Opinie o Metkom Sp. z o.o. w Pustynia 31A

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Metkom Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metkom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metkom Sp. z o.o. w Pustynia 31A

Magda

Może ktoś odpowie na pytanie dlaczego co jakiś czas jest ogłoszenie na stanowisko Pracownik biurowy - Dębica - Pustynia??

Eva23
@Magda

Ponieważ tam się nie da dłużej pracować. Podejrzane typy, hałas nie do wytrzymania, bròd i smròd palonych kabli. Swoją drogą współczuję ludziom mieszkającym w tak nienormalnie bliskiej odległosci. Pracownik to chociaż do domu wraca.

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 godzin.

Mają klimę w biurze? idzie lato a nie mam ochoty kandydować żeby upocić się za najniższą.

Jula Nowy wpis

dzień dobry. interesuje mnie ocena warunków zatrudnienia specjalisty ds. marketingu. jest teraz dodana oferta w której wymogach wskazana jest całkowita samodzielność ale rozumiem, że można mimo wszystko liczyć na ewentualne wsparcie? Jaka przy tym występuje atmosfera na dziale?

Jonasz Nowy wpis

Kiedyś spoko firma ale teraz ustawiają wagowego a ten kłamie i wciska kit że milibera to pobiał a siedzę w tym temacie 20 lat nie dam się oszukiwać,są inne skupy.....tyle w temacie

a na wózku może ktoś tu jeździł ostatnio? Tak się teraz spojrzałem na oferty i okazuje się, że do firmy od paru dni operatora szukają. Piszą, że to od zaraz więc pytanie czy to z powodu rotacji czy może rozwoju? jakie wózki maja i czy polecacie?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Metkom Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

To dlatego w tytule jest konserwator maszyn, skoro wszystko tutaj ogarnia się pod gołym niebem? :D macie wpisana prace zmianowa i ciekaw jestem jak można się ugadywać odnośnie potencjalnych zmian? pracownicy mogą się miedzy sobą wymieniać i nie byłoby problemu?

Jak długo czekaliście na odzew z Metkom Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Basia

Cześć, jest teraz oferta dla mechanika i mój partner chciałby aplikować. zbyt aktualnych komentarzy tu nie ma i zastanawiamy się czy może do dziś warunki pracy się poprawiły? Chodzi chociażby o ten hałas czy tez sterylność. Jak teraz wygląda BHP?

Ted2
@Basia

Mechanicy nie mają garażu w którym pracują, wszystko odbywa się pod gołym niebem, w każdych warunkach. Pisałem kiedyś że jestem stałym dostawcom i widzę co tam się dzieje. Chłopaki nie zachwalają, a raczej szukają innego zatrudnienia. Nic się nie zmieniło od lat

Magda

Dariusz
@Magda

Właśnie też znalazłem to ogłoszenie ale myślałem że jest nowe. Już wcześniej kogoś szukali do tej roboty? Może po prostu nie znaleźli odpowiedniej osoby? Ty będziesz aplikowała?

Jehowa
@Magda

Jeśli chcesz stracić czas to aplikuj.

@Jehowa

Zawsze jakieś wstępne info... a napiszesz coś więcej? przydałoby się coś aktualnego odnośnie warunków. coś się zmieniło względem tamtego roku kiedy pisali?

Tod2
@Magda

"Sprzyjające warunki", nacisk i bardzo słaba atmosfera-tak się slyszy. Wszyscy stamtąd uciekają. Karierowicze i gwiazdy. Podobno srednio co 3 miesiące się ktoś zmienia, Pewnie po okresie próbnym

@Tod2

czyli to potwierdzenie, że właśnie 3 miesiące on trwa? a jak on płatny jest tak właściwie i co potem? mam na myśli stawkę, jest ona negocjowalna przy przedłużaniu?

NICK
@Magda

Straszne warunki pracy (kontener), brud, szczury, niska płaca, wysoka odpowiedzialność i zero szacunku dla pracowników. Nikt rozsądny tam nie wytrzyma.

XYZ
@NICK

Kontener? To jak on wygląda od środka i przede wszystkim jakie są w nim warunki związane z pogodą? Dla przykładu teraz latem? Kilma jest? wspomniana wysoka odpowiedzialność z czego konkretnie wynika i w czym się przejawia? Jakiś przykład?

Eva23
@Magda

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Metkom Sp. z o.o.?

gg

nie

Marzena
@gg

A jakie konkretnie trzeba mieć tutaj doświadczenie by móc liczyć na zatrudnienie?

Czy w Metkom Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Lechu

Nie , wszystko Tomek (usunięte przez administratora)

Beata
@Lechu

Pamiętajmy proszę o zachowaniu kultury wypowiedzi na forum - wulgaryzmy będą cenzurowane. @Lechu, skoro pracujesz w Metkomie, a to można wywnioskować z Twojej wypowiedzi, może napiszesz, jak wygląda kwestia wynagrodzenia w tym miejscu? Interesują mnie orientacyjne widełki.

Xxc

No po 1000zł

Exl

Tak występują.i 1000zł

Elwiss

A te oleje i chłodziwa z obrabiarek dalej zakopują na placu i dodają do drobnych złomów .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Metkom Sp. z o.o.?

F

Bardzo dobrze, codziennie rano na rozruch tańczymy do rytmów Zenka Martyniuka, o 12:00 mamy konkursy stand upu, po godzinie 16-stej w konferencyjnej otwieramy buteleczki i bawimy się, często tak, że nie trzeba rano wstawać do pracy bo już się jest w pracy. A tak serio to atmosfera jest bardzo fajna.

Jak wygląda praca w Dębicy, np. na magazynie? Jaka atmosfera?

Xxc
@12334

Pełny luz

neron

Uwaga na psycho Mareczka Lampińskiego. To psycho jakich mało. Nie wiem dlaczego koleś nie jest jeszcze w zakładzie dla psychicznych.

Marekl

Na magazynie pracują same patusy Od Tomka, Marcina na Danielu kończąc.

.Marcin

Czy na magazynie w Miłocinie dalej rządzi Tomek czy jest ktoś bardziej ogarnięty?

@.Marcin

Tak, Tomek jest kierownikiem. Zresztą wszyscy tam żądzą.

Czy jest możliwość w Metkom Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Faf

Jest

Ola

@Xyz a te zmiany można sobie tu wybrać samodzielnie?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Metkom Sp. z o.o.?

Od 7:00 do 15:00 I od 10:00 do 18

@Xyz

Jeśli chodzi o odział Milocin

Malutki

Są 2 oferty pracy na kierowcę, ktoś składał już cv. Podpowiedzie jakie warunki. Czy jest sens

mati

Nie ma sensu.

Kris
@Malutki

Samochody bez szału, ale robota lekka, wiecej czekania niż jeżdżenia, kasa średnia ale każde popołudnie w domu. Generalnie ok.

kierowca
@Kris

Co to znaczy "kasa średnia" ? ile konkretnie ?

@kierowca

Kasa średnia to znaczy ile. Nie znam odpowiedzi. Czyżby było aż tak źle że się wstyd przyznać

Kris
@kierowca

Każdy dostaje inną stawkę, w zależności od samochodu (hak/hds/firanka/solówka/3,5t) i doświadczenia. Jeden dostanie 2800, drugi 3500 a jeszcze inny 4200.

@Kris

Indywidualnie ok rozumie,ale te stawki co podałeś to chyba żartujesz sobie?

mark
@Kris

To jest netto ? To jest na początek czy po jakimś czasie ?

@mark

Stawka netto ostatnia podana to ok, ale na obecną chwilę 2800 netto to chyba jakiś żart. Takie pieniądze na produkcji z jedną sobota bez problemu można dostać. A jazda, odpowiedzialność, koszta związane z zrobieniem kwiatów, i owiele wieksza pewnie ilość godzin pracy i ta kasa to chyba jakaś kpina.

Beata
@Malutki

A wiecie, czy na produkcję Metkom przyjmują też kobiety? Czy jednak bardziej preferują mężczyzn? Proszę o odp.

@Beata

Czytaj ze zrozumieniem. Mówię że takie pieniądze co wyżej napisane oferują na produkcjach w większości zakładów, a nie kierowcy gdzie są potrzebne dodatkowe uprawnienia itd.

mateusz
@Beata

A co niby metkom produkuje ? Pierwszy raz o takich rewelacjach słyszę. Cyba ci się firmy pomyliły.

Zostaw merytoryczną opinię o Metkom Sp. z o.o. - Pustynia

• Jak się pracuje w Metkom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metkom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metkom Sp. z o.o.?

Metkom Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 28 ocen.

Metkom Sp. z o.o.