SIC Lazaro sp. z o.o.

Police

Opinie o SIC Lazaro sp. z o.o.

daj zapalić

na malarni żądzi dupa i jest spoko mase lewizny przymyka oko Placa 2760 brutto plus premia uznaniowa 576 brutto i frekwencyjna 276brutto na rękę bierzemy 3000 z dwiema sobotami co jest cienkim wynikiem...

Sławek

Praca wygląda tak że w hali jest strasznie ciepło , trzeba nosić ciężki metal który jest strasznie gorący nawet przez dwie rękawice parzy jeśli metal trzymasz za długo w rękach, Mi po tej pracy z chodziła skóra z dłoni bo sobie poparzyłem. i trzeba też uważać na ręce bo ja tylko nie chcącą nawet nie dotknąłem tylko ręką lekko musnąłem i mi dziurę wypaliło w ręce. jeden pracownik pokazał mi rękę to miał dużo blizn na ręce bo sobie poparzył rękę od metalu. A najgorzej to pracować na taśmie bo tam jest tak ciepło jak na pustyni. stawka 10 zł za godzinę, Ogólnie to nie polecam.

inkwizytor

kto wymyślił montaż, spawanie i szlifowanie na czas i do tego perfekcyjnie?...oraz...wypełnianie,malowanie itd...kasa cóż; śmierdzi malizną... kierownictwo jest ok ale wódz naczelny cóż....zero wiedzy technicznej...tylko wymagania jakby była to piekarnia...żenada!!! target tagret więcej nic:-(

fansicu

Pracuj ciężko zarabiaj mało. o to ich motto

Krzysiek

Firma Odział Police daje minimalne wynagrodzenie brutto 1680. Firma Hiszpania Odział Hiszpania nie składa deklaracji /Seguridad Social/ itd. Do poczytania o aktualnej sytuacji spółki pod adresem niżej ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o SIC Lazaro sp. z o.o. - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIC Lazaro sp. z o.o.