Evandor

Mysłowice

Opinie o Evandor

mika

anonim' być może teraz będzie prowadzona jakaś rekrutacja, tak podejrzewam ponieważ teraz zawyczaj zaczyna się sezon budowlany, wiec chętnych do pracy przybywa wiec pewnie beda szukać jakis pracowników budowlanych, wiec mozesz aplikować spokojnie, sprobuj.

nie wypłaca wynagrodzeń

Firma eVandor oszukuje ludzi nie wypłaca wynagrodzeń [usunięte przez moderatora]

Praca jako Teleankieter i sprzedawca książek telefonicznych.Niestety praca darmowa [usunięte przez moderatora] nie wypłaca wypłat i nawet nie powie prosto w oczy czemu tak ludzi okrada.Tak więc nie polecam...

Zostaw opinię o Evandor - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Evandor