Opinie o EMAKO sp.j. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie EMAKO sp.j., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w EMAKO sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMAKO sp.j. w Wrocław

Pracownik niezadowolony

Nie polecam firmy. Połowa pieniędzy to premia, która ni jak ma się do wyników twojej pracy, jaki miesiąc ma firma takie masz pieniądze(pieniądze są uznaniowe wiec wiadomo jak to jest, na pewno nie dostaniesz więcej xD). Można tam zarobić jak będziesz robił nadgodziny, ale tak min 10h dziennie. Awanse nie istnieją, a pomysły które się proponuje są przywłaszczane przez wyżej ustawione osoby. Nie polecam tej firmy osobą, które chcą znaleźć prace na stałe i mieć jakieś życie rodzinne. Dla osób lubiących spędzać czas w pracy ta firma będzie ok.

kasztan

Pracowałem tam kiedyś, dużo obietnic o premiach ale ostatecznie nigdy żadnej nie zobaczyłem. Im dłużej się tam pracuje tym mniej zarabia - takie nowoczesne podejście.

M.

Ile ludzi tyle opini ale ja uwazam ze firma jest ok i placi zawsze premie i w terminie. Moze jak ktos naprawde nie zasluzy to dostaje mniejsza premie ale nie ma tak ze premia jest 0. A sa tacy co zarabiaja bardzo duzoi to na magazynie, nie kierownicy. pracuje tu juz dlugo i ludzie sa w porzadku za wyjatkiem kilku ale oni beda odchodzic niedlugo.

Sebastian

Nie polecam, podpisalem umowę na weekendy (zlecenie) pracy w ogole nie ma. Więcej się tam nie pojawię bo kierownik Michał bezczelnie mnie (usunięte przez administratora) Zapytałem czy jeżeli przyjdę w święto czy dostanę jakiś dodatek albo stawkę X2(tak było wcześniej) odpowiedział że tak 100 zł brutto. Natomiast dostałem zwykłą stawkę, gdy zapytałem dlaczego nie dostałem dodatku to odpowiedział że mam zlecenie i nic mi się nie należy. Szkoda gadać.

Wesoła
@Sebastian

U nich to normalne

XD Nowy wpis
@Wesoła

To chyba jesteście jedynymi pracownikami, którzy nie dostali premii XD

anonim Nowy wpis

Faworytka Nowy wpis

Nie 12 list tylko 15. Szanujmy się ????????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy w EMAKO sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Na jakie benefity można liczyć w EMAKO sp.j.?

re

na zadne

@Pytanie

Multisport, opieka zdrowotna, obiady - dofinansowanie, kawa i owoce, szkolenia, biblioteczka, paczki świąteczne

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Były

w biurze nie ma miesiąca żeby ktoś się nie zwolnił - to powinno dać do myślenia.........

kasztan

Magister
@kasztan

Zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem że im się dłużej pracuje w Emako tym mniej się zarabia. To zależy od poziomu kompetencji i efektów. Jak ktoś osiąga efekty to może liczyć na docenienie.

Magister

"Magister" to tylko pseudonim, ale fajnie ze zauważyłeś, że wynagrodzenie może też zależeć od poziomu trudności czy odpowiedzialności na danym stanowisku. Znam szereg osób, które za dobre wyniki zarabiają coraz więcej w tej firmie, więc podtrzymuję to, że "kasztan" (jak to łatwo anonimowo kogoś oczernić :) pisze publicznie nieprawdziwe informacje. Nie wolno uogolniać.

Wesoły
@Magister

Powiem tak, że osoby na tych wyższych stanowiskach oczywiście na magazynie jakos nie bardzo byli ogarnięci ????

HAhA
@Magister

Zerknij na rozliczenia roczne za pracę. Przy "stałej pensji" pieniędzy masz z roku na rok mniej w tej firmie.

Czy EMAKO sp.j. organizuje staże dla studentów?

P
@Pytanie

Jeżeli chcesz pracować za darmo to pewnie się zgodzą xD

Pracownik niezadowolony

Były

Nie polecam firmy! Kilka lat pracy w magazynie i przyznaje, że firma się nie rozwija! Magazyn pracuje na programie napisanym przez "ukrainca", który nie ma o tym pojęcia!! Kierownik, "ukrainiec" z resztą, robi co chce. Zmusza do pracy w weekendy, przed świętami to norma! Piking od lat odbywa się z kartką i długopisem!! WMSa brak!! O zasadach BHP już nie wspomnę!!

Ja
@Były

Oj do kierownika,, ukrainca '' zgadzam się w 100%, mały cwaniak, ktory już dawno powinien być zwolniony.

pracowałem

W tej chwili to już Ukraińska firma.

Czy EMAKO sp.j. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

na poczatwk jest zlecenie ale potem jest umowa o prace przynajmniej ja tak miales

Sebastian
@M.

Pracujesz jeszcze w firmie EMAKO? Z Twojej wypowiedzi wynika, że na pewno miałeś okazję tam pracować, dlatego zastanawiam się, jak dokładnie wyglądała tam praca za Twoich czasów? Wspominasz pozytywnie to miejsce pracy? Podziel się proszę swoimi doświadczeniami. Będzie bardzo miło móc cokolwiek na temat tego pracodawcy ustalić.

Pani Bożenka
Klient

Na biurze obsługi klienta pracuje bardzo miły i kulturalny pan A Pozdrawiam !!!

Pan Bogdan
Kandydat
@Pani Bożenka

To szczególnie ważna i interesująca informacja. Kandydaci są ukontentowani. Praca "na biurze" musi być ciekawa. Jeżeli jest ktoś kto posiada bardziej pomocne informację to proszę bardzo o wpis.

Jak długo trwa proces awansu w EMAKO sp.j.?

Pan P
@Pytanie

W EMAKO nie istnieją awanse! Systematycznie zatrudniani są ludzie z zewnątrz na stanowiska kierownicze, którzy nie mają pojęcia o pracy w firmie. Robią masę błędów i nie radzą sobie z obowiązkami! Przykładem jest pan (usunięte przez administratora). kierownik wysyłki!!!! Boże broń firmy przed takimi pseudo kierownikami!!! W EMAKO jest w tej chwili sytuacja tak, że dział wysyłki ma dwóch kierowników a i tak jest masa błędów. (Podwójne wysyłanie towaru do klienta) Struktura firmy jest płaska jak naleśnik wiec możesz awansować, co najwyżej na zastępcę a to nie wiąże się z podwyżką lub innymi korzyściami! Pozdrawiam kolegów trzymajcie się !!! Zwłaszcza tych którzy odeszli!! Roman, Artur pozdrawiam!!

zakochana

Czesc ,czy ma ktoś numer do Marcina z emako ? Jest bardzo przystojny i chciałabym się z nim poznać

fallinlove
@zakochana

Zalezy o ktorego pytasz, jeden jest zonaty i ma dziecko Drugi od dostaw to nirvana i pracuje do 14 wiec mozesz przyjechać i sama sie z nim spotkać :) :) :)

Mam pytanie do pracowników obecnych i byłych. Co się dzieje na magazynie, że ciągle szukają kierownika ? Co myslicie o tym stanowisku i ofercie pracy ? z góry dzięki za opinie

Rozczarowany
@Pytanie

Witam, pracowałem w firmie emako i chociaż człowiek robi co do niego należy to na koniec miesiąca może bardzo się rozczarować. Oczywiście na rozmowie wszystko ładnie, pięknie, a po niej człowiek dostaje podstawę i 200 zł premii:( kiedy chce się wyjaśnić, dlaczego tak jest słyszy się, ze trzeba się cieszyć z takiego wynagrodzenia, bo w formie ama... Mniej zarabiają szok

Oco
@Pytanie

Czy musi się coś dziać? Szukają, bo przyda się osoba, która poprowadzi cały zespół, będzie mogła zdawać jakieś konkretne raporty szefowi, będzie można do takiej osoby przyjść z problemem, czy pytaniami i wspólnie będzie się szukać różnych rozwiązań.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie EMAKO sp.j.?

Pytyanie
@Pytanie

Chciałbym także otrzymać takową odpowiedź

Ezgarot

Dlaczego opinie były wczesniej pozytywne, a teraz negatywne, oraz dlaczego było mówione że płaca 2500 na rękę a dostaliście 1600? Umowy o prace nie było?

????
@Ezgarot

Umowa zlecenie przez pierwsze trzy miesiące .

????
@Ezgarot

Na umowie masz 11zł na godzinę a do tego premia 500zł i niby premia uznaniowa czyli rozumiesz może dostaniesz może nie a że to emako to raczej dostaniesz wielkie (usunięte przez administratora)

Zawiedziony
@Ezgarot

A było tak pięknie hihihi ( oczywiście na rozmowie )

Ciekawy
@Ezgarot

Ciekawe dlaczego non stop szukają osób na stanowisko magazyniera tyle ludzi potrzebują czy po prostu może po trzech miesiącach wszyscy uciekają jak widzą swoje wysokie wynagrodzenie . Jeszcze ta atmosfera na magazynie porażka .

Lidia
@Ciekawy

A piszesz o atmosferze, bo sam pracujesz lub pracowałeś w EMAKO, czy po prostu słyszałeś co nieco od znajomych bądź czytałeś w internecie? Pytam, bo często powielamy zasłyszane gdzieś opinie bez sprawdzenia ich.

Ciekawy
@Lidia

Pracowałem osobiście

Prywatny

Nie polecam...Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko ładnie,stawka ponad 2500 netto. Później dzień wypłaty, i takie wynagrodzenie że szkoda mówić.O premii w tym zakładzie tylko pomarzyć można, bony na święta również w tej firmie wszystkich nie obowiązują.

Wesoły
@Prywatny

Zgadzam się z tym co zostało napisane powyżej

....:(

Wynagrodzenie 1600 zł chociaż na rozmowie było mówione powyżej 2500 zł. Atmosfera nie miła w pracy . Na magazynie brak osoby takiej jak kierownik ,bo o tych osobach ,które tam rządzą raczej nie można tego powiedzieć. Zero organizacji. .

Zostaw merytoryczną opinię o EMAKO sp.j. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

EMAKO sp.j.