Opinie o Wincor Nixdorf w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wincor Nixdorf. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wincor Nixdorf o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincor Nixdorf w

szukam pracy

Znalazłem takie ogłoszenie. W związku z dalszym rozwojem firma Wincor Nixdorf poszukuje Techników Serwisu do Centrum Napraw. Chciałbym na poważnie się dowiedzieć ile można zarobić. Jestem człowiekiem młodym bez nałogów i gotowym do pracy przynajmniej 16 godzin dziennie oraz w soboty niedziele i nawet święta.Jestem ze wsi i lubię sobie solidnie popracować. Oczekuję poważnych odpowiedzi.

obiektywny

Jeśli chodzi o bałagan powszechnie panujący to nie ma innego takiego działu.

zafrapowany44

Czy w tej firmie istnieje jakiś dział poza Centrum Napraw?

szczęśliwy

Napisz trochę szczegółów bo podejrzewam że są ciekawe. Widać że na tzw. górze dzielą się milionami a na dole okradają pracowników na przykład poprzez cięcia stawek. Wszystko drożeje drastycznie a zarobki w dół, to jest zwykły [usunięte przez admina]człowieka przez ludzi. [usunięte przez admina]

technik

A co tu kumać dali zarobić milion firmie zewnetrznym jednoosobowej i chwała im za to. Jako właściciel rozpędził bym to tałatajstwo, ale ono cwane pozakładało córki spółki i obstawiło firmę dookoła, jak któregoś wywalą to pracuje w spółce córce. [usunięte przez admina]. Ale, że Niemcy (właściciele) taraktują Polaków jak mięso brak zwolnień, urlopów, emerytur to chyba nie dziwota.

technik

Opijałem ostatnio bańke na koncie wszystko tylko zarzadowi szczególnie nalezy się podziekowanie MW i HZ. Tylko dzięki nim jest tak zajefajnie. Konkurencja się nie umywa. Jeszce raz dzięki z kasę . Jak na spółkę Niemiecką to nieżle kupili Polaków. Zarobki większe niż u Prezydenta RP.

taki tam

technik - 2012-03-21 13:31:28 Zajebista firma daje zarobic i 20 tysięcy złotych. [usunięte przez moderatora]. Rada Nadzorcza powinna ich ozłocić za zmniejszenie dochodów.Spokojnie 20 tysięcy to zarabia się tu rocznie brutto.Tak są wyjątki ale to inna bajka.

xxx

xxy - 2012-02-27 00:22:03 Cienias jesteś.Ja gdybym tylko chciał to ze 20 tysi bym zarobił, a może i ze 25 tylko mam inne ciekawsze zajecia , a nie tylko we firmie naprawy trzaskać.[usunięte przez moderatora].Ja o zarobkach miesięcznych a ty o rocznych.

A.

kiedyś miałam zaszczyt - a bardziej go nie miałam - pracować w WN w jednym z Oddziałów - konkretnie Kraków.Krótko,rzeczowo i na temat: dwulicowość, obrabianie (usunięte przez administratora) y i para lizusek.Prócz dobrej kasy( to generalnie środowisko jakie tam panowało pozostawia wiele do życzenia. Jak nie gadasz ciągle o serwisantach i o tym jak partaczą robote (ten beznadziejny, ten [usunięte przez moderatora]itd) w POS-ach, to nie masz tam po co iść.Jedna ciagle sie drze,jeszcze inna pupilek - horror.Na szczęscie tam już od dawna nie pracuje i nie polecam!!! Powodzenia dla wytrwałych :) A.

xxy

Cienias jesteś.Ja gdybym tylko chciał to ze 20 tysi bym zarobił, a może i ze 25 tylko mam inne ciekawsze zajecia , a nie tylko we firmie naprawy trzaskać. [usunięte przez moderatora]

xxx

Nie narzekać na nowe stawki bo nie są takie złe. Ja bez problemu mógłbym zarobić z 10 tysiaków ale zarabiam troszkę mniej bo i tak zarabiam kilka razy tyle co inni za tą samą pracę. A stawki to by musieli mi obniżyć jeszcze o połowę żebym to zauważył.

ktoś

yyy - 2012-01-10 21:02:48 xxx - 2012-01-02 21:17:09 Nie narzekać na nowe stawki bo nie są takie złe. Ja bez problemu mógłbym zarobić z 10 tysiaków ale zarabiam troszkę mniej bo prezes by się zdenerwował jak bym zarobił więcej od niego. A stawki to by musieli obniżyć jeszcze o połowę żebym to zauważył.Człowieku czy Ty oszalałeś...? Po co takie głupoty wypisujesz? Prezes Ci kazał czy jak ;) Na 10 jak to piszesz "tysiaków" to doby by Ci nie starczyło więc lepiej weź koło i walnij się czoło. Wszystko jest wyliczone tak żeby nie zarabiać więcej niż średnia krajowa pracując kilka godzin dziennie więcej niż standardowe 8. Jak pensje się zwiększają bo mamy większą wprawę lub opracowane nowe sposoby na przyspieszenie napraw to stawki się obcina więc choćbyś na [usunięte przez moderatora] stawał nie dorobisz się większej kasy.. kierownictwo jest bardzo czujne i wrażliwe na tym punkcie więc nie[usunięte przez moderatora]mi tu'' Po co takie głupoty wypisujesz? '' '' kierownictwo jest bardzo czujne i wrażliwe na tym punkcie '' Przecież kierownictwo wie ile każdy pracownik zarabia i co robi. Ty też pewnie wiesz to samo więc po co udawać że jest inaczej. Tak to już jest że jedni są od roboty a inni od zarabiania pieniędzy. Dobra rada to taka, rób to samo co ci od zarabiania pieniędzy.

xyz

Dobry tekst - ''stawki są ustalane niczym na przerzucanie węgla przez ramię a nie na naprawy urządzeń do bankomatów''.

zmęczony obłudą

zzz - 2012-01-11 22:21:23 ''My mamy większą wprawę lub opracowane nowe sposoby na przyspieszenie napraw'' a kierownictwo tylko na to czeka i wdraża nowe metody na obniżenie sobie kosztów. Głupich nie sieją sami się rodzą. Witam. Zgadza się, tylko przez takie sposoby przyspieszanie prac, po 2 miesiącach urządzenie- a raczej mega szrot ląduje na magazynie, które inni muszą sporo mordować żeby takiego bubla przywrócić do porządku, ale firma widocznie woli jak na 30szt 20 wróci po 2 miesiącach, niż ma być coś zrobione na jakość, a dodatkowe obcinane stawek sugeruje ze tutaj nikt o jakość nie dba, tym bardziej jeśli części nie są zapewniane na czas, więc trudno żeby od a do z było urządzenie porządnie naprawione. Dostępność do towaru i jego ilość pod siebie, zależy od układów z ludźmi odpowiedzialnymi pośrednio lub bezpośrednio za podział towaru, bądź prawo pierwszego, reszta dostaje resztkę-ochłap, a w końcu skoro jest \"akord\" to niezależnie czy ktoś się prosi na kolanach o towar czy nie, powinien mieć po równo położone na stole wraz z częściami, bo pracownik jest od naprawiania tego a nie od wchodzenia [usunięte przez moderatora]. żeby dostać towar, do którego oczekiwanie na części jest zbyt długie lub tracenia nerw innymi problemami z tym związanymi... które dodatkowo zaprzątają mu zbędnie głowę. GoWork jest portalem gdzie są opinie o pracodawcach, a tutaj ciągle jest poruszana tematyka wewnętrzna, nie wydaje mi się żeby osób postronnych to miało interesować, bo nowi i tak będą mieli obiecywane złote góry, niczym przez tvn, a praktyka i tak pokaże co innego, w końcu mamy kryzys. Jedno jest pewne, o jakimkolwiek docenieniu pracy nie może być mowy, tutaj w sporej większości się oddaje towar po łebkach byleby więcej a nie jak człowiek na spokojnie solidnie opłacalnie, stawki są ustalane niczym na przerzucanie węgla przez ramię a nie na naprawy urządzeń do bankomatów, a to ze ktoś znalazł \"sposób\" na przyspieszenie napraw to jego działka, tyle że to nie powinno być robione w sposób patologiczny... Na temat serwisantów się nie wypowiadam, gdyż nie orientuję się w ogóle, to raczej odnośnie tych 10tys w CN. Pozdrawiam

NIKT

Oj tak tak...

zzz

yyy

xxx - 2012-01-02 21:17:09 Nie narzekać na nowe stawki bo nie są takie złe. Ja bez problemu mógłbym zarobić z 10 tysiaków ale zarabiam troszkę mniej bo prezes by się zdenerwował jak bym zarobił więcej od niego. A stawki to by musieli obniżyć jeszcze o połowę żebym to zauważył.Człowieku czy Ty oszalałeś...? Po co takie głupoty wypisujesz? Prezes Ci kazał czy jak ;) Na 10 jak to piszesz "tysiaków" to doby by Ci nie starczyło więc lepiej weź koło i walnij się czoło. Wszystko jest wyliczone tak żeby nie zarabiać więcej niż średnia krajowa pracując kilka godzin dziennie więcej niż standardowe 8. Jak pensje się zwiększają bo mamy większą wprawę lub opracowane nowe sposoby na przyspieszenie napraw to stawki się obcina więc choćbyś na [usunięte przez moderatora] stawał nie dorobisz się większej kasy.. kierownictwo jest bardzo czujne i wrażliwe na tym punkcie więc nie [usunięte przez moderatora] mi tu

wykluczony

W imieniu własnym i pewnie innych współpracowników pragnę podziękować kierownictwu za prezent noworoczny w postaci nowych obniżek stawek /czytaj obniżki zarobków /. Myślę że odebrane to zostanie jako podziękowanie za solidną pracę na rzecz firmy i spowoduje dalszy wzrost wydajności pracy. Naszym wzorem do naśladowania niech będzie Koreański przywódca - my też będziemy pracować za miskę ryżu i umierać z wyczerpania dla dobra naszej najukochańszej firmy Wincor Nixdorf. Mimo wszystko z okazji Nowego Roku chciałbym złożyć kierownictwu firmy szczere życzenia, zdrowia szczęścia i rozumu.

Zostaw merytoryczną opinię o Wincor Nixdorf

• Jak się pracuje w Wincor Nixdorf?

Zobacz opinie na temat firmy Wincor Nixdorf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wincor Nixdorf?

Kandydaci do pracy w Wincor Nixdorf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wincor Nixdorf