Opinie o Metkom Sp. z o.o. w Pustynia 31A

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Metkom Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metkom Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metkom Sp. z o.o. w Pustynia 31A

Witam Jak wyglądają warunki pracy w oddziale w Zaczernieniu ? Bo zastanawiam się złożyć tam swoje CV.

Beata

Jestem ciekawa czy złożyłeś już CV do firmy? Minęło kilka dni i jeszcze nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Daj nam znać jak przebiegł proces rekrutacyjny jak również czy firma zaproponowała Ci dobre warunki zatrudnienia. Może znajdzie się osoba, która powie nam coś więcej o pracy w Metkom.

greg

Masz kilkanaście postów na ten temat ale ty zamiast poczytać musisz bezmyślnie pytać.

@greg

Ale fajnie byłoby poczytać coś nowego. Może coś się zmieniło w Metkom. Wiesz, czy szukają osób do pracy?

Marek L
@Beata

Przecież tam zawsze kogoś szukają bo nie potrafią utrzymać pracowników ni chyba że donosisz tak jak ke...baA co zmienilo sie w metkom ???-pracownicy

ludek
@Marek L

oj chłopie mylisz się bo w zaczerniu ekipa od wielu lat ta sama więc nie pisz głupot

Kic
@ludek

Nie wiem co ludzie mają w głowach że takie durnoty wypisują, w milocinie ekipa non stop ta sama, nawet Staszek z emerytury wraca bo sie stesknił xD

greg

Beznadziejnie. Lepiej już popełnić samobójstwo niż tam pracować.

@ludek

Uzależnieni do kopania w dupcie.

Renata

mobbing

Jaś
@greg

Błagam, popełnij - jednego (usunięte przez administratora) mniej.

@Jaś

Ale ja tam nie pracuje raczej tobie bym to radził bo nigdy nie wyjdziesz z tego bagna.

Gead

Kiedy ludziąm zrobicie oddziale pustynia prysznice

Jaś
@Gead

Komu co zrobią? :D :D :D

Czy zdarzają się nadgodziny w Metkom Sp. z o.o.?

zdarzają się, oczywiście nieodpłatne

Praca w tej firmie to zdecydowanie praca dla osób z mocnym organizmem i o nerwach ze stali. Klasyczny (usunięte przez administratora). Oczekiwania wobec pracownika są totalnie oderwane od rzeczywistości. Najlepiej, żeby pracownik robił wszystko, najlepiej za pół darmo i jeszcze lepiej gdyby to robił po godzinach. Składowisko tego syfu, regularnie zatruwa glebę. Wizyty straży miejskiej są tam niemalże codziennością. Kilka dni przed wizytą Inspektoratu Ochrony Środowiska (oczywiście zapowiedzianą!) następuje wielkie czyszczenie placu z całego syfu, olbrzymich kałuż trującej niebieskiej wypływki, która stoi tam tygodniami. Po czym wszystko wraca do normy, czyt. (usunięte przez administratora) w którym jednak pracują ludzie. Ktoś powinien naprawdę za to beknąć. Ciągły hałas, brud, pył, smród spalenizny. Przywożone są odpady nie metalowe, które miesiącami gniją w kontenerach. Biegają szczury. Współczuję ludziom mieszkającym w sąsiedztwie. Niestety w tej firmie wg prezesa, człowiek=robal. I nie chodzi tu tylko o pracowników placu czy magazynu. Wszyscy traktowani są poniżej krytyki. Komentarze prezesa, to kryminał i mam nadzieję, że ktoś wreszcie będzie mieć na tyle odwagi by to wszystko nagrać i na niego donieść do Głównego Inspektoratu Pracy. To człowiek bezczelny i zakłamany. Kombinator jakich mało. Ze swojej strony życzę, żeby życie odpłaciło z nawiązką. Wszystkim zainteresowanym pracą w tym miejscu szczerze współczuję.

nie idź tam
@:)

Ale to i tak nie wszystko. Zapomniałeś wspomnieć o prawdziwej gwieździe i wizytówce firmy czyli Panu ML. Praktycznie każdy kto tam pracował lub pracuje wspomina go jako kompletnego świra który nie nadaje się nawet do życia w społeczeństwie a tam pełni role kierownicza zajmując się sianiem zamętu, kłamstwami i przerzucaniem odpowiedzialności za swoja nieudolność na innych. Nikt go nie chce a każdy jest na niego skazany.

eS
@:)

Dużo można zarzucić Metkomowi, ale ten komentarz to w 99% bzdura, i mówię to jako były pracownik, który nie odszedł w pozytywnych relacjach.

@eS

Jeśli zarzucasz komuś pisanie bzdur to aby samemu być wiarygodnym przedstaw swoją wersje "prawdy", bo jak na razie z twojego pisania nic nie wynika.

Kleryk
@:(

Już się robi: *"Praca w tej firmie to zdecydowanie praca dla osób z mocnym organizmem i o nerwach ze stali" - a która nie jest? *"Najlepiej, żeby pracownik robił wszystko, najlepiej za pół darmo i jeszcze lepiej gdyby to robił po godzinach" - wiele można Metkomowi zarzucić, ale nigdy nie czułem tam bata na plecach, tym bardziej nigdy nikt nie wymagał siedzenia po godzinach (z wyjątkiem pojedynczych akcji, gdzie np był pilny załadunek a kierowca sie spóźnił- ale spokojnie jak pracowales 2 godziny dłużej, mogłeś na drugi dzień wyjść 2 godziny wcześniej. W biurach o 16:00 zawsze pusto. *"Składowisko tego syfu, regularnie zatruwa glebę" - człowieku, wszystko jest na utwardzonym podłożu, jak może zatruwać glebę? (Pomijając fakt, że jakokolwiek wyciek to przypadek 1/1000 i jest szybko załatwiany) *"Wizyty straży miejskiej są tam niemalże codziennością" - to jest największa bzdura, przez ostatnie pół roku Straży Miejskiej nie było w Metkomie ANI RAZ, nie wiem po co wymyślać takie rzeczy... *"Kilka dni przed wizytą Inspektoratu Ochrony Środowiska (oczywiście zapowiedzianą!) następuje wielkie czyszczenie placu z całego syfu, olbrzymich kałuż trującej niebieskiej wypływki, która stoi tam tygodniami. Po czym wszystko wraca do normy" - w KAŻDEJ firmie przy zapowiedzi, czy to inspekcji pracy, czy wizytacji samorządu, czy tak jak w tym przypadku- WIOŚiu, następuje mobilizacja i przygotowanie do kontroli, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Co do kałuż... nie wiem jak to skomentować. Umówmy się pod Metkomem, pokaż mi te kałuże, jak są dam Ci 1000 zł- deal? *"Ciągły hałas, brud, pył, smród spalenizny" - przecież to nie piekarnia tylko odpady, warunki pracy nie są niespodzianką, wiesz w co się pakujesz zanim podpiszesz umowę. Spalenizne sobie wymysliłeś, bo Metkom nie ma na stanie nawet palnika. *"Przywożone są odpady nie metalowe, które miesiącami gniją w kontenerach. Biegają szczury. Współczuję ludziom mieszkającym w sąsiedztwie" - nic nie gnije miesiącami, odpad który przyjeżdża niemal natychmiast wyjeżdża, zaraz przyjeżdża następny, ale nie jest prawdą że są tam długo składowane (przecież tam jest magazyn/plac wielkości ogródka przy domu). Szczur, podobnie jak wyżej wspomniana straż miejska... mialem pisać, że legenda, ale faktycznie jakiś rok temu widziałem jednego :D W sąsiedztwie raczej nikt nie mieszka. Co do osoby prezesa, nie wiem o którym mówisz, może Ciebie tak traktował, trudno powiedzieć. Kilka zgrzytów z nim miałem, ale nigdy nie czułem się jak "robal". Komentarze prezesa? Jakie (usunięte przez administratora) komentarze i kiedy? Przecież on jest w pracy w kratkę i czasem jak mialem do niego sprawę to tydzień nie mogłem złapać a co dopiero jakieś komentarze, jak on nawet nie wie kto u niego pracuje i co robi :D Ja w metkomie nie pracuje ze względu na kasę i kilka personalnych potyczek z ludźmi wewnątrz. Nie było idealnie, mógłbym pisac duzo o minusach, ale nie cierpię bezpodstawnego oczerniania, zwłaszcza argumentami wyssanymi z palca. Jeśli masz jeszcze jakieś zarzuty czy pytania, chętnie pogadam i wyjaśnię.

@Kleryk

*"Praca w tej firmie to zdecydowanie praca dla osób z mocnym organizmem i o nerwach ze stali" - a która nie jest?" Widocznie nie miałeś normalnej pracy. Skoro (usunięte przez administratora)jest dla ciebie normalnością. Do pracy przychodzi się aby pracować a nie po to aby szargać sobie nerwy a nie niszczyć organizm. Idiotyczny wiec to argument. *"Składowisko tego syfu, regularnie zatruwa glebę" - człowieku, wszystko jest na utwardzonym podłożu, jak może zatruwać glebę? (Pomijając fakt, że jakokolwiek wyciek to przypadek 1/1000 i jest szybko załatwiany)" Nie ma tam żadnej izolacji wiec jak najbardziej zatruwanie gleby jest możliwe. *"Kilka dni przed wizytą Inspektoratu Ochrony Środowiska (oczywiście zapowiedzianą!) następuje wielkie czyszczenie placu z całego syfu, olbrzymich kałuż trującej niebieskiej wypływki, która stoi tam tygodniami. Po czym wszystko wraca do normy" - w KAŻDEJ firmie przy zapowiedzi, czy to inspekcji pracy, czy wizytacji samorządu, czy tak jak w tym przypadku- WIOŚiu, następuje mobilizacja i przygotowanie do kontroli, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Co do kałuż... nie wiem jak to skomentować. Umówmy się pod Metkomem, pokaż mi te kałuże, jak są dam Ci 1000 zł- deal?" Nie wiem na jakiej podstawie uważasz ze tak jest w każdej firmie. Zakładam ze pracowałeś w każdej skoro tak dużo wiesz. Kałużę są i owszem i nikt temu nie zaprzeczy. Nie wiem gdzie pracowałeś skoro ich nie widziałeś. Pewnie w biurze. "Ciągły hałas, brud, pył, smród spalenizny" - przecież to nie piekarnia tylko odpady, warunki pracy nie są niespodzianką, wiesz w co się pakujesz zanim podpiszesz umowę. Spalenizne sobie wymysliłeś, bo Metkom nie ma na stanie nawet palnika." Nie wiem po co zaprzeczysz faktom skoro zostały przedstawione w sposób rzeczywisty. Nikt tego nie wie jeśli sam tego nie doświadczy. *"Przywożone są odpady nie metalowe, które miesiącami gniją w kontenerach. Biegają szczury. Współczuję ludziom mieszkającym w sąsiedztwie" - nic nie gnije miesiącami, odpad który przyjeżdża niemal natychmiast wyjeżdża, zaraz przyjeżdża następny, ale nie jest prawdą że są tam długo składowane (przecież tam jest magazyn/plac wielkości ogródka przy domu). Szczur, podobnie jak wyżej wspomniana straż miejska... mialem pisać, że legenda, ale faktycznie jakiś rok temu widziałem jednego :D W sąsiedztwie raczej nikt nie mieszka. Kompletna bzdura. Odpady są wywożone wtedy kiedy jest to możliwe a nie natychmiast. Niektóre zalegają bardzo długo. "Co do osoby prezesa, nie wiem o którym mówisz, może Ciebie tak traktował, trudno powiedzieć. Kilka zgrzytów z nim miałem, ale nigdy nie czułem się jak "robal". Komentarze prezesa? Jakie (usunięte przez administratora) komentarze i kiedy? Przecież on jest w pracy w kratkę i czasem jak mialem do niego sprawę to tydzień nie mogłem złapać a co dopiero jakieś komentarze, jak on nawet nie wie kto u niego pracuje i co robi :D" Nie czułeś się jak robot to gratuluje. Ale to tylko twoje prywatne odczucia, każdy ma inne oraz każdy od czasu da czasu ma z nim kontakt. Jeśli jak twierdzisz nie wie kogo zatrudnia i po co to raczej nie zbyt dobrze o niem świadczy.

@Kleryk

Ilość polubień pod moim postem mówi sama za siebie :) musiałeś być naprawdę słabym pracownikiem nie widząc rzeczy oczywistych, ktore widzą wszyscy.

@:)

Nie słabym lecz ślepo - wybiorczym. Nie dostrzegający prawdy zazwyczaj są chwaleni jako idealni niewolnicy. Widocznie metkom go przerósł skoro się pokłócił i odszedł.

@:)

Sporo piszesz o pracy w Metkom - chciałabym więc dopytać o pewne kwestie. Wspominasz o pracy "po godzinach" - rozumiem, że masz tu na myśli nadgodziny. Czy były one w odpowiedni sposób rozliczane z pracownikiem i, jeśli tak, to w formie wynagrodzenia czy odbioru dni wolnych?

@Beata

Nie, ani w formie wynagrodzenia ani odbioru dni wolnych.

prezes
@eS

pisał sam prezes (usunięte przez administratora)

Jarex
@prezes

Kto to tołdi?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Metkom Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
jarus

to prawda ze w podgwizdanowie zmarl kierownik? bo zlozylem podanie na stanowisko kierownika i tak powiedzieli ze pracowal dlugo ale niestety mu sie zmarlo?

rebeka
@jarus

A kto tam był kierownikiem ?

Jak

Nieprawda.

Misiek
@jarus

Spokojnie z kierownikiem wszystko dobrze, tylko może z główką coś jeszcze nie tak.

Janek

Witam jakie warunki w Pustyni i jaka kasa na początek

nowy kierownik
@Janek

złe, marna

Gregor

Może otrzymamy więcej informacji do tej króciutkiej wypowiedzi?

@Gregor

Oczyścicie proszę bardzo. Firma zatrudnia osoby ze swojej rodziny pomimo tego ze nie maja wykształcenia ani pojęcia na temat pracy która maja wykonywać. Licz się tylko układziki. W ten sposób powstają problemy bo inne osoby w firmie są obarczone rozwiązywaniem problemów które powstają na skutek niekompetencji tych osób. Czy to dobrze ? Sam sobie odpowiedz.

Mirosław Szczęch
@Agnieszka

popieram tą wypowiedź, bardzo dobrze napisane, nawet moge powiedzieć o kogo chodzi, marcinek i Rafałek z Rzeszowa, firme mają 3 miesiące a nawet nie maja prawa jazdy, szefostwo nie ,a kwitów i ma firme, hahhaha a kierowca ich kradnie na całego bo zjeżdża z wagi, z WSK opierdolił złom na 2,5 tony na tyle oszukał a Renatka w dębicy mu pomaga

NIKO
@Mirosław Szczęch

Ciekawy jestem kiedy firmy które współpracują z firmą zaczną patrzeć dokładnie na to co się dzieje. Chyba żadna firma nie waży u siebie towaru a co za tym idzie mogą być takie nadużycia jak wyżej(choć nikt JESZCZE nikogo nie złapał za rękę) ML na bezrobocie !!!!! z zakazem pracy bo położy każdą firmę

stary
@NIKO

Nie na bezrobocie ale do zakładu bez klamek. On się nie nadaje do życia w społeczeństwie.

Rubb

Ja się pytam co się tam teraz odjaniepawla ???

Kuba
@Rubb

Dla zachowania resztek zdrowia psychicznego lepiej nie wiedzieć.

J. W.
@Rubb

Masakra co tam sie dzieje. Normalni ludzie tylko na magazynie w biurach nie znam jakoś mocniej ale wymieniany często tutaj ML to jest jakieś nieporozumienie - psychopata który w jednym zdaniu potrafi przedstawić swoją jedyną słuszną tezę a zaraz sam sobie zaprzeczyć a jak tego nie rozumiesz to jesteś (usunięte przez administratora) a biurwy oczywiście mu przytakują.

@J. W.

A wiesz co jest w tym najlepsze ? Ze on wszedł do rodziny prezia bo to szwagier. Jakie trzeba mieć rozum aby kogoś takiego tolerować ??

J. W.
@greg

No to to wiele wyjaśnia... trzymają chłopa który rozwala im firme od środka i jak tu go wywalić jak to szwagier

@J. W.

A jak można z kogoś takiego zrobić swojego szwagra ? Od tego trzeba zacząć, bo tu się zaczęła choroba organizmu.

@greg

Może ja żyję w innym świecie, ale chyba nie da się "zrobić swojego szwagra", jaki gość miał na to wpływ?

@Karl6

Ano taki że mając parę oczu człowiek widzi (a przynajmniej powinien) z kim ma do czynienia. Chyba wszyscy na firmie się już na nim poznali ale widocznie to jeszcze za mało.

@greg

Czy ty jesteś (usunięte przez administratora)? Co z tego, ze ma pare oczu, jaki ma wpływ na to, kto zostanie jego szwagrem? Czy jak moja siostra wyszła za mąż za idiote, to jest to moja wina?

@Karl6

Zastanów się jeszcze raz czy to przypadkiem ty nie jesteś debilem. Zawsze jest na to jakieś wpływ bo to jednak rodzina. Jeśli jednak siostra jest uparta i takie chce wybranka za wszelka cenę pomimo tego ze widać wyraźnie ze to świr i będą z nim problemy, nie oznacza to ze trzeba go obligatoryjnie wrzucać na stanowisko w swojej firmie a potem się męczyć. Chyba ze to już taka rodzina ze jedno bardziej udane od drugiego i prześcigają podobnych sobie. Sam widzisz ze widzisz subiektywnie ze twoja siostra ma męża idiotę a on chyba nie zdaje sobie sprawy jakiego ma szwagra.

Młodziutki kochaniutki
@Rubb

Podwyżki podwyżki nareszcie pochylili głowy już myślałem że do tego nie dojdzie a jednak nie ma już kim robić, karma wraca

Jasiu
@Młodziutki kochaniutki

Jaka znowu karma ? Bo rzucili ci kilka gorszy ? Ile tej podwyżki ? 50 zł ?

Agata

Czy ktoś z obecnych pracowników firmy Metkom posiada informacje odnośnie nowych rekrutacji? Jeśli są prowadzone, to na jakie stanowiska? Jakie są wymagania? Czy warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące? Odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla osób poszukujących pracy.

dobrze poinformowany
@Agata

Wszyscy się zwolnili. Wszystkie stanowiska są wole. Aplikuj śmiało. Oni na ciebie czekają.

@Agata

Na Miłocinie panuje Wielki haos Pracodawca nad niczym nie panuje. Pseudo kierownik ml na niczym się nie zna. Nerwus i j.... człek Robi dużo zamieszania i szumu wokół swojej osoby. Co do rekrutacji to sa. Warunki bytowe dla pracowników w Miłocinie żadne - średniowiecze. Zarobki słabo przecietne. Ogólnie polecam omijać szerokim łukiem.

Maja
@Jola

Kto tam jest teraz kierownikiem ? Szwagier ? On się rzeczywiście na niczym nie zna ale to nie nerwus tylko zwykły świr.

@Jola

Piszesz dość pewnie o sytuacji w firmie Metkom - czy obecnie jesteś zatrudniona w tym miejscu? Ciekawi mnie, co oznaczają "przeciętne" zarobki - mogłabyś doprecyzować, może znasz jakieś widełki płacowe i mogłabyś podzielić się nimi z nami na forum? To na pewno istotne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy.

@Piotr

Przecięte to znaczy minimalna lub nie wiele ponad. Takie są realia.

@Jola

A czy do tego dochodzą jeszcze może jakieś premie lub inne dodatki (na przykład za nadgodziny) czy raczej jest już to całościowa pensja? Ciekawi mnie też kwestia benefitów socjalnych dla pracowników. Czy funkcjonuje coś takiego w Metkomie czy raczej nie?

Mateusz
@Piotr

Nie.

sprawiedliwy
@Jola

A gdzie stolec ? Prawda w oczy kole ?

@sprawiedliwy

Marek L stolec ?? Jest i trwa. Robi cyrk co dnia.

Aga
@Jola

Stolec ma stolca w gaciach jak widzi prezia.

Pracoholik
@Jola

Co to znaczy zarobki "słabo przeciętne" ? Ile można tam zarobić za ta harówkę ? ? Pytam bo chce wiedzieć czy jest źle czy bardzo źle.

Młody

I co tam w naszym Metkomie słychać, coś nie ma nowych opini. Czyżby coś się zmieniło,czy też ludzi brak, bo tyle ogłoszeń nowych do pracy się pojawiło?

Stary
@Młody

Było,jest i będzie (usunięte przez administratora) Brakuje ludzi ? Czyżby bunt niewolników ? Najwyższa pora.

J.J.
@Młody

Jest ok, a oferty pracy są, bo firma się rozwija

B.B
@J.J.

Jest OK ? A co tam jest OK ? Konkrety. Firma się nie rozwija tylko coraz trudnej znaleźć idiotów do pracy za grosze i dostawać jeszcze za wszystko po tyłku od pseudo kierowników.

.Marcin

W Pogwizdowe dalej taka patola na magazynie pracuje ?

nn

Tak

@.Marcin

Same dobre chłopaki na magazynie, wiem co mówię ????

Typ
@.Marcin

Magazyn spoko zawsze sie idzie dogadać gorzej z handlowcami tam to już wszystko na noże.

Młodziutki
@Typ

Czyżby coś wisialo w powietrzu?

@.Marcin

Magazyn spoko tylko ten cały kebab jakiś dziwny

@Marek

kebab ?

@greg

No taki typek na magazynie.

mewa

Jan Zawadzki
@TomekM

Ten najbrzydszy

@Jan Zawadzki

Nie wiem. Nie znam się na męskiej urodzie.

Wiem co wiem

ML (Pogwizdów) - typowy toxic man - uważajcie na niego, bo można stracić zdrowie.

greg

Tragedia. A najgorszy jest chyba patol na stanowisku kierowniczym w Pogwizdowie.

anonimowy hutchinson
@greg

Nie najgorszy jest teraz na Hutchinson, właśnie swoimi gierkami wyniósł się na stanowisko kierownicze -oczywiście nadal po trupach. Tylko czekać jak powstanie znowu na wyżyny swojego egoizmu i chamstwa. Czy powróci dowiemy się w najbliższych odcinkach tej telenoweli. Tylko, ile jeszcze czasu musi minąć aby prezesi ockneki się z jego uroku. Czy nie będzie za późno? Pomyślcie czy jest warto?

@anonimowy hutchinson

No ale przecież to inna firma.

@greg

Metkom ma oddelegowanych pracowników na Hutchinson.

@anonimowy hutchinson

Wiesz kiedy "prezesi" interesują się taki sprawami ? Gdy ludzie zaczynają odchodzić a nie chcą przechodzić nowi i nie ma kogo wyzyskiwać. W innym przypadki ich nie interesuje ze kierownikiem jest psychol bo jedyne co ich interesuje to zysk a nie dobra atmosfera. Taki kraj i tacy ludzie.

MLODY
@Nowy

Kiedy to wszystko padnie , kiedy ktoś zacznie im patrzyć na ręce? LEPKIE?

@MLODY

Zauważyłam, że Wasze posty raczej w niewielkim stopniu podejmują tematy, które są najważniejsze na bieżącym wątku. Pragnę zatem przypomnieć, iż tutaj zajmujemy się dyskutowaniem - między innymi - o warunkach zatrudnienia, na jakie może liczyć pracownik Metkom. @MLODY od jak dawna tam pracujesz? Metkom prowadzi hurtownie metali kolorowych i stali, zajmując się przy tym kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie gospodarki odpadami i skupem oraz sprzedażą złomu. Może podpowiesz nam zatem, jakie cechy powinien mieć kandydat na pracownika tej firmy?

MLODY
@Beata

Tak mogę. Trzeba mieć spora dawkę odporności psychicznej, brak godności i pudełko wazeliny. Czy to wystarczy ?

Mlody
@MLODY

I podpowiem - chęci do pracy za minimalne wynagrodzenie, olewka od strony szefa na pracownika, tyranii w sieciach i psychiczne nastawienie na(usunięte przez administratora) Tam już nie wielu zostało,a ci najbardziej wartościowe odeszli, szkoda że szefostwo nie reaguje na to zjawisko. Ale tak to jest w naszym Metkom

tak to już jest
@Mlody

A co zależy ci na tym bajzlu ? (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) byle szefostwo miało pełną michę. Tak to działa.

tak to już jest
@Mlody

Beata

Zwróć proszę uwagę na to, że na forum dzielimy się opiniami o firmie, pracodawcy i ogólnych warunkach zatrudnienia, a nie o konkretnych osobach związanych z danym przedsiębiorstwem. Proszę również o nieobrażanie nikogo - tego zabrania regulamin forum. Zachęcam do jego lektury pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin. W swojej wypowiedzi wspominasz o pensji - na jakim poziomie plasuje się ona obecnie w Metkom?

Żaba

niewolnicy bojąm się powiedzieć jak jest a ja przerywam milczenie i powiem jak jest totalnie pijaństwo dostałem parę razy takich ludzi to przy maszynach jak przychodzi (usunięte przez administratora)to by niewolnicy by się pozabijać by się cieli

nick
@Żaba

Napisz po Polsku bo nie wiadomo o co ci chodzi.

@nick

Widzę, że chciałbyś się dowiedzieć, o co dokładniej chodzi użytkownikowi @Żaba. Wnoszę więc, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Metkom, tak? Ciekawa jestem, z jakich warunków, zaoferowanych Ci przez pracodawcę, byłbyś zadowolony i czy aplikowałeś już do pracy w tym miejscu.

nick
@Beata

Nie. Po prostu nie lubię bełkotu wiec mnie nie podpuszczaj.

taka to firma

Może to karma ? W końcu metkom tez nie jest uczciwy wobec swoich pracowników a trafienie tam na staż równa się utracie nerwów i czasu.

Magazynier

Super firma pracuje na magazynie i jestem bardzo zadowolony , polecam !

mewa
@Magazynier

Jasne. Pisał sam prezes grajdołka.

Nepotyzm

dq
@Agnieszka

widzę że obecnie szukają kogoś na stanowisko Specjalisty ds. logistyki, wiadomo jak płacą, jaki zakres obowiązków?

@dq

Płaca marnie. Tak przynajmniej zawsze płacili. Zakres obowiązków jest taki ze tam każdy jest do wszystkiego wiec na logistyce pewnie się nie skończy.

Prezes
@dq

W Metkom non stop kogoś szukają na te same wakaty Świadczy to tylko o wielkiej rotacji pracownikow

Agata

@mam dość ... Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Mógłbyś podzielić się swoją opinią w merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników Metkom?

...

Witam serdecznie, chciałbym się dowiedzieć, jakie są zarobki na stanowisku Spawacz?

kosmonauta
@...

(usunięte przez administratora) w kosmos.

Zostaw merytoryczną opinię o Metkom Sp. z o.o. - Pustynia

• Jak się pracuje w Metkom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metkom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metkom Sp. z o.o.?

Metkom Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 28 ocen.

Metkom Sp. z o.o.