Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL;; Kalisz S.A

Kalisz

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL;; Kalisz S.A
1 2

Opinie o Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL;; Kalisz S.A

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiktoria

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z Was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie WSK PZL. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? Również proszę Was o merytoryczne wypowiedzi. Tylko takie mogą pomóc naszym użytkownikom w doborze odpowiedniej pracy. @też operator tylko inny, polskie prawo bardzo jasno określa jakie sformułowania są uznawane za obraźliwe. Krytykę można wyrazić w sposób grzeczny i kulturalny. Jeśli uważasz że jakiś wpis na forum został niesłusznie usunięty zapraszam Cię do kontaktu z administracją pod adresem [email protected]

Wiktoria

Kto jeszcze podzieli się informacją odnośnie tego pracodawcy? @Tomek, czy rozmawialiście w sprawie starych mebli z kierownikiem? Może udało by się coś załatwić? @Krzysiek, czy firma organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? Jest szansa na awans w firmie? A kto wypowie się jaka panuje atmosfera między pracownikami? @operator, przypominam Ci że forum służy do wymiany opinii o pracodawcach i nie ma tutaj miejsca na obrażanie innych osób. Zgodnie z regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ) Twój komentarz może zostać usunięty przez administratora.

też operator tylko inny
@Wiktoria 05.04.2018 13:45

to co napisał operator o panu K. jest prawdą a nie obrażaniem droga pani - komentarz nie powinien być usunięty - mówi prawdę o tej osobie i o jej stosunku do podległych jej osób. Była to rzeczywista opinia o kadrze zarządzającej tej firmy właśnie... bo taką opinię można zastosować do niemal całej kadry zarządzającej choć trzeba przyznać, że pan K. jest jednostką wybitną w chamstwie i upokarzaniu innych ludzi

Wiktoria

@Były, czy pracodawca zapewnia umowe o pracę? W jakich godzinach odbywa się praca? Kto jeszcze zna Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL? Sa przyznawane dodatkowe benefity pozapłacowe?

Szukasz pracy?

BYŁY

Nie wiem o co jest teraz awantura i oskarżenia. Napisana jest sama prawda. Można by napisać nic dodać nic ująć ale dodać można jeszcze wiele a ująć nic. Z drugiej strony atmosfera pracy jest ok jak się nie widzi Pana K. Ludzie na produkcji jak w każdej firmie pełen przekrój społeczeństwa. Przy tym parku maszynowym co tam jest to robi się takie rzeczy że inne firmy mogą pomarzyć. Ale to robią ludzie a tam ich się nie docenia. Co widać :)

szkoła

jak dla mnie, to mówi samo za siebie: "Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego jest przedsiębiorstwem polskiego przemysłu lotniczego od 1952 roku. ". Chciałbym podjąć z nimi współpracę, ze względu na tradycję i profesjonalizm, ale ofert nie widać nigdzie.. :)

Normalny

Kierownik/dyrektor - nie pamiętam nazwiska ale pan o słusznych rozmiarach z kulturą rodem z trzeciego świata jest chyba najgorszym ogniwem tej firmy. Jego brak kultury, szacunku do drugiej osoby i co tu dużo mówić [usunięte przez admina] odstrasza od tej firmy. Nie polecam

Zostaw opinię o Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL;; Kalisz S.A - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL;; Kalisz S.A