Opinie o Zakłady Chemiczne Police w Police

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Chemiczne Police. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakłady Chemiczne Police o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Chemiczne Police w Police

Hhh Nowy wpis

Jest tragedia zarząd ma pracowników gdzieś głęboko w ... Przenoszone są rozmowy ze związkami aby tylko wszystko odwlec pensja zmianowych z dodatkiem zmianowym wynosi tyle co pracowników którzy pracują tylko na rano więc ten dodatek zmianowy to jawne (usunięte przez administratora) ale wszyscy z zarządu i prezes mają to gdzieś liczy się tylko ich portfel. Awans tu nie istnieje chyba że kierownik wydziału to twój dobry znajomy.

Maszka

Od tego jak się pracuje zależy do jakiej ekipy człowiek zostanie przydzielony. Pieniądze są ok ale nie zrekompensuje to totalnej nerwówki, absolutnej załamki i wypalenia zawodowego jakiego można doznać po trafieniu na grupę tak toksycznych osób z jakimi miałam przyjemność pracować. W zespołach bywa bardzo różna atmosfera od sielankowej do absolutnie toksycznej (i nie chodzi mi bynajmniej o opary wydobywające sie tam i uwdzie). Pracodawcy nie polecam bo niesamowity stres, ogromna presja czasu i otaczający mnie ludzie łącznie z wątpliwymi ,niezbyt chyba prawdziwymi zapewnieniami kierownictwa że mogą mi pomóc i przenieść mnie do innej ekipy (akurat miałam pecha trafić tam gdzie trafiłam) powodują u mnie głęboki niesmak odrazę. Wszystko to przez co przeszłam pracując dla Azotów przez wiele miesięcy nie są w stanie zrekompensować mi wszystkie zarobione tutaj pieniądze. Osobiście odradzam zatrudnianie się w Azotach (chyba że ktoś ma niesamowitego farta albo zna kogoś z kierownictwa)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Chemiczne Police - Police

• Jak się pracuje w Zakłady Chemiczne Police?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Chemiczne Police tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Chemiczne Police?

Zakłady Chemiczne Police