Opinie o MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. w Kalisz

Czy firma przewiduje coroczne podwyżki dla pracowników?

Te premie u was od kiedy weszły? Z rok temu widziałam, że jedna Pani pytanie zadawala i pisała przy tym, że w treści oferty nie było wzmianki o premii. one maja jakieś średnie wysokości mimo wszystko? I jak tu ludzie ze sobą teraz zyja? Miedzy sobą i przełożonymi?

O tych premiach o których tu pisano to ja nie widzę nawet wzmianki w ofercie dla magazyniera, która mam właśnie przed sobą. Rok temu na Inwestorską ją wystawiali, zastanawiam się jak do dziś może wyglądać atmosfera oraz ewentualne zarobki?

czarno brody Nowy wpis

Witam jak w tym roku wygląda temat premii rocznych ponieważ w poprzednim roku dyrektor nie wiedział co to są premie roczne.

Czy firma przewiduje coroczne podwyżki dla pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Tak. Niektórzy nazywają to podwyżką inflacyjną ze względu na jej wysokość. W rzeczywistości jest to premia uznaniowa. Nie ma żadnych jawnych kryteriów jej przyznawania, więc w praktyce jej wysokość zależy od stosunków pracownika z przełożonym.

Firma MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Księgowa. Warto składać swoje CV?

Ogłoszenie nieakatualne. Firma poszukuje Technologa.

Andżela

Skąd bierzecie oferty? na takim portalu, który obserwuje jest obecnie pusto. Na stronie widnieje opcja dla konstruktora, nie wiem tylko czy nie jest to ogłoszenie otwarte? Występuje jakieś stale zapotrzebowanie na prace na tym stanowisku? jak długo trwa sama rekrutacja?

Operator Cnc

Na rozmowie kandydat otrzymuje kilka pytań od Kierownika Produkcji oraz Pani z Kadr.

- odczytanie wymiaru z suwmiarki analogowej lub zegarowej oraz mikrometra - kilka pytań o tolerancje kształtu i położenia - kilka słów o sobie w języku angielskim - oczekiwane zarobki

Jestem zainteresowany praca w mtp. Ale potrzebuje rzetelnej informacji. - dlaczego tak ogromna rotacja na stanowisku inżyniera jakości (jak i na pozostałych)? - jak wyglada kwestia szkoleń nowych pracowników? - czy kierownictwo jest kompetentne czy jak w innych firmach przypadkowe osoby na decyzyjnych stanowiskach? - czy stawki sa konkurencyjne? - jak wyglada podejście do pracowników? Luźna atmosfera czy (usunięte przez administratora)? Dziękuję

Wujcio Dobra Rada
@Zainteresowany

Najlepiej skontaktuj się z jakimś pracownikiem biurowym aktualnie zatrudnionym w Meyerze, w dzisiejszych czasach znalezienie takiej osoby to żaden problem. Tutaj raczej nie spodziewałbym się zbyt wielu obiektywnych odpowiedzi. Piszą głównie pracownicy, którzy są niezadowoleni z pracy lub już z jakiś powodów w tej firmie nie pracują, więc z góry wiadomo jaką odpowiedź otrzymasz.

Lol
@Wujcio Dobra Rada

Oczywiście, że prawdziwa.

@Lol

w sensie? bo to niejednoznacznie zabrzmiało jako potwierdzenie... to biurowy ostatecznie ile zgarnia tak dla jasności już?

LoL
@Elżbieta

W każdej opinii tutaj jest jakaś prawda, to nie jest tak, że masz słuchać tylko ustawionych tam pracowników biurowych.

@LoL

Ano może, nie wiem nie byłam jeszcze. Ale skoro tak zapewniasz to mimo wszystko chyba możesz się odnieść? Znasz odp na pytania? Kierownictwo zainteresowało, można awansować czy z zewnątrz biorą?

Elżbieta

Konserwator to chyba jest już faktycznie zatrudniony skoro ogłoszenia nie ma a ktoś pytał? Widzę za to, że logistyka do siebie szukają. Ktoś pracował i ma zdanie? Ogólnie to ile osób pracuje teraz na dziale? I na jakie wynagrodzenie można się nastawiać?

czy już zatrudnili kogoś na to stanowisko?

Jasnygwint

Czy w zakładzie funkcjonuje jakas narzędziownia?

Julia

Rekrutują na stanowisko asystent ds analityki i zakupów. Powie mi ktoś ile można w tej firmie zarobić na tym stanowisku? Są jakieś dodatkowe premie bo o tym nie ma nic w ogłoszeniu?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Siwy

Zależy na jakie stanowisko. Czytaj wymagania na stanowisku w ogłoszeniu i będziesz wiedział.

Izabela
@Siwy

A są tu jakieś stanowiska, na które przyjmują kobiety?

Slusarz
@Izabela

Tak na slusarnie

Prattowiec

Czy uda się u Was zarobić 4000 tyś na rękę, tak normalnie bez żadnych nadgodzin?

Nic ek

3200 po 13 latach netto

MTP
@Prattowiec

4000 to jak sobie dodasz pracujące weekendy w systemie genialnie wymyślonym przez "dyrektora " . I to trzeba doda, że MOŻE tyle zarobisz. A tak powaznie nie ma najmniejszych szans na takie pieniądze w Meyerze . Przynajmniej nie na szczeblu pracowniczym = szeregowy pracownik produkcji .

Trak
@Prattowiec

W Meyerze pracuje się dla chwały nie dla pieniędzy.

Miki

Tak, tuż przed emeryturą

Poszukuję pracy na stanowisku Inżynier. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Inżynier. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Idzi

Witam. Daj sobie spokój z tą firmą. W ciagu roku ze stanowiska inżyniera jakości zrezygnowało 5 osób. To o czymś świadczy. Zarobki wieksze mają na produkcji. Benefity? Chyba karnet na basen. Oto całe benefity. Jak możesz uciekaj do MAHLE tam dają 40 proc.wiecej niż tutaj.

Tdi
@Idzi

Większych bredni dawno nie słyszałem.

Hgyi
@Idzi

Z jakości uciekają bo jest słabo i psychiczna osoba, która tym działem zarządza. Trzeba nic nie wiedzieć o jakości, aby móc tam pracować.

Jakie wartości są cenione w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Zenobiusz

Wartości układów koleżeńsko - rodzinnych.

Siwy

Zaczynamy nowy rok w Meyerze. Kolejni pracownicy odchodzą z firmy. Tokarze, technolog kolejny złożył wypowiedzenie a dyrekcja dalej brnie po pas w gównie. Premie jakie były wszyscy wiedzą, wstrzymane są płatne nadgodziny, zamówień dużo, ludzie odchodzą więc jasna sprawa że nie dotrzymamy terminów realizacji. I koło się zamyka. Dyrektorze jeśli masz wpływ na politykę tej firmy to zrób coś, żeby pracownicy byli zadowoleni, docenieni bo nie długo sam będziesz pracował na produkcji.

Blondyn - nie siwy
@Siwy

Ponoć dzisiaj awanse poszły więc jakaś reakcja jest na masową ucieczkę. Szkoda, że tak późno ale wiadomo... KRYZYS jest to i oszczednie trzeba gospodarować podwyżkami xD

Zorro

Czy to prawda, że w dniu dzisiejszym dyrektor podjął decyzję o tym by przyznać tylko 50% zeszłorocznej premii dla pracowników?

@Zorro

Niestety tak.

Tik tak
@Siwy

Ponoć jeszcze rekrutacje wstrzymane - nic nie ma na stronie firmy. Nie świadczy to dobrze... P.S. ciekawe ile osób odejdzie po tych "premiach"?

Helena
@Tik tak

To czemu wstrzymali te rekrutacje skoro krążą plotki że ludzie będą odchodzić? To właśnie już powinni zacząć szukać nowych osób :D

Urszula
@Siwy

A kiedy premie były całe, to ile to wychodziło na rękę?

Zorro

Szopka na 15lecie odwalona, a premie na 15lecie to totalna porażka. Firma wie jak zdemotywować pracowników na następny rok.

Leserek
@Zorro

Ale warto dodać że firma jest tolerancyjna. Czy robisz dwa czy 15 lat, czy chodzisz na L4 czy nie, czy jesteś ambitny czy nie, czy masz braki czy nie, czy robisz czy się (usunięte przez administratora)to i tak prawie każdy dostał taką samą premię.

Helena
@Leserek

Hahhaha to raczej trzeba płakać a nie się śmiać. Z drugiej strony - po co się wysilać? Nie ma sensu skoro panuje takie wspaniałe równouprawnienie :D

Nowy11

Witam czy przydaje się na produkcji umiejętność programowania ? Istnieją nadgodziny? System premiowy?

Obecny pracownik
@Nowy11

Umiejętność programowania raczej średnio, od programów są technolodzy programiści. Z nadgodzinami kiepsko, premia jak już to raz w roku przed świętami.

Meyer

Jezu ile tam jestogloszen o pracę kiedyś było jedno na 10 osób A teraz widać że firma spadła na psy masakra jeszcze 4 brygady to wszyscy odejdą to nie te czasy

Siwy

Meyer Tool szanuj swoich pracowników bo tak szybko odchodzą... ????????????

Czy pracodawca MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Motywator

Gdzie wy ludzie żyjecie, jaką można mieć motywację na czterobrygadówce. Jedyną motywacja jest kasa i w tej firmie nie ma podwyżek. Głownym negatywnym motywator w firmie jest dyrektor, potem kierownik produkcji i Bogdan ktoremu wolno wszystko, nawet (usunięte przez administratora)mu ładnie wychodzi. Motywacją dla Was niech będzie ta opinia, szukajcie innej pracy, nie warto się babrać w tą firmę.

Obecny
@Motywator

Ale przecież w Meyerze nikt nie pracuje w systemie 4 brygadowym. Co roku jest podwyżka inflacyjna, a co kilka lat podwyżki grupowe. Pewnie zaraz napiszesz, że dostają je tylko znajomi i rodzina prezesa, ale to najłatwiejsze wytłumaczenie na swoją nieudolność.

Zostaw merytoryczną opinię o MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MEYER TOOL POLAND sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Inwestorska 7
    62-800 Kalisz
  • NIP: 6182038223 KRS: 0000260628

MEYER TOOL POLAND sp. z o.o.