counter
3 88 170 5 1
Bobo
Nazwa działu: Produkcja

To co się teraz dzieje to masakra kiedyś firma dbała o pracownika premie itp. A teraz chcą abyśmy w weekend pracowali za 80 % wypłaty gdzie roboty jest więcej jak kiedyś. Ostatnio mistrz pan B ...... n Tak się darl na pracownika że cała Hala słyszała normalnie ja bym tego nie wytrzymał i bym wyszedł tak nie można robić to jest zwykły mobing to nadaje się do sądu

Tak23Nie
Igt Nowy wpis
@Bobo

Dokładnie. Firma wyzyskuje pracowników. A od rządu chcą kasę pomimo że roboty jest więcej. Tak nie można, bo tylko my na tym cierpimy i nasze rodziny. Co do mistrza B... to szkoda gadać. Zawsze taki był. Kilka razy już był na górze się tłumaczyć. Trzeba z tym skończyć.

Tak6Nie
Miki Nowy wpis
@Bobo

To może wyjaśnij z jakiego powodu krzyczał, bo z tego co słyszałem to był powód żeby podziękować takim ludziom za współpracę, moim zdaniem powinni podziękować mistrzowi że skończyło się tylko na tym.

Tak14Nie11
Sriki Nowy wpis
@Miki

Miki, biurowy przy....pasie, facet jest na przyuczeniu, więc pracuje wolniej. A takie sprawy, jak strofowanie pracownika, rozwiązuje się w biurze w cztery oczy. Darcie gęby przy wszystkich na całą halę, to zwykłe (usunięte przez administratora) i poniżanie człowieka. I daj mi przykład, kto w tym zakładzie robi na 100% dojazdach. A Okumy od roku są jednym wielkim poligonem doświadczalnym. I jak zwykle sprawdza się stara pratowska maksyma, że na końcu wszystkiego i tak winny jest operator. A ci którzy nie znają się na niczym, mają jak zwykle bardzo dużo do powiedzenia.

Tak17Nie2
Rico Nowy wpis
@Igt

Nie pasuje to sie zwolnij, gdzie indziej pewnie cie docenia i poglaszcza po glowce xD

Tak8Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Wiecie czy w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Obecny pracownik

Firma podchodzi bardzo poważnie do kwestii koronawirusa, zapewnia wszelkie niezbędne środki typu płyny dezynfekujące, rękawiczki, maseczki, skrócony czas pracy. Bardzo duży plus.

Tak4Nie10
Adell

Co myślicie o tej akcji z maseczkami w pracy i skróceniu czasu pracy? Moim zdaniem maseczki przyniosą więcej szkody niż pożytku, a już używanie ich w okresach letnich gdzie na hali temperatura będzie się wahać ok. 30 stopni to będzie hardkor.

Tak7Nie
Bob
@Adell

No skrócenie czasu pracy raczej na plus,przynajmniej zmiany sie nie widza.Jest to większa szansa że zakład bedzie cały czas pracował o ile bedzie praca a nie bedzie zwolnień

Twój_stary
@Adell

Myślimy że napewno nikomu nie zaszkodzą a jak mają pomóc to pomogą. Jak oddychanie przez maseczkę to taki problem dla ciebie to idź do lekarza może coś nie tak z tobą. O temp. w lato będziemy się martwić w lato. Skrócenie czasu ma jeden cel słuszny cel i jak widać sprawdza się. W ogóle co to za pytanie ponieważ Meyer Tool to nie jest firma w garażu u Heńka tylko zakład produkcyjny więc skoro są takie wymogi to się ich przestrzega.

TakNie14

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Chetny

Witam pytanie kierowane raczej do kadr. Czy w obecnej sytulacji jest sens skladania cv ?

Mosd
@Chetny

To może najlepiej było by po prostu zadzwonić do kadr.

Tak11Nie

Czy Meyer Tool Poland planuje zwolnienia pracowników?

Krystian

Z całą pewnością sytuacja jest nerwowa ale z drugiej strony jeśli w ogóle wszyscy przestaną pracować to co będzie?

@Krystian

O tym samym pomyślalem wczoraj. Jeśli zamkna firme to za jakiś czas mogli by zacząć zwalniać pracowników,ale też trzeba wprowadzać jakies ograniczeniczenia bo przy tylu ludziach nie trudno coś przywlec

Covid-19
@Krystian

Mówcie co chcecie ale firma robi wszystko co w jej mocy żeby kontynuować produkcje nawet w tej trudnej sytuacji dla wszystkich starając się zapewnić max. ochrony dla pracowników. Działania zostały podjęte niemalże natychmiast i myślę ze nie ma co narzekać bo niczego nie brakuje. Zamknięcie zakładu to naprawdę ostateczność która może się odbić na każdym z osobna. Przestać się miziać na dzień dobry i do widzenia, nie gromadzić się nie wiadomo po co , robić swoje stosować się do poleceń i będzie dobrze. A przede wszystkim niech każdy z osobna się zastanowi czy robi wszystko co może by nie rozprzestrzeniać wirusa. Mowie tu o potencjalnych osobach które mogły mieć jakiś kontakt z osobami p. ryzyka oraz niech każdy kto ma objawy nawet i przeziębienia siedzi w domu. Tydzień nikogo nie zbawi a uchroni resztę. Całą resztę macie w mediach.

Tak3Nie
L4
@Covid-19

Tak, ale niech firma później doceni tych co robili do końca a nie poszli na L4 lub opiekę. Ale ten co robi zawsze jest w(usunięte przez administratora) w tej firmie.

Sars
@L4

L4 Co ty za (usunięte przez administratora) gadasz. Są w firmie tacy co są chorzy ale pracują bo im szkoda iść na L4, są tacy co w poczuciu wszechobecnej odpowiedzialności nie powinni przychodzić do pracy bo mieli kontakt z osobami które wróciły z zagranicy a pracują. Nie wiem czemu czy przez ich brak odpowiedzialności czy przez lek utraty 20% na L4. Niestety narażając innych liczysz na super podziękowania w formie podwyżki od kierownika? Nie licz na to. W obecnej sytuacji nie ma co liczyć na podwyżki, premie itd. Jest kryzys i to jasno trzeba powiedzieć. Trzeba by się bardziej zastanowić nad ludźmi którzy są nieodpowiedzialni i narażają całą załogę.

Covid-19
@Sars

Niestety w takim momencie jak teraz trzeba zrozumieć jedno. Wyścig szczurów trzeba odłożyć na POTEM! Jesteś chory miałeś kontakt z kim kolwiek z grupy ryzyka siedzisz na du** w domu. Niektórzy nie mogą tego pojąć. A już oczekiwanie nagród/ oklasków /podziękowań za to że się zostało w pracy to jakiś absurd. Jesteś zdrowy to pracujesz jesteś chory to nie pracujesz i nie narażasz innych. Czego tu nie rozumieć tak? A to że ludzie biorą L4 jedni nadwyraz a inni wręcz się go boją to już inna sprawa. Chociaż w tym przypadku to już naprawdę lepiej niech biorą te L4 i se siedzą w domu niż w pracy. Nikt mi nie powie że chorobowe w tej firmie oznacza zamkniętą kariere , zera na koncie itp. Myśleć to nie boli.

Sars
@Covid-19

Ale w zupełności zgadzam się z Tobą.

Billi

Ciekawe kiedy zamkną firmę, chyba nie zanosi się żeby to szybko się skończyło?

TakNie1
Nikt
@Billi

Wydaje mi się że to nastąpi w tym tygodniu. Dla nas wszystkich byłoby bezpiecznie, jakby firma zamknęła się na 2 tygodnie. Ludzie przychodzą do pracy z gorączka niektórzy kaszla, nie wiadomo kto z kim gdzie i kiedy się widział. Rozsądnie byłoby zamknąć. Ale czy szefostwo będzie tak odpowiedzialne? Nie sądzę.

@Nikt

Mozna firme zamknac,a co jesli potrwa to dłużej niz 2 tygodnie?! Może warto wprowadzić jakieś srodki zapobiegawcze..

Billi
@Obserwator

No tak. Izolowanie się biurowych pracowników od produkcji nazywasz środkami zapobiegajacymi? Dla biurowych może i tak jest. Ale to pracownicy z hali maja kontakt z ludźmi z Poznania, z Francji, z innych miast, mają kontakt z kurierami. I to pracownicy hali są bezpośrednio narażeni na zarażenie.

Nieznajomy
@Billi

No to prawda z tą dzisiejszą izolacją poszli po bandzie ????

Błażej

Meyer, firma jak firma , wszędzie podobnie , jak to w korporacji .Osobiście pracowałem tam od początku do momentu ( 12 lat ) w którym sam sobie powiedziałem dość z tego lub innego względu . Moja opinia o firmie , neutralna ze wskazaniem na negatyw . Wskazanie negatywu ze względu na jakieś dziwne układy, lecz to nie moja sprawa . Sprawy zatrudnienia i przestrzegania prawa i itd itp , przejrzyste .Firma dostosowała się finansowo do rynku pracy w Kaliszu , płacą podobnie jak wszędzie. Czy można polecić firmę Meyer jako pracodawce - zatrudnij się, przerób choćby okres próbny , oceń sam .

Tak4Nie3
Super daroooo

Witam czy operatoży wuzka też znajdą tam pracę pozdrawiam

Lord_Vader
@Super daroooo

Jedynie na magazynie, jednak chwilowo z ogólnie dostępnych informacji wynika ze brak naboru na to stanowisko. Stanowiska wózkowego nie ma w tej firmie.

Www
Użytkownicy czekają na odpowiedź 165 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Na jakie wynagrodzenie brutto można liczyć na początku pracy jako tokarz na tokarce cnc?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Marek

Czy ktoś z kontrolerów jakości mógłby się wypowiedzieć na temat tego stanowiska? Programy na CMM piszą sami czy jest ktoś odpowiedzialny za to ? Jak wyglada płaca na tym stanowisku ?

Małgorzata
@Marek

Marku, otrzymałeś lub ubiegałeś się o zatrudnienie w MEYER TOOL POLAND? Wiesz jakie warunki proponują dla nowo przyjętych pracowników? Uzyskałeś w ogóle jakieś informacje?

Tokarz frezer
@Małgorzata

Podpinam sie pod pytanie ale skierowane do parku maszyn cnc. Czy jest w zakladzie potrzebna znajomosc pisania programow z pozycji maszyny na podstawie rysunku ?

Mariusz
@Tokarz frezer

Nie. Tym zajmują się programiści. Ewentualne korekty które są przeznaczone do operatorów mogą być wprowadzane ale nie są to całe programy i nie wg. widzimisię . Raczej sporadyczne przypadki mimo wszystko we współpracy z programistą. Ogólna znajomość programowania jest raczej jak najbardziej na plus przy maszynie ale nie licz że będziesz sam sobie pisał program jako operator.

Marek
@Małgorzata

Nie, nie ubiegałem się na to stanowisko i niestety nie wiem, jakie warunki są proponowane. Stąd moje pytanie do osób tam pracujących

Gogol

Generalnie to dobry pracodawca, jest dobra atmosfera i fajni ludzie.

Interesant

Jaka atmosfera panuje w zakladzie ?

TakNie2
Janusz
@Interesant

Nie jest źle. Przewaga azot (78,084% objętości ) potem tlen (20,946%) i argon (0,934%).

Tak6Nie
Ricki
@Interesant

Fantastyczna, wieczne wakacje, Co to za (usunięte przez administratora)pytanie? To jest zakład produkcyjny, a nie ośrodek wczasowy, pracować trzeba jak wszędzie, uczciwie pracujesz to dostaniesz uczciwą wypłatę,

Tak4Nie2
Ciekawy

Możecie mi napisać jakie są tam maszyny obróbcze? bo nie mogę znalećc na stronie

Tak3Nie
Akrobata

Witam opini tyle ile opiniujacych ;) zdania podzielone ale slyszalem od bylych pracownikow zakladu ze wcale tak zle nie jest, przyjecia sa na drazarki czy tokarz tez ma czego szukac (obsluga i pisanie programow na maszynie, 3sterowania)? Wynagrodzenie tez pewnie kwestia indywidualna ale, jak by ktos podal jakis zarys to tez by bylo spoko, podobno sa tez premie cos na ten temat tez ktos sie moze wypowiedziec ? Prosze o konkretne odpowiedzi. Dzieki i pozdrawiam :D

Tak6Nie1
obserwator
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Wie któs może jakie są zarobki jako operator cnc lub ślusarz. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

TakNie1
Operator
@obserwator

Koło 4k powinno się zakręcić. No chyba że jesteś z rodziny od mistrza w górę to negocjacje indywidualne.

Tak3Nie3
@Operator

To 4k to bratto tak? Orientujesz jakie sa stawki dla nowych do przyuczenia?

Marco Polo
Nazwa działu: Produkcja

Orientuje sie ktoś jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko ślusarza?

Zawodowiec

Skladam papiery i chce 4k na lape da Rade ??!?

Nicko
@Zawodowiec

Dowiesz się po I rozmowie kwalifikacyjnej. Warto spróbować ...każdemu z komisji przyda się trochę śmiechu na poprawę humoru ;-)

Swój
@Zawodowiec

Jak nie spróbujesz się nie dowiesz. Hehe. Ale będzie śmiechu na rozmowie. Hehe.

Zostaw merytoryczną opinię o MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. - Kalisz

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Inwestorska 7