Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Czeladź

Bezrobotny

Witam możecie coś powiedzieć o tej firmie jak tam jest ile sie zarabia po ile godzin pracuje jak byłbym zainteresowany to gdzie mam się zgłosić z CV? czy uprawnienia na wózki widłowe są potrzebne? i ogólnie jaka atmosfera tam panuje co możecie w tym temacie mi doradzić czekam na najnowsze opinie :)

Majeranek

Co do eurocash w czeladzi na ul wiejskiej to jest po prostu masakra (usunięte przez administratora) syf i nic poza tym w alejki wiechać sie nie da bo palety stoją jakies kartony sie walaja kot biega po chali i dzieli sie jedzeniem z myszami kierownicy(usunięte przez administratora)umieja juz nie wspomne o tym ze sami ten (usunięte przez administratora) robia po towar do polki sie dojsc nie da bo palety przeszkadzaja wozkowi zeruja towary i wcale im sie nie dziwie bo jak maja 2 palety poprzestawiac by sciagnac z zapasu i kolejne dwie odsunac by towar wlozyc a jeszcze (usunięte przez administratora) akord goni ch*ja tam logistyka robi kierownicy po narkotykach co poniektorzy i nawet dogadac sie nie idzie bo nie czaja bazy nawet chyba gdzie sa jednym slowem spie**** z tego syfu jak najdalej

czosnek

nie polecam tej firmy, zarobki do (usunięte przez administratora) zwalniaja bez powodu i glowne kierownictwo to same tepaki i zlodzieje.

Ewelinka
@czosnek

Witam, ostatnio miałam zaproszenie na rozmowę do Czeladzi. Proponowali umowę o pracę , później się okazało że miała to być umowa na zlecenie przez agencje. Sądzę że była by to praca tylko na czas wakacji.

cos prawdy cos nie

zarobek ok 3000 bez sobot.nie jest zle palety sa ciezkie ale jak umiesz nia zjechac i myslisz co robisz to nie jest tak zle.zajefajne dziewczyny na sklepach ktore same sie pchaja do pomocy.i jak by mogly to i nie tylko :)) nie wszedzie jest fajnie ale zawsze ciekawie.praca po 12h ale nie fizycznej tylko czas dojazdu czas na bajere czas na kawe i co jeszcze.ja tam nie nazekam po kilku tygodniach wchodzi ci w kref co robic zeby bylo dobrze i jest ok

Czy po rozmowie w Grupa Eurocash S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy DORADCA BANKOWOŚCI HIPOTECZNEJ
PKO Bank Polski
logo firmy Kierowca krajowy kat. C
Profesjonalny kierowca
micro

szczecin ,praca ciężka na zepsutych paleciakach ,norma faktór ok 12, zarobki 7,80zł ekipa w porządku ,to na tyle .

Praca w powyższej firmie nie byłaby zła pod warunkiem: 1. złego stanu urządzeń na których pracujesz (wózki, skanery) przekładające się na niższą normę 2. sprzątanie alejek przez pracowników (za sprzątanie nie płacą) 3. okres wiosenny/jesienny wiąże się z małą ilością godzin ( pracownicy są odwoływani gdy już zjawią się na miejscu, lub pracują po 3,4 godziny) 4. otrzymanie dobrego wózka wiąże się z wcześniejszym przybyciem, choć stali pracownicy przekazują sobie wózki po znajomości. 5. słabej jakości folia, która rozrywa się za niemalże każdym razem 6. opieszałość wózkowych wysokiego składu, niby czasu nie mają, ale jednak potrafią siedzieć w wózku i gadać albo pisać sms-y. 7. kultura niektórych pracowników wzbudza czasami pewne wątpliwości 8. stan toalet oceniam na kiepski Ogólnie rzecz biorąc pracowałem w podobnej firmie w podobnych warunkach, dlatego takie rzeczy nie są mi obce, ale jakieś 8lat temu. Jak widać postęp niektórych firm zatrzymał się wraz z wejściem do UE. Dzięki Bogu już tam nie pracuję :) ale dla osób o mocnych nerwach, lubiącą pracę pełną wyzwań, nieoczekiwanych zmian akcji, nieprzewidywalną to jak najbardziej polecam! :)

POlak

Zamierzam aplikować na stanowisko doradca klienta ds win - czy wie ktoś może na jaka pensje moge liczyc i inne dodatki (np. auto sluzbowe itp) ?

Syfilis jakich mało. Dają szmaty i mopy do mycia regalów i podłóg haha ostatnio byli z bhp ponoć z walizką $$$ wychodzili następni (usunięte przez administratora) bo byu zamknęli ten (usunięte przez administratora) na miesiąc. Nie da się tam pracować normalnie ! PYPLOK Niemiecki Cw.L

k

ciekawe czy ktos napisze chociaz jedna pozytywna opinie... ja tam pracuje 6 lat i nie jest zle

ponownie

a za listopad nie dostałem nic, widocznie 2 tygodnie pracy to było za mało żeby dostać wynagrodzenie, zostałem zwolniony za wydajność na chemii :)

Omega

Po dwa czas pracy to 48 godzin w tygodniu, lipiec i sierpień to dzień w dzień po 12. 60 godzin w tygodniu norma przekroczona !! czy ktoś w tym celu coś zrobił. Pisać można wiele a co daje ta stronka która nic nie robi? (usunięte przez administratora) porwał się z motyką na księżyc twierdzi że jak jest dużo roboty to przepisy nie obowiązują (usunięte przez administratora).

Omega

W Eurocash tam nie ma praw pracownika. Są czarne zeszyty jeśli wam to coś mówi co da pip, nic ręka ręke myje.3.11.2013r praca 6 dzień z rzędu zakaz wpisywania się do zeszytów. Robota dodatkow brak wpisów i kto co udowodni. Tak to działa

Teraz nie jestem pewien czy będą przyjmować bo pracy jest mało tak jak to w jesień , hardcore będzie w grudniu standardowo, agencje przez jakie przyjmują to na pewno - fast service i bodajże workstation i jeszcze jest agencja intemporis. Ale odradzam pracę w eurocashu, no chyba , że jesteś [usunięte przez administratora] to masz lepiej od innych , ale czy to jest warte ? A i ostatnio fajne metody motywowania pracowników są " wyczytywanie imion i nazwisk pracowników najgorszych wraz z tym ile zrobili" jak dla mnie to jest mobingowanie pracowników bo takie rozmowy powinno się odbywać z pracownikiem na osobności a nie publicznie żeby reszta osób ze zmiany miała się z kogo pośmiać. Normy są coraz wyższe za te same pieniądze ? śmieszne, kiedyś za taką samą normę miało się o wiele więcej pieniędzy niż dziś. Robota sama w sobie nie jest zła ani ciężka, jedynym problemem są nasi kochani "rodacy" , bo najwięcej problemów robią oni. Firma jest z kapitałem zagranicznym więc traktują nas także gorzej od zagranicznych pracowników. A niestety najgorsze jest to że rząd broni pracodawców w przepisach prawa pracy , oni mogą wszystko a Ty nic i jeszcze mówią , że to są działania mające na celu zmniejszenie bezrobocia a wychodzi z tego wielki wyzysk pracowników. Ogólnie Polska to chory kraj.

niezadowolony

Marne zarobki . Pracujac przez agencje u nich za 3 tygodnie pracy nawet nie zarobilem 900 zloty. Żenada i wyzysk nic wiecej poprostu szkoda gadac.w (usunięte przez administratora) mam taka robote.

?

Umowa zlecenie przez agencje pracy inaczej sie nie dostaniesz. A zarobki w zaleznosci od wydajnosci czyli akord. Jesli nie pracowales wczesniej przy kompletacji i ze skanerem to watpie bys wyrobil norme. No chyba ze jestes koniem pociagowy.

?

/Misiek/ zapomniales dodac ze jak sa nocki i skoncza sie zlecenia to musisz sie liczyc z tym ze kaza ci isc w srodku nocy do domu, nie wazne czy pracujesz przez agencje czy pod zakladem. Najlepiej jak masz samochod. Tylko czy na paliwo zarobisz pracujac po 4-5 godz. na nockach?

misiek

Ludzie co to jest?! Wózki zj3bane, skanery tez zj3bane! Czy ktos to wogole oddaje do serwisu? Chyba nie skoro 30% wozkow stoi na hali i nie nadaje sie do pracy. Jak dostajesz skaner to bateria ma jakies 10- 20 % albo trafisz na taki co sie zawiesza badz nie mozesz sie na niego zalogowac. I jeszcze musisz sprzatac alejki, a firma sprzatajaca jest niby po co? Ciagle slyszysz o wydajnosci i błędach i tak w kolko. Strecz do foliowania sie rwie jak papier dlatago sie musisz namachac jak glupi zeby sie zlecenie trzymalo na palecie. Praca przy kompletacji nie jest zla ale jest sporo minusow byc moze tylko u nich wiec nie polecam.

Panie Marku jeśli chodzi o projekty menadżerskie które są oferowane na stronie eurocashu to najlepiej przedzwonić i się dopytać osób pracujących w biurze lub zjawić się osobiście :) bo tutaj mało prawdopodobne żeby dowiedział się Pan czegoś kontrektego :)

A to przychodzenie godzinę wcześniej to też jest nienormalne, lepiej przyjść normalnie i mieć wszystko gdzieś :D , ale tak jak kolega napisał nie polecam pracy tutaj, ogólne podejście kierownictwa to wszystko dla firmy a dla Ciebie wielkiego [usunięte przez administratora] do (usunięte przez administratora)

robol

[usunięte przez administratora].Nudzic sie nie będziecie w pracy.A tak na poważnie to nie polecam nikomu,przygotujcie sie ze przyjsc trzeba godiznke przed praca aby dostac wózek inaczej czeka paleciak.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Czeladź

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Eurocash S.A.