Opinie o Ap-Media Andrzej Kuchta Marcin Szmyd w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Ap-Media Andrzej Kuchta Marcin Szmyd, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ap-Media Andrzej Kuchta Marcin Szmyd o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ap-Media Andrzej Kuchta Marcin Szmyd w Jasło

Marcel Nowy wpis

Może kiedyś nie było zbyt dobrze natomiast teraz mamy dobrego pracodawcę, trzeba jedynie pracować.

Czy można liczyć w Ap-Media Andrzej Kuchta na prywatną opiekę medyczną?

zulu88
@Pytanie

taa i na to że przyślą Swietłano Mikołaja w świętą do domu....

Marcin
@zulu88

Trochę sarkastyczna odpowiedź, ale w wielu firmach jest opcja prywatnej opieki medycznej, więc zapewne stąd takie pytanie. Czy są w firmie dodatkowe benefity, które mogłyby motywować pracowników do wydajniejszej pracy? Liczę na Twój komentarz.

MICHALKAM50 Nowy wpis
Kandydat
@Marcin

Nie wiem aczkolwiek się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

janusz

Internet do ... Chcą tylko zapłaty, reszta ich nie interesuje. Ew. żeby wykupić większy pakiet to" będzie szybciej działał " nie dajcie się nabrać

MICHALKAM50 Nowy wpis
Kandydat
@janusz

ZGADZAM SIE

Karolina Nowy wpis

Ap-Media jest jednym z największych dostawców szerokopasmowego dostępu do Internetu działających w powiecie jasielskim, powiecie gorlickim oraz gminach Niemce i Fajsławice w województwie lubelskim. Aż zżera mnie ciekawość, jakie warunki pracy są tam oferowane pracownikom. Może któryś z nich zechce powiedzieć coś o tamtejszych zarobkach? Są już miarę atrakcyjne?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Maniok

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i tak się zastanawiam czy dlatego nie udzielacie się na tym wątku?

Dzidek

internet raz jest raz nie ma. A ta pani w biurze jest bardzo nie miła. Gorąco nie polecam

Przemysław

@Adam, rozumiem, że to część Twojej opinii na temat pracy w Ap-Media Andrzej Kuchta. Możesz napisać coś więcej o tym pracodawcy? Jaka atmosfera panuje w firmie i czy jest w niej jakiś socjal dla pracowników? Niewiele piszecie na temat pracy w Ap-Media Andrzej Kuchta w Jaśle. Czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Adam

Nie da się normalnie korzystać z internetu

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Ap-Media Andrzej Kuchta?

Robert

Najniższe płace , ludzi traktuja jak bydło !

SzaKal

Słaby internet wieczorem mam 1000 pingu i ogólnie przy internecie 6mb mam 0.10 downloadu więc pozdro...

Kuna

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ap-Media Andrzej Kuchta Marcin Szmyd - Jasło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ap-Media Andrzej Kuchta Marcin Szmyd
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bednarska 6