Opinie o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Księgarska J. Olesiejuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

XxX

Anonim znowu w życiu ci nie wyszło. Taka (taki) mądra a w go... no wlazlas. Nie wypisuj bzdur tylko weź się za robotę na swojej zmianie żeby potem nasza nie musiała za was robić.

He he he

Jej sprawa komu ciągnie, nic Tobie do rzeczy

Eli
@He he he

Wiesz JA od dawna sądzę że to zazdrość bo na niego to nawet za kasę nikt zwrócić uwagi by nie chciał. A co premie za mała wziął.Lazil i gadał wściekły że ktoś sobie może jego premie sobie położyć. No tak za 1 złotówkę to niektórzy daliby się kilka razy wyr..... ac. Trawniki się zielenią to poszły Konie po betonie..

@He he he

Ja to podziwiam jak w w (usunięte przez administratora) on przełożonym włazi. Musi się nieźle wazelina wysmarować żeby taki CZOPRES wlazł.

Ksi
@He he he

W domu pewnie nic to pisze takie pierdolety. TO JEST ZAZDROŚĆ. A SAM JAK TO SIĘ MÓWI WŁASNĄ GRABA. Ale dziwi mnie to że facet jest zazdrosny o faceta. Cóż zdarzają się i takie przypadki

On
@He he he

Lepsze to niż PRZEPUKLINĘ mieć.

Misiek
@He he he

Zazdrość zazdrość ale ja wiem to o dawna i tak mnie to rozśmiesza jak prześcigacie się w bredniach. Wielu z was może wyjść że wsi ale wieś z was nigdy nie wyjdzie.

Ona

Co cycki ci się nie podobają ma co pokazywać to pokazuje dajesz jej na to. Koledzy Twoi (usunięte przez administratora) gole pokazują w zdjęciach na magazynie albo rzygają i filmiki koledze kierownikowi przysyłają. Teraz to konfesjonał w regałach macie otwarty to tam szybciutko rano ustawić sie w kolejce do zdania relacji żeby kiero was nie szukal tylko dokładnie wszystko powiedzcie co usłyszeliście co do jednej literki . Bidusie co stale wyśmiewacie się ze waszego kolegi ze zachlal i w cugu jest .PAJACE JEDNE

@Ona

A kto zachlał?

Fajny
@Ona

Ze zachlal? No zycie, zdarza się ale (usunięte przez administratora) ????????????Dziękuję Tobie Nieznajoma

Buuu

A kto nie? ręką do góry

@Fajny

Zdrowia chłopie ci życzę bo cała reszta to CIENIZNY. (usunięte przez administratora) co (usunięte przez administratora) wie i gownem gada.

XxX

No dobra Plociuszki ze zmiany p. B kto dostał podwyżkę szybko się przyznać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Księgarska J. Olesiejuk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Eliza

Hej. Plociuchy człowiek zrobił sobie jaja tym świątecznym wpisem a wy już biegacie i klepiecie. Tylko słychać coś ktoś napisał coś ktoś napisał HA HA HA. WY się szczycicie ze plotkami się nie zajmujecie ????????????????????????????????Ciekawe kto pierwszy dostał cukierka za przekazanie kolejnych newsów przełożonemu. ????????????????????????????????

Eliza

Z okazji świąt sama zrobię wpis. Smutne jest to że ludzie którzy kreuja się na tzw przyjaciół innych w pracy i prywatnie nie umieją przyznać się ze to od nich wychodzą te historie i opowieści. Skąd inni mogą wiedzieć o zdjęciach, dlaczego kogoś nie ma albo kto się nachlal czy z głową na stole usnął na parapetówce. Jeszcze dochodzą zdjęcia z fb które niektórzy z was powielają po magazynie dlatego dziewczyny uważajcie co wstawiacie. Zobaczcie jak wychodzą te brudy to ci co je wymyślają od razu zwalają to na innych i udają ze to nie prawda. Tylko że inni w tym nie uczestniczą. Przeżyjcie na oczy kto najwięcej wie i od kogo to wychodzi. Jesteście smutni pełni jadu i rozgoryczenia nie mówiąc już o zazdrości.

Lulu

A co ty mi tu usuwasz wpisy co prawda w oczy kole nierobie jeden co na zwrotach udajesz że pracujesz. Stoich w regałach i prywatne sprawy załatwiasz przez telefon albo pożyczasz papierosy bo nie masz co jarać. Ty na innych gadasz a sam podpier.. Ludzi że nic nie robią że gadają ze stoją albo na papierosa wyszły. Ty co innych za (usunięte przez administratora) i głupków masz. Naśmiewasz się do kierownika. Lepie rób swoją robotę bardziej dokładnie a nie wyręczasz się P Andrzejem. Palec środkowy to wsadź sobie w kościsty tylek tam wiszą Ci spodnie.

@Lulu

Ty biznesmen magazynowy co nie masz co jarać ja nie widziałem żeby ona chodziła albo romawiala z kierownikiem raczej wypisuje wniosek o urlop i kładzie w kuwecie. A co cycki się ma to się pokazuje. niektórzy w regałach obsmarowują (usunięte przez administratora) innym sam na własne oczy widziałem bo przez kraty na górze wszystko słychać i widać. Albo wołają kiero kiero albo magazynowe radia co im powiesz to tak jak przez megafon. Albo obgadujecie i wyśmiewacie się z tego co odszedł że zostawił rodzinę i poszedł do koleżanki mieszkać a potem z nim imprezujecie albo pod firma z nim stoicie jak przyjaciele. Wymyślacie takie niestworzone ploty jakbyście byli w Wielkiej komitywie z kierownikiem a to jest bardzo dziwne bo on nigdy nic nie wie. Co Gryzoniu żal ci (usunięte przez administratora) ściska ze pozdrawiasz środkowym palcem. obsmarowujesz każdego powtarzam każdego jak ten czopek ty placzku jeden co beczysz ze kasy ciągle mało co żal (usunięte przez administratora) ściska ze kogoś na wiecej stać i nie musi sobie żałować. Jak Andrzejj na emeryturę pójdzie to kto za ciebie będzie robił żebyś się SS pokazał że zrobiłeś.

Piotr Kamiński
@Postronny

W końcu coś o mnie. 9 lat się starałem żeby ktoś opisał moje wyczyny w tej firmie, dopiero po 4 miesiącach od kiedy się zwolniłem jest drobna wzmianka o mnie. Jest mi bardzo przykro że tak późno Z nie poważaniem Kogut..!!!!

@Piotr Kamiński

Tak samo gadali jak ty na innych.

Piotr Kamiński

Przedstaw się to sobie wyjaśnimy, bo incognito jesteś mądry/mądra.

prawdziwa

szczerze to podziwiam osoby pracujące na zmianie u pana B...osoby które same na siebie kablują...rozmawiasz z jedna a zaraz idzie siekiera w plecy...osoby które dla kilku groszy więcej, zrobią wszystko....serio!!!!współczuje!!! wraz z kierownikiem który robi to samo...gada na jedna "kierowniczce" a później pokazuje głupie miny za plecami...masakra!!! osoby które interesują się innych życiem nie mając swojego...albo mając (usunięte przez administratora)podziwiam. Albo dziewczyny ktore udają koleżanki a za plecami kablują do pana S ze żle zrobiła albo nie zrobiła...żałosne!!! i tak z tego nic maja...chyba ze aprobate kierownika...ktory za nimi lata pozniej jak piesek...zal na to wszystko patrzec...dziwie sie tym osoba ktore tam pracują:) chyba ze im to pasuje byc ewenementem społecznym czyt. marginesem...pozdrawiam

Badi
@prawdziwa

Oj w 100 procentach prawda że osoby z tej zmiany są okropne wprowadzają toksyczna atmosfere niby wszystko Oki gadają normalnie A odejdziesz na chwilę i już jadą po tobie jak po dzikiej swini i patrzą się na Ciebie jak sroki czy zwracasz na nich uwagę hahaha ZENADA DOROSLI LUDZIE A JAK DZIECI BUHAHAHA

Eli
@prawdziwa

Masz całkowita rację latają i podlizują się B jak dzieci. A on się odwróci i miny strzela albo nagaduje. Zastanawiające jest to że wydawałoby się ze są tu mądrzy ludzie którzy pod wpływem innych też tak się zachowują. Mnie się wydaje że oni boją się żeby potem nie być na marginesie i żeby po nimnie jechali jak po dzikiej świni. Pozdro

MM
@prawdziwa

To dorośli ludzie którzy nie mogą się odciąć od takich przygłupów bo się boją ze zaraz na nich beda wieszać psy i obgadywać. To stała norma. Tak te normy palet jakie rozkładają żeby pochwalę dostać. Szok. Powiedz jak to jest ze człowiek nic nie mówi a. ludzie wymyślają takie bzdury. Masz rację że to brak emocji we własnym nudnym życiu. Smutne to jest. I klepie się tych ludzi po plecach bo to jest taka aprobata budowanie zaufania kierownik pracownik to powiedzenie pracownikowi co drugi na niego mówił wtedy jest to tzw. Zaufanie lojalność. Pamiętacie jak ludzie zasuwali dopiero niektórzy dzięki Stankiewiczowi dostali awanse.taka praqda

Mam nadzieję, że kierownictwo na Ożarowie zdaje sobie sprawę z konsekwencji wpuszczenia na magazyn osoby, która przyznała się, że mogła mieć styczność z zarażoną osobą w szpitalu. Tak samo sytuacja w na magazynach w Pruszkowie, bliska osoba z rodziny pracownika zarażona, maseczki wróciły. Ciekawe kto teraz sprawdzi, czy osoby które tam są wysyłane z Ożarowa, nie są zarażone.

Chyba żartujesz ludzie na testy nie idą bo kasa ważniejsza. Jak zwrócona została uwaga że AleAle chodzi bez maski to zaraz do kiero poleciała na skargę ze się jej czepiają. No i oczywiście przyznał jej rację. To o czym my mowimy

Misio

A ta mała czarna z tego co wiem to za cycki dała 30000 masz nieaktualne informacje. Możesz ją w (usunięte przez administratora) Cmoknąć ale cie na to nie STAĆ.

Da się,jeżeli są dobre,lekkie zamówienia tzn.cienkie książki,dużo sztuk a malo pozycji i odwrotnie (kto tam pracował,to wie o co chodzi),a takie niestety zdarzaja się bardzo rzadko,najczęściej są to albumy,cięzkie książki,gdzie do kartonu zbiorczego mieści się zaledwie kilka sztuk,a większość czasu zajmuję przepakowanie ich,oraz notoryczne sprzątanie i rozcinanie kartonów w których były zanim trafiły do wysyłki. Jedna książka często waży ok.3kg.a zdarza się ze jedna osoba musi skompletować powyżej 2000 sztuk takiego egzemplarza a na tym w życiu nie wyrobi normy,ręce tak bolą,że w nocy nie można spać. Nie polecam tej pracy najgorszemu wrogowi!!! Szanujcie zdrowie,bo macie jedno,a i kokosow tam się nie zarabia,może kiedyś było lepiej ,gdzie lekko dostawało sie premii 400-500 zł w m-cu,teraz rzucą ci jak psu 100-150 zł o ile biegasz z motorkiem w(usunięte przez administratora)8-10 h. cały miesiąc

Jeżeli jesteś mądry można awansować w krótkim czasie i za tyrać się na śmierć

Tata
@Marcin

Jak tam na magazynie pracuję jeszcze ta MALA CZARNA która jak idzie po wolny dzień to pokazuje cycki i przy okazji lubi kogoś (usunięte przez administratora) ALE MIMO WSZYSTKO JA POZDRAWIAM SERDECZNIE SRODKOWYM PALCEM

@Tata

Ma co pokazywać to pokazuje a nie jak te płaskie deski. Albo ten co rzyga do kibla i kierownikowi filmiki przysyła. Tak gadacie na nią a wy to co stoicie w regałach i zdajecie po kolei relacje. Wiele razy was widziałem jak książki na górze rozkładałem.

Postronnyja
@Tata

A ty co udajesz że na zwrotach pracujesz a cały czas przez telefon swoje prywatne sprawy załatwiasz i stale pożyczasz papierosy bo nie masz co jarać ty biznesmenie jeden. To weź się za robotę bo o każdym masz zdanie że (usunięte przez administratora) że nierób głupek itp. Sam idziesz z kierownikiem i mówisz co kto robi gdzie był że stał i kawę pił że się według ciebie (usunięte przez administratora). Ty leniu patentowany co na, zwrotach na, "g" przesiedziałeś w telefonie a Pan Andrzej zapierdzielał ze ciebie. Jacy wy jesteście świeci widzicie tylko jedna osobę to samo wszyscy robicie po regałach przy biurku. Myślicie ze inni tego nie widzą widzą.ten środkowy palec to wsadź sobie w tą sucha..... tylko uważaj żeby Ci się nie złamał

@Tata

Stać ja na psy za 6000 to stać ja na cycki za 15000 a co żal (usunięte przez administratora) sciska ona nie chdzi i nie płacze po magazynie że za mało płacą tak jak ty dwulicowcu co na fajki cie nie stać i że zebrzesz po ludziach.

Ona
@Tata

Ty karierowiczu co żyjesz od pensji do pensji sam (usunięte przez administratora)..ludzi aż szum idzie i nawet się z tym nie kryjesz wręcz dumny jesteś ze to robisz jak zresztą każdy z was. Żal ci (usunięte przez administratora) ściska co cyckow nie widziałeś. Spójrz na siebie jaki zaniedbany jesteś a nie kogoś oceniasz. A te środkowy palec to sobie wsadź i popychaj czopie jeden. Miej w sobie odrobinę honoru ale czego ja wymagam

@Tata

Ja odpowiem Ci tak jak Ci żal że ktoś ma takie cycki to sobie takie same zrób jak cię stać. UPS przecież Ty bez kasy jesteś bo stałe zebrzesz u ludzi papierosy. A pozdrów swoich kolegów tym palcem a UPS znów jakich kolegów przecież oni też opierdzielają sdi tylek. Jak to miło jest na tej zmianie rodzinna atmosfera Jeszcze jedno wsadź sobie ten palec głęboko bo cienki Bolek jesteś. Jeszcze jedno szybko jjutro tam drap bo premia niedługo.

Zenio

A co kozła ofiarnego sobie z małej zrobiłeś ty (usunięte przez administratora) NUMER JEDEN co wymienić jeszcze 3/4 magazynu. Takim wspaniałym jesteś pracownikiem GRYZONIU jeden a pochwall się wszystkim jak dostałeś zjeby od SS bo zniszczone książki wysyłałeś z segregacji. Jak zjeby poszły to w środku dnia obrażony wyszedłeś z firmy. Co nie ma się czym chwalić ale wypisywać i powielać o innych ploty to się umie. Niespełniony KARIEROWICZU

Mm

Popatrzcie jakie to uczciwe i oddane towarzystwo wobec swoich kolegów i koleżanek z pracy. Sprzedajecie się wzajemnie do kierownika znaleźliście sobie kozła ofiarnego i tak jedziecie. Uważacie ze jak on dowiaduje się o wszystkim co się dzieje na magazynie to wy nagadujecie na siebie. Co przecież to wszystko w regalach słychać.i co dostaniecie większą premie. Czopki jedne. Za robotę się weźcie

MM

Ja od dawna stwierdzam że mam to towarzystwo za plecami i moga jedynie powąchać jak bąka puszcze. Zabijają się między sobą tu sobie z dziubkow piją śmieją się a za chwilę obrabiają tylki jeszcze dolza od siebie. Robię swoje i wychodzę nie potrzebuje z nikim rozmawiać bo i tak za chwilę każdy wie. Może zamiast stania w regałach to posprzątajcie po sobie ten (usunięte przez administratora) bo bałagan jest wszędzie. Bo jedziecie po ludziach co zasuwają a opierdalaczy klepiecie po plecach. Pozdro

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Odpowiedź

magazyn - praca 2-zmianowa 6-14, 14-22

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

odpowiedź

raczej ukraiński :)

@odpowiedź

A jak AleAle biega za nimi myślałby kto dopiero gadała na nie a teraz lata. Nie pamięta jak traktowała ludzi którzy tu przychodzili do pracy że po jednym dniu nie chcieli już tu być. Niech ktoś w końcu zainteresuje się ze nie ma dla ludzi nowych ubrań ochronnych .

Lulu

Czy ta snująca się magazynierka mogłaby w końcu wydać ludziom nowe kamizelki i rękawiczki. Bo tylko swoim rozdała a reszta to co. Niech zmienia te osobę na lepiej zarządzająca odzieżą ochronna bo ona się do tego nie nadaje.

Dorota

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czy praca jest przyjazna studentom. To znaczy czy student ma szansę na dostanie się do pracy w firmie? Interesuje mnie jak wygląda kwestia godzin pracy, czy można liczyć na elastyczność i zrozumienie.

Ponoć kasa poszła po 2000 na swieta :)

W sobotę przechodzi 7 osób z naszych kogo wybral kierownik przyznać się hihihi

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Księgarska J. Olesiejuk - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Księgarska J. Olesiejuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Księgarska J. Olesiejuk