Opinie o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JSW S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JSW S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW S.A w Jastrzębie-Zdrój

sfdf

Witam, a ja mam zupełnie inne pytanie czy jest tutaj osoba która kończyła kurs m 20 ślusarz w szkole CK AWANS ? mam do niej kilka pytań, między innymi jak wyglądał egzamin praktyczny i ogólnie cała praktyka jak wyglądała?

Ciekawy

MOM pytanie dotyczące 14 pensji 14 stki kiedy ja płacą i czy też dostana ? Co kolwiek jak zech przeszol z sigu do jsw w październiku!jak to jest liczone dzięki

Jo

Ale co? I przy czym?

rufin
@Jo

no najlypij pisz kaj robisz, co robisz, hydrol, kombajn, slusorz, sleper , szib, itp.. , . Pozdro chopy i zdrofka!

Odmetanowanie W4

Witam, czy jest ktoś kto zaczyna pracę na Pniowku od 1.02 na oddziale W4?

Odmetanowanie
@Odmetanowanie W4

Ja na Zofiji od 01.02. - W4. Pozdro

W4
@Odmetanowanie

Dostałeś już skierowanie na badania lub coś?

W4
@W4

Skierowanie miesiąc przed rozpoczęciem pracy czyli początek stycznia gdyż badania pod JSW nie mogą być wcześniej zrobione jak 1 m-c przed rozpoczęciem pracy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JSW S.A? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Jsw sig..

Cześć. Czy naprawdę nie ma żadnych szans na przejście z pgg pod jsw...tak normalnie. Od razu. Maz nigdy w sigu nie zarobi takiej kasy jaką ma w pgg, a jednocześnie nie zarabia w pgg tyle co pod jsw by mógł. Zwłaszcza ze u Was tyle za soboty. Nie ma co uderzać do związków? Pieprzone firemki...

Kkk
@Jsw sig..

Mąż ? A mąż jest upośledzony że sam wyrażać opini nie potrafi ? Ja pracuję pod JSW żona mija również pracuje (w branży nie związanej z gornictwem) i nie musi się za mnie wypowiadać w żadnej kwestii... Mąż by musiał zarabiać więcej bo jo je jego baba i wiym wiela mają pod JSW ....do roboty się babo weź to będziecie mieli razem większy budżet ...królowa teorii ...masz tak dobre informacje widzę że powinni cię wziąć jako informatorkę do obcego wywiadu ..tam zarobisz ...

Sig
@Jsw sig..

To niechsie zwolni każdy by tak chciał z firmy iść pod jsw hahaj żona się wypowiada bo chce większe wypłaty dla siebie aby mezus przynosił do domku a tu (usunięte przez administratora) najpierw sig o ile się tam dostanie to potem jsw i dobrze że tak za łatwo byście się mieli pozdro

Kultury
@Sig

A wy nie przynosicie swim babom? Boze co za ludzie tea robicie pod jsw to czego zazdrosciecie I obrazacie innych?

Jsw sig
@Kkk

Sam jestes upośledzony. Maz nie ma czasu na pierdzenie internetowe. :) Guzik ci do tego co kto prywatnie robi. Mam znajomych i porownywanie kopalnianych zarobkow po prostu jest na porządku dziennym. Narazie nie musze robić, bo mimo dziwnych opinii nt. niskich zarobków w pgg jest ok. :) Przydałby sie jeszcze tysiączek, ale wszystko zależy na jaki dzial i kopalnie by sie dostał. Ja tez bym sie chętnie przyjela do biura, ale znajomości nie mam. Obecnie zajmuje sie dzieckiem, z pracy zrezygnować musiałam, bo była zbyt wymagająca czasowo. Teoja żona niech poszuka Ci w aptece jakiejś dobrej maści na ból (usunięte przez administratora) Z pozdrowieniami :*

Jsw sig
@Sig

A potrafisz czytac ze zrozumieniem, czy to juz dla Ciebie zbyt trudny level? Piszę o PGG, a nie firemce. Tacy jak Ty powinni byc w sigu przynajmniej pół życia. "Żona chce większe wypłaty dla siebie " Twoj tok rozumowania sprawia, ze kolejne 30 lat będziesz starym kawalerem z browarem w ręku przy kopalnianym barze, z usmarkanym rękawem i dobrze Ci tak:) . Zresztą, nawet jak to przeczytasz, to średnio zrozumiesz. No nic... malo ważne. Dziękuję Panu, nie odpowiedział Pan na moje pytanie, a nawet nie zrozumiał treści . Bye bye

Ciekawe

Ponoc ktos z jsw siedzi za lapowkarskie zalatwianie roboty pod kopalnią??? Zna ktos szczegóły?

Damian26

Witam czy ktoś coś wie jak wygląda sytuacja z przyjeciami do sigu na ten moment? Byłem wczoraj na Boryni w dziale zatrudnienia, nie po telefonie tylko z papierami, Gość od rekrutacji wzioł moj nr zapisał na jakiejś liście, jak myślicie jest szansa na zatrudnienie? Mam 2 i pół roku stażu dołu w firmie na kopalni Jaw, tak wyszło że od 2 dni jestem bezrobotny.

Damian 26
@Damian26

Dodam także ze składam regularnie internetowo te swoje cv na stronie Jsw.

@Damian26

Z ulicy na chwilę obecną nie ma szans. Takich jak Ty wysyłających swoje CV regularnie są dziesiątki. Prowadzą co prawda rekrutację ale jakimi kryteriami się kierują tegonie wiadomo.

Wie ktoś od której jest na kopalni głowny gorniczy na kwk zofiowka?

@Zainteresowany

o 4

Bartek

To teraz powiedzcie jakom cudem ktos spod spolki dosatje soe bezpośrednio na kopalnie. Mam znajomego co właśnie tak będzie mial. Z zakładu odmetowywania przyjęcia zamówienio pod kopalnie i to za szrygara. W trakcie wypowiedzenia.

Proste
@Bartek

Powstają nowe oddziały odmetanowania ( W4 ) wiec biorą ludzi z doświadczeniem .

Makalu

Czy ktos się orientuje ile zarabiają kobiety na płuczce czy lampowni? Dostają tez bony deputat? Jak to wyglada?

Pracownica JSW
@Makalu

Jeśli przyjęta pod JSW a nie pod SIG to ma deputat węglowy i bony. Pod Sigiem raczej nie.

...
@Pracownica JSW

Pod sig tez ale troche inaczej placone

Janusz

Bardzo krytykowaliście atmosferę panującą w JSW w swoich poprzednich wpisach, a jestem ciekawy czy nastąpiły może jakieś zmiany. Czy relacje być może się poprawiły? Jak na ten moment wygląda komunikacja i warunki współpracy?

Obiektywny

To miejsce dla znajomych, kolesi, dzieci zz i łapówkarzy przede wszystkim ! 90% tam zatrudnionych albo komuś "dało",albo jest czyimś znajomym bliższym lub dalszym. Taka jest cała JSW. Nie ma znaczenia wiedza, fachowość i wykształcenie. Ludzie po szkołach, górniczych pracy znaleźć tam nie mogą jak nie mają znajomości, ale dla osób po samochodówkach, gastronomii miejsce jest. Auta elektryczne, drony a Zarząd nie potrafi wyegzekwować pracy od podwykonawców. Przepraszam od firemek które "dają" Nadsztygarom w kieszeń.

Domin
@Obiektywny

to prawda , mam racje tu sie liczy znajomość lub kto" da". Wiele razy jestem świadkiem jak siedze ze znajomymi ,że dostał sie na JSW bo ma tam kuzyna, kolege , wujka itp. Bzdura jest to ,że przychodzisz na rozmowe i cie magluja jak tam pisza na stronie tylko gadka prosta na jakich warunkach jestes zatrudniony i kto dobrze posmarował . Ja JUZ OPADAM Z SIŁ BO CHCE SIE DOSTAĆ A TU NIC , CISZA.

xyz
@Domin

szkoda ze tacy cwani nie jestescie jak ktos taki idzie i mu tego nie wygarniecie w oczy tylko pi**dolicie na forum bo dobrze wiecie ze g*no znaczycie panowie... i wasza opinia tez.. pozdro firmowcy

qaz
@xyz

Zobaczymy jak długo porobisz na swoim oddziale, bo niedługo to "firmowcy" jak to nazwałeś przejmą większość oddziałów, bo koplani taniej wychodzi zatrudnić firmę niż człowieka do JSW. W firmach pracują tacy sami ludzie jak Ty, rozpier**la mnie jak księcia z JSW cisną tzw. beke z ludzi pod firm, gdzie to są tak samy ludzie jak i my. Także kolego nie zdziw się jak niedługo firma przejmie Twój oddział, albo jego część :)

And
@qaz

Hej jestem pracownikiem JSW i powiem Wam tam moje Marzenie jest takie żeby doczekać dnia kiedy te firmy ktoś wywali za bramę a ludzi przejmie JSW i skończy się żerowanie tych prywaciaży na ludziach trzymie za was kciuki pozdrawiam

qaz
@And

Tutaj kolego akurat masz rację, też bym tego chciał bo każdy wie jak jest po firmą - wiec nie bede sie rozpisywał. Też trzymam kciuki za ludzi z pod firmi, sam w jednej z nich robiłem ale udalo się w końcu do sigu przejść. Pozdrawiam

@qaz

Czy są tutaj osoby, które dostały się i zostały docenione za swoją wiedzę i umiejętności, a nie jedynie znajomości? Dacie też znać, na jakich warunkach jesteście zatrudniani w JSW? Pozdrawiam

Iza
@Obiektywny

Z tego co piszesz nie mam szans na dostanie się do JSW bez znajomości? Spróbuję wysłać CV może się odezwa. A jaka jest atmosfera w firmie?

wiki
@Obiektywny

to co sie dzieje na powieszchni to szok jakies 100 ludzi co dzien odbija zjazd i robi u gory zofiowka otwiera warsztaty na nich robia gornicy a na dole likwiduja komory

Elo

Mam pytanko, czy jest szansa na zmiane kopalni?

Pomarańcz

Niewiecie jak na knurowie z tym oddziałem odmetanowania?

Pomarancz
@Pomarańcz

Goroli nie biorą ????

Telefonik

Sa tu jacyś telefonisci z jsw ?

EbacWaldka

Witam, Jakie mam szanse dostać się pod SIG na Budryku bądź na Knurowie? Nie posiadam rzadnej szkoły górniczej, jestem po budowlance, formularz wysyłam co mieisac ale powoli zastanawiam się nad zrobieniem kursu pol rocznego co może zwiększy szansę na dostanie się. Co myślicie? Bez kwalifikacji można się dostać?

Hej koledzy mam pytanie może wy będziecie w temacie chodzi mi o l4 otóż to pracuje od 2ch lat na JSW i dotej pory miałem 3razy chorobowe tzn suma sumarum całość nie przekroczyła 20 dni czy ja mogę mieć jakieś problemy z tego rozwiązanie umowy o pracę czy też może powierzchnia hmm z góry dziękuję

Domin

Kurde weźmie mnie coś. Dowiedziałem się od znajomego, że jakaś laska młoda kurde pracuje w JSA S.A w zarządzie od niedawna , a z tego co wiem to trudno się tam dostać i ma ponoć ekstra wynagrodzenie. To albo ma bardzo szerokie plecy albo nie skomentuje co. Gdzie tu sprawiedliwość . Gdzie trzeba uderzyć, albo co trzeba zrobić , aby dostać sie tam . Moja dziewczyna szuka pracy i chciała właśnie do JSW i co.

xyz
@Domin

ja chcialem pod choinke Ferrari i też nie dostałem, ale mi sie należy? do kogo zażalenie, przeciez syn Kulczyka bez problemu dostał??

@Domin

@Domin czy Twoja dziewczyna zdecydowała się na wzięcie udziału w rekrutacji w firmie JSW S.A? Jeżeli tak to jestem ciekawa jakie jest jej zdanie na temat procesu rekrutacji. Jakim stanowiskiem w firmie jest zainteresowana?

Zainteresowana

Witam Mam pytanko, wiecie może jak wyglada praca na zakladzie przerobczym dla kobiet?

Eureko

Hej, Mam pytanie, proszę o info. Gornik z 8 letnim stażem pod kopalnią rybnicka, wiadomo 3miesieczny okres wypowiedzenia... Jakie ma szansę doświadczony pracownik że szkoła gornicza i czy istnieje szansa żeby dostać się bezpośrednio pod kopalnie, a nie do sigu? Najlepiej na ten sam dział? Ktoś się orientuje? Niestety znajomości brak ;)

xxx
@Eureko

bezpośrednio pod kopalnię - nie, nawet jeśli jesteś skoligacony z dyrektorem bez znajomości tym bardziej zrozum że takich jak ty to jest z 10 000

Zostaw merytoryczną opinię o JSW S.A - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW S.A?

Zobacz opinie na temat firmy JSW S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW S.A