Opinie o Metkom Sp. z o.o. w Pustynia 31A

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Metkom Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metkom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metkom Sp. z o.o. w Pustynia 31A

Opinia

Gdyby mial wyrazic konkretne decyzje ,prace, metody, to by bylo wiadome kim Jest ten pracownik, dlatego pewnie jest ogolnikowo, ale potwierdzam co jest napisanie, najwyzszy przeklamuje robi sobie prywate i nieszanuje pracownikow. Oddzial se....

Agata

@Nowy, Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów, może chciałbyś bardziej rozwinąć ten temat? Jaka Twoim zdaniem panuje atmosfera w pracy? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Jaki typ umowy jest zagwarantowany? Czy pracownik oprócz stałej pensji może liczyć na jakieś profity? Każda wyczerpująca i prawdziwa wypowiedź pomaga osobom w podjęciu decyzji o złożeniu CV w firmie.

Sędziszów mln. Obiecanki- inne realia pracy,syf,kłamstwa najwyższego, zero szacunku dla pracownika,nie polecam

Agata

@niezainteresowany, co masz na myśli mówiąc, że nie da się długo pracować? Czy taka opinia jest oparta o Twoje własne doświadczenie z firmą Metkom? Może podzielisz się nim? Jaka atmosfera panuje w pracy? Myślę, że odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla przyszłych kandydatów o pracę.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Metkom Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

niezainteresowany
@Zainteresowany

Idź się firmy zapytaj a nie nas. Prezio się nam nie zwierza. Zresztą przepuszczam ze mało kto z tych co tu piszesz jeszcze tam pracuje, bo tam się nie da długo pracować.

Agata

@driver nie wybielam firmy Metkom. Chcę tylko by na forum były podawane merytoryczne i prawdziwe informacje. @Mariolka to nie miejsce na takie zdania. Zachowaj je dla siebie. Odsyłam Cie do regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Agata

@Doktor forum jest po to, żeby opisywać pracę w firmie Metkom. Nie służy ono dzielenia się swoją opinią o pracownikach. Zabrania tego regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin a każdy z nas musi go przestrzegać, bo inaczej wpisy są usuwane przez admina.

driver
@Agata

jezeli dana osoba jest decyzyjna na poziomie prezesa to raczej ma wpływ na opinie o pracodawcy .agata jaki masz interes w wybielaniu tej firmy.

Agata

@Szyderca a czemu po pytaniu o podwyżkę ktoś miałby grozić? Jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że pracownik firmy Metkom rezygnuje z pracy po negatywnej wiadomości na temat podwyżki, ale nie rozumiem czemu uważasz, że ktoś miałby zmuszać do zwolnienia? Skąd takie przypuszczenia?

Szyderca

Szymek poszedłeś o podwyżkę i musiałeś odejść grozili ci zastraszali cię czy zwolniłeś się bo jej nie dostałeś hahaha

Obserwator.

Kokosy maja w Mielcu pan Ł i A.

DJ daroo
@Obserwator.

Obserwator ty też tam pracowałeś że tak mówisz

Agata

@anonymous według Ciebie, dlaczego pracownik sam mógłby się zwolnić lub nie wytrzymać w firmie Metkom? @Robota dla syfiarzy. jesteś lub byłeś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Zaintere

Ludziska podobno w Metkom Mielec szukaja pracownikow . Jak tam jest mozna popracowac?

@Zaintere

Można ale krótko bo albo sam się zwolnisz bo nie wytrzymasz albo cie sami wyrzuca.

Szymek

Witam. Odnosnie oracy w Metkom Mielec wiem duzovi jeszcze wiecej. Roboty duzo stawki nawet ok tyle ze brak zaplecza socjalnego.Teraz remont tam podobno robia . ja juz tam nie robie bo sie upomnialem o podwyzke to musialem odejsc. To ze oanowie Ł i A maja kokosy to wszyscy widza i wiedza. Szefostwo chyba nie wie ile materialu zxduzej mieleckiej firmy jedzie na lewo. Jest tam podobno jeszcze jakis gosc ktory im to wywozi. Ja bylem nawet zadowolony. Mozna orobowac teraz chyba szujaja pracownikow.

Robota dla syfiarzy.
@Szymek

Drogi Szymonie. Zacznij od nauki poprawnego pisania bo ciężko cie zrozumieć a potem upominaj się o podwyżkę. Chociaż myślę ze nawet na tym poziomie prezentujesz dla nich zbyt wysoki poziom

Agata

@Nick czyli nigdy w firmie Metkom nie było żadnych dodatków z okazji świąt i pracodawca nie złożył Wam życzeń również z tej okazji? @Szymek musiałeś odejść sam z siebie, bo podwyżki nie dostałeś, czy ze względu na to pytanie zostałeś zwolniony?

Sasiad

Ja tez o Mielcu slyszalem ze ci panowie to niezle zarabiaja na lewo handlujac czym sie da.

W sedzisziwie mln. kierownikowi woda sodowa bije do głowy, tak to jest władza zmienia człowieka. Zero szacunku dla pracy ludzi- tylko pytanie czy ludzie dalej będą chcieć pracować dla tej firmy. Jedna podpowiedź ludzie są najwaźniejsi bo oni pracują dla firmy, nie zadumy gość któremu się poprzewracało w głowie. A do firmy chocisz jakieś źyczenia dla pracowników przydałyby się na święta, jeźdeli social pracowniczy nie pozwala na to.

Agata

@Grzegorz nie jestem adminem, a moderatorem forum Gowork.pl. Może jednak spróbujesz jedno i drugie opisać na forum? Myślę, że może to zaciekawić osoby zainteresowane pracą w firmie Metkom.

Agata

@Grzegorz słowo (usunięte przez administratora) nie mówi zbyt wiele o firmie Metkom. Czy możesz podać szczegóły, które świadczą o tym właśnie? Jesteś pracownikiem firmy? Co Ci w niej konkretnie nie odpowiada?

Grzegorz
@Agata

Drogi adminie. Co mi się tam nie podoba to długo by wymieniać. Trudniej znaleźć coś co może się tam podobać.

Anoim

cos strasznego , w sedziszowie porazka, kierownik szuka ludzi aby mogli za niego wszystko zrobic a samemu nic mu sie nie chce, dobrze ze juz tam nie pracuje ,wszystko co nizej napisane to prawda, widze ogloszenie na magazyniera do safran czyzby nie mogli zlapac ludzi na nazwe magazynier metkom i uciekaja sie do zapozyczenia nazwy dobrej renomowanej firmy, niezly chwyt niepolecam

Anonim 2
@Anoim

Drogi Anonimie, a może masz problem sam ze sobą? Masz raczej błędne pojęcie bycia pracownikiem. Nikt nikogo nie łapie na nazwę. Nie pracujesz już w Metkomie jedynie z własnej winy. Zobaczymy, czy inni pracodawcy dadzą się tak długo oszukiwać. Nie jesteś już takim anonimem Panie J., bo jesteś pierwszą osobą, która została zwolniona przez tegoż "nic nierobiącego kierownika"... Odpocznij i przemyśl swoje durnowate wpisy, bo takie rzeczy kończą się prawnikiem w sprawie o nieważenie...

Animek
@Anonim 2

A moze to właśnie ty masz problemy sam ze sobie bo ubzdurałeś sobie ze wiesz z kim piszesz. A jeśli się mylisz ? Czy wiesz ze publiczne pomówienia są karalne ?

Agata

Osoby zainteresowane pracą mimo tych wszystkich komentarzy, które chcą na własnym doświadczeniu zobaczyć jak pracuje się w firmie Metkom gdzie mogą szukać ogłoszeń o pracę? Bo na stronie firmy nie ma zakładki kariera/praca.

Metkom

Grzegorz
@Metkom

Syf. Nie warto. Szukają naiwnych do skutku.

Zostaw merytoryczną opinię o Metkom Sp. z o.o. - Pustynia

• Jak się pracuje w Metkom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metkom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metkom Sp. z o.o.?

Metkom Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 28 ocen.

Metkom Sp. z o.o.