Adres: Inwestorska 7, 62-800 Kalisz

NIP: 6182038223 KRS: 0000260628

3 83 117 5 1

Opinie o MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Marek

Czy ktoś z kontrolerów jakości mógłby się wypowiedzieć na temat tego stanowiska? Programy na CMM piszą sami czy jest ktoś odpowiedzialny za to ? Jak wyglada płaca na tym stanowisku ?

Xyz

Na jakie pieniądze można liczyć na początku swojej przygody z tą firmą?

TakNie4
Zozo
@Xyz

3800 do 4000 brutto

Tak1Nie
Czarek

Dobra firma i dobry pracodawca ale maruderów nie brakuje nawet tu!!

Tak3Nie2
Camera_(no)human
@Czarek

Pewnie, że dobra robota. Jak se można w godzinach pracy na fejsie, allegro czy olx siedziec bezkarnie :-))) Ale monitoring pracowników jest, wiec co niektorym, co sie zdaje, że nikt nic nie widzi i nie wie, miny zrzedna. Moze dzis, moze jutro, a moze w najmniej oczekiwanym momencie :-))))

Wieczny usmiech :-)
@Camera_(no)human

Nie bój, nie bój. "Krewni i znajomi królika" mogą "se" kciukomanię uprawiać w kanciapkach do woli. Z resztą uprawianie innych dyscyplin też biur(w)owym "gwiazdom" jest znane nie gorzej. A my chodzimy i mamy z nich ubaw, bo my "nie wiemy" :-)))) a ludzie widzą. To widać przez to wrodzone polkniecie kija od szczotki i wieczne spinanie "jedrnych" posladów, to im przeslania :-)))) Tylko mężowie i zony dowiedzą sie ostatni. ... żal

Tak4Nie1
Kapitan_Żbik
@Wieczny usmiech :-)

Dobre, kolego, he he :-))????????

Jack
@Kapitan_Żbik

No nawet bardzo dobre, może Ci żal?

Tak1Nie1
Darka

Czy ktoś orientuje się ile zarabiają w tej firmie kontrolerzy jakości?

Luka
@Darka

Grosze cza strajk !!!

TakNie1
Darka
@Luka

Tzn? Ile to grosze?

Macius

Czy hala produkcyjna jest klimatyzowana?

Bolące gardło
@Macius

Tak. W ubikacji jest papier toaletowy i ciepła woda. Dodatkowo wiem z pewnego źródła że klimatyzacja jest ustawiona na 20°.

klima
@Macius

Jest założona wentylacja, która o kilka stopni obniża temperaturę. Na dworze było 38 to na hali 29-30

Meyertling

Witam, widzę wiele podzielonych opini. Pewnie się to pytanie ciagle gdzieś przewija ale zadam je ja ponownie. ;) Tokarz z doświadczeniem programowania i ustawiania maszyn na podstawie rysunku ma co szukać w firmie ? Ktoś da subiektywna opinie czy watro aplikować i o jaka kasę można by walczyć na początku ? Pozdrawiam.

Bolące gardło
@Meyertling

Jeśli ktoś zamiast złożyć CV, zapytać w firmie, dać coś od siebie - pisze na forum gdzie nie jest do końca jest pewny czy odpowie mu 10letnia dziewczynka czy dziadek który ma 100lat w mojej opinii nie ma co szukać w poważnej firmie.

Tak5Nie1
Wow
@Meyertling

Taki uzdolniony pracownik to skarb, zacznij walkę od 10000 ????minimum:)

Deco

Witam. Jak wygląda praca na maszynach cnc? Czy warto się starać o takie stanowisko we firmie? Jak wygląda na początek płaca?

Tak5Nie

Cnc
@Deco

Daj sobie spokój, wybierz lepiej Pratta.

Tak22Nie
deco
@Cnc

Dlaczego nikt nie odpisuje ? Tak źle tam jest ? zewnatrz zakład wygląda super widać że nowy ładny

Tak2Nie1
Dixi
@deco

Nie ważne jest opakowanie ale to co w środku :)

Tak15Nie1

kolega
@Deco

Witam Są u was przyjęcia na produkcję? pozdrawiam

TakNie1

@kolega

Tak biorą wszystkich, szczegulnie takich co mają lewe ręce do roboty, a wydaje im sie że są fachowcami.

Tak15Nie2

czytelnik
@123

ostatnio takiego nawet wzięli co ma dwie lewe nogi :)

Tak1Nie1

Maxi
@123

Czytając te wpisy, można wywnioskować że biorą SZCZEGÓLNIE tych co mają stwierdzoną dysortografie i dysleksje. Ludzie jeśli już piszecie te bzdury to przynajmniej starajcie się pisać bez błędów.

Tak3Nie2
czytelnik

tak sobie czytam i patrzę , i widzę że nic się nie zmieniło w firmie , nadal firma się pogrąża pod względem opinii o niej samej , nadal przewodzą w niej ideologie wzięte chyba z poradnika dla elektryków :) , tutaj albo ktoś czegoś nie widzi albo nie chce widzieć , jeżeli sama "góra" nie przejrzy na oczy i nie zmieni kadry kierującej ludźmi ( kierownik , niby mistrzowie, i pożal się boże brygadziści ) to ta kadra i jej układ dalej będą doprowadzać do sytuacji ze ludzie sami będą odchodzić z firmy , jeżeli zwalniają się ludzie którzy pracują tu od samego początku , to już nie jest dobrze

Tak8Nie2
BigBrader
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje tutaj prawie od początku i to co zaczęło sie dziać od listopada to przechodzi wszystkie standardy... Nie trzeba było czekać długo aby ludzie zaczęli sie zwalniać i odchodzić do PRATA! Masz kolege wyżej niż linia produkcyjna to masz lepsze podwyżki, jesteś lepiej traktowany. Przynajmniej raz w tygodniu mistrz próbuje pokazać że jest wyżej nad innymi i (usunięte przez administratora) sie bez powodu... Coraz więcej pracowników w kadrach chociaz ich najmniej potrzeba... z tego co widać każde stanowisko załatwiane jest po rodzinie. Na lini produkcyjnej coraz więcej pracy a nie ma komu robić, najlepiej dac pracownikowi 2/3 maszyny a później sie (usunięte przez administratora) ze coś (usunięte przez administratora) KONIEC.

Tak24Nie

ABC
@BigBrader

Jeśli pracujesz od początku to powinienieś wiedzieć że skład osobowy w kadrach się nie zwiększył.Może ci chodzi o inne działy???

ABC
Nazwa działu: Produkcja

Praca na linii gdzie są tokarki ,frezarki i szlifierki jest spokojna - na tej linii mistrzowie z szacunkiem podchodzą do operatorów. Elektrodrążarki i Wj to codziennie wytykanie przez mistrza wyrobienia ,codzienne poganianie operatorów przez liderów.Na tym dziele często ludzie się zwalniają , na dzień dzisiejszy pracownicy mniej produkują bo chcą dotrzeć do dyrektora aby pokazać że sposób traktowania operatorów przez mistrza i jego liderów jest naganny . Na każdym stanowisku pracuje się tak samo ciężko ,każde ma swoje plusy i minusy dlatego każdy chce być traktowany na równi . Nie może być tak że na jednej linii pracuje się normalnie a na drugiej praca wygląda jak na akord

Tak17Nie

ajdżiti

Kto w Meyerze pracował ten się w cyrku nie śmieje.

Tak24Nie1

Janek

Witam pytanko mam ile tak szczerze zarobi magazynier netto w normalnych godzinach bez nadgodzin I jaki system pracy jest w firmie 2 czy 3 zmiany???

Tak3Nie

Zakupy
Nazwa działu: Handlowy
@Janek

Praca od 7 do 15 i od 10 do 18. Płaca chyba nie adekwatna do obowiązków. Na początek pewnie koło 3400 brutto a potem to już tylko gorzej, bo kierowniczka nie dba o swoich pracowników.

Tak11Nie

MTP
@Zakupy

Z początkiem marca pracownicy sklepów LIDL będą zarabiać od 3 100 zł brutto do 3 850 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3 250 zł brutto do 4 050 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 450 zł brutto do 4 350 zł brutto.

Tak12Nie

S
@Zakupy

LOL :-]]]

Qwertyjpgthchtp

Hmmm a wiec tak zdanie mam podzielone co nie którzy twierdzą ze są nie doceniani i za mało zarabiają a tak na prawde który majster tokarz, frezer z kilkuletnim doświadczeniem jest w stanie stworzyć własny program :) ?? ( bardzo mało osób) najwiecej zawsze krzyczą osoby które pracują na ślusarni bądź inne ‚majstry’ jeżeli potrafisz założyć detal wybrać program i wcisnąć guzik to czego wy oczekujecie ? Święta prawda ze to firma z ‚rodzinnymi’ tradycjami i dyrekcja patrzy żeby wycisnąć z siebie jak najwiecej ale spokojnie leski masz znajomego wyżej siedzącego bądź tatusia który tu pracuje to wszystko da się załatwić:) ogólnie to tak nie narobisz się na karierę nie licz chyba ze tak jak wyżej napisane i lidery na drążarkach podpier....cze a sami na nickach znikają na minimum 3-4h i śpią ( co naj mniej dwóch jest takich gogusiów) aaaa i jeszcze premie już ni chuchu nie wrócą takie jak były. Pozdrawiam

Tak16Nie

PozdroDlaSlawka
@Qwertyjpgthchtp

Małe ale: - od pisania programów jest technolog/programista A nie operator. Jego zadaniem jest poprawne założenie części jej wykonanie i pomiar. - co do nepotyzmu w firmie się zgodzę, - chłopie, jak piszesz publicznie opinie zadbaj o interpunkcje. - liderzy... sztuczne i dziwne stanowisko. zwykły robotnik tylko z zamiłowaniem do poganiania i chodzeniem po hali jak Pan... Ogólnie Sławuś chyba nie widzi co się dzieje. Jak dobrze liczę to z 6 osob na wypowiedzeniach jest. Ale co tam. Zatrudnią brata szwagra zięcia kuzyna, starszy doświadczony pracownik za wielkie G to nauczy i gitara.

Tak13Nie

Cycekreni
@Qwertyjpgthchtp

No właśnie propo liderów to kurła jaka oni funkcje pełnią oprócz pogaduszek i patrzenia za coby tu podpiełtolic, gdzie by się tu przespać ? Jak coś się stanie to i tak pracownik dostaje zjebke a to lider powinien pilnować nas :) a jeśli chodzi o pisanie programów itp jak ktoś wcześniej napisał to o jakim my doświadczeniu rozmawiamy u starszego pracownika skoro on ma tylko założyć, wcisnąć guzik, pomierzyć czy tez poddać narzędzie żeby wymiaru nie przestrzelić sadze ze po 2 miesiącach nawet Slawko by ogarnął ;) Pozdrawiam.

Tak9Nie

MM
@Cycekreni

To zle sądzisz. Skoro niektórzy młodzi pracownicy po półtora roku nie potrafią jeszcze wykonać wszystkich operacji na swojej maszynie i potrzebują pomocy tzw podpierdalaczy a dostali juz swoja droga 3 podwyżkę w swojej krotkiej meyerowskiej karierze. Co do liderów są rożne opinie nie wiem czy powinna byc taka funkcja i czy sa potrzebni czy nie. Ale skoro uważasz ze jednak lider powinien pilnowac tego co robisz a z drugiej strony starego pracownika nikt nie pilnuje bo to od niego zalezy jak wyjdzie sztuka czy jakies poprawki zasugerowac zeby nanies w programie czy tez w karcie lub juz nie wspomne o procesie to jednak o jakims doswiadczeniu jest mowa. W 2 miesiace sie tego nie nauczysz a i całego roku może braknąć. Pozdro dla chłopaków z produkcji.

Tarantino

Ogólnie mówiąc to pracownik jest tylko szarą myszką. Dyrektor wychodzi z założenia że nie ten pracownik to następny. O podwyżkach można sobie pogdybać bo i tak nic się nie zmieni. Za każdym razem będzie mówione że słaby rok. Doceniać będzie się tylko członków rodziny i znajomych. Jeżeli ktos liczy na podwyżkę, to może liczyć prędzej na zmianę pracy niż podwyżkę nic poza tym. O premiach mozna juz zapomniec wsyzstko w temacie.

starszypracownik

W firmie atmosfera jest zła, z roku na rok coraz gorsza. W kwestii premii można powiedzieć tylko tyle że była. Kwoty były wielce niezadowalające jeśli popatrzymy na nawał pracy i nowych wdrożeń. Dyrekcja zawsze mówiła, że mamy niższe pensje niż Pratt ale biorąc pod uwagę premie roczne wszystko się wyrównuje. Ta było kiedyś, teraz premie są rzędu minimalnego wynagrodzenia i ni jak ma się to do premii z sprzed dwóch lat. Kwestia podwyżek, no cóż są od czasu do czasu ale głównie dostają ją młodzi pracownicy i rodzina i znajomi. Są osoby które dostały w ciągu 12 miesięcy 3-4 podwyżki. W pracowników doświadczonych i starszych dyrekcja już nie inwestuje ze względu na to, że cytuję dyrekcję „starzy pracownicy już nic się nie nauczą, oni się już nie rozwijają”, tylko dyrekcja zapomniała, że ten stary pracownik musi wyszkolić tego młodego. Nie tędy droga Panie dyrektorze. W firmie jest tyle pracy że dyrekcja rozważa wprowadzenie czterobrygadówki aby potencjał maszyn był maksymalnie wykorzystany,a;e jak na razie to nie ma wystarczającej liczby pracowników. Zobaczymy co przyniosą najbliższe miesiące ale śmiem twierdzić że trochę ludzi odejdzie z firmy. Młodzi na pewno odejdą bo w Pracie dostają dużo większe wynagrodzenie. Starzy pracownicy też już mają dość tej firmy, myślę że w najbliższym czasie także zaczną odchodzić. Dyrekcja na spotkaniach mydli oczy, przechwala się uruchomieniami, ilościami sprzedanych części, nowymi klientami a niestety pracowników docenić nie potrafią. Kiedyś to była amerykańska firma z tradycjami, teraz czuję się jakbym pracował u polskiego prywaciarza.

Tak71Nie

starszypracownik
@starszypracownik

Cała prawda o naszej firmie.

Tak43Nie
Zniesmaczony.
@starszypracownik

Wszystko w temacie. Mydlenie oczu i obiecanie złotych gór. W zamian za to różnica w zarobkach między pracownikami pracującymi 2 A 12 lat wynosi miejscami 100zl...

Tak28Nie

Zawiedziony
@Zniesmaczony.

Tylko weź pod uwagę fakt że my młodzi z mistrzami nie piliśmy i nas gnają do roboty a wy starzy pracownicy w 80% macie gdzieś ich polecenia. A co najgorsze jesteście nie do ruszenia. Jakie wy macie układy z mistrzami? Młody pracownik w normalnej szanującej ludzi firmie a przede wszystkim patrzącej na wyrobienie powinien dostać nawet te 100zł więcej od ciebie o ile oczywiście ściemniasz jak większość starych. Nie chcę cię urazić bo nie wiem z jakiego działu jesteś. W sumie to po takiej premii wszyscy powinniśmy zejść do poziomu ludzi najmniej robiących.

Tak14Nie

lekki_powiewny_wiatr
@Zawiedziony

Takie jest dzikie prawo życia kolego. Chyba nie wyobrażasz sobie sytuacji w której młody pracownik dyryguje i "wie lepiej" co można a czego nie. Niestety starsi pracownicy maja to do siebie że posiadają coś czego żadna szkoła nie nauczy " doświadczenie". Jednakże w całym tym bałaganie prawdą niestety jest że firma nie docenia ludzi z "doświadczeniem" ambitnych itp. Dlaczego stary pracownik z biegiem lat przestaje być ambitny ? No bo jak go nie zachęcisz niczym mocno stymulującym to po co? Młody pracownik ma tą głupią cechę że jest "naiwny " i wierzy że coś to da - jednak do czasu. Nie mówię tutaj tylko o grupie leserów i totalnych ignorantów którzy chcieli by mieć płacone już za sam fakt ze chciało im się rano wstać. Tych nie brakuje. Szkoda tylko tych którzy zostali w jakiś sposób niedocenieni a mieli potencjał. Szkoda.

Tak14Nie

doświadczony
@starszypracownik

Taśma poszła w górę. Pierwszy doświadczony pracownik dziś złożył wypowiedzenie, czekamy na innych i ruchy dyrekcji :)

Tak34Nie

Sławek
@Zawiedziony

Panie zawiedziony. Gdyby nie starszy pracownik to byś w Kraszewicach dla paleciarza gwoździe podawał. tyle w temacie Wszyscy piłują się a na spotkaniu kwartalnym będzie cisza jak makiem zasiał.

Tak17Nie

Święty
@Sławek

I co Sławek, jak na spotkaniu świątecznym? No co same (usunięte przez administratora) były i biura. Pracownicy fizyczni nie mieli ochoty słuchać życzeń. Więc nie było pytań do dyrekcji bo nikt nie chciał rozmawiać.

Tak24Nie

robotnik
@doświadczony

i bardzo dobrze że poszła w górę , nie czekaj i nie patrz na innych i ruchy dyrekcji

robotnik
@Sławek

a wiesz czemu jest cisza ,Panie z okolic Brzezin , bo dyrektor każdą krytykę bierze do siebie zbyt osobiście i dlatego nie potrafi rozmawiać z ludźmi

Tak12Nie

Nikt
@robotnik

Trzech tokarzy już się zwolniło, a słychać plotki, że to nie koniec.

Tak11Nie

były

nic oprócz uścisku ręki dyrektora się nie liczy

fuks

kto pracuje w tej firmie to wie ze rodzina jest najwazniejsza podwyzki ktore ostatnio byly terz dostala rdzina a pracownicy co staraja sie wykonywac swoje obowiazki sumiennie zostaja niezaowarzeni prmie w tymroku smiech na sali .szkoda nerw na to co sie dzieje w tej firmie dobrze to juz bylo zobaczymy jakie beda reakcje pracownikow firam to nie biuro i komputer ale ludzie ktorzy pracuja na rzecz tej firmy

Tak41Nie

on
@fuks

Od kiedy premia jest obowiązkiem? Dostałeś to sie ciesz, a jak sie nie podoba, to odejdź.

Kik
@on

Zmowa

Se eu
@on

Ale to już było i nie wróci więcej..,..

@Se eu

Czy na pewno jest tak, jak mówisz? Premie uznaniowe/okazjonalne najczęściej otrzymują pracownicy, którzy rzetelnie wykonują swoje podstawowe i dodatkowe obowiązki. W niektórych firmach zapisane są szczególne wytyczne dotyczące tego, co pracownik musi zrobić, by premię otrzymasz. Czy tak jest również w przypadku MEYER TOOL POLAND? Jeżeli uważasz, że niesłusznie nie otrzymałeś premii, może warto zapytać szefostwo, co było przyczyną takiej decyzji?

Zawiedziony

Cały rok przerobiłem bez zwolnienia lekarskiego, wyrobienie zawsze miałem mimo krótkiego stażu pracy. Koledzy z działu po kilka tygodni na zwolnieniach lekarskich, ściemniają jak mogą a umieją to robić bo są starymi pracownikami, ich wyrobienia nie dotyczą dostali dwa razy większą premię ode mnie. Teraz śmieją mi się w twarz. Wszystko w temacie. Dziękuję dyrektorowi za motywację na 2019r.

Tak43Nie

Zixi
@Zawiedziony

Po ostatnich doświadczeniach można az całą pewnością stwierdzić że nie opłaca się być uczciwym ani pracowitym, sciemniacze najlepiej na tym wychodzą, mają wszystko w nosie a pieniążki takie same, śmieją się uczciwym naiwniakom w twarz,. I gdzie tu sprawiedliwość, czy nikt naprawdę tego nie widzi.

Tak35Nie

Zzzkkkyyu

Co się stało z tą firmą, kiedyś ludzie byli dumni mogąc tam pracować. Firma dbała o pracowników, teraz wszystko się pozmieniało. Okres świąteczny zamiast cieszyć dla wielu ludzi jest okresem bardzo,smutnym. Szkoda. Może kiedyś zrozumieją że bez kapitalu ludzkiego i odpowiedniego podejścia nic się nie zbuduje.

Tak33Nie

Zainteresowany

Firma poszukuje pracownika na stanowisku inzyniera jakosci - moglby ktos powiedziec jak wyglada praca inzyniera jakosci oraz jakie wynagrodzenie mozna oczekiwac od tej firmy bylbym wdzieczny pozdrawiam

@Zainteresowany

Czy możesz powiedzieć, czym konkretnie zainteresowała Cię oferta pracy na tym stanowisku, że zwróciłeś na nią swoja uwagę? Po prostu poszukujesz pracy w zawodzie i znalazłeś informacje o wolnych wakatach w MEYER TOOL POLAND? A może słyszałeś dobre opinie na temat firmy już wcześniej i sam chciałbyś rozpocząć tam pracę? Wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi Twojego zdania.

@Katarzyna

Hm chciałem uzyskac odpowiedź od kogos kto tam pracuje a nie odpowiadać co kieruje moim zainteresowaniem. Firma mnie zaciekawiła swoim asortymentem który produkują stąd moje zapytanie. Pozdrawiam

Tak1Nie

@Zainteresowany

Nie chciałam byś odebrał źle mój komentarz. Chciałam podtrzymać dyskusje na forum, ponieważ aktywne wątki są częściej odwiedzane przez użytkowników. Dziękuje, że mimo wszystko odpowiedziałeś na moje pytanie. Mam nadzieję, że ktoś z użytkowników niebawem udzieli Ci informacji.

Operator paleciaka

A takie sranie macie w tej firmie. Każdy gada, że jest tak źle a robi coraz więcej osób. Pracuje jako operator i w porównaniu do poprzednich stanowisk w innych firmach mam tutaj świetne luzy, nikt (usunięte przez administratora) nie zawraca, kasa się zgadza co miesiąc (co prawda zawsze mogłaby być wyższa heh). A co do zarządu to nie mam zarzutów, kierownictwo w tej firmie naprawdę przyjazne dla pracownika, tutaj się szanuje swojego człowieka. Jak ktoś tutaj na forum narzeka i pisze, jaka to ta firma jest(usunięte przez administratora), to tak naprawde nic nie umie i nie chce mu się pracować.

@Operator paleciaka

Dziękuje za opinie. Czy chcesz przez to powiedzieć, że osoby, które angażują się w prace nie powinny mieć wielu zastrzeżeń? Według Ciebie ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Jak możesz ocenić kontakt z kierownictwem w razie problemów? Czy są oni gotowi wysłuchać uwag pracowników?

Katarzyna

@Olo, czy uważasz, że jest szansa na poprawę obecnej sytuacji? Powiedz nam coś na ten temat. @Ja, dziękuje za opinię. Możesz powiedzieć nam coś na temat szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe? Czy takowe odbywają się w firmie? Jeśli tak to czy mają one charakter obowiązkowy czy dobrowolny? Czekamy na Twój komentarz.

Olo
@Katarzyna

Moim zdaniem pracownicy powinni otrzymywać pensje adekwatne do wykonywanej pracy, to nie jest fabryka gwoźdz,

@Olo

Warunki finansowe w firmie to zazwyczaj newralgiczny temat. Często płace różnych osób, nawet na tych samych stanowiskach są bardzo zróżnicowane. Zależy to w dużej mierze od doświadczenia i kompetencji osób pracujących na danym stanowisku. Nie rzadko na kwestie wynagrodzenia mają także wpływ dodatkowe certyfikaty i kursy, którymi pracownik może się pochwalić. Jak jest w przypadku firmy MEYER TOOL?

Brat Pitt
@Katarzyna

Kwestie ilości wazeliny albo pokrewieństwa również są brane pod uwagę...

Tak27Nie

Zainteresowany

Mam, pytanie dotyczące pracy w firmie Meyer, czy warto tam starać się o pracę, chodzi mi o prawdziwe i obiektywne odpowiedzi, na forum jest wiele różnych opinii,

Tak10Nie
Olo
@Zainteresowany

Kiedyś to była naprawdę firma z perspektywami, teraz panuje straszny bałagan i wydaje się że nikt nad niczym nie panuje, pieniądze nie adekwatne do powierzonych obowiązków, jeżeli dyrekcja czegoś nie wymyśli to czarno widzę przyszłość.

Tak21Nie

Ja

Jako były pracownik z paru letnim doświadczeniem w tej firmie, mogę się wypowiedzieć. Zarobki są adekwatne do regionu jak i do wykonywanej pracy. Porównywalne do PW, nie są najniższe w porównaniu do innych firm. Tak jak w każdej tego typu pracy są przepychanki o podwyżki, z nowej linii dostają ze starej nie itd. Panuję też takie przekonanie że .. ktoś jest guzikowym a inny nie''. Prawda jest taka że wszyscy operatorzy są guzikowymi czy to tokarki/edm/frezarki. Nie ważne z jakiego jesteś działu nie będziesz programował maszyn, standardowa wymiana przyrządów, noży, elektrod czy dosypanie piasku na wj. Ludzie sami sobie stwarzają złą atmosferę i się nakręcają, ja pracując w tej firmie czułem się dobrze, to jedna z tych firm w których można przyjść pracować na starość. Jeśli robisz swoje to nikt się do Ciebie nie będzie przyczepiał. Z Kj można się dogadać zazwyczaj próbują wyciągnąć części potencjalnie niezgodne. Dużo rozwiązań wprowadzonych w firmie ma sens i rację bytu. Dyrektor podchodzi z szacunkiem do pracownika. Atmosfera się popsuła i ludzie zaczęli jeszcze bardziej narzekać gdyż zostały obcięte premię. Dodam tylko przykładowo że gdy ktoś się wykazuję zaangażowaniem to zamiast tych 10 000 netto dostanie ,,tylko'' 5000 to i tak są moim zdaniem spore premię. Jeśli ktoś narzeka na zarobki to proszę zmienić stanowisko na programistę/technologa/konstruktora. Bo w firmie dużo jest takich co się uważa za ura bura wszyscy są guzikowymi tylko nie ja, a podejrzewam że gdyby zmienili pracę na bardziej wymagającą to skończyłoby się tak jak desant wymiataczy z pratta na ostrowską mikrome, zwolnieniami bo nie potrafią programować.

Tak6Nie

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kalisz.

Pati

Jak ktoś chce oczernić firmę to zawsze znajdzie jakiś powód żeby to zrealizować!!!

PiS

Fajna firma z zadawalającymi warunkami pracy. Dyrektor człowiek kulturalny na poziomie pragnący dla pracowników jak najlepiej. Tylko brak osób kompetentnych które by mu mogły doradzić w pewnych kwestiach. Kryzys ok - czekamy na lepsze czasy i traktujemy wszystkich równo. A w Meyer kilka osób miesięcznie dostaje podwyżki, są tajne ale wszyscy mówią jak dostaną. Ludzie którzy nie otrzymują tych podwyżek wkurzają się na tych szczęściarzy a oni o dziwo nie cieszą się tylko też narzekają i mówią : co to za podwyżka kilka stów. No i ogólnie 100% pracowników się wkurza. Doszło do tego że osoba ustawiająca maszyny ma prawie takie same pieniądze jak osoba która za bardzo nie umie się posługiwać suwmiarką. Szkoda tylko dyrektora bo po ostatnim spotkaniu widać że on chce dla wszystkich dobrze tylko że przede wszystkim powinien równo wszystkich traktować.

Tak7Nie

Młody
@PiS

Warunki pracy jak najbardziej, szanuje to że dyrektor chciał się spotkać i pogadać, tylko właśnie wkurza mnie to że człowiek, który robi robotę, ogarnia temat i angażuje się ma tyle samo co ktoś kto wciska zielony....

igt2
@Młody

Podwyżki dla młodych są by ich zatrzymać pewnie, dziś mają je oni a jutro mogą mieć starsi pracownicy temu w tym największego problemu ja osobiście nie widziałem. Problem widziałem w tym braku rozmów, w tej niewiedzy co się z firmą dzieje. Brawo dla dyrektora za rozmowę i przekaz informacji. Przynajmniej my pracownicy wiemy na czym w końcu stoimy

Yellow
@PiS

Trudno dyrektorowi ująć Ale podzielam pogląd ze doradców w kwestii uznania pracowników ma słabych Chyba zapomnieli ze działy techniczne oraz inne są równie ważne to jest również wartość firmy u ludzi trzeba dbać rozwijać firmę to tez uznawać i szanować ludzi Prawa rynku działają i ludzie szukają lepszych dla siebie miejsc na sile sie tego nie zmieni Dał dobra obu stron trzeba sie dogadać

operator cnc
@PiS

Równe traktowanie? Dobre sobie, podwyżki dostaje sie tylko po znajomości, dostaja w kółko te same osoby. nie ma to odniesienia do wiedzy i zaangażowania. Robi się coraz gorzej...

Tak13Nie

XYZ

witam w firmie operatorzy pracują od poniedziałku do piątku czy są 4 brygady ? Dzięki za odpowiedź.

@XYZ

Normalnie pon-pt 3 zmiany

Norbert

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może podpowiecie czy potrzebują pracowników?

Pewuka
@Norbert

Skąd słyszałeś te dobre wieści? Też szukałem opinii i z tego co zauważyłem to dobrze to już było jakiś czas temu , a rozmawiałem z osobami które tam pracuję bądź pracowały,

Tak9Nie

Katarzyna

@Yellow piszesz że działy techniczne są nieco zapomniane, jakie Twoim zdaniem firma powinna wprowadzić zmiany aby zwiększyć motywację pracowników? Czy firma oferuje pracownikom dodatki pozapłacowe? Czy wspiera rozwój swoich pracowników?Jaka jest obecnie sytuacja firmy na rynku?

Miki
@Katarzyna

Sytuacja raczej kiepska, , ludzie odchodzą, a wszyscy udają że jest super i nie chcą widzieć problemu, a pozycja firmy na rynku pracy już raczej slabiutka

@Katarzyna

Jeśli chodzi o dodatki pozapłacowe to jak jesteś starszy i masz już studia skończone to dodatek do studiów masz w plecy. Jeśli masz dzieci dorosłe to też na nic nie licz. Jedynie ludzie młodzi na dodatki pozapłacowe mogą liczyć no i na pensje porównywalne do ludzi z doświadczeniem. Firma nie wspiera rozwoju starszych pracowników. No ale jak na kaliskie warunki to 3500 brutto nie jest złe. I dla tego tylko kilka osób odeszło. No i już pół roku kryzysu mamy za sobą a więc niedługo znów będziemy mieć miodowe lata. We are Meyer trzymajmy się. Będzie dobrze

@Katarzyna

A i żeby być szczerym dostałem plecak termos i kiełbaskę z grila z okazji 10 lecia firmy. A jaka jest sytuacja finansowa firmy to nie wiem bo księgowi nic nie mówią.

Głodny

Wow zazdroszczę,