Opinie o Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Jedność Pracowników O.B.A. Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Jaśle w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Jedność Pracowników O.B.A. Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Jaśle. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Jedność Pracowników O.B.A. Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Jaśle o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Jedność Pracowników O.B.A. Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Jaśle w Jasło

Karol Nowy wpis

Liczy się tylko norma. Ciągle jest problem o wszystko. Zarobki to najniższa krajowa plus małe dodatki. Trzeba chodzić w soboty aby coś więcej dostać. Nie polecam

Adam Nowy wpis

Nie polecam firmy.

Renata Nowy wpis

Czy więcej osób zostało wystawionych po umówieniu się na rozmowę u nich? Bo przeczytałam tutaj jeden z komentarzy, myślałam o aplikowaniu do tej firmy, ale nie chciałabym tak marnować czasu i paliwa zresztą.

Grzesiek

Firma z dużym stażem w branży, mająca dobre opinie ,a do tego pracownicy oceniają firmę jako dobrego pracodawcę, polecam.

Zdziwiony Nowy wpis
@Grzesiek

Którzy to pracownicy???? Chyba upośledzeni. Ludzie pracują bo nie mają innej opcji wyboru. Totalny brak profesjonalizmu.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Jedność Pracowników O.B.A. Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Jaśle? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Programista
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jasło
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
zszokowana

Nie polecam. Byłam umówiona na rozmowę w sprawie pracy. Wzięłam urlop, pojechałam 80 km i na koniec dowiedziałam się, że nikt ze mną nie porozmawia, bo wszyscy są chorzy. Biorąc pod uwagę , że mamy XXI wiek, telefony i e-maile, to chyba nie zbyt wygórowane oczekiwanie, że w razie problemów ze spotkaniem, można wszystkie zainteresowane strony poinformować o odwołaniu spotkania. Jeżeli tak traktują potencjalnych pracowników, to jak muszą traktować już zatrudnionych???

zaciekawiona
@zszokowana

a na jakie stanowisko aplikowalaś?

jan

Dno, dno i jeszcze raz dno

admin

Chcesz podzielić się informacjami o firmie O.B.A SP Z O. O.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Jedność Pracowników O.B.A. Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Jaśle - Jasło

• Jak się pracuje w Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Jedność Pracowników O.B.A. Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Jaśle?

Zobacz opinie na temat firmy Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Jedność Pracowników O.B.A. Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Jaśle tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Jedność Pracowników O.B.A. Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Jaśle?

2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Adama Mickiewicza 108
    38-200 Jasło