Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.

Police

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 12 ocen.

Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.
312

Opinie o Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.

Administrator

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

daj zapalić

na malarni żądzi dupa i jest spoko mase lewizny przymyka oko Placa 2760 brutto plus premia uznaniowa 576 brutto i frekwencyjna 276brutto na rękę bierzemy 3000 z dwiema sobotami co jest cienkim wynikiem...

LUKI
@daj zapalić 30.09.2016 16:33

Na jakim dziale zarabia się 3000tys ?

Administrator

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Sic Lazaro Polska Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Police i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Sławek

Praca wygląda tak że w hali jest strasznie ciepło , trzeba nosić ciężki metal który jest strasznie gorący nawet przez dwie rękawice parzy jeśli metal trzymasz za długo w rękach, Mi po tej pracy z chodziła skóra z dłoni bo sobie poparzyłem. i trzeba też uważać na ręce bo ja tylko nie chcącą nawet nie dotknąłem tylko ręką lekko musnąłem i mi dziurę wypaliło w ręce. jeden pracownik pokazał mi rękę to miał dużo blizn na ręce bo sobie poparzył rękę od metalu. A najgorzej to pracować na taśmie bo tam jest tak ciepło jak na pustyni. stawka 10 zł za godzinę, Ogólnie to nie polecam.

inkwizytor

kto wymyślił montaż, spawanie i szlifowanie na czas i do tego perfekcyjnie?...oraz...wypełnianie,malowanie itd...kasa cóż; śmierdzi malizną... kierownictwo jest ok ale wódz naczelny cóż....zero wiedzy technicznej...tylko wymagania jakby była to piekarnia...żenada!!! target tagret więcej nic:-(

fansicu

Pracuj ciężko zarabiaj mało. o to ich motto

Krzysiek

Firma Odział Police daje minimalne wynagrodzenie brutto 1680. Firma Hiszpania Odział Hiszpania nie składa deklaracji /Seguridad Social/ itd. Do poczytania o aktualnej sytuacji spółki pod adresem niżej ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Sic Lazaro Polska Sp. z o.o. - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sic Lazaro Polska Sp. z o.o.