piekarnia w Dęblinie

Dęblin

Opinie o piekarnia w Dęblinie

urban

takie czasy @anonim trzeba być wszechstronnym, inaczej trudno się utrzymać na rynku pracy. Jeżeli tylko właściciel płaci dobrze i na czas nie ma co narzekać

praca raczej dla przedstawiciela handlowego ale wlasciciel to dorobkiewicz i szuka ludzi co zrobia wszystko za innych,jedno stanowisko trzy lub cztery zawody zalosne, szuka frajerow zeby mu kase w zebach przynosili,ja tez go zatrudnie u siebie niech mi zalatwi klientow i i jeszcze robote odwali a ja skasuje kase zalosne

wj

Praca w piekarni może być, najciężej jest przed świętami.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o piekarnia w Dęblinie - Dęblin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia w Dęblinie