Opinie o UPS SCS POLSKA w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy UPS SCS POLSKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UPS SCS POLSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS SCS POLSKA w Kalisz

o.k

Home Bielsko-Biała Bielsko: Kurier oszust zatrzymany policja BIELSKO: KURIER OSZUST ZATRZYMANY Sie 28, 2015Bielsko-Biała, Wiadomości2LIKE Blisko 20 tys. zł przywłaszczył pracownik jednej z bielskich firm kurierskich. Policjanci z komisariatu IV w Bielsku-Białej zatrzymali nieuczciwego 30-latka i odzyskali część przywłaszczonych przez niego pieniędzy. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat za kratami. Pieniądze odzyskane przez policjantów w czasie przeszukania kuriera Śledczy, którzy pracowali nad sprawą ustalili, że kurier dostarczający przesyłki za tzw. pobraniem, wpadł na pomysł nieuczciwego dorobienia do pensji. Doręczał paczkę odbiorcy i pobierał od niego gotówkę. Potem sam przygotowywał fikcyjną paczkę opisaną danymi nadawcy i odbiorcy, w której umieszczał przedmioty o znikomej wartości. Własnoręcznie przygotowaną przesyłkę zwracał jako nieodebraną, chociaż w rzeczywistości paczka była już doręczona. Pieniądze otrzymane od odbiorców przesyłek inkasował do własnej kieszeni. Przywłaszczył w ten sposób blisko 20 tys. zł. Spreparowana przez oszusta przesyłka wracała do nadawcy. Sprawa wyszła na jaw, kiedy nadawca przesyłki otworzył zwróconą paczkę. Nieuczciwy kurier został zatrzymany chwilę po tym, jak po raz trzeci usiłował przywłaszczyć powierzone mu przez odbiorcę pieniądze – w sumie ponad 5 tys. zł. Policjanci odzyskali gotówkę, a sprawca trafił do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator. źródło KMP Bielsko-Biała

halinka

a ja bym nie powiedziała wcale, ze oni są firmą najlepiej rozpoznawalną, chyba jednak DPD jest bardziej od nich popularną firmą i jeśli chodzi o zatrudnienie i o szybkość dostraczania paczek...no ale kazdy już tutaj ma inną, swoją opinię, więc to róznie też bywa tak naprawde. A poza tym to dobre macie zarobki?

kurier

UPC supply chain solution to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm kurierskich. Zastanawiam się jednak, czy obecnie warto zianteresowac sie tutaj pracą? Możecie napisac jak w ogóle jest z ubraniami, czy dostajecie je za darmo, czy trzeba je kupić? Wiem, że konkurencja prowadzi własny sklep z ubraniami i pracownicy po odejsciu z pracy wystawiają ubrania na allegro, ale z ups nie widziałem takich aukcji.

ala-69

Witam wszystkich, zauważyłem że pojawiła się nowa oferta pracy w firmie UPS i warto zajrzeć. Opis stanowiska pracy Nowo tworzony portal o tematyce rozrywkowej poszukuje redaktora. Zakres obowiązków: - zarz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5721676?keywords=&region=

Firma UPS SCS POLSKA poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista Ds. Jakości
JWW INVEST S.A.
bielsko

wstydu nie mają,wstyd dla hołka umowyśmieciowe 8zeta na godz i oszust kierownikiem

Życzliwy

praca fajna ludzie spoko ale dwie laski(mamusia i córeczka zero stylu) z syndromem nie dopchnięcia rządzą zero pojęcia jeszcze mniej wiedzy po przeczytaniu dwóch czy trzech książek nie da się prowadzić za biurka firmy zero tolerancji i kultury oby tak dalej pozdrawiam

DANIEL

ZERO KOMPLETNE ZERO

walicelke

no hołek musi mieć na wahe bo zatrudniają magazynierów za 7zeta na zlecenie....

rumun

łukasz - 2013-09-17 16:04:35 Właśnie zastanawiam się nad pracą w UPS w Kaliszu. Na jakiej podstawie kurierzy dostają wynagrodzenie? Jest stawka godzinowa czy jak?na podstawie umowy zlecenie. podstawa + prowizja

Frasyniuk

Pozdrowienia dla kurierów z Kalisza nie dajcie się, Bielsko jeszcze walczy!

akuel
@Frasyniuk

kazdy komplet sie kupuje, ja mam ich 5 przez 6 lat pracy

Dobrze poinformowany

Ludzie, wy nawet nie wiecie dla kogo pracujecie. W Kaliszu i Bielsku nie zatrudniacie sie w UPS tylko u Podwykonawcy. A co do warunków, to przymus pracy zniesiono w tym kraju dość dawno....Miłego weekndu wszystkim życzę.

SEVEN

NOTO FAJNIE MNIE POCIESZYLIŚCIE OD 1 09 2012 KALISZ PRZEJMUJE ODDZIAŁ W BIELSKU,CIEKAWE JAK BĘDZIE.....

zlodziejskie nasienie

Powiem Tak zostalem zwolniony odrazu i nie wiadono dlaczego ale to normalne w tej firmie.Jak ktos chce pracowac na umowe zlecenie i meczyc sie w pracy to prosze ja nie bede ocenial taj firmy do przechodzi sama siebie .chcesz to idz i tam pracuj ale sam sie przekonasz jak tam jest

[usunięte przez admina]Tu jest dobrze i kasa super ale trzeba znac sie na robocie.

mmmmmmmm

Pracowałem dosyć długo , praca nie jest łatwa ,bardzo wymagający pracodawca i nie każdy się nadaje. Ale nikt nie każe nikomu pracować jak się nie podoba to niech się nie zatrudnia. Pracował bym może do dzisiaj lecz odeszłam głównie z powodu jednej ,no może kilku osób, ale głównie mówię o pani [usunięte przez admina]

powazny

A mnie sie tam podoba no i kasa ok!!!!!! pozdrawiam wszystkich brazowych

Zostaw merytoryczną opinię o UPS SCS POLSKA - Kalisz

• Jak się pracuje w UPS SCS POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy UPS SCS POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

UPS SCS POLSKA