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wrocławska 142 A