Opinie o Ricco-Mat Sp. z o.o. w Otrębusy

Firma Ricco-Mat Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem szerokiego asortymentu wykładzin i produktów ściśle powiązanych.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ricco-Mat Sp. z o.o. w Otrębusy

K.

Uwaga, dla niepoznaki p. Ruskiewic - ta od 15 nicków nazwała się teraz Jackiem - adwokatem i uprawia kolejne straszenie i oszczerstwa . Ten sam styl pisania i ta sama ręka - te same teksty A może to pani kolejny - 6-sty podstawiony konkubent ??? Żałosne !!! - tak pani Rusliewic - jeśli pani się domaga sprawy sądowej - to zapraszamy - ja i moja zona . Tylko na razie to pani jest pozwana o naruszenie dóbr osobistych i odszkodowanie .

K.

Do wszystkich internautów, którzy chcą to czytać i sugerować wpisami jednej pani ( chociaż trudno już panią nazywać , występującej już po 8 pseudonimami: - czy uważacie za normalne i za normalną osobę, która od roku wypisuje swoje konfabulacje i oszczerstwa ,żeby zaszkodzić tej firmie . ?? - otóż oprócz tej pani są zaangażowane w ten proceder oczerniania internetowego jeszcze 2 byłe pracownice, które wspólnie najpierw zdobyły wiedzę i doświadczenie , a teraz założyły konkurencyjną firmę . I - im chodzi o to, żeby tymi oszczerstwami " rozwalić" firmę RICCO-mat , aby tutaj nikt nie chciał pracować . To jest działanie robione od dłuższego czasu z perfidią i premedytacją . Spotkamy się w sądzie pani Ruskiewicz za naruszenie dóbr osobistych i działanie na szkodę firmy przynoszące wymierne straty . Posiadam spisane zeznania osób - kandydatów do pracy , które zrezygnowały i nie podjęły zatrudnienia , czytając powtarzane z premedytacją pani szkalujące wpisy . Myśli pani , że jest bezkarna , ... myli się pani . Wstydu pani nie ma i trudno tego oczekiwać , skoro pani życie prywatne naznaczone wiadomo czym , nie dało pani żadnego szczęścia pokazuje pani w każdym swoim żałosnym wpisie . Jakim trzeba być człowiekiem (..... niech sobie internauci dopowiedzą ) , żeby w wieku ponad 50 lat tak się zachowywać . 4 mężów pani tego i tak nie nauczyło i już kolejny nie nauczy .

dawno dawno temu

Ej słuchajcie, powinniście nagrać wymienione sytuacje (w dzisiejszych czasach to nie problem) i wrzucić na yt lub fb i wyszłoby kto mówi prawdę :)

K.

Pani była pracownico - Ruśkwikiwicz - wypisująca tu od prawie roku swoje komentarze odżegnujące od czci i wiary właściciela firmy, pod nickami ja, luiza, tb i 5 innymi pseudonimami , ostatnio obserwator, zuza, sedzia. Pozdrawia panią całą załoga RICCO-mat i życzy uśmiechu , a nawet życzliwości > zapewniamy, że mamy się świetnie pod każdym względem, wbrew pani życzeniom > zalecamy, żeby pani ze zrozumieniem przeczytała ostatni komentarz kol.Beaty > a ja Krzysztof R. -osobiście informuję, że już nikt na pani prowokacje i nawet najbardziej złośliwe i oszczercze komentarze odpowiadać nie będzie > niezależnie czy teraz i w przyszłości nawie się pani "ja" czy " sędzia" czy wymyśli pani 15 innych pseudonimów, > widać,że jest Pani nieszczęśliwa i nie ma pani innego zajęcia - nawet w okresie majówki ; chociażby pani na pochód 1 Maja sobie poszła :) > inteligentne i uczciwe osoby tu pracujące i przyszli kandydaci umieją dokonać oceny . A kto z przyszłości byłby podatny na pani oszczercze informacje umieszczane pod jakimkolwiek Nickiem - to faktycznie nie jest dla mnie, dla firmy i dla pozostałych współpracowników odpowiednią osobą - bo najwidoczniej więcej czasu ( podobnie jak pani) zajmuje mu zajmowanie się internetem niż merytoryczną pracą . jeszcze raz panią pod różnymi pseudonimami pozdrawiam i życzę sukcesów i...dobrego samopoczucia ( skoro przeżyła pani taki trudny okres w trakcie zatrudnienia w spółkach z nazwą RICCO oraz POLARIS) > oczywiście przepraszam panią solennie i dozgonnie za poniesione przez panią straty finansowe i uszczerbki na zdrowiu wynikające z okresu zatrudnienia i współpracy - KR

Sędzia
@K.

Proszę sobie wyobrazić, że nie tylko Pani Beata tam pracowała i nie jedna firma mieści sie pod tym adresem. Ludzie widzą i obserwują. Jeszcze raz życzę wiecej szacunku...dla wszystkich i do wszystkich.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ricco-Mat Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Zuza

Każdy popełnia błędy i myśl, że to był nieprzemyślany krok takie ogłoszenie!

K.

Pani była pracownico - Ruśkwikiwicz - wypisująca tu od prawie roku swoje komentarze odżegnujące od czci i wiary właściciela firmy, pod nickami ja, luiza, tb i 5 innymi pseudonimami . Pozdrawia panią całą załoga RICCO-mat i życzy uśmiechu , a nawet życzliwości > zapewniamy, że mamy się świetnie pod każdym względem, wbrew pani życzeniom > zalecamy, żeby pani ze zrozumieniem przeczytała ostatni komentarz kol.Beaty > a ja Krzysztof R. -osobiście informuję, że już nikt na pani prowokacje i nawet najbardziej złośliwe komentarze odpowiadać nie będzie > niezależnie czy teraz i w przyszłości nawie się pani "ja" czy wymyśli pani 15 innych pseudonimów > skoro nie ma pani innego zajęcia - niech pani sobie pisze ile wlezie > inteligentne i uczciwe osoby tu pracujące i przyszli kandydaci umieją dokonać oceny . A kto z przyszłości byłby podatny na pani oszczercze informacje umieszczane pod jakimkolwiek Nickiem - to faktycznie nie jest dla mnie, dla firmy i dla pozostałych współpracowników odpowiednią osobą - bo najwidoczniej więcej czasu ( podobnie jak pani) zajmuje mu zajmowanie się internetem niż merytoryczną pracą . jeszcze raz panią pod różnymi pseudonimami pozdrawiam i życzę sukcesów i...dobrego samopoczucia ( skoro przeżyła pani taki trudny okres w trakcie zatrudnienia w spółkach z nazwą RICCO oraz POLARIS) > oczywiście przepraszam panią solennie i dozgonnie za poniesione przez panią straty finansowe i uszczerbki na zdrowiu wynikające z okresu zatrudnienia i współpracy - KR

szok
@K.

po przeczytaniu opinii tutaj plus po obejrzeniu 2 ogloszen z jasna dyskryminacja kobiet "Preferujemy: panie - w wieku 35-45 o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej , ale zapraszamy również osoby spełniające częściowo w/w kryteria, pragnące zyskać doświadczenie i wdrożenie w tajniki wspólpracy z dużymi partnerami handlowymi" lepiej odpuscic

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

***
@Chętny do pracy

Tak, cały czas, bo nikt tam nie chce pracować.

Beata

Jestem pracownikiem Ricco od prawie trzech lat. Dzięki pracy w tej firmie zyskałam bardzo duże doświadczenie w handlu międzynarodowym. Dobrze odnajdą się w tej firmie osoby ambitne, które potrafią wykonywać wiele zadań jednocześnie, lubią wyzwania i chętnie się uczą. Na pewno nie jest to firma dla osób szukających spokojnej, niewymagającej myślenia pracy biurowej. Owszem, to oznacza że jest dużo pracy, że trzeba umieć sobie radzić z różnymi trudnymi sytuacjami, ale jest to też bardzo dobra okazja, by wiele się nauczyć. Myślę, że przez trzy lata w tej firmie nauczyłam się więcej niż w innej mogłabym przez dwa razy tyle czasu.

Beata

Nikt nie stał z batem. Nie rozumiem trochę tych "dyskusji" i nie mam ochoty brać w nich udziału. Rozumiem, że komuś praca mogła się nie podobać, nie dogadywał się z przełożonym czy praca okazała się zbyt wymagająca ( jak może się zdarzyć wszędzie), ale umowa z taką osobą została rozwiązana i ta osoba może sobie znaleźć inne odpowiednie dla siebie zajęcie. Po co wypisywać te komentarze?

***
@Beata

No tak a co masz napisac innego. nikt się z przełożonym nie dogaduje, każdy jest obrażany, to co robi właściciel jest wprost zatrważające i doskonale o tym wszyscy wiedzą, obecni pracownicy również, tylko się boją. Bo wszyscy robią w gacie przed cesarzem K. A żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do swojego zdania i do tego, żeby przestrzeć innych. Bo taka "firma" z takim podejściem do ludzi ( pracowników, kontrahentów, itd.) dawno nie powinna istnieć, gdyby nie garstka osób, które za bardzo wyboru nie mają.

księgowa

Ciekawe podejście do pracy. Swoją drogą skąd Pani ma pewność, że te wpisy mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, skoro nie potrafi sama Pani ocenić racjonalnie sytuacji i wyciągnąć wniosków? Lepiej siedzieć w domu niż pójść nawet na samą rozmowę i mieć swoje zdanie hehehe Pozdrawiam serdecznie, Również Księgowa, tylko taka która sama potrafi ocenić sytuacje i nie kieruje się zdaniem innych :)

Lena
@księgowa

Nie potrzeba mi iść nawet na rozmowę, by z Pani wypowiedzi wywnioskować, że brak szacunku do drugiego człowieka to u Państwa niestety jednak standard. Pani krótka wypowiedzenia świadczy również o skandalicznie niskim poziomie Pani kultury osobistej, co jest najlepszym potwierdzeniem tego, że to co jest napisane powyżej, jest prawdą. Ktoś z właścicieli powinien się zainteresować tym co tu Pracownicy w obronie spółki wypisują. BTW! Szanowna Pani szkoda mi czasu na takie firemki bo widzi Pani ja o godzinie 15 to pracuje albo się szkole a nie buszuje po internecie :-)

Myszka
@Lena

Pani Leno, to nie pracownicy wypisuja, to pan prezes-wlasciel firmy podszywajacy sie pod pracownikow.

K.

Proszę bardzo ... zapraszam panie Ruśkiwiczowe , Potrockie , i inne ,które były zatrudnione w firmie , i wypisujące donosy oraz paszkwile do sądu . Jedna - jako była ksiegowa - rozliczyć się 11 .000 zł manka z kasy firmy ,Druga - na 3 miesiące zatrudnienia na umowę o pracę zaliczyła 2 miesiące L4 od psychiatry . Trzecia - coś pomiędzy - ukradła kontakty i poszła do konkurencji ... Zapraszamy wiec do konfrontacji. Ukrywanie się pod Myszką , czyli małym szczurem , nic nie pomoże . Wszyscy w firmie wiedzą kim jesteście , bylście i jakie szwindle popełniliście. Oprócz powyższego wiadomo, że pełnicie rolę DONOSICIELI . A wszystkich zainteresowanych pracą informujemy , że uczciwe osoby , pracujące po kilka lat i aktualnie nie pracujące , np.z powodu urlopów macierzyńskichjakoś nie wypisują paszkwili , tylko zamierzają wrócić do uczciwej pracy w firmie po zakończeniu swoich urlopów. Są to konkretne osoby, a nie internetowe trolle ... Faktycznie nie jest to miejsce dla oszustów i psychicznie chorych - tzn. chroniących swoje 4 litery u psychiatry , z podejrzeniem, że za niezłe łapówki .

Myszka

Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciel jest łagodnie mówiąc niespełna rozumu. To jak traktuje ludzi i w jaki sposób się do nich odnosi, woła o pomstę do nieba. Zresztą każdy zainteresowany zobaczy jak jest, jeśli wytrzyma tam dłużej niż tydzień.

tb

nie polecam pracy w tej firmie

luiza
@tb

tb - zidentyfikowana - notorycznie tj. ponad połowę okresu umowy o pracę przebywająca na zwolnieniu lekarskim od psychiatry . Nic dziwnego , że nie poleca, bo kto się leczy u psychiatry ???

Luidzi

Jaki jest powód tej ciszy?

kotek

Chomiku - okazałaś się leniem, naciągaczem i (usunięte przez administratora) I jeszcze szczekasz . Wiemy wszyscy kim jesteś .. Zamiast pracować zajmowałaś się paleniem fajek, podjudzaniem innych i siedzeniem w internecie na portalach . Nie mówiąc o wyłudzeniach i kradzieżach , których dokonałaś .

CHomik

Żenada, szkoda, że jeszcze nie mają poganiaczy z batami, żeby nad ludźmi stali. Rozliczanie z każdej sekundy w pracy, lecenie w kulki z wypłatą. Trzeba się prosić o swoje i uważać, żeby nie zostać oszukanym :/ nie polecam

Lena

Byłam zainteresowana wysłać do tych Państwa swoje CV na stanowisko księgowa. Negatywne opinie ciągną się od 2009 roku więc musi coś być w tym co tu jest napisane. Swoją drogą skoro dzieją się takie rzeczy - szkoda, że nikt o mobbing ich nie oskarżył. Niestety po lekturze tych wpisów widzę, że nikogo kompetentnego, kto mógłby coś usprawnić, raczej nie znajdą.

zespól

odpowiedź zespołu pracowników firmy RICCO-mat Sp.z o.o. ( wszyscy solidarnie zmienilismy zatrudnienie w ramach podziału firmy z RICCO Polska na RICCO-mat. w 2016): Nie prowadzono żadnych rekrutacji od 2-3 lat - pracujemy w jednolitym stałym zespole Wyjątkiem była 1 rekrutacja w 2016 r. na stanowisko handlowca. po odejściu kol.Edyty. Z różnych powodów były zatrudnione 3 osoby po 3 miesiące ., do momentu, kiedy stanowisko to objeła Monika S, która teraz pracuje od listopada ub.r. Może osoby te nie dogadywały się z szefem, ale obiektywnie stwierdzamy , że wtedy firma miała zła współprace z klientami i ogólny brak zamówień , ciagłe zmiany , poprawki, zamówień itp. Dotyczyło to 2 pań i jednego kolegi i to one pewnie wprawadzają takie komentarze . Ta praca to jednak nie kawiarnia, ale skoro pracujemy tu ileś lat , kawiarni nie oczekujemy . Woda, herbata i kawa są dostępne i nikt nie robi z tego problemów. Zawsze moga się przedarzyć rozbieżności lub scysje , ale bez przesady ,bo to się przytrafia nawet w każdej rodzinie . Wynagrodzenia są wprawdzie rozbite na 2 częsci ale nikt tu nie ma zaległości, istnieje elastyczność w godzinach pracy i urlpachg. Tyle zaswiadczamy dla zainteresowanych

Jaco

Jak wygląda praca i atmosfera na magazynie

Jasnyk

Szkoda czasu na pracę w firmie Ricco w Otrębusach. Zmarnowałem tam 2 lata. Trzeba sie prosić o kase, nawet na kawe ich nie stać - żałują dla pracownika kawy, cukru i herbaty. Chora firma!! Uważajcie na nich, nie polecam nikomu! Pseudo szef - ma coś nie tak z głową, lubi bazgrać i zostawiać liściki na biurkach. Codziennie nowa ciekawa wiadomość z oszczerstwami w strone pracownika. MASAKRA!!!

Potykało

Szanowni Państwo! Nie były to moje opinie ale popieram w pełnej rozciągłości. Pozdrawiam serdecznie I.Potykało

Zostaw merytoryczną opinię o Ricco-Mat Sp. z o.o. - Otrębusy

• Jak się pracuje w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ricco-Mat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ricco-Mat Sp. z o.o.?

Ricco-Mat Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 95 ocen.

Ricco-Mat Sp. z o.o.