Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Sama śmietanka w Pesie z Orlenu.

Italiano

My to pijemy wódkę bo siedzimy w domu bo nie można teraz wychodzić więc mamy wolne w Barii haa a inni niech tyrają na nasze pęsje zalecenia od Morgana

Coś trzeba robić z tych nudów. Za mało mam wrażeń w życiu. W mnie w audycie finansowym nudą zawiewa. Nie to co w prawie. Wyżyć się można...

Jony deep
@Italiano

Bo tak robią pija co dziennie i na drudi dzień samochodem do roboty a po tem samochody są po obijane z każdej strony jak tranzyt z Pizy a remonty rozbitych fordów są robione z diety a człowiek który spowodował wypadek czy rozwalił silnik w samochodzie ma zero konsekwencji ze strony Morgana on tylko maskuje to co robią a w pesie o tym nie wiedzą w białym domku

Dreher
@Jony deep

Szczerą prawdą tak jest piją co dziennie sami alkoholicy i kapusie

On

Skoro żaden chłop nie odpowiada, może jest to jakieś wyjście...

@On

ja bym ci zrobil tak ze byš juž nie miala sily pisač tu

@On

Bohaterze na odległość, źle skończysz.

@ja

Jak się spotkamy to Ty wymiękniesz xd....

Sam jesteś mięczak.

Rudzielec
@Italiano

Ty alkoholików nadal Morgan trzyma aszczegolnosci tego rysia spawacza rozpija ludzi i pijany chodzi do pracy adeskiewicz (usunięte przez administratora) i chleje tak samo

Kamil
@Rudzielec

Tym co się dzieje na serwisie i co wyprawia Pan Mor... to powinien się zająć zarząd i bhp, na pewno byłby spore oszczędności, a co niektórzy to już by nawet do słonecznej Italii nie wrócili, bo z wysoką upadek boli najbardziej.

Decha
@Kamil

Dokładnie! Niech zarząd się tym zajmie bo przez Morgana wszyscy musza więcej pracować poza nawalonymi Włochami! My we Włoszech leżymy sobie na plaży a kasa na P4 wpada sama do Pesy! Świetny układ! Wilk syty i owca cała! Polecam wszystkim!

Tak dużo wolnego czasu macie w pracy że wiecie kto z kim romansuje? Nie lepiej się skupić na sobie?

To z niego zigolo niczym z P2, bo ponoć do innej jeździ w czasie pracy.

Majster jestem z pe trzy

Powiedzcie mi szanowni jak długo jeszcze wynik odbióru etapu produkcyjnego zależny będzie od tego czy wezmę tabakę z SOTowcem z Dartem na ramieniu czy tez nie... ? Pan Łukasz to już chyba trochę z tym przesadza? A podobno zakaz w firmie spożywania tabaki !!! Czy jest ktoś w tej firmie kto może zrobić z tym porządek??????????

Arek
@Majster jestem z pe trzy

Arkadiuszu chyba ta tabaka nie jest najgorsza

Majster jestem z pe trzy
@Arek

Ale dlaczego ja muszę z nim tyle tego wciągać. Zresztą nie tylko ja. Pan z Dartem na ramieniu na wszystkich wymusza wciąganie. On jakiś obsesyjny z tym jest !

Adaś
@Majster jestem z pe trzy

W tym SOT to widać za dużo maja czasu wolnego, że tylko tabakę(usunięte przez administratora), Pan z pociągiem to nie wyjatek

@Adaś

Z tym się zgodzę, ogólnie temat tabaki to u niektórych już chyba temat (usunięte przez administratora). Jeden mistrz, a teraz już brygadzista tabakuje na p3 nagminnie, Pan z pociągiem to już nie wspomnę. W SOT już tak maja, nawet z miarą idziesz do zbadania to musisz być przygotowany. Bhp powinno za to ścigać jak za fajki, bo nie raz już te brudne gęby, chusteczki walające się wszędzie są niesmaczne.

@Marcin

Myślałam że teraz w modzie jest elektroniczny papieros. Z tą tabaką to się co niektórzy cofnęli do XVIII wieku.

Kik
@ja

Myślałaś, ale w wielu kwestiach się mylisz. Wystarczy poczytać twoje teksty - totalne dno zakompleksionej brzyduli.

Jarek
@Marcin

No tam jak pójdziesz do zbadania to zawsze jakaś posiadowka, kawka, tabaka i ploteczki.

***** ***

i Lisztwana

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Polak?

Co to za czasy w firmie PESA, gdzie pracownik z ukrainy ma 22 złote na rękę i odchodzi bo mu mało, a pracownik PESY który przepracował w firmie 20 lat ma niecałe 20 złotych brutto ?? W jakim kraju my żyjemy się pytam ?? Domy dla ukrainek i wszelkie sponsorowania dla osób ze wschodu, a swoi ?? Traktowani jak z (usunięte przez administratora) ! Rudewicz, Twoje dni niedługo dobiegną końca !!

K
@Polak?

Masz rację

Zawsze możesz zostać obywatelem Ukrainy. Ale chyba nie będą cię chcieli. Nie spełniasz żadnego kryterium xD. https://pol.culturehatti.com/kak-poluchit-grazhdanstvo-ukraini-v-kachestve-vtorogo-grazhdanstva-a-877412

@ja

Za to Ty spełniasz... Masz szansę... Serio... Jesteś podobna do Ukrainek...

@On

Żeby Ci te paluchy odpadły od tego usuwania moich komentarzy.

Do Polak
@Polak?

Przecież już sobie sam odpowiedziałeś co to za czasy, przeczytaj to co napisałeś. Weź sprawy w swoje ręce !

Žigolo

tâ firme ratujemy my pracownicy z ukrainy a wy polacy tylko nam przeszkadzacie jak idê do kogoš do pary to tylko na telefonu siedzi i nic nie robi wiêc powinnišcie siê zwolnič i tyle chodzicie po tym zakładzie i tylko za naszymi kobietami siê uganianie jak ten žigolo z P2 šmieszny chłopaczek dlatego jedyna zasuga u nas

Piku Piku
@Žigolo

Przejdź się o 13:50 dookoła z-3 a zobaczysz jak Ukraińcy z Hindusami ciężko pracują na pogaduchach i przy komóreczce...

@Piku Piku

Ale przykład idzie z góry. Jak nie pogaduch na szczeblach wyższych to znowu zabawa Excelem. To, co się dziwisz. Konkrety panowie, konkrety.

@ja

przykład idzie z mojego dołu jak nie zabawa z pitu pitu to dopiero możesz pobawić się exelem

On

Nie jestem w totalnej opozycji tylko czasami lubię się z Tobą podroczyć....

Chyba miałeś na myśli, że kawalerów obskoczyłeś.

On

Nie zrobisz tego... Tak naprawdę masz miękkie serce... Wyczuwam to....

@On

i miekkie siedzonko dobrze pasujace

@On

Tak ci się tylko wydaje.

żigolo
@zigi

mówiłem nie raz nie dwa nie podszywacie się podemie żigolo jest jeden i to ja jestem królem wszystkich ukraińskich dziewuszek

Głodnemu chleb na myśli... Hahaha

Fikasz dlatego zignorowałam. Na mnie robią wrażenie tylko pieniądze i to konkretne.

Coraz większy ten nochal z minuty na minutę. Nie ze mną te numery.

Mam nadzieję, że miałeś na myśli rachunek bankowy.

@ja

Materialistka jak większość kobiet...

zigi

Ja będę twoim jeżykiem a mogę i być twoim językiem

Žigolo

wasz zakladowy žigolo juž prôbowal zrobil swoje teraz niech sie odczepi oddal kase i niech wraca do swojej i dzieci i je mëczy

gruby
@Žigolo

jacyś ludzie z P2 maja od jutra przyjść na P3 na jakiś czasu może trafi się ten sławny zigi to w końcu go poznam ale nie odrazu bo nocki mam ale jak przyjdzie to szybko nie ucieknie

Dytman
@gruby

czemu zawsze same nieudaczniki przychodzą do nas na P3 z P2 ...

Czerwi
@Dytman

Co dopiero jak byś wziol ludzi z rynku włoskiego wtedy byś narzekał to dopiero łamagi im w głowie zimna wóda i plaża pan decha góruje w rankingach u Morgana

Влодек
@żigolo

Ти можеш бути королем у своєму домашньому польському хлопчику, мені шкода вашої родини, що у них є такий аферист вдома, ви точно не обдурите жодну українку, бо всі вас добре знають

gepcio
@gruby

żigolo cały czas robi na P2 pokazały mi go dzieweczki dlatego nie masz co liczyć ze przyjdzie do nas na 3 historia długa i śmieszna jak on sam

Rodrygo
@gepcio

robi i najlepszych to ma kolegow chodza na fajeczki, smiechy hihy a jak tylko sie zajmie pisaniem z ukrainkami lub robota to wysmiewaja sie z niego po calej hali przynajmniej jest z czego sie smiac

Mirek
@żigolo

Jesteś legendą właśnie kręciłem rurki na ATR i słyszałem jak 3 pracowników o tobie mówiło, jesteś królem gościu tego kabaretu.

Brat Dytmana
@Dytman

A ty co potrafisz? Bo to że lizać i podpiepszać to cała firma zna opinię o chłopakach z P-3

Zoe

Ładnie chłopaka upokarzacie i nakręcacie za dużo, znam ja moja koleżanka to jest. Uwaga ostatnio często z nią rozmawiam i nawet dużo się śmiejemy i co jestem kolejna ofiarą wasza?? iał chłopak wyobraźni za dużo gwiazdorzyl może ale wyraźnie mi mówiła, że kolega to był. Piszcie o czymś konkretnym a nie o plotkach i za robotę się bierzcie

Kuki
@Zoe

ty tylko kolezanka a pozyczysz mi 400 zl ?

Pozdrów panie M.

Pozdrowienia panie M

UA

WY POLOKI TO W KAMASZE SIE SZYKOWAC A NIE LATAC ZA NASZYMI KOBIETAMI

Pitu Pitu

odgrzewane kotlety powiedzial bys cos nowego kumplu a nie to co dawno wszyscy wiedza mozna by dozucic jeszcze ze po prostu on ja pitu pitu bo zal mu sie jej zrobilo jak chodzila i mowila ze stary jej wszystki pieniadze zabiera to jeszcze żigolo zaczol to robic

okularnik

nie moge juz dzis pracowac rycze ze smiechu dobre zigolo

armani
@Zoe

zoe jakich plotkach sama tu pisesz o plotkach dlatego przestan dla dobra swojej kolezanki a jak jestes juz to moze umowimy sie ?

Nie wkufiajcie mnie dzisiaj. Zanim te chłopy ruszą swoje tłuste dupska to zdążę wylądować na emeryturze.

zigi

ja ci moge spuscic pod oko a nie pod nogi

@zigi

W kiblu sam siebie się spuść. Zrobisz wszystkim przysługę.

naplet
@Zoe

ja tez chce pozyczyc kase w pesa slabo sie zarabia to kazde 100 zl sie przyda a jak kolezanka chetna to dawaj z 200

Krecik
@naplet

jakbys robil same nocki to bys zarobil te pare stowek wiecej a tak zostalo ci zebrac jak zigolowi

fryzjer
@okularnik

żigolo już dawno w robocie siermięga taki smutny był bo jego najlepszego kumpla nie było a niby już wrócił (usunięte przez administratora)

olek
@Žigolo

no wkocu macie sie za prace brac nieroby po 12 h pracowac jak my a nie tylko nami sie wyreczac wagony muszo isc nie ma co sie dziwowac ze malo zarabiacie jak nic nie robita nam dziegi sie zawsze zgadzajo

Lol
@olek

Masz kiepskie info....

tyracz
@Lol

kurde a chciałem robić po 12 godzin w końcu bym zarobił pozadne pieniądze chapam ile mogę i w końcu bym nie musiał się prosić aby zostawać dluzej

Maniek
@tyracz

ja mam nocki cały czas od paru miesięcy po 11 h i nie narzekam na kapuste teraz nawet do nas na P3 kobitki z P2 chodzą wiec może po żigolu ktoś zadziała albo i mi się trafi

Ktos
@Maniek

I co one tam robią?

On

Chyba nie znajdą się takie, które bardziej od Ciebie dręczą chłopów... Szczególnie finansowych... Hahaha

Gumiś
@Ktos

jak to co idź i zobacz głupie pytanie robią już prawie wszystko co my zreszta napewno doskonale to wiesz a tylko podpuszczasz

Pani Biurowa
@Ktos

Szukają naiwnego a co mają robić ? A w firmie ich mnóstwo.

@Pani Biurowa

Tomuś ? Zmieniasz orientację ?

Ada2323
@Žigolo

To chyba o Ukraińcach można powiedzieć że tylko siedzą na telefonach Chowaja się za parawanami noga na nogę i telefonik (usunięte przez administratora) co my bez was Ukraińcy byśmy zrobili Wstyd że nikt tego nie widzi albo inaczej ktoś ma korzyść pieniążki bo Ukraińcy to przyjechali raczej do sanatorium a nie do pracy

Žìgolo
@Ada2323

Nìkt nìe widzì bo nìe chce wìdzieč kìedy wy polacy nìe pracuje to my wcìász za was pracujemy chodzìcìe i nìc caĺy dzìeň nìe robìcìe my dzìewuszkì wìècej robìmy od waszych najlepszych pracownìkôw wy tylko przerwa i kawa

norbert
@olek

pykam twoja ukraincu jak robisz po 12 h i chcialbym abys robi wiecej bo zadowolona jest ze mnie

żigolo
@norbert

nie wcinaj mi sie w biznes jo i zostaw je w spokoju one są wszystkie moje

elektryk
@żigolo

twoje to jest to co pozyczysz i ukradniesz przez ciebie wszystkie ukrainki patrza na nas jak na dziadow jakis zrobiles opinie na zakladzie piekna jak sie nie umi przyprawiac rogow to sie tego nie robi nieudaczniku a teraz jak sie z nimi rozmawia to tylko wspominaja ciebie na kolana i rob swoje bo tylko to ci zostalo krasnalu

@elektryk

trochę racji w tym jest nie znam typa ale jakieś tak historie słyszałem i współczuje tej kobiecie ze trafiła na takiego gościa zreszta raz na jakiś czas w firmie zdążają się takie historie

Snikers
@Kuki

a co na paliwo do nowego auta nie masz ?

ukr

chce aby ciebie to spotkalo polaczku zeby ciebie ktos (usunięte przez administratora)

Edek
@ukr

a ja chce abyście się za robotę w końcu wzięli a nie już nawet tu z nudów siedzicie

@Edek

Zapewne to był apel do finansowych. Nad nimi to trzeba stać z batem jak w starożytnym Egipcie.

@ja

(usunięte przez administratora) Powtórzę więc jeszcze raz... Staraj się o nowe stanowisko pracy... Poganiaczka finansowych... (usunięte przez administratora)

Filip
@On

ona pracuje tylko w sezonie w pod leśnych uliczkach i na cały rok starcza, zawsze się zastanawiałem ta cała woda w butelce starcza ci na cały dzień czy ktoś przyjeżdża ci ją wymieniać

ja w pracy
@elektryk

wlasnie tak paczom szkoda bo niektore sa naprawde fajne a przez tego roberta trudno je teraz gdzies zaprosic po pracy no ale napewno to minie trzeba tylko poczekac chyba ze zigolo znowu zacznie robic cyrk

rolnik
@ja w pracy

nie pacz na tego zigolaka nie udaka tylko kolego ze wsi bierej sie do roboty zapraszaj po robocie ile wlezie

pml
@ja w pracy

jak beda chcialy to dadza sie zaprosic i zaden zigolo robert nie jest niczemu winien to ze on jest sierota nie znaczy ze ty jestes sierota ja poznalem jedna i jestem zadowolony z tej znajomosci a rowniez opowiadala mi o tym glowackim historia smieszna i do pomyslenia

@pml

Przez was za mocno przyjarałam pierwszą partię coxinhas. Czy wy możecie się zająć wreszcie czymś pożytecznym?(usunięte przez administratora)

@ja

Uważaj na żołądek.... Jak będziesz tak jeść to później będzie problem...

niki
@ja

no jak się za dużo pali to potem głodnym się jest a jak będziesz szybko jeść to potem jak będzie wychodzić będziesz miała problem wiec uważaj na siebie pani z biura

On

Przecież nic złego nie napisałem... Martwię się o Ciebie, a Ty? Wiem, najlepszą obroną jest atak...

@On

Nie wymyślaj już bajek. W końcu laczkiem po mordzie dostaniesz.

@ja

po mordzie możesz ty dostać czymś innym

@zigi

Powinieneś mieć nick rzygi. Tak na wszystkich działasz. Wracaj na swoje miejsce Szeregowy.

generał
@ja

czytam tu wszystko od niedawna i ty kobieto powinnaś dostać bolca bo strasznie zrzędzisz i wiecznie narzekasz może po bolcu ci przejdzie

@generał

To nie czytasz ze zrozumieniem.

@ja

Z tym drugim to generał ma rację...

@On

Widać że ci się nudzi w robocie. Wiadomo ile w życiu można siedzieć na wakacjach.

@ja

Uderz w stół a nożyce się odezwą... A tak poza tym nie jestem w robocie tylko w pracy...

Żebyś ty był taki mocny w wyrabianiu normy w robocie jak jesteś w gadce.

@On

Mam rozumieć, że twoja praca w grudniu polega na rysowaniu choinek w excelu i prostowaniu igiełek na sztucznych choinkach? Jeszcze raz usuniesz jakiś mój komentarz to popamiętasz.

@ja

Idą święta, trzeba się dostosować... Niedługo przebiorę się za Mikołaja i będę rozdawał pracownikom cukierki... Kto wie, może i Ty dostaniesz?

@On

Lubię marcepan w czekoladzie.

@ja

Mam dla Ciebie marcepana... Tylko bez czekolady...

@ja

zejdz do mie z tego biura to zobaczysz prawdziwa i ciezka prace jaka wykonuje a komentarze usuwane bo brzydko piszesz

Sam jesteś brzydki.

@ja

chodz sie umowiemy to zobaczysz jaki brzydki jestem jeszcze sie zakochasz

@zigolo

Brzydota to akurat mnie odrzuca.

Dyt

Wracaj do siebie banderowcu

@Dyt

sam jesteš banderowiec co by to nie znajszylo wy poloki tylko siê šlizgacie na naszej pracy i powinni was sprawdzač zawsze nieroboty

Tam nie ma czego zaliczyc heheh

Olo

a co ty chcesz zaliczac?

@Olo

Kolega wcEsnjej napisal że zigolak jako jrdyny coś zaliczył hehe usunrli

Olo

mysle ze wiecej osob na zakladzie cos pozaliczali tylko zadna tak zakochana nie biegala i chwalila sie ze ma faceta polaka jak i zigolak

ewa
@Olo

od lutego pozwalniaja wam te ukrainki i nie bedziecie mieli za kim biegac i bardzo dobrze bo czas w koncu zigolo i wszyscy co tu wypisujecie za prace sie wziasc

tymek

duzo ciekawych komentarzy zawsze usuwajom nie ma co sie dziwowac czytam caly czas to forum i polowy tu nie ma co bylo

@ewa

pani ewo ukrainek nie zwalniaja dlatego nadal bendziemy sie nimi zajmowac a to ze pani jest pewnie z mocna nadwaga i uroda nie grzeszy to juz pani problem i zazdrosc daje znaki z pani strony

Secfdvh
@zigolo

Ukr na pewno są piękne hahahah

Beka

(usunięte przez administratora) wiec powtórze co tu tak ucichło nie mamy z czego się śmiać, żigolo dalej żyje u was na P2 ?

frans
@Beka

ja jestem przeniesiony z innej hali to poznam tego goscia napewno zreszta tu na hali jest gorzej niz na babskim spotkaniu kazdy wszystkim (usunięte przez administratora) i obgaduje za plecami

batman
@Beka

wszyscy zyja, gorka szaleje ludzie boja sie go jak by byl ich panem, praca niby od wt do sob a i tak polowa chodzi normalnie i na nadgodziny daja sie oszukiwac ludzie jak zawsze bylo obgaduja i krzycza ze im sie nie podoba a potem jak pieski chodza i wylizuja wszystko co im sie powie dlatego bez zmian, zigolo zyje troche sie uspokoil albo zmadrzal i robi swoje pocichi bo zadna go nigdzie nie szuka ale i tak smieszny koles z niego, wszystko po staremu zapraszamy nierobow z P3 na P2

@batman

Chłop przechodzi kryzys wieku średniego. Finansowi ciągle tak mają.

ślusarz
@batman

tak marudzisz tak ci sie nie podoba to się zwolnij wypisujesz tu co cie boli i ze ludzie daj się oszukiwać a sam ciebie widzialem teraz w sobote panie kolego z p1

batman
@ślusarz

nie zwolnie się bo nie bede mogl tutaj wypisywac i nie bede wiedzial co sie w pesie dzieje a to moje cale zycie, to dobrze ze widzialas mnie w sobote przynajmniej ja chodze za normalna place w weekend, nastepnym razem podejdz jak jestes taki (usunięte przez administratora)

@Beka

tak ja žyje to sie z siebie pošmiej plotkarzu jak nie bedziesz pisajač to bêdzie cisza

krul
@žigolo

wracaj do domu żigolski ukraincu przestan wypisywac tu z zazdrosci takie bzdury nasz zigolak pitu pitu ci kobiete a ty wciaz tego przezyc nie mozesz

Dima
@krul

gdyby nie my to wasza praca dawno by upadla lazicie nic nie robicie a my za was pracujemy powiniscie nam codzienie dziekowac a nie nas obrazac

sołtys
@Dima

gdyby nie my i nasz żigolo wasze kobiety by tylko musiały po domach towarzyskich pracować a tak mogą spokojnie siedzieć w domach

@sołtys

wasz žigolo to nadaje siê tylko do patrzenia w telefon i okamywania naszych kobiet jak žona go krzyczy a reszta nie jest lepsza tylko chowajâ siê po wc aby nic nie robič na p3 i p2 wszedzie tak samo

daniel
@sołtys

przeniesli mnie z p3 na p2 i to jeszcze do zigola brygady nie znalem typa ale teraz jak już wiem o kogo chodzi to naprawde to jest bardzo smieszny koles i taki halas o kogos takiego przeciez to jeszcze nastolatek

bokser
@daniel

to duzo ciekawych widomosci sie dowiesz poznasz dziewczyny to ci opowiedza a jak popytasz jego kumpli to sami mu dupe obrombiom posmiejesz sie duzo

red bull
@bokser

co tu sie dowiadywac glowacki zigolo nie poradzil sobie z ukrainka i tyle sa ciekawsze tematy a nie stare kotlety

kali
@red bull

na tym p2 to nas zielonych już wiecej niz niebieskich zigola jeszcze nie widzialem bo dopiero mnie przeniesli ale wiele u nas na 3 juz slyszalem i posmieje się znowu kotlet jaki by nie byl stary czy nowy to jednak kotlet

niebieski
@kali

ciongle was wiecej i musimy was nianczyc tacy fachowcy z was a jak widze jak sie kaleczycie w robocie to nie wiem jak wy u siebie na hali pracowaliscie nic nie potraficie

Śmieszek

Mleka się napij

@Śmieszek

swojskie mleko moge ci dac jeszcze cieple

Chuc
@Žigolo

wez juz tu nie wypisuj tylko zajmij sie swoimi sprawami (usunięte przez administratora) myka kazdy wie jaki jestes nie udacznik

Facet
@Žigolo

Jak ci się nie podoba to powrotem na Ukrainę tam Ci nikt nie będzie przeszkadzać.

@Žigolo

nie ma dużo pracy - zwolnić tych Ukraińców co używają telefony komórkowe w czasie pracy i tym prostym sposobem będą pieniądze na podwyżki

phi
@Žigolo

Was wola zatrudniac bo latwiej was sie jest pozbyc.

@Žigolo

uczycie Ukraińców jak zrobić prawidłowo, nic z tego nie macie, i jeszcze zamienią was na Ukraińców

@Žigolo

Ukraińcy stałe siedzą w komórkach, są strasznie zajęci ????

Igor
@Žigolo

Wam to na wejściu do pracy powinni telefony zabrać

dostawca
@Igor

jak wezmą nam telefony to mistrz i brygadzista w końcu będzie musiał zacząć coś robić to bardzo dobry pomysł powinni zabierać telefonu na bramie pracownicy tez będą bardziej rzetelni bo przestaną pisać z tymi ukrainkami a i one z nimi

antonionusz
@kali

to juz go nie znajdziesz bo sie zwalnia i wszystkim gada ze idzie na chorobowe ale juz napewno zaluje bo tyle nowych ukrainek zatrudniaja ze mial by za kim latac

@Czerwi

Jaki szef tacy pracownicy. Waldek namaścił pseudo Włocha na szefa to teraz jest (usunięte przez administratora). Zresztą zawsze był, Morgan zawsze był kombinator, babiarz i ściemniacz jak był w Włoszech i taki jest nadal. Nie mieli kogo dać na bossa to wybrali takiego, zresztą tam już nikt nie został Ci by się nadawał

Jacek
@Paweł

No robi dobre wrażenie chociaż ubiorem i o kapusi to fakt dba ???? Dla mnie nieodpowiedni człowiek na takim stanowisku, to już nie Italia i wakacje tylko praca. A tu co najwyżej to kawki spija i tabake wciąga...parę spotkań i uśmiechów i tyle w temacie.

Wasyl
@Czerwi

Jaki szef tacy pracownicy. Wódka, plaża i kobitki to serwisowe klimaty rodem z Włoch.

Lechu
@Wasyl

Za Waldiego to były czasy! Teraz to nawet kawy nie można wypić, Morganix wszystko spija! Robić trzeba i jeszcze się czepiają jak człowiek po pijaku samochód prowadzi! Teraz to tylko tabaka, a nie jak kiedyś białe ściechy!!! To były czasy :)

Decha
@Jacek

Morgan uwielbia tych co chętnie donoszą bo wie wtedy co w trawie piszczy i może odstrzelić nierobów! Skończyło się jeżdżenie na km i puste godziny! Kto nie pracuje lub nie (usunięte przez administratora) ten w ekipie u niego nie bedzie! (usunięte przez administratora)

@Lechu

To tak jak z finansowatymi. Wszystkim wyrzerają ciastka i ptasie mleczko.

Ten

Ale na P-2 są fajne dziewczyny. Szczególnie jedna mi się podoba.

BigDick
@Ten

Napisz która żebyśmy nie wchodzili sobie w drogę

Kowalski

Prezes Banku Anglii zarabia pół miliona funtów. Mówi pracownikom, by nie żądali podwyżek

BigDick

Wiem wiem która, jest teraz na wózkach. Spoko. Mi podoba się inna.

Zenek
@Kowalski

Ładne premie dostało kierownictwo, 40%półrocznej pensji

Julia
@Kowalski

Skąd masz takie informacje, że tyle zarabia ?

Kowalski
@Julia

Publikacja: 04.02.2022 rp.pl Prezes Banku Anglii, Andrew Bailey udzielił w czwartek wywiadu BBC, w którym dużo mówił o potrzebie walki z inflacją. Również Wielka Brytania zmaga się bowiem z rosnącymi cenami – analitycy sądzą, że sięgnie ona 7 procent rocznie, co oznacza spadek realnych płac. Nic więc dziwnego, że rośnie presja płacowa, którą wzmaga także w Wielkiej Brytanii brak rąk do pracy (brexit odciął od rynku na Wyspach pracowników z krajów UE). Zdaniem prezesa banku centralnego Zjednoczonego Królestwa pracownicy nie powinni jednak żądać podwyżek. Do utrzymania kontroli nad inflacją jest bowiem konieczne „umiarkowanie wzrostu płac”. Dziennikarz BBC, po tych słowach, zapytał Baileya wprost, czy to oznacza prośbę o to, by pracownicy nie prosili o podwyżki płac, na co prezes Banku Anglii odpowiedział: „właściwie tak”. Andrew Bailey zarabia rocznie 575 tysięcy funtów, 18 razy więcej niż wynosi mediana płac w Wielkiej Brytanii. Nie dziwi więc, że jego wypowiedź wywołała falę krytyki w mediach i w mediach społecznościowych. Użytkownicy tych ostatnich skarżyli się, jak zauważa Business Insider, na to, że prezes Banku Anglii jest odklejony od rzeczywistości.

tego
@Ten

dziewczyny to sa zajete przez zigolaka glowackiego ale sie zwalnia i gada ze na chorobowe idzie to moze bedziesz mogl zagadac do jakiejs a tak to jego zapytaj on je wszystkie zna doglebnie

Haha
@Ten

A to zakład pracy czy portal randkowy?

Rasta

Rafałek je wszystkie ma na wyłączność… ale ponoć można u niego numerek wykupić na numerek…

Rafal
@BigDick

Mi się jedna z P3 podobała ale niestety już jej nie widać, chyba zwolnili, albo się przeniosła :/

Tomuś
@Rasta

Jaki Rafałek? nie znam chyba tego gościa?

@Zenek

Trzeba było się uczyć, przykręcanie śrubek i składanie części pojazdu szynowego nie jest wielką filozofią.

@Rafal

Jeżeli to ta, o której ja myślę, to za chudy portfel na nią masz kolego.

Dawno temu

Czy taki koleś o ksywie koń jeszcze tam pracuje? Byłem tam 2000 - 2005 i to był dramat! Zmieniło się na lepsze?

Iza
@Dawno temu

A opowiesz co się wtedy działo? I skąd taka ksywka?

Bieda w Pesie, bieda a tu...?

Bieda Panie i Panowie w firmie.... Pieniędzy na podwyżki dla was niestety nie ma... Musicie się jeszcze wstrzymać, wytrzymać i harować na nas dalej, bo.... właśnie mianujemy w firmie trzech nowych dyrektorów i to im musimy dać spore podwyżki ! Nie wierzysz to ? To się niedługo przekonasz ! Tak to właśnie do granic możliwości robi się z pracowników oszołomów i niewolników za najniższą krajową. Ale jeszcze trochę i sami tam zostaniecie, razem z waszymi ukraincami.

Stary
@Bieda w Pesie, bieda a tu...?

Pracownicy sami z siebie robią (usunięte przez administratora) a powiedz że można robić nadgodziny to byś widział co by się działo. A ci z góry się śmieją że znaleźli idiotów którzy przychodzą na nadgodziny . A góra zarabia na nich krocie. Ale to tak jest jak 90 procent pracowników nie ma mózgu, to niech dalej robią za grosze!

No tak
@Bieda w Pesie, bieda a tu...?

Pani Magdo, Panie Michale, Panie Krystianie, gratuluję nowego stanowiska dyrektora. Dla zwykłego pracownika, to niestety śmiech przez łzy.... Bo to już nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.... Dla pracowników produkcji nie ma 2 złotych, a sobie wypłaty po ponad 20 tysięcy.... I jak w tej firmie na być dobrze.... Związkowcy, kiedy strajk ??????????

Iwona
@No tak

czyli 3 osoby awansowaly na dyrektorskie stanowiska? kim byli wczesniej w firmie ?

@Iwona

No jak zwykle chłopy się dyrektorują a robić nie ma komu. Wyczowam tutaj boży palec jakiegoś Finansia

nick
@Iwona

mozna zostac dyrekotrem po szole sredniej??? bo slyszalem ze jest taki przypadek

@nick

Można. W branży IT wielu programistów nie ma wyższego wykształcenia.

doucz sie
@nick

W prywatnej firmie możesz bez szkoły zostać prezesem

Janek

Do roboty jako stróż chciałbym się przyjąć, pytanie czy nocek jest dużo

eldorado

widze ze ladna tam atmosfere macie coz nie zmienna od lat tak to jest w takich molochach ktore maja zwiazki w strukturach i bedzie coraz gorzej .

@eldorado

Dlatego cieszę się, że się zwolniłem. Teraz pracuję w porządnej firmie, która dba o swoich pracowników. Pieniądze mam lepsze, pracy mniej ale bardziej odpowiedzialnej. Oszukiwałem się przez lata spędzone w Pesie, że coś się zmieni, czy pod względem płacowym, czy organizacyjnym, ale nie ma co się łudzić. Jak ktoś jest fachowcem, to nie ma co się zastanawiać nad zmianą pracy. Niech kerownictwo, majstrowie i brygadziści zostaną sobie z hindusami i ukraińcami. Pozdrawiam Pesiaki i życzę odwagi.

pajace

i tak was kryzys za dwa lata dojebie i sie skonczy ta cala fabryka. powracacie na wasze wsie i bedziecie z powrotem orac pole

CNC

Pesa poszukuje operatora CNC. Mam pytanie, jakie warunki tam są i jakie zarobki?

@CNC

Powiem Ci że wszędzie zarobisz więcej niż w Pesie! Więc nie proponuje tutaj pracy ! Coraz więcej ludzi się zwalnia i szukają kolejnych naiwnych ludzi którzy będą pracować za grosze, żeby prezesi i dyrektorzy zbijali kokosy !

Specjalista
@CNC

Jeśli jesteś fachowcem specjalistą to zarabiasz godziwe pieniądze.

Wachlarz
@Specjalista

Ja zarabiam bardzo dobtze

@Wachlarz

Jak jesteś takim fachowcem jak piszesz to wyrazy współczucia!

Specjalista
@Stary

To je zakład inteligentow

@Specjalista

Chłopskiej inteligencji

zenek
@CNC

pesa tonie, chcesz zatonąć ?

expres

cała firma to dno

Piku Piku
@expres

Firma ceni sobie specjalistów, masz dobry fach, dobrze zarabiasz.

K
@Piku Piku

Śmieszne chyba nie wiesz co mówisz.

@expres

Nie denerwuj Finansowych kiedy wygrzewają na słoneczku swoje stare gnaty.

Helena
@K

A czemu ty tak twierdzisz? Na jakiej podstawie? ty wiesz lepiej to może powiesz coś?

Maly

Idź na serwis, tam nikt nie narzeka na zarobki i czas pracy

On

Dałem Ci plusa na zachętę.... I nie podlizuję się... Hahaha... Przypomniały mi się lata szkolne...

@On

A któż to wychylił się z dziupli?

@ja

Wiem... Nie musisz odpowiadać... Tęskniłaś!!!

@On

Znowu usunąłeś mój komentarz. Co za (usunięte przez administratora) dał Ci adminować (tożsame z panoszyć się) tutaj.

Teraz wiesz kto rządzi... Zawsze mężczyźni... Hahaha

@On

Skaczesz jak wsza na ubraniu. Całe szczęście, że chłopski ród jest na wymarciu.

Zenek
@ja

same ciamajdy, jak tu budować pojazdy

jestem ze bocianowa

pracownikom ktorzy w niedziele sobie trobia dla checy zycze dobrego dentysty a i moze jakies auto bedzie porysowane serdecznie nie pozdrawiam powoli was namierzamy.

Szymek

Dużo u was obecnie ukr-ów? Ilu stchórzyło i nie wróciło walczyć o wolność ?

Honorata
@Szymek

Nie rozumiem co ma na celu to pytanie? To chyba każdego indywidualna sprawa. A Ty byś walczył? Ciekawe bardzo

@Szymek

Ci co dostali powołanie to pojechali.

Mirek
@ja

Wszyscy w wieku 16-65 lat mają obowiązek powrotu do kraju pod groźbą kary więzienia jeśli tego nie zrobią

@Mirek

Nie ma powszechnej mobilizacji . Tylko jadą powołani do rezerwy operacyjnej w wieku 18-60. Mam nadzieję, że u nas będzie wydany dekret powszechnej mobilizacji chłopów do ciężkiej pracy pod groźbą kary śmierci.

Identyko jak nasze chłopy.

O babach nie wspomnę...

@On

A już myślałam że zagryzłam

@ja

Nie masz szans... Twardy jestem...

@On

I tak pachniesz słabością.

@ja

To drogie perfumy... Słaby masz węch...

...
@ja

U nas jest podobno równouprawnienie,czekam więć na powołania kobiet i zrównanie wieku emerytalnego.

@...

Jestem za równouprawnieniem, bo obecnie kobiety muszą robić i myśleć za każdego chłopa.

@Szymek

Głupie pomysły mają w tym MZK po co walczyć o podwyżki jak można robić nadgodziny, widać oni o tym nie wiedzieli

kierowca
@Elektryk

możesz w miesiącu mieć tylko 20h nadgodzin a rocznie 80h nadgodzin bo więcej prawo zabrania.Wiekszość kierowców już ma zrobiony max. przy brakach 50 kierowców to we wrześniu po premii będzie bo nie będzie komu jeździć. Także do połowu roku natrzaskasz nadgodzin a w drugiej Ci zabiorą bo nie ma komu robić za te pieniądze.

Hy

To ile by musieli zrobić żeby mieć chociaż 3 tys netto ? Odpowiem- bardzo dużo

@Elektryk

Widać że masz pusto w głowie !

@Elektryk

Widocznie miasto jest bogate jeżeli oferowało dwa miesiące darmowe przejazdy dla Ukraińców to teraz niech nie płaczą że nie ma pieniędzy na podwyżki dla pracowników mzk. Polska to glupi kraj wszystko dla Ukraińców a dla rodaka nie ma nic . Wstydzę się że jestem Polakiem . (usunięte przez administratora) nażekał że Po sprzedawało Polskie Niemcom , a (usunięte przez administratora) oddał polskie Ukraińcom za darmo ba jeszcze im pieniądze rozdaje.

Proponuję przenieść się z tej nędznej pseudo firmy do np. vosloh ,dużo większą pensja ,lepsze warunki... Panowie odwagi, pora skończyć z tym że się nie narobisz ale też nie zarobisz...

Stary

Brawo chłopacy i dziewczyny z MZK Bydgoszcz ! Chociaż ktoś miał jaja i się zbuntował na niskie zarobki pracowników, a na krocie dla prezesa i dyrektora ! Tak działa Państwo pisowskie ! Łupie biednych a setki tysięcy dla prezesów i dyrektorów! I idzie się zbuntować bez związków ! Pozdrowienia dla mięczaków z Pesy !

Nie ma to jak w dziale logistyki, pensja żenująca. Niższa niż najniższa krajowa ,wyrównywanie premia!! Czy to jest normalne???? Niedługo na widlaka będzie musiał sam dyrektor wsiąść ,skoro ma takie podejście!!

Mexzx

ZADNA PRACA NIE HANBI CZŁOWIEKA ,ALE WYNAGRODZENIE ZA NIĄ TAK!!!!

DO związków

Co zrobiliście w kwestii podwyżek?Rozmowy trwają od października.Wasza nieudolność i strach przed utratą ciepłej posadki jest śmieszna.Nie ma żadnej akcji protestacyjnej a o strajku nie ma mowy.Do tego jescze p3 na przewodniczącego wybrało grubasa który dla ludzi nigdy nie zrobił nic.Moje gratulacje.Związki bawią się za nasze pieniądze a w szczególności solidarność.Dyrektorzy i kierownicy mają tyle w miesiącu co my w roku a na podwyżki dla nas się nie zapowiada.Jest też to nasza wina bo np.wsiuny należą do związków żeby mieć kilka złoty do biletu lub 10 gr.do litra paliwa.Jeśli my ludzie z miasta sami nie zaczniemy to wieś ani związki nie zrobią nic.NARKA.

Bolączka
@DO związków

I taka jest właśnie prawda że za nasze nedzne warunki pracy odpowiadają liderzy związków zawodowych. Zaden z nich nie ma na tyle odwagi zeby podjac temat akcji protestacyjnej bo sa za ciency i boją sie o wlasny interes. No Krzysiu, Zeniu, ktory z was ma trochę odwagi ?????

Były
@Bolączka

Krzysiu za cienki, Zeniu za gruby...;)

Pixelo
@Były

Zdrajcy

@Pixelo

Jak to chłopy, zawsze ##nasrają## do własnego gniazda

@ja

To jak będą te podwyzki?

@Elektryk

Zależy co tam mają w swoim excelku Finansiaki słodziaki.

xd
@Elektryk

Tak.Od Nowego Roku najniższej krajowej.

Widzę, że zmieniłaś o nich zdanie... Pewnie dostałaś podwyżkę... Hahaha

@On

Zawsze nie rozumiesz mojej złośliwości. Bożeee z kim ja muszę żyć na tej planecie?

@DO związków

Byliście już po podwyżki, czy czekacie aż paliwo będzie po 12 zł za litr?

@Elektryk

Bo się Finansiula popłacze przez ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 283, z czego 45 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz