Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Baz 3017 Kuflowe Judaszowe

Panowie koledzy z mojej dawnej 3017. Pytanie do was... Czy ten (usunięte przez administratora) w sumie to nawet czopek, a właściwie dupowłaz Marcina nadal tam robi? Haha... Robi... Jakże to dziwnie brzmi Krzychu ROBI, jakże mogłem nadużyć tego słowa. Przepraszam. Miałem na myśli czy nadal siedzi z (usunięte przez administratora) przy... Pfuuu.. POD biurkiem i bawi się w brygadzistę (czytaj Z BRYGADZISTĄ)? Dureń jakich mało zastanawiających się czemu GAMY nie mają miejsc pasażerskich, a w szafach SH zamiast przewodów elektrycznych są prawie same pneumatyczne. Nadal próbuje wam wydawać polecenia i mówić co kto gdzie jak i kiedy kto z kim?? Kurde... Serio? Haha... Szeregowy pracownik, który Niemca bije w kiblu i pali głupa na tych rozpimanych krzesłach brygadzistów z wypalonymi dziurami od kebabów z Sułtana... Haha... Panowie... Nie wiecie co z nim zrobić zapytajcie Muchę. Mucha wam powie jak idiotę ogarnąć. W końcu Mucha wyhodował tego pasożyta. Podobno Judasz do dziś moczy gacie jak do jego pokoju wleci mu mu mu mu cha... Hahaha Pozdro Judaszu... Ja Cię nadal obserwuje i kiedyś tam wrócę

Wiechu
@Baz 3017 Kuflowe Judaszowe

Brawo, on jest wyolbrzymioną karykaturą większości brygadzistów, taki Maliniak z 40-latka

Andrzejek

Jaki strajk o czym wy piszecie czy (usunięte przez administratora) z p4 co mają 29 30 I w wzwyż na godz.i dokładana premi po 1200 no komuś trzeba zabrać żeby im dołożyć bo po 50 nadgodzin robia. I donoszą na kolegów ten nic nie robi komuś (usunięte przez administratora) opie...żeby od siebie uwagę odwrócić A sami walą w (usunięte przez administratora)czy oni zastrajkuja...wątpię szczerze.kierownikow dyrektorów coraz więcej elita jeden drugiego promuje .A Ty jak pies traktowany nie zrobisz nadgodzin to premi nie dostaniesz wyzysk i zastraszania. Ludzi fachowców coraz mniej .A podwyżki kiedybbyly pytam Grzegozu C.? Niedługo sam będziesz musiał ubranko zmienić bo nikt za tak smieszne pieniądze tu nie będzie ciezkonpracowal.

Alex

Czy w Bydgoszczy albo okolicach jest jakiś zakład zajmujący się kolejnictwem co dobrze i godziwie płaci

Szefo
@Alex

Pewnie ze jest PTS Serwis! Godziwe warunki, Godna praca oraz Godna stawka dla fachowych pracowników z doświadczeniem.

Za chwilę były

Panowie nie ma co się zastanawiać zmieniajcie pracę ! Gdzie nie pójdziesz to wszędzie oferują na okresie próbnym 3500 na rękę a potem 4000 zł . Nie ma co mieć sentymentów do pesy bo oni i tak mają was gdzieś! Zachwilę zostaną w pesie sami ukraińcy a resztę pracowników dobiorą tych uchodzćców z granicy Białoruskiej!

@Za chwilę były

Chłopy chłopów zawsze mają gdzieś. Nic nowego.

wies honor pesa
@Za chwilę były

nigdzie nikt i my nie pojdziem bo gdzie ludzi z pegerow przyjma my sie wyslowic nie potrafimy a co dopiero lepsze pieniodze licytowac pesa to nasze zycie nie wazne ile pacom

On

Dziękuję w porządku :) zostawiłem coś specjalnego dla Ciebie... Możesz do mnie wpadać... Okna czekają.. Hahaha

@On

Ja jestem od kontrolowania chłopów, a nie od robienia za nich.

@ja

Włos Ci z głowy nie spadnie jak coś pożytecznego dla chłopa zrobisz...

@On

To nie leży w mojej w mojej naturze.

Bardzo chętnie. Pokaże ci paluszkiem, gdzie spierniczyłeś robotę znowu.

Histeryzujesz. Rozczulasz się nad swoim ego jakby to było coś wielkiego.

Bo ci ten podwinięty ze strachu ogonek zesztywnieje.

Strach ma wielkie oczy... Hahaha

głupi jesteś

@ja

Głupi to rzecz względna... Każdy z nas jest głupi tylko zależy w ilu procentach... Jedni większych drudzy w mniejszych...

@On

O jaką masz delikatną naturę, skoro moje komentarze wyparowują.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
A-trakcyjny

@aleks jest kilka firm. Kolega pracuje w PTS i jest bardzo zadowolony. Normalna atmosfera, owszem roboty dużo ale na hajs nie narzeka.

@A-trakcyjny

O czym ty piszesz? Tam gdzie się na horyzoncie pojawia chłop tam nie jest normalnie.

fuj
@A-trakcyjny

Wczoraj był ,,naganiacz,,z tej firmy...ciekawe kto pozwolił na jego wejście na teren PESY

Człowiek

Nie polecam pracy w pesie zarobki dla starych pracowników 18 brutto a dla Ukraińców 22 zł na okresie próbnym ludzi mają za nic .Ci co stawiają flaszkę brygadziscie i i się podlizują mają podwyżkę a reszta nie ma na co liczyć.(usunięte przez administratora)

Izabela
@Człowiek

Zaraz, a to nie jest tak, że dla nowych pracowników są wyższe zarobki, niezależnie od ich narodowości?

Hydraulik

Narzekacie że płacę są niskie. Bierzcie przykład z ratowników medycznych. Zastrajkujcie ale wszyscy.Na taką decyzję w Pesie nie ma szans. (usunięte przez administratora) nigdy nie będą narzekać że mają za mało a mogą stracić. Ci wszyscy z ZNTK są po niepełnym podstawowym i właśnie tym (usunięte przez administratora) się pali i nigdy oni się nie zgodzą na zmianę na lepsze.

Pgr

Jo nie bede strajowac

Andrzejek

W Pesie się zaczęło robić ciekawie. Zwalniają się ludzie jeden za drugim. Przestali przyjeżdżać Ukraińcy i Hindusi. Teraz wręcz wyjeżdżają do domu lub zmieniają prace. A kierownicy jak te uparte osły. Podwyżki tylko jak ktos chce się zwolnić. Kolejne przetargi wygrane a ludzi coraz mniej. Ciekawe kto niedługo będzie robił te pojazdy jak Ci ludzie nie potrafią uszanować tego co mają. Zagranie z nadgodzinami poniżej godności. Uważam, że my jako zakład i zwykli ludzie powinniśmy się przeciwstawić. Wszystkie działy. Napisać pismo, zebrać podpisy i zdać je kierownictwu. Żebyśmy wszyscy byli równo traktowani i aby każdy dział miał godnie płacone za swoją pracę. Kto za tym niech polubi to. Każdy dział musi wystawić jedna osobę z swojej brygady i możemy działać. Jak nie my to ta firma padnie na kolana. Żaden kierownik nie zastąpi choćby jednego z nas. Chłopaki czas walczyć, czas się obudzić i działać. Koniec pracy za groszaki czas na godne zarobki i szacunek. Kto ze mną?!!

Młody
@Andrzejek

Równo to nie zawsze sprawiedliwie. Chciałbyś taka sama premię, stawkę godzinową za np bardzo dobrze jakościowo wykonana pracę a do tego pracując w takim tempie ze tak pot po (usunięte przez administratora) ci się leje a inny stoi, patrzy, grzebie w telefonie, kilkanaście przerw na papierosa? Pewnie nie. Ale, no właśnie to ale robi różnicę. Tutaj potrzebna jest zmiana na wszystkich szczeblach zarządzających od samej góry po brygadzistow. Wynagradzanie bo kolega który z kimś razem kradnie od wielu lat bo tak robili wszyscy, a to kuzyn, brat itp. Zatrudnić z zewnątrz zupełnie obcych i naprawdę dobrze przetestowanych ludzi. To może ta firma ma szansę. A jak nie to już po niej.

Pesa
@Andrzejek

Pracowalem tam 2 lata cześć ludzi tam nie chce pracować i to idealne miejsce dla nich cześć jest traktowana przez przełożonych jak bydlo za to jak ratują (usunięte przez administratora) tej firmie to szok pracowalem w super składzie ale wielu tam robiło kariere za uprzejmie donosze pół trzonu zarządzającego to w mięsnym by zginelo... Ogolnie tyle świetnych ludzi zwolnili bo mieli własne zdanie ja w porę spróbowałem na swoim wam radzę podobnie bo cześć z was na fach... I szkoda każdego dnia na marnowanie już czasu tam

Wuja
@Młody

Według Ciebie sprawiedliwe jest to, że przyjdzie nowa osoba i ma odrazu większą stawkę niż ja lub blisko najwyższej w brygadzie? Widzieli kogo przyjmują każdy jest w czymś lepszy w czymś gorszy. Ale nie powinno być różnic 5 lub 7zl między osobami nawet w brygadzie.

@Andrzejek

Witam. Tego nigdy nie zrobisz w Pesie a zwłaszcza na P-2. Tam pracują (usunięte przez administratora) Szwagry dyrektorów kumple kierowników i rodzinka majstrów. Zapytaj kto chodzi na nadgodziny ,właśnie oni. Mają premie nie muszą się narobić bo za plecami mają rodzinkę na stołkach. Pozdrawiam lepiej zmień pracę najlepiej na tym wyjdziesz i oszczędzisz sobie nerwów.

Ważne

To powinno wyjść na światło dzienne bo to ważna sprawa. Zabieranie premii za pójście na krew? To przkroczenie wszelkich granic już nie mówię o tym, że nie dalej jak miesiąc temu sami namawiali na oddawanie osocza i jeszcze dawali nagrody. Ja rozumiem, że dużo osób wykorzystuje te fakt aby mieć wolne ale tym samym ratują ludzi.. Oby któryś z tych wysoko postawionych kierowników czy inny pomysłodawca tego pomysłu sam potrzebował krwii i żeby wszyscy pracownicy jak jeden mąż nie pomogli bo zabiorą premie. Wstyd

Stary
@Ważne

A jak myślisz kto jest pomysłodawcą zabierania premi za urlop i krew . Pan Jacek R oraz główna pani kadrowa!

Babol
@Stary

łukasz G zwany babolem również zabiera ze urlop i wszystkie inne usprawiedliwione nie obecności dlatego trzeba mieć w nosie to wszystko a jak już się dużo uzbiera to babol wam to wyjmie i ukula sobie kuleczke przekaseczke

HDK
@Ważne

To tylko marginalny % absurdalnych i bezprawnych decyzji kierownictwa i zarządu, odnośnie HDK. Wszystkich brygadzistów, którzy oddają systematycznie krew w dni robocze - zdegradować! Wszystkich mistrzów, którzy także oddają krew zdegradować, a jak nie przyjmą nowych warunków - zwolnić!

kto sie w koncu wezmie za panow z produkcji z dartów ktorzy zostaja na nadgodziny do 2w nocy i dluzej. Nic nie robia i spią po kontach bo godziny trzeba zbic bo maja ich za duzo? tak tam rzadza brygadzisci ! czy kierownicy dyrektorzy i zarzad tego nie widza? ze firma jest w ten sposob (usunięte przez administratora)??????

Czy tylko mi się wydaje że chłopacy z malarni P4 są zbyt nadpobudliwi? Może czas na jakiś test na dopalacze

@.

A może są szczęśliwi? Chłopów szczęśliwych nie widziałeś w życiu? A tak serio to w razie czego to wezwać policję i na badanie krwi z nimi.

Spawacz

Mi też się wydaje że coś z nimi nie tak

Spawacz
@ja

Może ktoś z bhp rzuci na nich okiem

Producent

Szef rynku zachodniego po winien o tym wiedzieć że na rynku niemieckim ludziem zjeżdżają bez przerwania delgacji na weekend czyli układ a nam godziny tną a oni mają pisane

Hacker
@Producent

coś w tym jest bo nikogo z rynku niemieckiego nie ma na pesie

Dziki
@Producent

Bo tak jest a zaczęło się od bansdorfu na sobotę i niedzielę zjeżdżali i spowrotem bez przerywania delegacjii

Siwy dym
@Dziki

Przestań pisać bzdury!

Przygoda
@Producent

Tak masz racje ale jeszcze mają wpisane nie prawdziwe usterki żeby za Sobotę i Niedziele wpadły godziny a siedzą na chacie ale wiadomo nowy kieras chce być wpożo dla ludzi bo by nikt nie siedział u niego i dlatego też nikt się nie pokazuje na serwisie ani na zetach bo zawsze przychodził ktoś ale tak jak piszesz Morgan powinien z nimi zrobić porządek

@Przygoda

A od kiedy to chłop potrafi robić porządki ? Nawet skarpetek nie potrafi wrzucić do pralki, tylko walają się po podłodze. Nie bądź śmieszny.

@ja

Zmień chłopa... Powtórzę jeszcze raz, bo ktoś mnie wywalił...

@On

Odezwał się ten który trzyma porządek. Szczególnie w papierach.

@ja

Dzięki mojemu porządkowi, niejednemu du.. uratowalem w tej firmie...

Nie koloryzuj.

@ja

Pracujesz w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding? Chciałbym się dowiedzieć czy szukają tu ludzi bez doświadczenia i czy warto wysyłać tu swoje CV będąc nowym na rynku pracy.

@On

Jak tam twoje filiżanki po kawie w zlewie? Nadal czekasz na cud boski?

Nie wysilaj się. I tak Ci nikt nie wierzy. Ktoś was krótko za mordy musi trzymać skoro sami nie potraficie.

@ja

Trzymaj, trzymaj mocno... Tylko nie popuść bo wstyd będzie...

@On

Też wymyśliłeś. Nie baw się w psychologa bo ci to szkodzi. (usunięte przez administratora)

@Producent

Zgadza się siedzą w Bydgoszczy w domach a delegacje maja załatwiane bez zameldowania się w pesie cwaniaczki bo za ciężko już się pokazać na 6 w pracy juz a po tem niby wyjazd z rana kłamczuchy niech się kierownik weź mnie za tych niemiaszków bo im się w główkach po przewracało

Stary
@Rudzielec

Wy jesteście takimi dzbanami że szkoda gadać , jeden na drugiego donosi, sprzedajecie się za łyżeczkę wody ! Proponuję najpierw spojrzeć na siebie, a potem na innych . Kiedyś było to nie dopomyślenia żeby kablować na kogoś!

@Producent

Bo tam nie ma kontroli nad ludźmi ten kieras co jest powinien zostać zdegradowany wolał bym żeby Morgan go tak dojechał żeby sam się zwolnił bo on myśli że będzie wiecznie kasować

Kojo
@Rudzielec

Ten kieras nadal się lansuje i euro kasuje bo ciągle mu mało

Moralniak

Kochana pesunia zabija ambicje, odbiera marzenia ale za to uczy.. Życia w biedzie.

Elektryk
@Moralniak

W pesie nie jest tak źle jak tu piszą. Wypowiadają się tu same sfrustrowane osoby. Jeżeli jest wam aż tak źle to czemu się nie zwolnicie? Nikt na siłe was nie trzyma.

@Elektryk

Zwolniłem się już jakiś czas temu i to była najlepsza decyzja jaka mogłem podjąć :)

Moralniak

Tak 3/4 firmy pracuje z Tobą włącznie :)

@Moralniak

Wiem, że zazdrość cię zżera chłopski pachołku

@ja

Zazdrość o co? Że pracujesz w (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Tam znaczysz? ????

Były
@Elektryk

@elektryk, Ty akurat nic nie wnosisz w produkt brutto firmy. Siedzisz i zawsze smęcisz, nie mam czasu, nie da rady itp., tylko się odbijasz na czytniku. Inni ciężko pracują i są niedoceniani, Ty zaś jesteś statystą na którego wszyscy muszą pracować, więc dla szacunku pozostałych pracowników, (usunięte przez administratora)

inspektor

jak w tej firmie ma byc dobrze jak ludzie robia nadgodzin tylko po to aby byc nic nie robia nikt ich nie nadzoruje to robota stoi bardzo dobrze ze zarabiacie najniższa krajowa za ta prace wiecej nie oczekujcie i robcie te nadgodziny w weekendy czy zostawanie po nocach bedziecie zarabiac dobrze jak bedziecie robic po 250 godzin w miesiacu tak trzymac oto chodzi

byly

hahment to fachowiec od odbijania się karta na czytniku i pierdzenia w pesowske krzesełko za 6000brutto plus premier to jest miastrz kamuflażu jakich mało ale co tam siedzi całymi dniami w tym kurly dołku na serwisie i udaje że coś w kompie robi a tak naprawdę ogląda sobie filmy i ma wyjepane i się śmieje z was haha

Serwis
@byly

Dziwie sie kierownictwu ze trzymaja takiego p#astuch#a. Hahmenta powinni pogonic albo jak chce zostac to zdegradowac, kopa w cztery litery i do roboty!!! Mam nadzieje ze przy najblizszych ocenach pracownikow i ponownych kwalfikacjach stanowisk zostanie to naprawione.

Pluskwiak
@byly

Hahmęta bym wywalił z paragrafu za te wszystkie rzeczy co zginęły z serwisu niech mu garaż i piwnice przejżą jeździ rowerkiem udaje biedaka a zarabia 6 koła za ściemnianie w szopie jaka zbudował na stołówce serwisowej cwaniak i (usunięte przez administratora)

Betoniarka
@Pluskwiak

Ciebie też bym zwolnił za te telefony nie potrzebne i kapowanie na kolegów co robią a czego nie za ciebie się już powoli biorą wszyscy wiedzą jaki jesteś kapuś i ciebie nie wezmą już za te cwaniakowanie

Pluskwiak
@Serwis

Nic nie robi chowa się w swojej budzie na stołówce a z tego jeszcze udaje Żyda że taki biedny jest ma kasę i samochód a jezdzi rowerem wiecznie narzeka a w markecie kupuje żarcie po terminie

Witam, nie polecam pracy w firmie pesa, zostałem zwolniony w ramach „szukania oszczędności” przez firmę a dowiedziałem się że mianowano sobie potem kierowników na dyrektorów i ogólne podwyżki dla ludzi „na stołkach”. Zarobki jako pracownik nie biurowy są w tej firmie fatalne. Koniec końców to zwolnienie było dla mnie zbawieniem, pierwsza lepsza oferta z jaką się do mnie odezwano po wysłaniu paru CV i zarobki o wiele większe, z resztą, chyba w każdej firmie płacą lepiej niż w pesie. Nie dajcie się zwieść tym ze podpisują kontrakty za miliardy, z tych pieniędzy dodatkowo nawet złotówki nie zobaczycie, ale na pewno piękne premie dostaną dyrektorzy i kierownicy.

@Marek

A już myślałam, że Tomaszysko coś odwalił. Wracając do tematu. Widać że, finansowi szaleją

@ja

No ciekawe czy te chłopskie dyrektorki podołają zadaniu. W sumie kiedy to chłop podołał czemuś.

@ja

Tobie żaden chłop nie podołał?

@On

Jak zwykle rozumiesz tak jak chcesz rozumieć. Chodzi o sytuacje. A odpowiadając na Twoje pytanie to nie. Chłopy to mięczaki, miągwy etc.

@Marek

Przecież niemiaszki się chwała kasą tam powinni zrobić oszczędności mają za dużo kasy cwaniaczku a oszczędności szukają to niech prześwietlą rynek niemiecki tam mają za dużo kasy ten nowy kieras daje kumpla premię tylko morgan powinien zrobić pożądek z tym tam mają układ w pesie się nie pokazują po zjeździe już w cale bo po co a w domach siedzą i delegacja zdalnie załatwiona i to od 6 00 nie możliwe to jest a jadą po południu cwaniaczki nowy kieras powinien za to oberwać bo myśli że tak dalej będzie zawsze wszystko co co dobre się kończy a w tym przypadku powinno

Kojo
@Rudzielec

Tak jak mówisz zabrać im mają za dużo po tem na Facebooku się chwalą haa

A

Ta firma to tylko układy i układziki jak za komunę. Brygadzistą palec prosto trzymaj w .... bo jak nie to obraza jak u dzieci i po premii.

@A

Nic nowego. U chłopów tak zawsze jest obojętnie w jakiej firmie.

Hydraulik

Po wizycie Morawieckiego mam pewną informację. Dostaniecie podwyżki i to całkiem spore Gazu, Prądu, Benzyny, Chleba itd.itd

Może nowy

Jakie są warunki zatrudnienia w firmie? Ile wychodzi się za cały miesiąc przepracowany? I jaka jest atmosfera w firmie?

Brat

Rodzinna

Koleś
@Może nowy

Atmosfera może i dobra. Ale jest zmuszanie do nadgodzin bo inaczej się tego nie da nazwać. Jak nie będziecie robić to zostanie wam premia zabrana. Nikogo nie interesuje, że na halach są przekroczenia pyłu hałasu itp. Jak ktoś chętny zapraszam ze mną sprawę można zgłosić do PIP. Bo teraz grubo przesadzają. Podwyżki tylko dla znanych kolegów, którzy chcą się zwolnić bo im też nie pasuje stawka. Sam na własnej skórze się przekonałem w tej firmie jest tylko wyzysk i kolesiostwo. Pompują pieniądze w nie sprawdzone projekty a potem płacz i lament bo terminy i zaraz kary się sypia. Choć raz by ta firma dała zarobić pracownika. A tu tylko zmuszanie do pracy po 12 h bo inaczej premia zabrana. Było myśleć jak się dawało takie stawki i liczyć że się tak ludzi utrzyma. I Panie Grzegorzu. C gdzie są teraz Ci 300 ukraincow za bramą za jednego pracownika bo nie widzę?

Asasss
@Może nowy

W tej firmie atmosfera to porażka.Ludzie się wyzywają. Starsi pracownicy to są "fachowcy" a tak naprawdę w(usunięte przez administratora) byli i(usunięte przez administratora) widzieli. A jak idzie kierownik to portkami trzęsą, a tacy wielcy Figo fago. Ogólnie daj se spokój. Lepiej czas zmarnowany w Pesie przeznaczyć na szukanie lepszego pracodawcy.

turbo
@Asasss

w tej firmie nie ma atmosfery zadnej pare dni temu ludzie poszli sie napic na stolowke a blazej i paru innych zaraz ich zagonil do mistrza

Rada
@Może nowy

Jak nie ma nadgodzin to spawacze po 3000 albo i mniej zarabiają. Ale są wyjątki jak jesteś z BRKi to możesz liczyć na 30 zł za godzinę lekką ręką. Cichy tylko tam pieniądze ładuje i oni są najlepsi. Mimo, że inne projekty utrzymują ta firmę. Podwyżki i wyrównania nie doczekasz w tej firmę nigdy. A jak ludzie zaczęli się burzyć o podwyżki to wprowadzono nadgodziny, żeby ludzie sobie,, zarobili,,. Jak chcesz przyjść to negocjuj jak najwyższą stawkę bo zostaniesz z nią do końca życia. No chyba, że trafisz do Pana Grzegorza to jesteś w niebie i nie musisz się o nic martwić. Ogólnie to jak jest dobrze to kierownictwo wymyśli takie ulatwinie, że człowiek traci wtedy 2 h na robotę która dawno by zakończył. Rysunkowi i konstruktorzy po podstawówce. Wymiary wzięte z kosmosu na nowych projektach same kolzjie. Myślą, że masz laser w oczach i możesz wszystko zmierzyć. Ogólnie dużo głupot. Ale najwazniesza rada dostać się tam gdzie rządzi Cichy i jesteś ustawiony.

K
@Może nowy

Najgorszy syf.Ludzi mają za nic niedługo będą robić za miskę (usunięte przez administratora).Ważne że Góra ma kasę reszta nie musi.Wyjdzie że za najniższą krajową będziemy robić ale oni twierdzą że wystarczająco zarabiamy.

P3, P1
@Może nowy

Warunki są takie, że na godzinę są stawki 18 brutto. Wniosek jeden, w biedronce zarobisz więcej ! Efekt taki, że ludzie zwalniają się masowo. Nie radzę się tu zatrudniać!

Ktoś
@P3, P1

Przepraszam kolego teraz więcej zarobisz wszędzie niż w Pesie. Oni prowadzą do takiego momentu, że wszyscy się zwolnią tylko (usunięte przez administratora) zostaną firma znowu na kolana upadnie. Ja jestem zatrudniony jako spawacz i pracuje w Pesie i w jeszcze jeden firmie bo z wypłaty z pesy to wystarczy tylko na paliwo i na tydzień jedzenia. Kpina. Gdyby nie to, że mam dzieci a moja druga praca jest trochę nie pewna to już bym tu nie robił. 2700 zł spawacz 9 lat w Pesie. Mam zrobione próbki i inne duperele a podwyżki jak nie ma tak nie widać. Tylko co rok powtarzanie, że będą. Ale tak jak kolega wyzej pisał teraz wszystkie pieniądze idą do brygady (usunięte przez administratora). A całą resztę mają gdzieś. Zwalniać się jak jest tylko okazja i na nic nie patrzeć

Gucio
@K

Magda G. potrzebna do zaprowadzenia porządku.

Hydraulik

Panowie !!!Możecie mi powiedzieć co stało się z Edą.(Volkot). Czy jeszcze pracuje i gdzie na jakim wydziale. Dzięki za podpowiedź.

Kto

Kto to?

Pan z Z-2
@Hydraulik

Poszedł na rentę i się z Was wszystkich się śmieje. Przedewszystkim z tych rąbniętych brygadzistów i stukniętych kierowników i majstrów. Eda zdrowia życze

maciek
@Pan z Z-2

a to nie prawda ze się zwolnił i wyjechał z ukrainka do kijowa na rencie ja tak slyszalem

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 45 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz