Agencja Ochrony- Twierdza

Stanowice

Opinie o Agencja Ochrony- Twierdza

Iza

Od jakiegoś czasu nie było nowych opinii pokazujących jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Jak wygląda ta kwestia obecnie? Chętnie dowiemy się więcej o mocnych i słabszych stronach tego pracodawcy. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym?

Bartek
@Iza 31.07.2017 09:20

Witam. Osobie zainteresowanej serdecznie doradzam skontaktowanie się z nami telefonicznie bądź mailowo oraz przesłanie swojego CV. Dane kontaktowe są na stronie www. Gdy obydwie strony będą zainteresowane współpracą pozna Pani wszystkie warunki zatrudnienia u źródła. pozdrawiam BK

ligg

Nie ukrywam, że fajnie byłoby się do nich załapać, zwłaszcza, że mam odpowiednie doświadczenie jako graphic designer, ale czy mają teraz oferty pracy? Pozdrawiam

puknij się w główkę

Dla niektórych 1000 zł zarobić to jest mnóstwo pieniędzy ... 1600 zł to już świat, a swoje he he he Moniko - w buty możesz schować. Skoro to oferta nie dla ciebie, po holerę tu się udzielasz.

monika

bo ludzie do idioci jak by niektorym dali 2 zl na godzine tez by robili tylko by marudzili wiec sa tak cienkie zarobki ja zarabialam najmniej te 1900 zl bo nigdy sie nie godzilam na mniej niz 1850 zl netto

monika

1600 zl to dla was dobra kasa hehehe :)

Zostaw opinię o Agencja Ochrony- Twierdza - Stanowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony- Twierdza