BIMs Plus FHH

Stanowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o BIMs Plus FHH

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIMs Plus FHH

ANONYMUS

Kierowcy ostatnio zaczeli się zwalniać (2-dwóch na 15 tu zatrudnionych) a to jeszcze nie koniec bo nadal będą uciekać ponoć.Dlatego że szef nie chce słyszeć słowa podwyżka( zarabiają 3000-3300 BRUTTO),ale skoro tak jest a poza tym pod rampami jest taki rozpierdziel że przy załadunku nie wiadomo co ma gdzie jechać. Poza tym jak przychodzisz na nockę na ustaloną godz to nie zawsze na czas są wydrukowane dokumenty na poszczególny towar, a czas leci.Pomaga przy załadunku jeden nie zmotywowany pracownik co najwyżej(stawka 12,50 Brutto.Więc załadunek trwa nie mniej niż 2 godziny. Chcesz aplikować Cv??? Zastanów się.

Beniutek

Netto 2200 zł to tak nie do końca jeśli chcesz należeć do ubezpieczenia grupowego. Jeśli się ubezpieczysz to masz mniej niż 2100zł podstawy.

Kierowca

Witam też byłem na rozmowie i tez zaproponował mi Pan 2200 zł netto, nie wiem czy pójde pracować, za mały zarobek ale warunki pracy bardzo mi sie podobały jak sie spełnią w rzeczywistości.

marco

Nie polecam chyba, że zależy komuś pracować za śmieszne pieniądze. Firma z zewnątrz okey, byłem na rozmowię na kierowce C. Po 40 minutach śmiesznych pytań nic związanego z zatrudnieniem, zapytałem o zarobki. Więc 2200 netto czyli 3000 brutto praca na dwie zmiany. Jak zapytałem co po okresie próbnym, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Więc grzecznie wstałem i podziękowałem. Nie polecam!!!!!!

gal

Kiedyś to była fajna firma, zgrany zespół zapewniał dobrą pracę jak na warunki do 2012-13 roku, ale jak to bywa przyszedł kryzys i zaczęli kombinować. tj. elastyczne godziny pracy, brak premii z powodu braku zamówień w okresie jesienno - zimowym. Niech da do myślenia że w tych latach doszło do 2 samobójstw (powiesili się) jeden kierowca oraz magazynier - kontroler załadunków. A wcześniej to była dobra firma dla pracowników.

Zostaw opinię o BIMs Plus FHH - Stanowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIMs Plus FHH