Opinie o Ricco-Mat Sp. z o.o. w Otrębusy

Firma Ricco-Mat Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem szerokiego asortymentu wykładzin i produktów ściśle powiązanych.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ricco-Mat Sp. z o.o. w Otrębusy

zespół ricco-mat

informujemy wszystkich zainteresowanych że powyższe 3 opinie pochodzą od osoby o nazwisku Potykało, która to zaliczyła miesięczną przygodę w naszej firmie, na wstępnych zasadach pracy na umowę - zlecenie, obowiązujących wszystkich w okresie próbnym przez pierwsze 3 miesiące zatrudnienia. Informujemy o tym , że przedstawiając się jako osoba z doświadczeniem we współpracy z Carrefour, wprowadziła nas w błąd, nie potrafiąc wykonać dosłownie żadnej merytorycznej pracy, począwszy od spraw handlowych , poprzez prowadzenie dokumentacji handlowej i rozliczanie sprzedaży. W/w osoba żądała ciągłej naszej asysty i pomocy dosłownie we wszystkim i poświęciliśmy jej mnóstwo dobrej woli i czasu. Informujemy , że p.Potykało po prostu kłamie pisząc o złej atmosferze, szkalując bezpodstawnie nas wszystkich z szefem włącznie. Otrzymujemy wynagrodzenie wraz z premiami zgodnie z umówionymi zasadami od kilku lat i nie rościmy sobie z tego tytułu żadnych pretensji - inaczej byśmy tutaj nie pracowali. Zwyczajowo otrzymujemy dodatkowe premie świąteczne i okolicznościowe poza umówionym systemem płac. My jako pracownicy księgowości zaświadczamy również, iż ta osoba dążyła do wyłudzenia pieniędzy z firmy za 2 krotne skorzystanie ze swojego samochodu, podczas gdy miała do dyspozycji samochody firmowe - np. Opel Insignia, używania którego bez zasadnie odmawiała. Przez miesiąc przetrzymywała i ukrywała dokumenty finansowe od powierzonych jej obowiązkom klientów, uniemożliwiając ich ewidencję i księgowanie. Oprócz miernoty merytorycznej, której doświadczyliśmy o kulturze tej osoby świadczy jej język wypowiedzi. Kto czyta - i posiada podstawy wychowania i wykształcenia niech sam wyciągnie wnioski i dokona oceny. Podpisali: Pracownicy (wieloletni - ze stażem od 3 do 15 lat pracy ) firmy RICCO-mat z działu handlowego, działu importu/eksportu, działu magazynowego i finansowego.

lola

he he he ksiegowa Mirka nie umie liczyć!!!!! he he he potrafi za to wydzierać ryja. To taka Wielka Dama tylko jej zła czarownica pantofelki na gumofilce zamieniła :-))) Pani Miroooo kultura obowiązuje w każdym wieku nawet w tak podeszłym jak PAni jesteś. A fffffffffffffffeeee niech następnym razem za każde złe słowo czarownica zostawi Paniusi na twarzy kurzajkę a na języku krostę hehehehehehehehehehehehheheh

Le"dziub

Płace marne, poza tym najniższa krajowa na konto 10 każdego msc-a reszta jak się szefowi przypomni tak pomiędzy 25 a 30 każdego miesiąca. Podstawa to najniższa krajowa reszta to tzw. premia a jak zachorujesz to nie żryj bo ci 80% z 1350 nie wystarczy. jeśli odejdziesz nie licz na wypłatę!!

wow

Atmosfera w firmie przypomina życie sfory, kto czuje się lepszy skacze innym do gardła! Prezes uprawia gierki słowne, lży i upadla pracowników, śmiało wywołuje konflikty pomiędzy pracownikami i pokrzykuje na wszystkich. Nigdy i nigdzie nie widziałam tak złego traktowania pracowników takiego zgrabnego upokarzania od gwizdka do fajrantu. To bardzo smutne! Taki biznes po polsku. Wejdę ci na głowę, narobię, i pokaże to wszystkim a ty tyraj i siedź cicho.

Bananowa
@wow

Potwierdzam w 100% powyższa wypowiedz i nie polecam firmy Ricco z Otrebus. Masakra to co sie tam dzieje!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ricco-Mat Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
pja

Bylam na rozmowie na Asystentke ds sprzedaży trawy. Bardzo nieprofesjonalne podejście, nie polecam. Po jednej rozmowie zostałam zaproszona na drugą z Panią Prezes, na której ona po minucie stwierdziła że nie mam doświadczenia w handlu. Po co zatem to zaproszenie?! Zero szzacunku dla czzyjegoś czasu. Pomijąc fakt że ta pani była po prostu nieprzyjemna. Szczerze odradzam

gość

Pracowałem w Ricco w dziale traw. To co większość pisze jest nieprawdą. Nie jest aż tak bardzo źle. P Iwona jest ok to samo p Monika. Jasne że pierwsza nastawiona jest tylko na zysk, a druga potrafi nad głową pomarudzić. Pracy sporo i wiele można się nauczyć. Poznałem tam bardzo fajnych ludzi. P K to inny świat i raczej nie chce go tu obsmarować ale nie wierze, że można się z nim dogadać. Warunki płacowe żenujące i to samo umowy. Ciekawa praca na początek i polecam dla ludzi z mocną psychiką:)

gabi76543

Witam, omijac sErokim łukiem a szcegolnosxi dzial trawy syntetycznej Pani Iwona prezes wporzadku natomiast jej prawa reka Monisia powinna byc wyzucona z pracy za mobing nad ludzmi a pracuje tam od zawsze.

Ten cały wpis bożenki to ukryta reklama nie zawierająca większych uchybień dot, pracodawcy. A tak naprawde Ricco to prowizorka a nie firma. Słowo kompetentny jest obce ludziom tam pracującym. To zwykła prywatna firma, która sprzedaje sztuczną trawę i liczy się dla niej tylko zysk kosztem pracowników.Ludzie nie dajcie się omamić i jak ktoś napisał powyżej omijać szerokim łukiem;)

Bozenka

Witam, pracowałam w firmie Ricco prawie 3 lata. Zajmowałam się eksportem i lubiłam bardzo swoją pracę. Uważam, że jest to bardzo ciekawe stanowisko dla młodych i ambitnych osób. Pracując w Ricco zdobyłam ogromne doświadczenie, które pozwoliło mi rozwijać się dalej w branży handlu międzynarodowego. Na tym forum jest dużo niemiłych opinii dotyczących warunków pracy, płacowych, relacji zarządu. Jednak nie wszystkie uważam za obiektywne. Jeśli chodzi o warunki pracy - jest ok, z zarządem zawsze można dojść do porozumienia i dogadać się w każdej kwestii. Miałam bardzo dobre relacje z [usunięte przez moderatora], zawsze mogliśmy dojść do porozumienia i prawie nigdy nie robił mi żadnych problemów. Ze jest dużo pracy - to prawda, ale przynajmniej człowiek się nie nudził i szybko mijały godziny. Przy czym praca ( w moim przypadku) nie była monotonna. Zawsze się robiło co innego i dzień szybko schodził.. Jeśli chodzi o rotację pracowników, nie zawsze wynikało to z winy pracodawcy, po prostu jednym odpowiadała taka praca i warunki a innym nie, jedni mogli sobie poradzić z obowiązkami, inni nie.. Wiem jedno, jeśli komuś nawet nie wychodziło na początku, ale było widać, że się stara - taka osoba nie byla zwalniana... Z zatrudnieniem w Ricco jest coraz lepiej.. mam nadzieję, że teraźniejszy Ricco team utrzyma się długo.. Pracują tam bardzo fajne i kompetentne osoby. Za mojej kadencji w Ricco troche brakowało rąk do pracy - teraz jest więcej osób, w dziale eksportu działają 4 osoby. Więc mam nadzieję, że eksport się bedzie rozwijać dalej :) Pracując w Ricco poznałam sporo wartościowych osób, z którymi do tej pory utrzymuje dobry kontakt i to mnie bardzo cieszy :) Warunki placowe - sa dobre, jeśli osiągasz dobre efekty pracy! Zarabiałam po 2 latach pracy w Ricco prawie 2xwięcej niż moje koleżanki ze studiów, które pracowały w dużych korporacjach w Warszawie. (usunięte przez administratora). Jesli zostaniecie zwolnieni - nie przejmujcie się - wyplacą wam tyle, na ile się umówiliście. Ogólnie polecam tą firmę jako bardzo dobry początek ścieżki zawodowej, sporo się nauczycie i mam nadzieję, że dużo się zmieni z czasem w Ricco, ostatnio zaobserwowałam dużo zmian na korzyść w kwestiach zarządzania. Z mojej perspektywy nie bylo źle, nie cofnęłabym nigdy decyzji o podjęciu swojej pierwszej poważnej pracy w Ricco Polska Sp. z o.o.. Zyczę wszystkim powodzenia! Pozdrawiam Zarząd i cały Ricco team! :)

A może coś więcej?

kkk

Omijać szerokim łukiem

a czy ktoś może coś jeszcze napisać o tej firmie ?? Pozdrawiam

kinomanka

Też tam pracowałam i popieram wypowiedź kolegi

Zostaw merytoryczną opinię o Ricco-Mat Sp. z o.o. - Otrębusy

• Jak się pracuje w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ricco-Mat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

Ricco-Mat Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 95 ocen.

Ricco-Mat Sp. z o.o.