EMAKO sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EMAKO sp. z o.o.

DA Nowy wpis

Jak to jest w końcu z tymi premiami, o które ktoś niedawno pytał? W tym przypadku podkreślone zostały te uznaniowe ale jak mam teraz przed sobą ofertę dla lidera zespołu wysyłkowego to wpisana jest ta za wyniki i ta wcześniej wspomniana – uznaniowa, gdzie w nawiasie dopisano, że chodzi o frekwencje własną i wynik zespołu. jak liderzy w takim razie go mobilizują? I ile najwięcej można zyskać na samych premiach?

Czy pensja w EMAKO sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży, ich ogłoszenie jest 20 października na GoWork.pl.

G Nowy wpis

Stawka z ogłoszenia to w dużej części premia uznaniowa

Niedoszły Pracownik Nowy wpis
@G

Co to znaczy premia uznaniowa? Na jakiej podstawie jest przyznawana? Jak szef kogoś lubi bardziej to dostanie więcej, a jak kogoś mniej to nic nie dostanie? Pytam serio Emako? W jaki sposób przyznawane są premie?

OU Nowy wpis

To prawda z tym, że stawki z ogłoszeń są częściowo premia uznaniową? Już na rozmowie to mówią? To jak teraz szukają kogoś od e-commerce i jest napisane, że widełki to 5000 – 8500 zł to 5000 jest podstawą a 3500 to premia czy jak?

QZ

Tu na każdym stanowisku są jakieś normy do ogarnięcia? Cos o nich wspominali wcześniej a ja widziałem ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta z j. niderlandzkim i ciekawi mnie skąd bierze się ta wskazana różnica w widełkach placowych (4500 - 6500) czy możecie się do niej ustosunkować?

@QZ

Szanowny Panie, dziękujemy serdecznie za zainteresowanie naszą ofertą pracy dla specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niderlandzkim. Cieszymy się, że zauważył Pan naszą propozycję i jest zainteresowany możliwością dołączenia do naszego Zespołu. Chcielibyśmy poinformować, że każde stanowisko w naszej firmie posiada określone parametry jakościowe (normy), które są uwzględniane przy określaniu wysokości dodatkowych premii. Wartości te obejmują zarówno umiejętności techniczne, jakościowe, jak i kompetencje miękkie, które są kluczowe dla efektywnej pracy na danym stanowisku. Co do różnicy w widełkach płacowych (4500 - 6500), pragniemy zaznaczyć, że decydują o nich również kryteria, takie jak doświadczenie zawodowe kandydata. Doświadczenie to istotny czynnik wpływający na ustalenie konkretnej stawki wynagrodzenia. Zachęcamy Pana do aplikowania na to stanowisko, jeśli spełnia Pan nasze oczekiwania i posiada odpowiednie kwalifikacje. Jesteśmy przekonani, że osoba z Pana umiejętnościami może wnieść wartość do naszego Zespołu. Dziękujemy jeszcze raz za zainteresowanie i czekamy z niecierpliwością na Pańską aplikację. Z poważaniem, Zespół Emako

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EMAKO sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
????

Mało płacą dużo wymagają ma być wyrobiona norma ,jak nie to zabierają z wypłaty pieniądze, a jak jest wyrobiona to więcej nie dadzą poza tym nie ciekawa atmosfera odradzam .

@????

A może opisz stanowisko na jakim sie pracowało i jak się pracowało.. Nie na każdym dziale jest tak jak piszesz.

Czy w EMAKO sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

XXX

Dlaczego niewygodne komentarze są usuwane boicie się że ktoś pisze prawdę o tej firmie .

Xxx

Nie polecam pracy w tym zakładzie

asdf
@Xxx

Siemka, chodzi o magazyn? W poprzednim wątku ktoś pisał, że w biurze jest nawet ok, z czego to wynika? i co na dzień dzisiejszy może się nie podobać na maga, że taka opinia wleciała? Jakie macie bieżące rotacje?

Zdziś

Ten magazyn to jedno wielkie nieporozumienie brak szacunku do pracownika ze strony kierownika magazynu z czym człowiek nie pójdzie to on nic nie wie nie wspominając o prawach pracownika .

PL
@Zdziś

Nie rozumiem tego dlaczego uważacie, że ten kierownik nie ma szacunku do pracownika. Właśnie on ma największy szacunek Każdego potrafi wysłuchać. Nawet tych co ciagle kablują na każdego. Jestem w szoku, że ludzie na tym magazynie maja takie zdanie. Ja nigdy się z tym nie spotkałem. Ogarnijcie się ludzie bo to już jest śmieszne. Mogę się założyć, że to pisze jedna osoba, która została w jakiś sposób urażona. Człowiek chce jak najlepiej a zostaje potraktowany w najgorszy sposób. Ktoś ocenia z słów kogoś innego. Pozdrawiam.

L
@PL

Z kad wiesz że każdego potrafi wysłuchać byłeś przy rozmowach bo nie rozumiem ? Może masz w tym interes i bardzo bronisz kierownika nie potrafi zarządzać firmą każe szpiegować kazdego z pracowników .

Xd
@L

Ej ale macie jakieś dowody na to szpiegowanie? Bo to jest bardzo poważny zarzut. Powtarzany co chwilę w komentarzach. Zglosiliście do zarządu albo na policję?

Fig
@Xd

Tak

Czy urlop w EMAKO sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak

Wanda
@.

I nie ma problemu z otrzymywaniem urlopu kiedy się chce? Czy jednak czasem trzeba się dostosować do sytuacji w pracy?

Lo
@Wanda

Musisz się dostosować i nie może iść kilka osób

Małgorzata
@Lo

No to teraz pytanie jak tu z ludźmi idzie się dogadać w tych kwestiach. pisali, że raczej atmosfera jest ok, czyli zgrzyty nie występują czy to zależy od działu? w biurze pisali, że podobno dobrze jest

Saszka
@Małgorzata

W biurze jest ok ale na magazynie już nie koniecznie

Małgorzata
@Saszka

biuro obecnie z ilu osób się składa? jakie są wszystkie działy i na którym jest najwyższy staż pracy? wszystkie między sobą dobrze się dogadują? do którego najłatwiej bez doświadczenia dołączyć?

Kandydat BOK

Przedstawiam Państwo jak wygląda zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z firmy Emako. To doskonały przykład na to jak nie powinno wyglądać zaproszenie na rozmowę. Dzwoni telefon, odbieram. Ja: Tak słucham Rozmówca: Dzień dobry nazywam się ... (bez podania nazwy firmy) Ja: Dzień dobry Chwila ciszy, zastanawiam się czy to znowu nie jakaś fotowoltaika albo zaproszenie na pokaz garnków. Rozmówca: Z kim rozmawiam? Kolejna chwila konsternacji Ja: Przecież to Pan do mnie dzwoni?! Rozmówca: Ja się przedstawiłem, a Pani nie... Skoro składam CV, w którym podany jest numer komórkowy, a nie stacjonarny to chyba oczywiste, że telefon odbiorę ja?! A jak już naprawdę chcecie się upewnić czy telefon odebrała prawidłowa osoba wystarczy spytać "Czy mam przyjemność z ...?". Sprawa oczywista, ale chyba nie dla wszystkich. Nie chce wiedzieć jak wygląda komunikacja szef-pracownik w tej firmie, skoro zwykłe zaproszenie na rozmowę jest nie do ogarnięcia.

@Kandydat BOK

Szanowny Użytkowniku "Kandydat BOK", dziękujemy za Twoją opinię. Zgadzamy się w zupełności z Twoją oceną - zdecydowanie nie tak powinno wyglądać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. I na pewno takich standardów nie stosujemy w naszej firmie ;-) Wszystkich z Państwa, którzy pragną dołączyć do naszego Zespołu, serdecznie zapraszamy do aplikowania. Nasze aktualne ogłoszenia można śledzić w jednym z najpopularniejszych w sieci serwisie rekrutacyjnym. Zachęcamy także do odwiedzenia strony naszego sklepu, gdzie w zakładce "Kariera" (link https://lp.emako.pl/oferty-pracy ) prezentujemy oferty pracy. Pozdrawiamy i dziękujemy za dodaną opinię, Zespół Emako

Oo

Nie polecam pracy w tym zakładzie

F

Pracowałem chwilę tam ale wcale mi się nie podobała praca brak jakiegokolwiek rozwoju .

G
@F

Na jakim dziale pracowałeś?

F
@G

Na pakowni tragedia ręce wysiadają

P
@F

Zwalniam się przy najbliższej okazji nie pojęte żeby tak traktować pracownika

Y.

Pracowałem w biurze przez praktycznie kilka lat. Z początku firma wydawała się być w porządku: było dużo rozmów z szefostwem, przyjemna atmosfera i do tego w porządku wypłata. Jednak z czasem wszystko zaczęło się psuć. Szefostwo bardziej stawiało na pieniądze niż pracowników, coraz więcej długoletnich pracowników się zwalniało, wypłaty z miesiąca na miesiąc zaczęły się obniżać.Na początku podpisywania umowy zostałem poinformowany, że firma zapewni pracownikom opiekę medyczną, która jednak przez tyle lat nie została mi zapewniona. Również więcej obowiązków nie równa się z większą wypłatą w tej firmie. Pomimo rozmów z szefostwem nic się nie zmieniło na pozytywne, przez co byłem zmuszony również złożyć wypowiedzenie. Sytuacja była na tyle absurdalna, że po złożeniu wypowiedzenia wszyscy traktowali mnie z mniejszym szacunkiem, bo odchodziłem od ich „wspaniałej” firmy. Naprawdę odradzam zatrudnianie się albo chociażby rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie.

M
@Y.

Teraz w firmie wszystko się zepsuło co miesiąc mniejsza wypłata pracownicy którzy pracują kilka lat zwalniają się zostają tylko ci którym się nie chce szukać pracy i rozwijać się

M,

Co tam się dzieje na tym magazynie ?

Czy ktoś może napisać coś więcej o pracy w biurze? Jaka panuje atmosfera? Czy faktycznie jest możliwość pracy zdalnej? Czy istnieje szansa na rozwój i awans? Czy doceniane jest zaangażowanie i pracowitość czy tak jak w większości miejsc tylko „kolesiostwo”?

Ahoj

W biurze jest spoko atmosfera, wiadomo, że zależy od działu, ale ludzie się raczej lubią i nie rzucają sobie kłód pod nogi. Dla mnie zawsze każdy z każdego działu był pomocny. Jeśli ktoś potrzebuje, to pracuje zdalnie, nigdy nie było z tym problemu. Jak ktoś chce się rozwijać, to ma taką możliwość, może zgłosić potrzebę np. jakiegoś szkolenia i poprosić o dofinansowanie, na pewno można mieć dopłatę do nauki języka obcego. Są w firmie osoby, które awansowały między działami np z magazynu do marketingu, tak że da się ;)

Warto iść tam do pracy ? Ponieważ szukam ale znajomy mi bardzo odradzał

@Kandydat

Zapraszamy do aplikowania do pracy w naszym Zespole! Poszukujemy Kandydatów m.in na stanowiska w Magazynie. Szczegóły ofert pracy znajdują się pod tym linkiem: https://lp.emako.pl/oferty-pracy ! Aplikuj już dziś !

@EMAKO sp. z o.o.

Jednak patrząc na opinie podziękuję za pracę w tej firmie

@Kandydat

Nie sugerujcie się opinia, wbrew nim ta firma jest spoko, pare osób troszkę za bardzo się wywyższyło i teraz jest jak jest. Najlepiej przyjść i przekonać się na własnej skórze a nie czytać opinie ludzi, którzy po prostu narzekają ciagle na wszystko i nic im nie pasuje :)

Miły

Hehe nie żartuj sobie

Nikt

Ja jeszcze tam pracuje i jakoś mi nie odpowiada atmosfera i brak szacunku i jeszcze (usunięte przez administratora) którzy chodzą i donoszą .

@Nikt

To dlaczego tam jeszcze pracujesz skoro takie rzeczy Ci nie odpowiadają ? Zwolnij się, a być może będzie lepiej dla firmy, bo sądząc po takich komentarzach widać kto stwarza taka atmosferę w pracy

Asia
@…

też nie rozumiem tych gorzkich żali ostatnio, naprawdę fajni ludzie i praca

Pracownik z innego Działu

Dokładnie! Zgadzam się z opinią. Emako to OK firma. Mam porównanie, bo pracowałem wcześniej w innych firmach. Spoko ludzie oraz klimat. Na pewno zdecydowanie lepszy niż w korpo (gdzie jesteś tylko małym trybikiem) oraz w mniejszych firmach, gdzie często panuje "wolna amerykanka". Pozdrawiam Koleżanki i Kolegów z Magazynu. Wiem, że macie obecnie sporo pracy. Ale nie jesteście jedyni, którzy tego doświadczają. I tu powinniśmy się wszyscy cieszyć ze zwiększenia sprzedaży, bo to nasza wspólna zasługa. A chyba lepiej jest pracować w firmie, która wciąż rośnie i chce zatrudniać nowych pracowników niż ich zwalniać. Myślę, że wypisując te emocjonalne opinie niekoniecznie osiągacie właściwy efekt. Skoro liczycie na pojawienie się nowych pracowników i odciążenie was w pracy, to za bardzo nie ogarniam, dlaczego w ten sposób się "anty-reklamujecie". No bo zakładam, że macie dobre intencje ;-) Ja nadal pracuję w tej firmie i zdecydowanie polecam Emako.

Qq
@Pracownik z innego Działu

Niestety ten komentarz to zwykła ściema ludzi tam nie zwalniają bo sami odchodzą a ty skoro nie jesteś na magazynie to może nie wypowiadaj się że jest fajnie, ponieważ do ludzi z magazynu nie ma kierownictwo za grosz szacunku , brak (usunięte przez administratora) dużo pracy, a coraz mniejsze wynagrodzenie a coraz więcej wymagań dźwiganie szaf , komód (usunięte przez administratora) to nie jest normalne dla kobiety która waży 50 kg .

Miś
@Qq

Tak to prawda kobiety dźwigają duże ciężary a kierownik nic z tym nie robi , teraz niestety musi sam kierownik pracować na magazynie ponieważ większość się zwolniła i musi sam zbierać zamówienia . Może się czegoś nauczy .

Miś
@EMAKO sp. z o.o.

Mam jedno pytanie ? Dlaczego widzicie dwóch pracowników na magazynie a jak reszta stoi i rozmawia , przegląda telefon pakuje pół wózka na godzinę to kierownik przechodzi obok i udaje że nie widzi przecież są kamery(usunięte przez administratora) na magazynie to nie można kontrolować jak na pakowni dziewczyna stoi i opiera się o stanowisko do pakowania,albo czeka aż chłopacy spakują a co najlepsze nie chcę sprzątać i zamiatać a inni muszą .

R.
@Qq

A czy Wy w magazynie w ogóle próbowaliście wyjaśnić poruszone w komentarzach kwestie z szefostwem? Jak mają rozwiązywać problemy, o których nie wiedzą? Dodam, że atmosferę w pracy tworzycie też Wy sami. Jakoś w każdym innym dziale ludzie potrafią ze sobą pogadać i się zintegrować.

@R.

Bo szefostwo stoi po stronie kierownika który robi co mu się podoba skoro jest kierownikiem to ufają na słowo(usunięte przez administratora) .

AZ
@@Qq

ale spróbowałeś czy tak z góry założyłeś? bo to duża różnica. ;-)

@AZ

Dużo osób próbowało ale jak jest ten kierownik to nic się nie zmieni .

Firma jest ok wobec pracowników. Może w jednym dziale rzeczywiście coś nie gra, ale to bardziej złożona sprawa. Łatwo jest napisać krytyczny komentarz na portalu, ale jakoś nikt się nie kwapi, żeby wewnętrznie próbować rozmawiać z kierownikiem i zarządem o swoich zażaleniach. Ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić. Solidna, rzetelna praca jest adekwatnie wynagradzana. Owszem, bywa, że pracy jest dużo, ale zawsze byłam wtedy odpowiednio premiowana. Dodatkowo od siebie dodam, że w każdej sprawie można się dogadać, sama miałam okazję się przekonać, że gdy miałam problemy, które rzutowały na moją pracę, mogłam uczciwie o tym powiedzieć kierownictwu i spotkałam się z wyrozumiałością.

@804

Tak do skoro w tej formie jest tak super to dlaczego w ciągu miesiąca potrafi zwolnić się kilka osób . Coś nie gra i to bardzo kiedyś było dużo pracowników a teraz odchodzą ludzie którzy pracowali po kilka lat . A na kierownika skarży się coraz więcej osób.

Ktoś

Jeżeli jesteś ambitny, masz pomysły, chcesz się rozwijać to omijaj tą firmę. Jeżeli masz ochotę aby kierował Tobą młody, niedoświadczony chłopiec to śmiało aplikuj Jeżeli chcesz być podsłuchiwany, monitorowany i podpieprzany przez innych pracowników to również to znajdziesz w tej firmie. Zdjęcia Ci zrobią gdy będziesz rozmawiał z inną osobą i też trafią do jakże wielkiego kierownika.

@Ktoś

Szanowny Użytkowniku "Ktoś", dziękujemy za Twój wpis oraz przedstawioną opinię. Wspieramy rozwój naszych Pracowników oraz dodatkowo wynagradzamy ich za wszelkie dobre pomysły, które przyczyniają się do budowania lepszej pozycji naszej firmy na rynku. Wychodzimy z założenia, że najlepszym rozwiązaniem dla obu stron jest umożliwienie rozwoju wartościowych Pracowników w strukturach naszej firmy. Posiadamy wiele przykładów awansów pionowych i poziomych w naszym Zespole (również wśród Pracowników magazynu, Biura obsługi klienta, ale nie tylko), co nas bardzo cieszy. I co ważne, również z wzajemnością! Odpowiadając na Twoją drugą uwagę, w celu zapewnienia bezpieczeństwa Pracowników lub ochrony mienia (szczególnie na stanowiskach pracy zlokalizowanych w naszym Centrum Logistycznym), Pracodawca może stosować narzędzia monitorujące Pracowników. Narzędzia monitorujące stosowane są z poszanowaniem godności i innych dóbr osobistych Pracowników. Wszyscy nasi Pracownicy są informowani o stosowaniu monitoringu. Pozdrawiamy i dziękujemy za dodaną opinię, Zespół Emako

Janusz
@EMAKO sp. z o.o.

Zgodzę się z tym że monitoring w wielu firmach jest dozwolony i pracownicy podpisują dokumenty, alee na podsłuchy nikt się nie zgadzał. Wylało się to przypadkiem. Wszyscy ci którzy zostali tym poruszeni powinni zgłosić zażalenie do pip. To jest naruszenie praw człowieka Ani trochę nie polecam tej firmy. Benefity, premie ? Dla kogo ? Rozdawnictwo jak się tylko kierownikowi podoba. Nie masz przywilejów dostaniesz najmniej. Wchodzisz w tylek to może dostaniesz więcej i nijak się ma do tego twoja produktywność. (usunięte przez administratora) kierownik (usunięte przez administratora) totalnie nie liczy się z drugim człowiekiem. Jego los ma gdzieś, liczą się tabletki i statystyki. 15 sekund na ściągnięcie asortymentu z lokacji - super tylko kto ma siłę zasuwać tak całe dnie , całe lata ? Może tak kierownik popracowałby przynajmniej jeden dzień fizycznie to by mu się odechciało nękać ludzi. Donosy na każdym kroku. Szefostwo prawie w ogóle nie przyjeżdża do firmy bo po co jak zainstalowany jest monitoring i można kontrolować ludzi z każdego miejsca na ziemi. Książkę można napisać co tam się wyprawia.

@Janusz

Szanowny Użytkowniku "Janusz", dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi jak i byłymi Pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy i kreować jeszcze bardziej przyjazne miejsce dla naszych Pracowników. Poruszasz w swojej opinii bardzo ważne, także i dla nas, sprawy. Mamy także świadomość, że swoboda formułowania poglądów w Internecie, sprzyja w swojej naturze wyrażaniu opinii często anonimowych oraz subiektywnych, bardzo luźno nawiązujących do realiów. Zależy nam jednak na tym, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi oraz przestrzeganie zasad tego forum. We wcześniejszych wątkach wyjaśnialiśmy te kwestie, ale przytoczymy je ponownie w tej odpowiedzi: - Szeroki katalog benefitów oferowanych naszym Pracownikom (a także w pewnym zakresie Członkom ich Rodzin lub Partnerom) prezentowaliśmy wcześniej. Teraz możemy już także dodać, że Emako wkrótce wprowadzi darmową opiekę zdrowotną dla wszystkich naszych Pracowników; - Wszyscy nasi Pracownicy posiadają wiedzę o obowiązującym systemie premiowym oraz zasadach przyznawania premii. Poza systemem premiowym, dodatkowo płatnymi nadgodzinami i benefitami stosujemy także dla wyróżniających się Pracowników nagrody specjalne. Każdy z kierowników posiada budżet premiowy, który jest także skorelowany z wynikami firmy, co jest w zasadzie zrozumiałe z punktu widzenia rachunku ekonomicznego oraz odpowiedzialnego zarządzania przedsiębiorstwem. W tym miejscu podkreślimy także, że ostateczne zatwierdzanie premii realizowane jest na poziomie Zarządu, zatem nie możemy zgodzić się z opinią dowolnego przyznawania premii przez kierownika, a tym bardziej w oderwaniu od osiąganych wyników przez danego Pracownika - właśnie temu służą wspomniane przez Ciebie "tabelki" (bo raczej nie „tabletki” jak piszesz w swoim poście ;-) ). - Zakres zadań możliwych do realizacji na danym stanowisku pracy jest stale weryfikowany i aktualizowany (systemy wskaźników KPI). Mamy też pełną świadomość tego, że w szczególności praca na magazynie, ale też i na stanowiskach biurowych, musi brać pod uwagę wszelkie aspekty fizyczne i ludzkie ograniczenia. To jest absolutnie zrozumiałe. Być może nawiązujesz do sytuacji, gdzie notujemy wzrost sprzedaży akurat przypadający w okresie urlopowym, co mogło spowodować konieczność realizacji dodatkowych zadań przez ograniczony skład Zespołu. Taka sytuacja jest w zasadzie spodziewana, ale i krótkotrwała (to są także realia panujące w większości firm). Spieszymy także z wiadomością, że dzięki wzrostowi sprzedaży i stałemu rozwojowi firmy wprowadzamy w naszym magazynie wydajniejszy system informatyczny zarządzania magazynem oraz dodatkowo zwiększamy zatrudnienie, co z pewnością pozytywnie wpłynie na warunki i zadowolenie z pracy; - W celu zapewnienia bezpieczeństwa Pracowników oraz ochrony mienia w Centrum Logistycznym, stosujemy w naszej firmie monitoring wizyjny za pomocą dobrze widocznych kamer, o czym ponadto informujemy naszych Pracowników. Narzędzia monitorujące stosowane są z poszanowaniem godności i innych dóbr osobistych Pracowników; - Dbamy o przestrzeganie kodeksu pracy oraz o bezpieczeństwo pracy naszych Pracowników, co potwierdziły przeprowadzone niezależne kontrole, w tym także Państwowej Inspekcji Pracy; - Zarząd firmy czynnie uczestniczy w rozwoju przedsiębiorstwa i zawsze zaprasza do kontaktu. Mamy tutaj na myśli całkowite unikanie korporacyjnej sztywności i struktury, tj. „krótką ścieżkę” dotarcia do Zarządu, możliwość wymieniania się opiniami, pomysłami i wsparciem. Każdy z Pracowników może także spotkać się osobiście z Zarządem podczas cyklicznych spotkań z poszczególnymi Zespołami; - Stale też będziemy podkreślać, że nasz Zespół tworzą ludzie nie tylko z Polski, ale też z innych krajów Europy Wschodniej i Zachodniej. Nasza firma prowadzi swoją sprzedaż w środowisku międzynarodowym. Stawiamy na szacunek, zrozumienie i różnorodność. To daje bardzo dobre efekty synergii. Szanowny Użytkowniku, jeśli chciałbyś opisać sprawy, które mogły Cię zaniepokoić, to możesz to zrobić pod adresem kadry@emako.pl lub zarzad@emako.pl Dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć konstruktywne wnioski na przyszłość. Jako, że określiłeś siebie jako byłego Pracownika, dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy i dziękujemy za dodaną opinię, Zespół Emako

@Ktoś

Piszesz, że młody i niedoświadczony.. skoro dostał takie stanowisko to chyba jednak doświadczenie ma, prawda? Ludzie, przestańcie robić z tych pracowników jakiś idiotów.. jeśli jest kierownikiem to ewidentnie na to zasłużył, jeśli Twoim zdaniem robi coś źle to można coś zasugerować. Z własnego doświadczenia wiem, że da się z nim porozmawiać normalnie i miło. Wystarczy pogadać konkretnie i sprawa załatwiona. Wiadomo, że nie zawsze może zrobić to co się chce i to nie dlatego, że on nie chce…ale nie odsyła nigdy bez wcześniejszej rozmowy i wyjaśnień, dlaczego nie może tego zrealizować. Zastanówcie się!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EMAKO sp. z o.o.?

Odpowiedzi

Nie panuje tam dobra atmosfera

Odpowiedzi

Nie panuje tam dobra atmosfera

Wanda
@Odpowiedzi

Jak się pisze takie opinie to może wypadałoby podać argument na potwierdzenie swoich słów?

Z

Hmm, atmosfera zalezy w Emako od wielu rzeczy, np jesli masz pochodzenie wschodnie to masz super, jesli polskie to juz niekoniecznie. Ale mozesz wkupiic sie w laski np mowiac to i owo. Jesli masz swoje zdanie to raczej nie bedzie ci tam milo. Nie licz ze pogadasz z kolezanka kolega bo to strata czasu i nie mowie o 30 minutach tylko chwili tak po prostu, zaraz bedzie donos, krzywo zostawisz karton zdjecie cyk. Ogolnie coraz wiecej pracuje ludzi spoza Polski nie napisze skad bo to dyskryminacjq ???? ale profil narowodosciowy firmy idzie tylko w jednym kierunku.

@Z

Szanowny Użytkowniku „Z” w Emako cenimy szczerą i otwartą komunikację. Dajemy temu wyraz nie tylko w naszych wcześniejszych odpowiedziach na tym forum, ale także w rozmowach z naszymi Pracownikami. Dokładamy starań, aby ludzie potrafili i chcieli wymieniać się opiniami, pomysłami i wsparciem. Co najważniejsze, szanujemy się wzajemnie, gdyż mamy świadomość wagi zdania każdego z nas, zawsze cenimy pomysły i zaangażowanie współpracowników. Nie bez powodu kierujemy się też przeświadczeniem, że świadomie unikamy korporacyjnej sztywności. Konstruktywne opinie stanowią dla nas punkt wyjścia do wprowadzania zmian i tworzenia miejsca, w którym każdy z nas dobrze się czuje. Zależy nam jednak na tym, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi. W Emako pracują ze sobą ludzie nie tylko (w przeważającej większości) z Polski, ale także z Europy wschodniej, południowej, jak również z krajów zachodnich. Dla nas jest to zjawisko w zasadzie naturalne, tym bardziej, że sprzedajemy w środowisku międzynarodowym, a nasze towary wysyłamy do 26 krajów w Europie. Bezpieczeństwo pracy na magazynie, o czym też wskazujesz w swojej opinii, jest bardzo istotnym elementem naszych zadań. Podkreślaliśmy to również w naszych wcześniejszych komentarzach. Tutaj nie może być mowy o kompromisach (np. karton pozostawiony w niedozwolonym miejscu), ponieważ bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników jest wartością nie do przecenienia. Pozdrawiamy i dziękujemy za dodaną opinię, Zespół Emako

Zostaw merytoryczną opinię o EMAKO sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EMAKO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EMAKO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMAKO sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EMAKO sp. z o.o.