Volenti Kancelarie Prawne i FInansowe Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Volenti Kancelarie Prawne i FInansowe Sp. z o.o.

Życzliwy

NIE POLECAM! Pracować w takiej kancelari to wyzysk.

dcccfgvbhnjmk
użytkownik zarejestrowany

bardzo ważne żeby kancelaria dawała wrażenie profesjonalizmu i zeby poza wrażeniem faktycznie taka była :) a czy wiecie może jak tam wygląda zatrudnienie?

Aga

Nie pracowałam u nich, ale wraz z mężem korzystaliśmy z ich usług windykacyjnych, dlatego uważamy, że należy o nich tu wspomnieć, bo są niesamowicie skuteczną, profesjonalną i zaangażowaną w sprawy klienta firmą. Będziemy im chyba wdzieczni do końca życia za odzyskanie naszych pieniążków.

Ewa

W Volenti w końcu doceniono mnie jako pracownika, w przeciwieństwie do innych firm, w których traktowano mnie jak śmiecia. Nie narzekam ani na zarobki, ani na warunki pracy.

Wantylda

Wypowiem się jako były pracownik, a nie klient. W Volenti są jasne zasady - pracujesz to robisz karierę. Jak chcesz się obijać, to idź roznosić ulotki. Na zarobki narzekać nie mogłam, na warunki pracy również.

zadowolony

Ja również polecam ich usługi. Telefonu podawać nie można, ale wystarczy wpisać ich nazwę w wyszukiwarkę i łatwo ich znaleźć. Poradzą sobie z każdą, nawet najbardziej skomplikowaną sprawą. W mojej rodzinie wszelkie porady prawne udziela tylko ta kancelaria!

klient

jeśli chodzi o porady prawne w zakresie firmy to polecam Kancelarię Volenti z Sosnowca nr tel. (usunięte przez administratora)Będziecie zadowoleni z jakości usług!

Zostaw opinię o Volenti Kancelarie Prawne i FInansowe Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volenti Kancelarie Prawne i FInansowe Sp. z o.o.