Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL;; Kalisz S.A

Kalisz

Opinie o Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL;; Kalisz S.A

szkoła

jak dla mnie, to mówi samo za siebie: "Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego jest przedsiębiorstwem polskiego przemysłu lotniczego od 1952 roku. ". Chciałbym podjąć z nimi współpracę, ze względu na tradycję i profesjonalizm, ale ofert nie widać nigdzie.. :)

Normalny

Kierownik/dyrektor - nie pamiętam nazwiska ale pan o słusznych rozmiarach z kulturą rodem z trzeciego świata jest chyba najgorszym ogniwem tej firmy. Jego brak kultury, szacunku do drugiej osoby i co tu dużo mówić [usunięte przez admina] odstrasza od tej firmy. Nie polecam

Zostaw opinię o Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL;; Kalisz S.A - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego ,,WSK-PZL;; Kalisz S.A