Opinie o Biotop w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biotop. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biotop o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biotop w Wrocław

Patrycja

@B Jak to nie dostałaś umowy? Co było Ci konkretnie mówione w sprawie tej umowy przez kogoś z firmy Biotop? Gdybyś mogła napisać więcej informacji, to będę wdzięczna.

Patrycja

@monika napisałaś w swoim komentarzu, że zainteresowała Cię oferta pracy w Biotop, ale nie aplikowałaś ze względu na negatywną opinię o tym miejscu pracy. Pozostałe posty tego wątku są zróżnicowane, część z nich w sposób pozytywny opisuje tego pracodawcę. Może warto sprawdzić, jaka atmosfera panuje w Biotop i jakie warunki zatrudnienia może Ci zaproponować. Co o tym sądzisz?

nie polecam

Ogólnie praca nie wymaga jakiegokolwiek wyższego wykształcenia, polega przede wszystkim na dzwonieniu do ludzi i namawianiu ich na wzięcie udziału w seminariach. Pracja jako praca całkiem fajna bo siedzisz przez ok 8 h w biurze i tak na prawde nic nie robisz oprócz dzwonienia co defakto po jakimś czasie staje się nudne i monotonne. W tym czasie kiedy próbujesz ogarnać cały mechanizm oraz funkcjonowanie firmy, siedzą obok Ciebie "przesympatyzne" koleżanki, które w każdej wolnej chwili lub pod Twoją niebocnośc obrobią Ci tyłek, nigdy nie wiesz czego możesz się spodziwać. Krzywe spojrzenia i głupie gadki. Pomijając fakt że przez większość czasu w pracy wlatuje tryb Incognito w przeglądarce i oglądają strony typu Pudelek itp., grzebią w telefonach i gadają o takich pierdołach, że głowa mała. Nie wiem dlaczego szef nie zwraca na to uwagi. Jeśli juz jeteśmy przy szefie, człowiek za wszelką cenę wciska Ci kity odnośnie pracy oraz warunków panujących w firmie, wynagrodzenie itp. Pracownice za każdym razem potrafią zbluzgać go z błotem po jego wyjściu z pokoju, komentując jego ubiór, czy grubość portfela. Moi mili każdy pozytywny komentarz odnośnie tej wspaniałej firmy napisała pracownica, nie dlatego że szef jej kazał, ale dlatego że mają dużo pracy i nikogo do pomocy, bo nikt nie chce tam przyjść. Grono wzajemnej adoracji ? ojjj TAK.

monika
@nie polecam

To nawet nie ma sensu iść na rozmowę, już sam opis zniechęca. Kurde najgorsze jest w tym wszystkim, ze widziałam ogłoszenie i nawet się zastanawiałam czy iść, ale skoro piszesz, ze współpracownicy kiepscy to szkoda.

Qwerty

Ale to oferta do Biotop Wrocław, firmy inżynierii środowiska, chyba nie wiesz o czym piszesz

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
madonna

Jejku, czytam te opinie i sa zajebiste i prawdziwe (-:

niemam

@ciekawa tak bylam na rozmowie w tym tygodniu i takie warunki mi przedstawiono. @balon01 brawo za tak pochopną ocenę, nawet nie bede wdawac sie w bezsensowne dyskusje, bo szkoda mi czasu i energii... Wysluchalam do konca, bez przerywania, tylko i wylacznie z powodu grzecznosci oraz szacunku do drugiego czlowieka, jaki by on nie był. Nie jest to zadna choroba XXI, po to jest to forum zeby wyrazac swoja opinie i nie widze w tym nic zlego, sama zaluje ze nie zajrzalam tutaj przed spotkaniem. Rozmowa zakonczyla sie tym, ze to ja mam sie zastanowic czy chce dla nich pracowac, co akurat mnie nie dziwi, bo przy takich warunkach, pewnie ciezko jest znalezc dobrego pracownika.

ciekawa

Witam, @niemam ty dzisiaj byłeś/byłaś na rozmowie ? Takie warunki Ci przedstawiono ?

ala

Odradzam, szkoda czasu i zdrowia!

krysia

@aloggon ??? Twój komentarz jest niezrozumiały. Teraz studenci dzielą się głównie na "dziennych" i "zaocznych". Dla tych, którzy studiują w weekendy idealną opcją jest praca w biurze, gdyż nie koliduje z zajęciami i nie trzeba pracować min. 2 weekendów (jak np. w galeriach handlowych itp). :)

sabina

Akurat ja się załapałam "na posadkę" pracownika biurowego i powiem wam: żałujcie! Praca jest przyjemna (od poniedziałku do piątku), atmosfera miła, a zarobki są w porządku jeśli masz chociaż odrobinę rozumu i potrafisz zapracować na swoją premię:)

kate

rozmowa trwa godzinę, nic konkretnego - filmiki, zdjęcia, baza... ale nikt nie wspomina, że trzeba wykonywać połączenia telefoniczne

En.

Dzwoni się po firmach. (usunięte przez administratora) Jak się nie uczysz na rękę około 1080.

Zostaw merytoryczną opinię o Biotop - Wrocław

• Jak się pracuje w Biotop?

Zobacz opinie na temat firmy Biotop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biotop?

Kandydaci do pracy w Biotop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biotop
1.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Braci Gierymskich 156
    51-640 Wrocław