Opinie o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Księgarska J. Olesiejuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

JA

Czytam te Wasze wypociny i jestem zdumiony,że powinniście pisać na temat "kierownictwa",a skaczecie sobie do gardeł.Co Was obchodzą sprawy wyglądu i kto za ile i którą część ciała sobie "ULEPSZYŁ,wszyscy jesteśmy wolnymi ludżmi i robimy z zarobionymi pieniędzmi co chcemy! Nie wiem czy nasi PREZESI to czytają,mam nadzieję,że tak.Każdy kto zetknął się z FK wie kto rządzi na magazynach,że ma SWOICH LUDZI DO NIE ROBOTY I PREMII!!! Zastanówmy się lepiej,jak dotrzeć do PREZESÓW i zwrócić im uwagę na fakt,że podwyżki i awanse są dawane po uważaniu,a nie za to kto i jak się wykazuje.Wiadomo wszystkim,że jest w FK KOLESIOSTWO i że podwyżki dostają CI którzy są spokrewnieni z którymkolwiek przełożonych.Począwszy od logistyka,a skończywszy na brygadzistach!!! Kto chce się przekonać jak jest naprawdę nich się zatrudni w FK w sezonie świątecznym w tedy sobie najlepiej wyrobi zdanie,jak jest naprawdę w FK. Pamiętajcie,że jest praca i harówa tu niestety jest HARÓWA.Niestety ale większość Was się nie szanuje i pozwala na takie traktowanie.CI, którzy mają trochę godności i nie pozwalają sobą pomiatać,są traktowani po MACOSZEMU!!! NIE DOSTAJĄ PODWYŻEK,A I PREMIE DLA NICH SĄ ZNIKOME.Czego przykładem są ostatnie podwyżki.POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW,KTÓRZY NIE DOSTALI PODWYŻEK I ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI I ZMIANY PODEJŚCIA KIEROWNICTWA DO WAS MALUCZKICH,BEZ NAS TA FIRMA DAWNO BY NIE ISTNIAŁA.PAMIETAJCIE O TYM IDĄC DO FK!!!!

Podpisuję się do opinii poniżej!!!Prawda prawda i jeszcze raz sama prawda!!!

chcesz opinii o firmie księgarskiej Olesiejuk? Proszę bardzo ,już Ci piszę.Praca dla ludzi o mocnych nerwach, bardzo odpornych na stres bo on jest na porządku dziennym, dla tych, którzy mają do zrzucenia parę kilogramów ( tam po 10 h dziennie biegania szybko się chudnie i stres też robi swoje), dla osób w pełni dyspozycyjnych, bo o tym,że masz zostać dwie godziny dłużej często dowiadujesz się 10minut przed końcem pracy i nikogo nie obchodzi,że musisz odebrać dziecko z przedszkola czy już wcześniej umówiłeś sobie dentystę. Po zakończeniu pracy robisz jeszcze za sprzątacza i sprzątasz magazyn. Do toalety masz wyznaczony czas, tzn potrzeby fizjologiczne załatwiasz w czasie przeznaczonym na przerwę śniadaniolwą czyli na wszystkie twoje wyjścia do toalety i konsumpcje śniadania masz łącznie 20 min ( często na 10-11 h pracy), jesteś rozliczany z tego co do minuty. Nie liczysz się tam jako człowiek, tam jesteś tylko robotem ,który ma wyrobić chorą normę. Przed 10tym ,czyli przed premią ,zawsze znajdą coś na ciebie,żeby ci ją uciąć albo zabrać. Jak idziesz na zwolnienie bo jesteś chory to też muszisz liczyć się z konsekwencjami. Ogólnie ta praca niszczy człowieka psychicznie i fizycznie, jeden wielki (usunięte przez administratora)

pdf

A Łukasz tam jeszcze pracuje??to był dobry ziomeczek.

jego agent
@pdf

pracuje za dwóch a po pracy zaczął zajmować się modelingiem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Księgarska J. Olesiejuk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Qrwa!!!

(usunięte przez administratora) ludzie czy w waszej firmie naprawdę nie ma problemów o których mozna nam napisac!!! My oczekujemy opinii o waszej pracy. Z tego co czytam to jest ich sporo i można powiedzieć że trochę tam się dzieje. A wy piszecie o kimś jak kto się ubiera co sobie kupił itd. Przestańcie to nie jest forum plotkarskie.Chcecie sobie plotkować to umowcie się na browara. Ale tutaj jest forum i opinie o Firmach i pracodawach!!!

do gg

Zastanawiam sie czy jestes zawistna (usunięte przez administratora) czy zjebanym typem ale powtorze-nie ublizaj.Jak masz troche odwagi cywilnej to powiedz co myslisz kim jestes itp ,a nie anonimowo wypisujesz takie (usunięte przez administratora) moze sie okaze ze.w.pracy rozmawialismy ,ze ci reke podawalem ,a teraz takie (usunięte przez administratora) z ciebie wychodzi?a (usunięte przez administratora) to cecha charakteru!

Dpd

Nie polecam!!!Jest to jedno wielkie gówna!!! Widać po komentarzach jak ludzie są fałszywi!!!nie ma tu żadnego kolezenstwa tylko rywalizacja pomiędzy sobą -jeden chce być lepszy od drugiego!!!Jeszcze tu pracuje ale już niedługo uciekam stąd bo rzygać mi się chce na tą robotę atmosfere i nie których ludzi!!!

!!!

GG jak jesteś taki mądry w swoich komentarzach i opiniach o kimś to się podpisz!A nie jesteś taki mocny anonimowo.

jkjo

Nie jestem nią, ale jej znajomą/ znajomym który kiedyś tez pracował w tej firmie i odszedł juz jakiś czas temu , więc dobrze ja znam i wiem jaka jest i cieszę się ze poszła w moje slady a jak się ma problemy zdrowotne to się chyba chodzi na zwolnienia, czyż nie? Od tego przeciez są, a nie jak co po niektórzy gorączka, kaszel, zapalenie płuc i zapieprzaja bo się boją i premii szkoda...żal mi was

gg

Przestan sie tu sama wychwalac , nie pracujesz juz to nie pisz tu opinii , w dodatku sama o sobie .Co to za pracownik co chodzi na zwolnienia cigle , a ty chodzilas .....

Dokładnie tak jklo!!!Szanujcie siebie i innych bo naprawdę nie warto za parę złotych pozwolić sobie na to żeby tak nas traktowali!!!Miejmy swoje zdanie bo duża czesc osób niestety nie umie się odezwać. Ludzie nie skladajcie tam swoich CV bo życia tam nie będziecie mieli.

jklo

co do mojej koleżanki z nadmuchanymi ustami, to ona była jedną z najlepszych osób w tej firmie, nie była kablem i nie dała sobą pomiatać kierownictwu, umiała się postawić, jeśli chodziło o zostawanie po godzinach, o pracę ponad siły, mimo że ostatnio ciągle zabierano jej premie,a była też jednym z lepszych pracowników, ona się nie bała i nie liczyła się dla niej tylko kasa i względy u przełożonych ,ale szacunek do samej siebie ,była w porządku wobec innych współpracowników, ona nie dała się kupić za większą premie albo awans jak co po niektórzy tam pracujący, którzy dla paru groszy więcej dają sobą pomiatać albo sprzedają innych,albo po prostu się boją że stracą robotę, ludzie zacznijcie się wreszcie szanować i nie pozwalajcie sobie na taki wyzysk, bo ta praca to wyzysk i tyle!!!

gg
@jklo

Tak jest nalepsza na Poznanskiej tak,tak :::) ale nie na Poznanskiej91 w Firmie FK , nie mylic prosze pisz jasniej o sobie....hehehe wielkie (usunięte przez administratora)

FK1

Nie polecam tej pracy-obozu pracy!!!FK pisze samą prawdę!!! Pomiatają ludźmi jak tylko sie da. Nie szanują pracownika mają go za nic ma tylko tyrać robić normę i nic się nie odzywać.Nie ma tam życia.Odkąd wrócił logistyk i zaczął rządzić na magazynie jest tam tylko coraz gorzej, więcej ludzi chodzi na L4 i jeszcze więcej ludzi myśli o zwolnieniu sie z tej pracy.Jak go nie było to było o wiele lepiej.Inwentaryzaja zrobiona na czas zwroty wszystkie sprawdzone do końca roku.A teraz z roku na rok jest coraz gorzej!!!Utrudnia i podkręca normę żeby ludzie robili jeszcze szybciej(chce zrobić z nich maszyny a ludzie się dają?).Prawdą jest to że byly kierownik z Pruszkowa pomiatal i wyzywał pracowników on najgorszych to jest nie do pomyślenia żeby tak się dzialo w firmie.Na szczęście stało się tak a nie inaczej że zostało to nagrane i wysłane do Prezesa-reakcja była natychmiastowa tylko szkoda że zwykły pracownik nie jest traktowany poważnie jak idzie z jakimś problemem.Na Ozarowie robi się juz bardzo podobnie-Jeszcze troche. Prośba do prezesów!!!Jak to czytacie w co bardzo wierzę zróbcie coś z tym problemem bo chyba widzicie że coś jest nie tak i odkąd to zaczelo się dziac.Bo kiedyś tak nie bylo w Waszej Firmie i z chęcią człowiek przychodził do pracy.Teraz jest na odwrót i ludzie z chęcią chodzą na L4 bo nie dają już rady psychicznie jak i fizycznie.Taka jest prawda.

Fk

Ja zwolnilem sie i była to najlepsza decyzja bo im dłużej tym gorzej :-) Ci którzy tam zostali to mówią że tak źle jeszcze nie bylo. Już bylo bardzo źle jak tam pracowałem to ciekawy jestem co się dzieje teraz. A co do opinii ze nikogo tam nie ma po rodzinie to chyba ktoś ma klapki na oczach ze tak uważa :-) albo tam nie pracuje i tylko tak pier... Glupoty. Pan były kierownik Pruszkowa został wyrzucony dopiero wtedy jak komuś zrobił krzywdę a to że bylo zgłaszane wcześniej tym wyżej to olali i dopiero musiał kimś rzucić o ścianę żeby zaragowali to sądzę że prezesi wszystko wiedzą Ale mają to gdzieś tylko kasa ma się zgadzać a nie zdrowie człowieka.

prezesi nie mają pojęcia co się dzieje w ich firmi

Rafał S.Najlepszym pracownikiem?Przecież to funfel SS.Słynie on głównie z donoszenia .Pan Andrzej może i tak,,ale ciekawe czy jeden i drugi robi normę na kompletacji czy rozkladaniu? Do "b" : nie ma kolesiostwa?Rodzin w firmie? Co ty piszesz?Pracujesz wogole w FK?Mam wymieniać?Teraz liczy się kogo znasz a nie czy norme robisz.Nie ma czegoś takiego jak stażowe.Jedno wielkie Kolesiostwo!Sam kierownik SS jest z polecenia Rafala S.A teraz jest jego kierownikiem chociaz myślał,że będzie odwrotnie hahaha. Firma nie jest zła.Naprawdę byłoby w niej inaczej gdyby nie.podejście do zwykłych pracowników!A raczej jego brak.Bez tych "mrówek"ta firma nie da rady!Szanujcie ich!!!!

R
@prezesi nie mają pojęcia co się dzieje w ich firmi

Odp.... sie ode mnie wszyscy tu piszacy, jak czegos potrzebujecie to mnie znacie ....Rafał

Odradzam

Odradzam pracy w tej firmie!W skrócie 20min przerwy na cały dzień pracy czyli standardowo 10h,11h Wyliczaną masz każdą minutę do łazienki najlepiej jak byś nie wychodził przez te 10,11h do toalety. Przed końcem pracy chodzisz po strefach sprzątasz śmieci z kartonów i wywozisz na dwór do kontenerów(kiedys tak nie było). Najlepiej maja ci którzy są po rodzinie z kierownikami i nie tylko... nic nie muszą robić a dwa razy w roku mają podwyżki. Więc zwykły stary i dobry pracownik nie ma na co liczyć.

B
@Odradzam

Dlugosc przerwy nie zalezy od Kierownika , czlowieku jestes ograniczony a od kodeksu pracy!!!!!!! Dlatego pracujesz bez awansu , bo nic nie umiesz !!!! Nikt tam nie jest z nikim rodzina !!! Klamiecie tu ,badz ty jeden wypisujesz brednie bez podstaw dowodowych.

Pzd

Dokładnie tak jest jak pisze weteran. Chyba czas najwyższy coś zrobić w tym kierunku żeby prezesi zobaczyli co się dzieje w ich Firmie.Jak my pracownicy jestesmy traktowani przez tych dwóch panów. Tam przydałaby się inspekcja pracy bo jest tam wiele rzeczy niedopuszczalnuch. Tylko ludzie się boją i to jest właśnie przykre że pozwalamy sobie na takie traktowanie i ponizanie.

v
@Pzd

Czego ludzie sie boja skoro sa tam robione rezczy niezgodne z kodeksem pracy?O jakich sprawach piszesz ? Konkret - kawa na lawe.

Ted

NIE POLECAM TEJ PRACY!!! Ta praca wykańcza fizycznie jak i psychicznie. Mobing,stres,presja dużo o tym można pisać.

Weteran.

Zwracam się z prośbą do osób które piszą na temat pracownikow lub byłych pracowników, Nie piszcie takich bez nadziejnych rzeczy typu jak kto wyglada , czy jak się ubiera, to nie ma znaczenia , w pracy wszyscy powinni być równi.. Lepiej ktoś poruszył by sprawy ważne , typu Kolesiostwa , Znajomości , brak szacunku dla zwykłego pracownika, i co ważne aby otrzymać podwyżkę w tej firmie szybko awansować , wystarczy być z parowkowa lub Wioski sssss.... Zwykli dobrzy pracownicy bez znajomości nie otrzymują awansu.. Masz znajomości masz wszystko . Prezesi powinni naprawdę poważnie się przyjrzeć jak ich mianowani Kierownicy i Dyrektorzy rządzą tą firmą , w jaki sposob przy znawane sa wszelkie awanse i podwyżki..

sss
@Weteran.

Jak mozna kogos takiego sznowac , kto nie szanuje innych , wystarczy przeczytac co napisales koles, zero inteligencji.Najlepsi pracownicy tam to Andrzej i Rafal , zawsze sa gotowi czy noc czy dzien, robia wszystko nie kreca nosami.

Czarna/y

Nie polecam tej pracy!!!Tam nie ma czasu na nic tylko masz zapieprzać i robić normę. 10-11h pracy i jedna przerwa 20min. Sprzątasz kosze wywozisz śmieci itp. Nie doceniają pracowników mają ich za nic. Taka jest prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Księgarska J. Olesiejuk - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Księgarska J. Olesiejuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Księgarska J. Olesiejuk