Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.

Police

Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.

Opinie o Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.

Wiktoria

@Spawacz, proszę Cię uprzejmie o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum zabronione jest podawanie danych osobowych pracowników firmy. Na forum nie oceniamy pracowników firmy, ale wymieniamy się opiniami na temat warunków pracy. Czy pracownik tej firmy może liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie? Czy firma Sic Lazaro Polska stwarza zdolnym pracownikom odpowiednie warunki do rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji?

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

dajlo
@Administrator 18.05.2018 10:17

witam, rekrutacj jakiejs nie ma wystarczy chciec pracowac i mniec jakiekolwiech checi i przedewszystkim chodzic do tej pracy, przyjecia sa na praktycznie kazdym stanowisku, monter spawacz, malarz, gradowacz, pozdrawiam

daj zapalić

na malarni żądzi dupa i jest spoko mase lewizny przymyka oko Placa 2760 brutto plus premia uznaniowa 576 brutto i frekwencyjna 276brutto na rękę bierzemy 3000 z dwiema sobotami co jest cienkim wynikiem...

LUKI
@daj zapalić 30.09.2016 16:33

Na jakim dziale zarabia się 3000tys ?

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Sic Lazaro Polska Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Police i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Sławek

Praca wygląda tak że w hali jest strasznie ciepło , trzeba nosić ciężki metal który jest strasznie gorący nawet przez dwie rękawice parzy jeśli metal trzymasz za długo w rękach, Mi po tej pracy z chodziła skóra z dłoni bo sobie poparzyłem. i trzeba też uważać na ręce bo ja tylko nie chcącą nawet nie dotknąłem tylko ręką lekko musnąłem i mi dziurę wypaliło w ręce. jeden pracownik pokazał mi rękę to miał dużo blizn na ręce bo sobie poparzył rękę od metalu. A najgorzej to pracować na taśmie bo tam jest tak ciepło jak na pustyni. stawka 10 zł za godzinę, Ogólnie to nie polecam.

inkwizytor

kto wymyślił montaż, spawanie i szlifowanie na czas i do tego perfekcyjnie?...oraz...wypełnianie,malowanie itd...kasa cóż; śmierdzi malizną... kierownictwo jest ok ale wódz naczelny cóż....zero wiedzy technicznej...tylko wymagania jakby była to piekarnia...żenada!!! target tagret więcej nic:-(

fansicu

Pracuj ciężko zarabiaj mało. o to ich motto

Krzysiek

Firma Odział Police daje minimalne wynagrodzenie brutto 1680. Firma Hiszpania Odział Hiszpania nie składa deklaracji /Seguridad Social/ itd. Do poczytania o aktualnej sytuacji spółki pod adresem niżej ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Sic Lazaro Polska Sp. z o.o. - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.