Opinie o Wincor Nixdorf w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wincor Nixdorf. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wincor Nixdorf o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincor Nixdorf w

zainteresowana

Mam pytanie odnośnie pracy na Helpdesku: Co pytali na tej rozmowie?? Były to pytania o jakieś aspekty techniczne?? Jak weryfikowali Twój poziom języka? Jak wyglądają zarobki?? Pozdrawiam. Powodzenia

i tak dalej

jesion - 2012-08-13 22:53:42 j23 - 2012-08-11 22:19:24 Firma zsuwa sie po równi pochyłej.Totalne dno.Ci ,którzy maja jakieś ambicje odeszli sami.Pozostali tylko miernoty,kapusie i cwaniacy.Niestety masz 100% rację. Pozostali szukają lub mają już nagraną inna robotę. Ta praca strasznie uwstecznia człowieka. Dolicz do tego poziom zezwierzęcenia kadry kierowniczej i masz już pełen obraz tej firmy. Czary mary dla młodych naiwnych -zarobisz ponad 10 tyś- ściemniacze. Nigdzie tyle nie zarobisz ile FinkoR ci obieca. Enter on your own risk!xxx - 2012-02-25 21:08:47 odpowiedz | cytuj Nie narzekać na nowe stawki bo nie są takie złe. Ja bez problemu mógłbym zarobić z 10 tysiaków ale zarabiam troszkę mniej bo i tak zarabiam kilka razy tyle co inni za tą samą pracę. A stawki to by musieli mi obniżyć jeszcze o połowę żebym to zauważył. xxy - 2012-02-27 00:22:03 odpowiedz | cytuj Cienias jesteś.Ja gdybym tylko chciał to ze 20 tysi bym zarobił, a może i ze 25 tylko mam inne ciekawsze zajecia , a nie tylko we firmie naprawy trzaskać. [usunięte przez moderatora]

pt33

Dobrze zrobiłeś,bo firma jest w kompletnym rozkładzie i kilka osób mysli aby uciec w porę z tego tonącego wraka.

kajtek

A miałem starać sie o prace w tej firmie.Jak to dobrze że wczesniej sprawdziłem o niej opinię....

....

rex - 2012-08-08 21:15:42 Warunki socjalne są nie tylko dobre,ale nawet bardzo dobre.Jest może mała skaza na tej opinii.Są to sanitariaty - nie w każdym są drzwi.Ale spoko,dasz radę.Intymność w tym miejscu zapewnia karton z pudełka.Drzwi się (usunięte przez administratora) i trzeba zamówić drzwi sosnowe w firmie COMPSTER-(usunięte przez administratora)

zde?zoriętowany

Pozostały też niezłe \"c (usunięte przez administratora) y\" alias henrk IV, ostnimi czasy nawyzywał od hu... i idiot.... dobrze, że jest wszystko na mp3 będzie ubaw.

jesion

j23

pos

Potwierdzam.Cofnięcie się w rozwoju jest całkiem możliwe szczególnie w przypadku dostania się do działu commissioning gdzie panuje atmosfera walki o przezycie

yyy

Cóż masz racje, stanowisko ta ma niewiele wspólnego z pracą inżynierską. Satysfakcji zawodowej tutaj nie osiągniesz, co najwyżej cofniesz się w rozwoju.

Podana w ogłoszeniu kwota Twojego wynagrodzenia nie ma nic wspólnego z tym co otrzymasz. Wszystko zależy ilu tak naprawdę klientów będziesz miał.obsługiwać. Zasadniczo ... będziesz zadowolony z pieniędzy, ale... no właśnie trzeba wiedzieć, ze to może nie jest trudna praca, ale wykańcza psychicznie :( Zapomnij o rodzinie, spokojnym urlopie itd. 24h przez 365 dni w roku musisz być dostępny. Nie znasz dnia i godziny kiedy każą Ci wsiadać w auto i jechać.

salsa

Witam. Właśnie odbyłem \"rozmowę kwalifikacyjną per telefon na stanowisko \"Inżynier serwisu\". Przypuszczam że nazwa stanowiska to podniesienie własnego EGO a praca będzie polegać na zwykłym serwisowaniu urządzeń. Sytuacja w firmie jest bez zmian? Nadal to (usunięte przez administratora) , jak w wyżej zamieszczonych postach? W ofercie jest napisane \"dochód na poziomie min. 2500 zł netto\". Skoro się wszystko samemu opłaca, to na ile ten zarobek jest realny? Dzięki za sensowne podpowiedzi. Pozdrawiam.

kolega kolegi

I co się dziwić szef hd jest po AR i zna się na robocie. Do lsu z nim niech grzyby zbiera.

i tak dalej

taki tam - 2012-07-18 22:34:43 Każda wizyta kierownika z HD to nowy pomysł, nowy lepszy od poprzedniego, szkoda czasu na komentowanie. Tylko że my tam chodzimy żeby zarabiać pieniądze na życie. I to już jest mniej śmieszne.No może nie do końca te pomysły są takie złe. Nowy pomysł to taki żeby ograniczyć zarobki tych co zarabiają dwa razy tyle co pozostali. Będą musieli podzielić się śmietanką z innymi. Kończy się eldorado niektórym cwaniaczkom.

łapicki

Nie prościej by się było zwolnić zamiast tyle trollować?

funny

typec - 2012-07-20 21:47:20 Jestem młody człowiekiem,niedawno skończyłem studia/informatyka/. Słyszałem,że firma ta ma dobrą opinię na rynku pracy.Podobno mozna tam b.dobrze zarobić,rozwinąc sie zawodowo i intelektualnie. Słyszałem,że kierownictwo jest na wysokim poziomie merytorycznym i moralnym.Doszły mnie słuchy,że warunki pracy sa b.dobre,a socjalne na wysokim poziomie.Podobno młody zespół stwarza miłą atmosferę,co jest wazne dla takiej osoby jak ja,gotowej pracować nawet po 12 h aby wycisnąć jak najwięcej kasy.Czego wiecej potrzeba?Chyba wyslę do tej firmy swoje CV.Może któryś z kolegów napisze parę słów aby utwierdzić mnie w moich opiniach lub nieco ją skorygować.Z góry dziekuję.Siema.Właśnie szukamy takich ludzi jak Ty. Mamy dużo komputerów i drukarek do naprawy a chętnych tylko z łapanki. Można dużo zarobić, jak będziesz po 12 godz.pracować to dniówka murowana tak z 5 dych a nawet jak będziesz szybko biegał to i stówę zarobisz. A kierownictwo to wręcz wzorowe w rozpieszczaniu pracownika. No i ta rodzinna atmosfera jest bardzo ważna w pracy. Jest tylko kilka drobnych problemów z którymi się zderzysz, ale jesteś młody, dasz radę. Czekamy.

typec

taki tam

bruno22

W firmie panuje totalny syf.Nikt juz nad tym nie panuje.Kim sa ci ludzie którzy tak bezmyslnie doprowadzili firmę do takiego stanu?Kto odwoła tych debilków ze stanowiska?Czy prezesi czekaja aż ten syf sięgnie poziomu szamba?

wiesiek

zszokowany - 2012-07-02 20:58:35 Po prostu obecnie w Warszawie serwisanci totalnie sobie nie radzą, rozmawiam z nimi przy okazji wizyt przy naprawach, mówią ,że instrukcje dostają tylko w nie chrześcijańskim języku jakim jest niemiecki i używają translatora google żeby zrozumieć cokolwiek, a tak poza tym jak widzę co oni robią przy naprawie to ręce można załamać, sam chciałem się dostać do pracy tam bo robotę mam lipną a mają być zwolnienia u nas ale poczytałem to tu i doświadczenie z napraw przy których byłem bardzo mnie zniechęciły, pracować z takimi ludźmi to musi być straszneBo tak ich szkoli nowy narybek HD który przed 10 minutami sam się wyszkolił i udaje ekspertów. Połowa HD nie ma pojęcia o naprawach tych urządzeń ale są świetni w tabelkach Excelowych a kierownictwo łyka ten kit. Jedziesz na szkolenie do Warszawy i patrzysz na eksperta który nie potrafi nawet otworzyć urządzenia. Dobrzy fachowcy ostatnio zaczeli opuszczać tą firmę lub zostali wyrzuceni bo nie pasowali do nowych trendów. Jednym słowem kiszka.

Zostaw merytoryczną opinię o Wincor Nixdorf

• Jak się pracuje w Wincor Nixdorf?

Zobacz opinie na temat firmy Wincor Nixdorf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wincor Nixdorf?

Kandydaci do pracy w Wincor Nixdorf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wincor Nixdorf