Przedsiębiorstwo usługowo-budowlane Robert Zimny

Wałbrzych

Opinie o Przedsiębiorstwo usługowo-budowlane Robert Zimny

optymista

Od kilku lat nadal pracuję w tej firmie i wierzcie mi nie ma co narzekać. Najczęściej chyba narzekają Ci którym nie chce się pracować a zarazem zarabiać bardzo dużo. To że właściciel ma dużo pieniędzy wcale nie oznacza że ma się nimi dzielić a niestety wielu tak uważa. Wielu z narzekających ma możliwość zainwestowania w sprzęt i popróbować szczęścia. Niestety jeżeli Robert zacznie odpoczywać a piłeczkę przejmą młodzi to chyba będzie gorzej ale mam nadzieję że ta negatywna prognoza nie sprawdzi się.

fan

Witm wszystkich, wyzysk i jeszcze raz wyzysk, gnojenie pracownika a jesli sie odejdzie w sposob polubowny nie chcac zadnych zatargow to i tak nawet nie ma co podawac ich w swojej historii zatrudnienia. Teraz pracodawcy chodza na schadzi i sobie plotuja i robia z czlowiekiem co chca. Najlepiej jest wyjechac za granice i tam byc gnojonym, bo przynajmiej to jest jakos do zniesienia a nie w swoim wlasnym kraju. Niech sie ukraincy tu zatrudniaja a my za granice. A o policj to juz nawet nie ma co rozmawiac, dla policjanta prcodawca to przyslugodwca...

drajwer
@fan 14.12.2016 07:43

Wiem..Pracowałem tam w latach 90-tych.Jezdziłem jelczem i kamazem.Już wtedy było nieciekawie.Ale można było ,,boczki,, robić.Zero GPS i kiepskie połączenia komórkowe.To był nasz atut.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo usługowo-budowlane Robert Zimny - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo usługowo-budowlane Robert Zimny