Opinie o HS Kalisz Sp. z o.o. w Kalisz Częstochowska 140 f

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HS Kalisz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w HS Kalisz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HS Kalisz Sp. z o.o. w Kalisz Częstochowska 140 f

zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Widziałem ogłoszenie na inżyniera jakości? Czy ktoś się zwolnił z tego stanowiska? jeżeli tak to dlaczego? Czy może zespół jest powiekszany? Jak oceniacie atmosfere w dziale jakości?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w HS Kalisz Sp. z o.o.?

Czy w firmie HS Kalisz Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownik Nowy wpis

Tak , szkolenia są regularne dla pracowników (wewnętrzne i zewnętrzne). Sam pracuję już kilka lat w tej firmie i miałem okazję skorzystać kilkukrotnie.

Były

Kolos na glinianych nogach. Od startu skazany na porażkę. Jedna sprawa o mobbing w sądzie - to już coś mówi. Kilka spraw rozwiązywanych wewnętrznie. Zależnie od działu nękanie mniej lub bardziej widoczne i słyszalne. Brak poszanowania dla pracownika, nieustanne gierki i knucia. Wynagrodzenie nie przystające do sytuacji na rynku i od obłożenia zadaniami.

Gsk
@Były

Nękanie?? O czym Ty człowieku piszesz? ???????? (usunięte przez administratora) Osoba która założyła tą sprawę miala problemy zdrowotne, nie oceniala trzezwo sytuacji, niestety. Zarobki- wyjdz na rynek i szukaj lepszych ????

Beata
@Gsk

Jestem osobą, która założyła sprawę o (usunięte przez administratora) Sprawa nadal się toczy od ponad 3 lat. Proszę nie pisać o mnie @Gsk skoro ani mnie, ani sytuacji nie znasz.

Gzyk
@Beata

Proszę napisać jak sprawa się zakończy- wygrana czy przegrana??

Muniek
@Były

Ten kolos to super utrzymanie dla nieudaczników zarządzających tą firmą, inwigilacja pracowników trwa w najlepsze a te niereformowalne gnomy siedzą na stołkach x-lat wraz z rodziną i nie widzą co się wokół nich dzieje, inne firmy się prą do przodu a tutaj wiecznie stagnacja. Ręce i majtki opadają.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HS Kalisz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Osoba do sprzątania?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie HS Kalisz Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Tak, firma płaci za nadgodziny, jeżeli potrzebujesz odebrać to też jest taka możliwość

Małgorzata

A często występują nadgodziny? Są obowiązkowe czy dobrowolne?

Hugon

Firma powstała w 2011 roku z myślą o stworzeniu w Polsce centrum doskonałości w produkcji przewodów rurowych do silników lotniczych. Tu jest przestrzeń dla profesjonalistów a praca przebiega w dobrej atmosferze.

Tik
@Hugon

Atmosfera faktycznie bo byku

@Hugon

Serio tak uważasz? To ciekawe dlaczego uciekają stamtąd wszyscy wartościowi pracownicy. Miła atmosfera to zmyłka a wewnątrz wieczna podjazdowa wojna pomiędzy działami

Mieczysław
@Gala

A skąd to wiesz? Długo już tam pracujesz? Jeśli tak, to powiedz mi jak wygląda kwestia finansowa - ile się zarabia w HS Kalisz? Są jakieś dodatki i premie? Jeśli tak, to za co są przyznawane? Możesz mi to opisać dokładniej? :)

@Mieczysław

Premia kwartalna - jeśli sytuacja firmy na to pozwala ( nie są to kokosy, kilka procent średniej z 3 m-cy), warunki finansowe nie przystają do sytuacji na rynku, to samo stanowisko w innej firmie - otrzymujesz wyższe zarobki. Premia roczna - tak samo, jeśli sytuacja na to pozwala to jest i też niej jest wysoka. Dodatków raczej nie ma, były z tego co pamiętam dodatki za pracę w nocy dla ludzi z produkcji. Nie pracuje już tam i była to jedna z najlepszych decyzji przeze mnie podjętych, szkoda lat poświęconych dla tej firmy i jej rozwoju.

Aneta
@Gala

Ok, a co z tym nękaniem, co pisał Były? Za Twoich czasów w firmie było coś podobnego, ciekawe....

Gsk
@Aneta

Nie ma żadnego nękania. Jacys frustraci to piszą ????

@Aneta

To bardzo subiektywna opinia. Niektórzy kierownicy faktycznie stosowali, delikatnie mówiąc, różne formy zarządzania zespołem. Co do osoby, która złożyła pozew, cóż jej stan nie wziął się z nikąd, kto tam pracował ten ma swój własny osad sytuacji. Chcesz tam pracować, to próbuj. Nie każdy dział jest "siedliskiem zła", ale fakt jest taki, że współpraca kuleje i to mocno.

Wanda

HS Kalisz poszukuje pilnie osoby do sprzątania: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/osoba-do-sprzatania,lento.plbdde9c6140e68927b68f9876ed4345a9,kalisz Praca jest też dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (stopień umiarkowany). Czy ktoś z Was brał już może udział w rozmowie? Powiecie jak wygląda?

Czy w obrębie jednego działu w HS Kalisz Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Abc

Sprecyzuj pytanie bo jest niezrozumiale

Zofia
@Abc

Domyślam się, że autorowi pytania chodziło o to czy w HSie odbywają się rekrutacje wśród pracowników firmy na zajęcie wyższego stanowiska. Czy raczej poszukiwana jest osoba z zewnątrz? Jak to tutaj wygląda? Takie awanse się zdarzają? Mam nadzieję, że dobrze wszystko zrozumiałam :D

Operator maszyn CNC- jakie zarobki na początek? Jaka atmosfera i ogólny całokształt pracy w HS Kalisz?

Statysta

Ta firma to taka sama banda jak w Pratt i Whitney Zresztą nie ma co się dziwić z działu przewodów paliwowych utworzona Fikcyjne rozmowy o pracę Idziesz na rozmowę, nie wiedząc o tym że to miejsce już jest zaklepane dla kogoś z rodziny albo koleszki Co najfajniejsze to ta osoba nie ma najmniejszych kompetencji, żeby tam pracować Nie szkodzi pracujący tan nie mając wyboru będą się musieli z tempym wałkiem męczyć I tak to właśnie wyglonda Acha a jak ktoś ma pojęcie to będą na rozmowie cuda wianki wynajdować, żeby mu udowodnić że jednak czegoś nie wie Tyle ze koleś przyjęty po plecach na pasometr mówi półksiężyc, ale to nie szkodzi

Czy zmienili kolejny raz BHP'owca?

Czy w HS Kalisz Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

mig

tak sa

Bogdan
@mig

Czy firma opłaca w całości szkolenia zewnętrze? Jak często można z nich korzystać?

Zzz

Ile zmian jest i ile wynosi wynagrodzenie na start ?

Szukam pracy

Ile zmian jest i jakie wynosi wynagrodzenie na start ?

Tomasz

@Xzet a ie procentowo wynosi ta coroczna podwyżka?

Co jaki okres czasu w HS Kalisz Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Xzet

Co rok

Olek

Nie jest tak kolorowo jak obiecują,lepiej wybrać pratta

Tik
@Olek

A czemu nie jest tak kolorowo ? Napisz coś wiecej

bobus

Bylem u nich na rozmowie. Mega pozytywni ludzie. Jak reszta pracownikow jest tak pozytywna, jak osoby rekrutujace to atmosfera na pewno jest super. Duzo fajnych benefitow dla pracownikow. Najwazniejsze jednak dla mnie jest to, ze to bardzo porzadny zaklad z prawdopodobnie fajnymi ludzmi, traktujacy swoich pracownikow w porzadku. Co do benefitow, to m.in. karta multisport, premie kwartalne, paczki na swieta, pakiet medyczny, filar emerytalny, mozliwosc studiowania po roku pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o HS Kalisz Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w HS Kalisz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HS Kalisz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HS Kalisz Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.

HS Kalisz Sp. z o.o.