Opinie o Ricco-Mat Sp. z o.o. w Otrębusy

Firma Ricco-Mat Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem szerokiego asortymentu wykładzin i produktów ściśle powiązanych.


Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ricco-Mat Sp. z o.o. w Otrębusy

Były pracownik
Inne

Tragedia. Walcz o ekwiwalent za zaległy urlop. Po zakończeniu współpracy ekwiwalent nie został wypłacony. Atmosfera w pracy tragiczna. Szefostwo ma w nosie inspekcję pracy która odwiedza firmę notorycznie. Nie polecam

Elżbieta
Inne
@@Księgowość

Witam, w takim razie dziękuję za rozjaśnienie tej kwestii. można się dopytać dlaczego jest to perspektywa akurat 3 lat? wcześniej jak księgowość była zorganizowana i obecnie ile osób w niej pracuje?

Rysio Nowy wpis
Inne

Każdy pracownik ma okres próbny na zleceniu? Te trzy miesiące to jeszcze rozumiem ale ktoś da mi gwarancje że potem dadzą przynajmniej na rok albo dwa. Chyba ludzie nie są zmuszani żeby siedzieć dłużej na śmieciówkach?

Anonim Nowy wpis
Inne

Absolutnie niepoważna firma. Przestrzegam wszystkich kandydatów - umawiają się na konkrety i potwierdzają chęć zatrudnienia, po czym w ostatniej chwili SMS-em (nawet nie mają odwagi zadzwonić) informują, żeby jednak nie składać wypowiedzenia u obecnego pracodawcy, bo „niespodziewane zmiany w spółce” nie pozwolą im na zatrudnienie i zostawiają człowieka bez pracy. Komentarz dodaję jako przestrogę dla tych, którzy sprawdzą opinie przed aplikowaniem. NIE POLECAM!

Aneczka Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, nie widzę zbyt wielu aktualnych opinii, dodatkowo na samej stronie nie udało mi się odszukać zakładki z pracą. wiem natomiast, że w firmie funkcjonuje dział handlowy, ale jak duży? Czy przedstawiciele są teraz przyjmowani? ciekawi mnie obrót wycieraczek, mat i innych z oferty. jakie są zarobki?

Księgowość Nowy wpis
Inne
@Aneczka

Dziękujemy za zainteresowanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na portalach ogłoszeniowych. Szczegółowe informacje przekazywane są podczas wstępnych rozmów rekrutacyjnych. @Pracodawca nie zamieszcza informacji o prowadzonych rekrutacjach na innych stronach.

Marta
Pracownik

Jeśli nie masz charakteru- rzeczywsie nie nadajesz się... Atmosfera jest świetna. Odeszłam tylko dlatego, że poszłam na swoje. Jednak i tak przyjeżdżam czasem pomogac. Szef zawsze do "dogadania", co ważne jest dla mam z dziećmi.. ale nie oszukujmy się jesteś mądrym człowiekiem cen się wobec swoich wymagań. Szef zawsze docenia tych co myślą racjonalnie!!! Ja polecam i tęsknię ????

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ricco-Mat Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ricco-Mat Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Beznadziejna niestety . Szybko można się o tym przekonać

oburzony
Inne
@Pytanie

Witam, nie radzę nikomu tracić czasu na rozmowę o pracę w właścicielem, który jest arogancki jakby pozjadał wszystkie rozumy. Jest nie miły i nie uprzejmy podczas rozmowy. Potencjalnego kandydata traktuje jak człowieka gorszej kategorii. Oczywiście w ogłoszeniu oferuje umowę o pracę co jest kłamstwem, ponieważ w momencie kiedy otrzymuje się rzekomą pracę informuje że umowę się dostanie dopiero po min trzech Mac. Na początek zlecenie. Warunki zatrudnienia otrzymuje się daleko odbiegające od tych w ogłoszeniu. Zgadzam się też z przedmówcami: w budynku zimno jak w psiarni. Oszczędność w ogrzewaniu na maksa. Strata czasu !!!!!!!

Były pracownik
Inne

Tragedia. Walcz o ekwiwalent za zaległy urlop. Po zakończeniu współpracy ekwiwalent nie został wypłacony. Atmosfera w pracy tragiczna. Szefostwo ma w nosie inspekcję pracy która odwiedza firmę notorycznie. Nie polecam

Bożena
Inne
@Były pracownik

A będziesz gdzieś zgłaszać to że Ci nie zapłacili?

Były pracownik
Były pracownik
@Bożena

Tak. Zgłosiłam do inspekcji pracy i w przyszłym tygodniu planuje złożyć pozew do sądu pracy. Nie widzę powodu dla którego mam być stratna za zaległy urlop.

Księgowość
Pracownik
@Były pracownik

Prowadzimy księgowość w firmie RICCO-MAT od kilku lat. W tym czasie nie było sytuacji, aby pracownik pozostał bez wypłaconego ekwiwalentu za zaległy urlop. Wpis @Były pracownik nie oddaje aktualnej sytuacji w firmie.

Elżbieta
Inne
@Były pracownik

No to ciekawa jestem kto tu prawdę pisał. Pozew faktycznie został złożony i co z inspekcją?

Były pracownik
Były pracownik
@Księgowość

To dość ciekawa sytuacja ponieważ w czasie mojej pracy, księgowość zmieniła się dwukrotnie :) po drugie, firma przyjęła system wpisywania wypłaty ekwiwalentu na listę płac a przelewy nigdy nie wychodzą do byłych pracowników. Zostało to już zgłoszone do Urzędu Skarbowego. Co do inspekcji, właściciele każą mówić pracownikom, że ich nie ma itp. Unikają jak ognia. Na wezwania nie ma reakcji. Standard. Tyle osób ile miało problemy przez właścicieli to głowa mała. Aż dziwne, że do tej pory prowadzą firmy.

Elżbieta
Inne
@Były pracownik

A kiedy dokładnie to o czym piszesz miało miejsce? Co do tego, że dziwnie, że prowadzą chyba jednak musi o czymś świadczyć, może nie o wszystkim wiesz?

@Księgowość
Pracownik
@Były pracownik

Kolejny raz potwierdzamy, że prowadzimy księgowość od trzech lat zgodnie z wszelkimi procedurami prawnymi i domniemane sytuacje w dyskusji @Elżbieta i @Były pracownik nie znajdują potwierdzenia w faktach.

Elżbieta
Inne
@@Księgowość

Witam, w takim razie dziękuję za rozjaśnienie tej kwestii. można się dopytać dlaczego jest to perspektywa akurat 3 lat? wcześniej jak księgowość była zorganizowana i obecnie ile osób w niej pracuje?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Roman

Nie ty pierwszy wstawiasz tu opinie o kiepskich relacjach z szefem. Nie można ich poprawić? Ktoś próbował to zrobić czy wszyscy się boja i siedzą cicho???

Xyz
Były pracownik
@Roman

Niejednokrotnie próbowano. Szkoda czasu i nerwów.. to co pracownik zastanie danego dnia zależy od humoru Pana prezesa...

Bożena
@Xyz

To pewnie dużo stresu macie codziennie, skoro tak? Czy jednak nie?

Klient
Inne

Jestem bardzo niezadowolony z jakości wycieraczek typu aqua a których zostały domalowane markerem męskie przyrodzenia. Współpraca z tą firmą to totalny absurd.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

Paweł
Pracownik
@Pytanie

Wyzywanie sie na pracowniku przez szefa oraz szczucie wszystkich siebie nawzajem i (usunięte przez administratora)pracownika w kwesti umowy

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Ricco-Mat Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Niestety nie, o premii za obroty proszę zapomnieć. Nawet jak osiągniesz próg to nie otrzymasz bo.. szef stwierdzi, że właśnie wprowadza nowy poziom obrotu i jest ruchomy w górę oczywiście. Otrzymasz tylko to co wyraźnie napisane na umowie. Samodzielność na stanowisku też znikoma. Szef wie lepiej, ma być tak jak sam zdecyduje, są wyjątkowe sytuacje ale sporadycznie. Brak zaufania do pracowników z założenia. Warunki pracy w zimę tragiczne. Rano temperatura w biurze wynosiła 14-17*C. Po południu była na poziomie 20*C. Próby zastraszania pracowników, którzy domagają się odpowiedniej temperatury w biurze. Ogrzewanie podłogowe i prawdopodobnie grzyb pod wykładziną kilkukrotnie zalaną. Czy była kiedykolwiek prana? W moim przypadku warunki pracy w zimę zakończyły się przewlekłym zapaleniem płuc oraz pobytem w szpitalu. Praca mogłaby być bardzo satysfakcjonująca przy odpowiednim podejściu do zatrudnianych osób. Zgrany zespół nie jest czy też nie był mile widziany. Jak jest teraz nie wiem, mam nadzieję, że to uległo poprawie. Pierwszy raz opisuję firmę w serwisie GoWork.

Krzysztof R.
Pracownik
 Pytanie
@były pracownik

Na szczęście w Spółce nie pracują już tacy " przewrażliwieni" , i "chorowici", którzy tylko czyhają na okazję L4 . Nie pracują też tacy, którzy chcąc się załapać do jakiejkolwiek pracy prosili się o zatrudnienie, a po 2-3 miesiącach nic im nie odpowiadało , i skupiali się na egzekwowaniu co godzinnych przerw na konsumpcję , a następnie na papierosa. Do tzw: "swoich " obrotów wliczali - w swoim mniemaniu - automatyczne i systemowe zamówienia od klientów, których na oczy nie widzieli , ba nawet unikali kontaktu telefonicznego i mailowego, a i towaru dobrze nie chcieli poznawać. ALE IM SIĘ WSZYSTKO I BARDZO DUŻO Z AUTOMATU NALEZAŁO - zapewne ?? oraz wszystko BYŁO ZŁE :( . Wyrażamy głęboki żal, że nie sprostaliśmy oczekiwaniom szanownego ' byłego pracownika" Dziękujemy za komentarz - bo wiemy kim jest ta osoba i czym się "zasłużyła" . Informujemy , że osoby z takim podejściem do pracy nie będą zadowolone, więc odradzamy składania jakichkolwiek aplikacji . PS. Proszę się poskarżyć także mojej byłej wspólniczce,- p. Iwonie R. która zarządzała biurem - -czystością , ogrzewaniem , zaopatrzeniem, itp. a teraz inspiruje i śledzi takie wpisy, wykorzystując je w swoich celach majątkowych . ( mamy podejrzenia, że także je opłaca - więc pochwal się , ile zarobiłeś za swój wpis " były pracowniku " ) . PS 2. nie muszę - w przeciwieństwie - ukrywać się i pisać anonimowo jak znany "były pracownik" .

była pracownica
Były pracownik
 Pytanie
@Krzysztof R.

Lubię sobie poczytać co się u Was dzieje :) Rozwód czy awantura na pokaz ??

Ricci
Były pracownik
@była pracownica

Ja tak samo, wchodzę co jakiś czas się pośmiać. Życie płynie, a w ricco ciągle jak w telenoweli brazylijskiej???? rozwód na 100% i tak szacun dla tej Pani, że tyle wytrzymała

Wiola
Pracownik
@Pytanie

Okropna firma. Traktują ludzi jak śmieci. Cały czas rotacja. Jeszcze (usunięte przez administratora) na pieniądze.

Asia
Kandydat
 Pytanie
@Wiola

Wiolu ostatnio było ogłoszenie na managera do biura w Otrębusach. Czy warto tam aplikować? Pracujesz tam nadal?

Jasiek
Inne

Zawsze w firmach musi być jakiś grafik urlopów bo w przeciwnym razie wszyscy poszliby w jednym czasie w lecie i co?

Pracownik
@Jasiek

Szef podpisuje urlop w ostatniej chwili. W tej firmie najlepiej nie chorować i nie prosić o urlop.

Pracodawca

@Pracownik

Zapewne ów "pracownik" nie był pracownikiem tej firmy . Nigdy nikomu nie odmówiono udzielenia urlopu. Albo był pracownikiem, (pracownicą) , który prowadzi teraz konkurencyjny biznes i ewidentnym celem jest szkalowanie i pomówienia . Ze 200 % pewnościa- czy był to pracownik długo - czy krótkoterminowy, zasłużony, czy początkujący, z osiągnięciami lub robiący stale błędy - nikt nigdy nie otrzymał odmowy urlopu w żądany terminie. Ktokolwiek twierdzi inaczej - mija się z prawdą i czyni to celowo .

Wiola
Pracownik
@Ricco-Mat Sp. z o.o.

Bzdura

Neon
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś ma doświadczenie we współpracy z firmą RICCO SPORT?

Były pracownik
Były pracownik
@Neon

Jeśli chodzi o rocco sport to jest dużo spokojniej niż w ricco mat. Jednak na kokosy bym nie liczył. Żadnych premii ani uścisków ręki Pani prezes nie doświadczysz. O życzeniach na święta mozesz nawet zapomnieć :)

Klient

Jako klient nie mam dobrego zdania o tej firmie. Są nierzetelni, nie odpowiadają na maile, nie wywiązują się z zobowiązań. ODRADZAM !!!!

Pracodawca

@Klient

Pozwolimy nie zgodzić się z Pana/Pani krzywdzącą i może nieco impulsywną opinią. Prowadzimy dział logistyki i sprzedaży od wielu lat i ze szczególną starannością oraz szacunkiem traktujemy wszystkich naszych kontrahentów. O ile zdarzył się przypadek przeoczenia jakiegoś zapytania , bardzo Pana / Panią przepraszamy , Nie stało się to na pewno intencjonalnie , a możliwe , że w wyniku ograniczeń czasowych pracy w związku z pandemią . O ile pozostały sprawy lub zapytania do wyjaśnienia prosimy o bezpośredni kontakt pod nr telefonu i adresem podanymi na stronie internetowej . Dział Sprzedaży i Logistyki / Sylwia ,Justyna

Kandydat który stąd uciekł
Kandydat
@Klient

Witam, byłam kilka lat temu na rozmowie. Zgodnie z ustaleniem przyjechałam do pracy ale okazało się że pensja o jakiej mówiliśmy jest zupełnie inna - część musi być na umowie o dzieło....Oczywiście zrezygnowałam. Mogłabym podać pracodawcę do sądu za (usunięte przez administratora) straciłam tylko czas gdyż zaplanowałam podjęcie pracy w ustalonym terminie. Proszę uważać i dopytać dokładnie czy cała kwota na pewno będzie na umowę o pracę. Nie twierdzę że każdą inną osobę oszuka, proszę tylko dopytać czy cała kwota będzie na umowę o pracę.

Dominik
Inne

@P. to jak ktoś prosi o awans to jest w zamian zwalniany ?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

P.
Pracownik
@Pytanie

Jest bardzo krótka, zazwyczaj kończy się zwolnieniem????

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

W tej firmy nie ma czegoś takiego jak awans ...

1
RICCO-mat
Pracownik
@Pytanie

Mali, zakompleksieni , ukrywający się pod zmyslonymi pseudonimami, chociaż wiadomo jakiego pokroju ludźmi byliście i jesteście. . Chyba RICCO-mat zaczęła za mocno konkurować na rynku , co wywołuje po pewnym czasie nową falę hejtu .. Firma informuje , ze ma się b.dobrze , a Wasze rzekome konwersacje , intrygi i pomówienia możecie tworzyć i pisać ile chcecie ..... Internauci waszego pokroju pewnie uwierzą w wasze pomówienia , a innych uczciwych ludiz i pracowników ostrzegamy przed byłymi pracownicami RICCO-mat , którzy przychodząc bez żadnej wiedzy i doświadczenia zrobili z siebie po latach wielkich biznesmenów i bizneswomen . Kandydatów do pracy aktualnie nie poszukujemy . Pracownicy RICCO-mat także pozdrawiają byłych pracowników, i nie mogą się nadziwić , kim trzeba być, żeby przez kilka lat sączyć jad i uprawiać szczucie , czym wydaje im się, że wyeliminują firmę z rynku oraz doprowadzą poprzez brak nowych pracowników do upadłości .. Zastanówcie się nad swoim marnym postępowaniem , wywołującym tylko śmiech i politowanie. I tyle w temacie - pozdrawiamy , a wy kreujcie sobie dalej swój hejt , swoje zapytania i szkalujące odpowiedzi , .......... Dobrych biznesów Wam życzymy .....

S.
Pracownik
@RICCO-mat

Oj tam, ja to traktuje jak rozrywkę. Od razu też hejt, albo szczucie, po prostu każdy pisze jak jest na prawdę w tej firmie. Pan taki wielki biznesmen a ludzi ma za nic. Proszę mi powiedzieć, czy chociaż papier toaletowy jest już w łazienkach, czy każdy dalej przynosi swój. Tak jak wodę do picia. O zabieraniu grzejników z szatni już nie wspomnę, takich przykładów można podawać bez liku. Proszę mi teraz powiedzieć jakim trzeba być człowiekiem, żeby traktować tak swoich pracowników. Pozdrawiam

k.
Pracownik

na rozmowach kwalifikacyjnych to sz.p . ciekawy bardzie zycia ludzi niz rozmowy o pracę z przyszlym pracownikiem pytanie ile chcesz zarabiac zamyka wszystkie dalsze tematy

s.
Pracownik
@k.

Jest to spowodowane tym, że sz.p. szuka kogoś kto musi tam pracować, czyli że sama nie odejdzie. A osoba która nie ma żadnych zobowiązań długo tam nie popracuje, bo może odejść w każdej chwili;)

RICCO-mat
Pracownik
@k.

Informujemy forumowiczów tego portalu i wszystkich ciekawskich, że Spółka od bardzo długiego czasu nie prowadziła żadnej rekrutacji i żadnych rozmów kwalifikacyjnych. Spółka posiada stałą i stabilna sytuację personalną . Wszelkie insynuacje o niewłaściwośći prowadzonych rozmów w odległej przeszłości są całkowicie nieprawdziwe i są zapewne wysuwane przez byłych pracowników, którzy założyli i prowadzą działalność konkurencyjną na bazie zdobytego doświadczenia i ukradzionych kontaktów, a których celem i zadaniem jest szkalowanie i wyeliminowanie z rynku Spółki RICO-mat.

kandydat
 Pytanie

Dużo Pani/Pan wie o tej firmie. Proszę napisać na czym polega to szykanowanie? Firma ma siedzibę w dobrej komunikacyjnie lokalizacji, a mimo to widzę, że od lat jest tu jakiś wewnętrzny problem. Część osób opisuje warunki, ale próbuje podszywać się pod kogoś innego albo pod byłych pracowników. Domyślam się, że wpisy są od osób które tu pracują, ale boją się opisać warunki zatrudnienia. Jest to dla mnie zrozumiałe. Czytając wpisy widać, że od wielu lat jest sporo nierozwiązanych problemów. Czy w tej firmie ktoś w ogóle podejmuje działania aby cokolwiek ulepszyć i poprawić? Trochę to dziwne, ale na forum widać krytykę idącą nawet w stronę osób, które tam długo pracowały. Jeśli ktoś nie miał podpisanej lojalki, to przecież może założyć sobie swoją działalność w pokrewnej branży. Jak wygląda kwestia urlopów macierzyńskich oraz tzw urlopu tacierzyńskiego? Czy z tym jest też problem? Czy w firmie pracuje ktoś, kto brał taki urlop i później normalnie wrócił do pracy?

Pracodawca

@kandydat

Spółka nie prowadzi żadnej rekrutacji , ani nie ma zapotrzebowania na nowych pracowników. z uwagi na planowaną restrukturyzację i zmiany w Zarządzie. Spółka od szeregu lat była pomawiana przez grupę byłych pracowników, którzy na bazie zdobytej wiedzy i doświadczeń założyli i prowadzą konkurencyjną działalność ,Wpisy tej grupy osób miały i nadal mają na celu uniemożliwienie rekrutacji i eliminację Spółki z rynku . O faktycznym obrazie świadczą pracownicy z wieloletnim stażem, którzy koncentrując się na swojej pracy , dobru swoim oraz firmy, nie wdają się w uprawiane prowokacje.

Fff

Widzę, że nic nie zmieniło się od .... 20 lat. Codziennie rano przed pracą ból brzucha. Szykanowanie przez właścicieli. Przepracowałam tam aż 2 miesiące i o dwa za długo.

Pytanie
 Pytanie

Czy Ricco-Mat Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Seba
@Pytanie

Nie narzuca, urlopy są po prostu nie mile widziane. A niech się zdarzy choroba, to już w ogóle jest wtedy obraza

Zostaw merytoryczną opinię o Ricco-Mat Sp. z o.o. - Otrębusy

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Ricco-Mat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ricco-Mat Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 95 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Ricco-Mat Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii