Opinie o BC Polska Łukasz Bieńko w Dęblin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BC Polska Łukasz Bieńko. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BC Polska Łukasz Bieńko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BC Polska Łukasz Bieńko w Dęblin

Czy w BC Polska Łukasz Bieńko możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik Fizyczny?

DOSTAWCA

BC POLSKA ŁUKASZ BIEŃKO OBECNIE JAKO BC POLSKA SP Z O O . JESTEŚ DOSTAWCĄ TO KONIECZNIE ZABEZPIECZ TRANSAKCJE. JEŚLI UWAŻASZ , ŻE NIE MUSISZ TO ZRÓB TO TYM BARDZIEJ.

Anonim Nowy wpis

Wymagają nadgodzin za które płacą tyle samo co za normalne godziny Kierownik stosuje (usunięte przez administratora) (obecnie już tam nie pracuje) sam nie wytrzymał psychicznie Nic nie można załatwić bo w każdej hurtowni jest problem z pobraniem towaru Wypłaty rzadko są na czas jeszcze trzeba się prosić o swoje pieniądze takie są realia tej firmy

Pracuję już jakiś czas, i w każdej pracy jeśli jesteś dobrym pracownikiem to szef potrafi docenić, jeśli natomiast ktoś się nie wywiązuje ze swojej pracy należycie to nie ma co ukrywać w dzisiejszych czasach nikt nie chce takich pracowników, obecnie nie pracują żadni obcokrajowcy, ale pracowali i nigdy nie byłem świadkiem żeby byli źle traktowani, to samo tyczy się innych pracowników. Każdy pracownik jeśli chce może wykupić sobie ubezpieczenie grupowe, pracownicy fizyczni dostają odzież i buty robocze, posiadają duże pomieszczenie socjalne, biuro jest dobrze urządzone i posiada wiele udogodnień z czym np nie spotkałem się w innych firmach. Jeśli ktoś chce więcej informacji to zawsze można przyjść na rozmowę kwalifikacyjną i zapytać samemu. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń.

Alicja

Z Twojej perspektywy warunki tutaj wyglądają bardzo dobrze. Ciekawa jednak jestem w takim razie skąd ta negatywna opinia sprzed paru miesięcy? Uważasz, że napisał to ktoś z niezadowolonych byłych pracowników? Zwolnili kogoś może w okolicach tamtego okresu?

@Alicja

To jest były pracownik który tak, został zwolniony. W szczegóły nie ma co wchodzić, tak jak pisałem jeśli ktoś dobrze wykonuje swoją pracę to może spać spokojnie.

Alicja

Rozumiem... Ale zrobił coś krytycznego czy po prostu niewłaściwie wykonywał swoje obowiązki? Bo ciekawa jestem za co konkretnie tutaj ludzi zwalniają, jaki jest próg tolerancji na pewne rzeczy?

Zdzichu Nowy wpis

A ty zamiast pracować o 13.21 to komentarze piszesz nie ściemniaj ta firma to nic dobrego wiem bo pracowałem krótko fakt i odszedłem i żaden z pracujących tam by takich pochwal nie napisał a jest tam garstka ludzi a no i druga z pod sklepu

Zdzichu Nowy wpis
@Alicja

Nie zwalniają sami odchodzą za 16 zł ciężko jest żyć

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie BC Polska Łukasz Bieńko? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Będzie zgłoszone

Agnieszka
@Anonim

Co konkretnie będzie zgłoszone? Możesz rozwinąć? Nie bardzo wiem do czego się odnosisz.

Nie polecam, nie płacą na czas.ubrania jeśli dostaniesz to mija rok lub więcej.Cas pracy jest dłuższy niż na umowie a nad godziny płatne tak samo.

@Anonim

A umowa to o pracę rozumiem? Bo jeśli tak to nikt nie myślał o zgłoszeniu niezgodności?

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM - BARDZO ŹLE TRAKTUJĄ PRACOWNIKA !!!!!

Alicja

Podobno nie każdego tylko jak już tego, co nic nie robi. :( A Ty czujesz, że rzetelnie swoje obowiązki spełniasz?

Paulina

Czyli rozumiem ze w firmie tez jest dużo Ukraińców tak? Trochę mnie zaniepokoiło co piszecie na temat traktowania pracowników, brzmi jak totalny brak szacunku

WK

bardzo fajnie polecam

Jako pracownik przy kontakcie z niektórymi hurtowniami, jako kandydat musisz wiedzieć, że z Ww. powodów nie możesz się wszędzie przedstawiać z nazwy firmy w jakiej będziesz pracować.

Olga
@Anonim

Rozumiem, że w celu uniknięcia problemów i niewygodnych pytań, tak?

Wymagają nadgodzin jakich nie rozliczają. Twoje wynagrodzenie netto zostanie przedstawione jako brutto, (usunięte przez administratora) w ten sposób Ciebie i Urząd Skarbowy. Na rozmowie kwalifikacyjnej będziesz wielokrotnie (usunięte przez administratora) firma nie jest duża ma kilku pracowników przez co nie jest wstanie realizować w terminie przetargów, atmosfera nie jest rodzinna chyba, że w rodzinnym gronie zatrudnionych w firmie. Pracują w tej firmie ludzie o tragicznych rasistowskich poglądach "każdy (usunięte przez administratora) śmierdzi", "Ukraińcy to mają robić (usunięte przez administratora)". Właściciele podsumowując krótko (usunięte przez administratora) i drobnomieszczaństwo, o byłych pracownikach wypowiadają się z pogardą "ten łach wykpił się depresją", Dyrektor człowiek widniejący na giełdzie długów. Do Twoich obowiązków będzie należało nie odbieranie korespondencji z sądów i kancelarii prawnych. Podsumowując, jeśli szanujesz siebie i swój czas omijaj szerokim łukiem.

Helena

Hej, chodzilo Ci o to, ze nie placili Ci za nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o BC Polska Łukasz Bieńko - Dęblin

• Jak się pracuje w BC Polska Łukasz Bieńko?

Zobacz opinie na temat firmy BC Polska Łukasz Bieńko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BC Polska Łukasz Bieńko?

BC Polska Łukasz Bieńko
  • Mickiewicza 9