Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Euro-Bud Sylwester Brzozowski w Kalisz

counter
2 9 10 5 1
Hanna Nowy wpis

@JOHHHHN, to dobrze, że wynagrodzenie jest wypłacane na czas, a czy widzisz też inne pozytywy? Może masz możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych? Piszesz o tym, że kadra zarządzająca jest w dobrych relacjach z pracownikami, a czy zatrudnione osoby dogadują się między sobą, tworząc przyjazną atmosferę?

JOHHHHN Nowy wpis

Jestem pracownikiem w tej firmie i smiało polecam. Przede wszystkim pieniądze są zawsze na czas, szefostwo pomocne i kompromisowe dbające o pracownika. Bezwzglednie jest jedynie egzekwowane prawo wobec osób będących pod wpływem alkoholu.

Hanna Nowy wpis

Dzień dobry, na forum Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Euro-Bud już dawno nikt nie zamieszczał swojej opinii. Ciekawe dlaczego, jak myślicie? Mnie interesuje to jaka panuje tam atmosfera, czy warto podjąć się tam pracy? Na jakie warunki można liczyć?

Administrator Nowy wpis

Jak wyglądają dziś zarobki w F.U.H. EURO-BUD Sylwester Brzozowski? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kate

Ja napotkałam się na grubiańskiego szefa tej wielkiej firmy przy okazji kolizji drogowej, której był sprawcą. Z mojej mamy próbował zrobić idiotkę i wyjść na zero. Kozaczył, mydlił oczy, objeżdżał moją mamę publicznie, choć sam był winny - SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE NA ODLEGŁOŚĆ! Jeśli szukacie konkretnego, rzetelnego, kulturalnego szefa - to tu go nie znajdziecie.

wolfrider

Podzielam wszystkie negatywne opinie. Najbardziej dziadowska firma na jaką można trafić na rynku pracy. Pracownik zostaje zatrudniony na śmieszną umowę śmieciową z której nic nie wynika a w dniu wypłaty "szef cwaniaczek" znajduje tysiące powodów żeby nie wypłacić tyle ile się należy. Stawka wynagrodzenia regulowana w zależności od pogody i od "łaskawości" wyżej wymienionego. Złodziejstwo w biały dzień. Nie polecam tej firmy ludziom poszukującym pracy jak również potencjalnym inwestorom. Żeby nie było że nie ostrzegałem !!! Powodzenia.

zorientowany

koleś - szef cwaniaczek, wymaga, kasy nie płaci i w ogole firma /z punktu widzenia pracownika/ do bani!!! NIE POLECAM - chyba ,ze chcesz tyrać za darmo.

jaro

byłem pracownikiej i było ok , wykonali dla mojego ojca zlecenie tez był zadowolony wiec - smiało polecam

seser21

POLECAM TĄ FIRMĘ..WŁAŚCICIELE POTRAFIĄ DOCENIĆ PRACOWNIKA GDY RZETELNIE SIĘ PRACUJE A NIE (usunięte przez administratora)TAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU.

K.M,

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE DUZO WYMAGAJA A PRZY WYPŁACIE DOSTAJESZ GROSZE JESLI PRACUJESZ NA OKRESIE PROBNYM NIE WIDZISZ KASY WOGOLE TAK BYLO W MOIM PRZYPADKU. SZEFOSTWO DO BANI INTERESUJA SIE TYLE PRACA CO NIC PRZCOWNICY CHODZA JAK CHCA I ROBIA CO CHCA UNIKAJCIE TAKICH PRACODAWCOW

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Euro-Bud Sylwester Brzozowski - Kalisz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad